Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: termobuty

poprzednia następna
Strony: 1 ... 141 142 [143] 144 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: termobuty  (Przeczytany 735596 razy)
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #4260 : Listopad 13, 2018, 14:06:02 »
Odpowiedz cytując
Cobrinha, rozmiarówka wypada standardowo, ale jak się futro ubije to przydaje się dodatkowa wkładka.
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
kasska

« #4261 : Listopad 13, 2018, 22:32:22 »
Odpowiedz cytując
Czy może ktoś polecić zimowe sztyblety, ale z niższej półki ? Nie wymagam od nich nieśmiertelności, ważne, żeby były ciepłe i wygodne
#link
"Wow! This is fantastic. How are you gonna screw it up?"
Sankaritarina

Moje ogłoszenia
« #4262 : Listopad 15, 2018, 20:32:50 »
Odpowiedz cytując
kasska, a Decathlon nie ma może w ofercie ocieplanych? Bo coś kojarzę, że były - powinnaś zamknąć się do 200-250 zł.
#link
W tym szaleństwie jest metoda
nemaya

« #4263 : Listopad 15, 2018, 20:40:45 »
Odpowiedz cytując
Kupilam Country Arctic 38 i są idealne na dlugosc, na wysokosc 1-2cm za dlugie ale licze ze siądą i bedzie cacy, szerokosc w lydce moglaby byc mniejsza ale z tym juz nic nie zrobie- mam 165 w kapeluszu wiec to dla mnie standardzik ze wygladam w wysokich butach jak krasnal w kaloszach) uśmiech

Co do roznic w rozmiarowce- kolezanka ma brazowe i tez mowi ze wkladkastandardowa a druga ma czarne i kupila 2 rozmiary mniejsze zeby pasowaly- moze to jest ten klucz?
#link
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #4264 : Listopad 16, 2018, 11:42:14 »
Odpowiedz cytując
nemaya, mam i czarne i brązowe - w obu przypadkach kupowałam ten sam rozmiar... więc chyba nie tu wink
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
somebody

Moje ogłoszenia
« #4265 : Listopad 16, 2018, 19:17:17 »
Odpowiedz cytując
Szkoda, że moja łydka by się utopiła w Country Arctic przy moim rozmiarze stopy, bo są to zdecydowanie jedne z ładniejszych termobutów.
Ja ze względu na duża ilość koni do jazdy w zimie szarpnęłam się na ocieplane Felixy Buhlery, przy rozmiarze 40 a łydce 33 to chyba jedyne ocieplane,
ładnie wyglądające termobuty jakie widziałam.
Jak na razie są w fazie rozjeżdżania, więc nie za wygodne, ale zapowiadają się bardzo dobrze.
Może ktoś ma na ich temat opinie po dłuższym użytkowaniu?
#link
Ogryzek

« #4266 : Listopad 22, 2018, 14:43:20 »
Odpowiedz cytując
Ma może ktoś któryś model termobutów BR? Chętnie posłucham opinii o nich.
#link
kasska

« #4267 : Grudzień 07, 2018, 16:21:17 »
Odpowiedz cytując
Czym konserwujecie Country Arctic ? Ta skóra taka dziwna - tylko spray ?
#link
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #4268 : Grudzień 08, 2018, 08:50:14 »
Odpowiedz cytując
kasska, spray do nubuku, bo skóra nubukowa
#link
drabcio

WWW Moje ogłoszenia
« #4269 : Grudzień 12, 2018, 21:47:04 »
Odpowiedz cytując
Pytanie które termobuty są naprawdę ciepłe? Przy 4 stopniach marzne w fair Play husky(w dwóch parach grubych skarpet i tej środkowej składce mimo że mam jeszcze miejsce to zamarzam) no i po sezonie są już do niczego:(
#link
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie. Póki jeszcze czas. Niech szczęście błyśnie. Chwycić szczęście co masz sił. Kochać żyć na jawie śnić.
Pati2012

Moje ogłoszenia
« #4270 : Grudzień 12, 2018, 22:38:38 »
Odpowiedz cytując
York są super duży uśmiech i zauwazyalam ze im wiecej skarpet tym chyba gorzej jest.. takie mam wrażenie
#link
Rudaska8)

« #4271 : Styczeń 25, 2019, 22:34:40 »
Odpowiedz cytując
Miał ktoś może termobuty York Calgary? Przymierzam się do ich zakupu i zastanawiam się czy rzeczywiście są cieplutkie i jak wypada rozmiarówka  coo??
#link
Sankaritarina

Moje ogłoszenia
« #4272 : Styczeń 26, 2019, 09:27:39 »
Odpowiedz cytując
drabcio, Ewentualnie Steeds? Były bardzo ciepłe (były, bo się "zdeptały" i w tej chwili musiałabym chyba jakieś futro wsadzić w stopy).
HKM Country Arctic wyglądają na meeeega ciepłe, polecam spróbować. Tylko radzę je mierzyć przed kupnem, bo HKM chyba ma swoją indywidualną rozmiarówkę butów.
#link
paa

« #4273 : Styczeń 26, 2019, 19:11:59 »
Odpowiedz cytując
drabcio, nie wiem, czy Eurostary jeszcze produkują, ale mam swoje prawie 10 lat i są co prawda brzydkie jak kupa ale bardzo ciepłe.
#link
Fundacja Rozwoju Parajeździectwa CENTAURI
drabcio

WWW Moje ogłoszenia
« #4274 : Luty 10, 2019, 20:49:31 »
Odpowiedz cytując
a czy COVALLIERO CLASSIC  mozna porownac o huskych? jednak husky sie calkiem rozpadły i potrzebuje czegoś na teraz, a te znalazłam za 130 ziko. Nie wiem tylko czy jest sens. Czy lepiej york greenland?
#link
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie. Póki jeszcze czas. Niech szczęście błyśnie. Chwycić szczęście co masz sił. Kochać żyć na jawie śnić.
Sankaritarina

Moje ogłoszenia
« #4275 : Luty 14, 2019, 20:56:03 »
Odpowiedz cytując
drabcio, Jeśli nie oczekujesz długiej "żywotności", to bierz Covalliero. Wprawdzie ta wewnętrzna "skarpeta" podziurawiła się po jednej zimie, a pięty zdążyły się zedrzeć, ale buty nadal mam w całości. Z tym, że były eksploatowane naprawdę mocno - gruda, mrozy, beton, błoto, piachy na ujeżdżalni, jazdy... a wszystko prawie codziennie. W kolejnych sezonach już nie były takie ciepłe, ale tak właściwie służyły już tylko jako buty stajenne-przydomowe.
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #4276 : Luty 26, 2019, 10:18:44 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś wie czym się różnią te termobuty, poza podeszwą??? HKM Flex Country i te HKM Country Arctic
Te pierwsze znalazłam też w wersji z nieco krótszą cholewką, bo się naczytałam, że Country mają mega długą i się waham  icon_rolleyes
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2019, 10:35:54 wysłane przez zembria » #link
dariamajka

Moje ogłoszenia
« #4277 : Wrzesień 27, 2019, 08:48:27 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś wie czym się różnią te termobuty, poza podeszwą??? HKM Flex Country i te HKM Country Arctic
Te pierwsze znalazłam też w wersji z nieco krótszą cholewką, bo się naczytałam, że Country mają mega długą i się waham  icon_rolleyes

Ja mam flex country, niezniszczalne od 6 lat. Skóra pierwsza klasa, ja kupowałam jak były jeszcze z naturalnym szarym futrem, teraz widzę, że jest sztuczne i jasne.
Jedyny minus, podeszwa jest napewno dla kogoś kto jeździ tylko na hali i wokól stajni ma wszędzie odśnieżone i posypane lodem. Człowiek się ślizga niemiłosiernie. Jeśli miałabym teraz wybierać, to wzięłabym te drugie ze względu na grubszą podeszwę.
#link
Nie ma koni z problemami - są tylko jeźdźcy, którzy je mają.`

https://www.instagram.com/dariamajka/?hl=pl
zembria

Moje ogłoszenia
« #4278 : Wrzesień 27, 2019, 09:38:23 »
Odpowiedz cytując
Bardzo dziękuję za opinię kwiatek bo temat powraca jak bumerang w tym roku, nic w poprzednim w końcu nie kupiłam.
#link
Buffalo

« #4279 : Październik 05, 2019, 11:07:18 »
Odpowiedz cytując
Możecie polecić jakieś w miarę porządne termobuty, z niższej półki cenowej?
#link
Meise

« #4280 : Październik 11, 2019, 19:25:39 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś może mi polecić termobuty z ekoskóry?
Zależy mi żeby były baardzo ciepłe, bo całe życie marznę niesamowicie w stopy podczas jazdy. W akcie desperacji potrafiłam napychać tam sobie.... gazet  hihi

I czy lepsze termobuty, czy ocieplane futerkiem sztyblety? Ja od wielu lat jeżdżę tylko w sztybletach i tak sobie myślę, czy to nie byłby głupi pomysł kupić takie ocieplane sztyblety i do tego grubą skarpetę? Czy lepiej nie kombinować i termobuty? Cenię sobie luz  wink
#link
larabarson

Moje ogłoszenia
« #4281 : Październik 11, 2019, 20:06:46 »
Odpowiedz cytując
Meise ja polecam ocieplane sztyblety, żadne termobuty u mnie się nie sprawdziły. Też jestem mega zmarźluchem, w zeszłym roku kupiłam zimowe sztyblety i jestem bardzo zadowolona. Tylko polecam ciut większe kupić właśnie po to, żeby było miejsce na grubą skarpetę.
#link
Meise

« #4282 : Październik 11, 2019, 20:26:12 »
Odpowiedz cytując
Dzięki, ja też się skłaniam ku sztybletom, bo lubię mieć luźną kostkę  kwiatek

Ktoś słyszał o ocieplanych sztybletach z ekoskórki?
Mam sztyblety eko z Pascuello od kwietnia, sprawdzają mi się rewelacyjnie (0 uszkodzeń, przetarć, załamań, jestem w szoku. Pielęgnacja jest tak banalnie prosta, że pucuję je po każdej jeździe, żeby potem podziwiać, że prezentują się jak nowe  hihi a samo pucowanie to ok 2min/but) i widzę, że mogą ten model zrobić z ociepleniem, ale... no właśnie, mają tylko jeden wzór. Nie chcę mieć dwóch takich samych par, jakby ktoś miał inne marki/modele do podrzucenia to poproszę  wink
#link
pestka

« #4283 : Październik 14, 2019, 21:01:09 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś użytkuje takie butki z Decathlonu? Ciepłe, dają radę w mrozy?
https://www.decathlon.pl/ciepe-buty-jed-500-warm-id_8517239.html
#link
Bessa ['] 20.08.2000-10.08.2013 - taki pies trafia się raz w życiu...
Hamburg ['] 10.01.1995-17.05.2018 - do końca wyjątkowy...
kasska

« #4284 : Październik 14, 2019, 22:18:58 »
Odpowiedz cytując
zembria,
ja też kupiłam w zeszłym roku Flex Country i je uwielbiam. Jestem strasznym zmarzlakiem, a w nich ani razu nie zmarzłam. Są cieplutkie, wygodne i jak na termobuty to nawet nie takie bardzo brzydkie  hihi Dodatkowo ta skóra jest turboantypoślizgowa, jak wiosną się przesiadłam w sztylpy i sztyblety to miałam wrażenie, że mi ciągle łydka lata
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #4285 : Październik 15, 2019, 07:00:36 »
Odpowiedz cytując
Dzięki dziewczyny! Okazuje się tylko, że ja się w obu modelach na szerokość topię icon_rolleyes
#link
Klami

Moje ogłoszenia
« #4286 : Październik 15, 2019, 17:42:27 »
Odpowiedz cytując
Meise, zależy od preferencji. Ja niestety nie jestem w stanie jeździć w termobutach (no chyba, że w teren czy pobiegać w te i wewte po zawodach), bo mam nogę za daleko od konia. Nie czuję w ogóle końskiego boku i niezmiernie mnie to irytuje. Także prócz "ciepłoty" polecam się zastanowić też nad tym aspektem.
#link
Meise

« #4287 : Październik 15, 2019, 22:40:52 »
Odpowiedz cytując
Klami, no właśnie! Mi się wydają te termobuty turbo niewygodne do jazdy. Widziałam buty np znajomej, ona ma sprzęt z naprawdę najwyższej półki i zazdrościłam jej ciepełka w tym bucie, gdzie ja już miałam zamarznięte kikuty, ale miałam wrażenie, że to obuwie to tylko w teren, albo do jakiejś lajtowej jazdy po hali. Ale mogę się totalnie mylić, ja od zawsze marzłam w moich starych sztybletach i cierpiałam po cichu zaciskając zęby.

Zamówię sobie te sztyblety ocieplane z Pascuello, trudno, będę mieć dwa takie same modele. Jestem bardzo zadowolona z jakości ich ekoskóry. W sensie moje skórzane sztyblety, które kupiłam lata temu (ale porządnej, niemieckiej marki) po kilku jazdach miały przetarcia i załamania. A te buty są póki co jak nowe.
#link
unawen

« #4288 : Październik 17, 2019, 17:50:24 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś mi podpowie jak z rozmiarówką HKM Dublin Winter? Bo nigdzie nie ma podanej długości wkładki, a dla mnie to najważniejsze...  Czasami noszę 38, a czasami 39.

Nie mają też ich chyba nigdzie na stanie, więc opcja przymierzenia i zwrotu odpada, bo wszystko na zamówienie...
#link
oli330

Moje ogłoszenia
« #4289 : Październik 18, 2019, 08:24:09 »
Odpowiedz cytując
A sztyblety z futrem brać zawsze rozmiar większe? pytam konkretnie o hippice kwiatek
#link
Strony: 1 ... 141 142 [143] 144 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: termobuty

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 19 zapytaniami.