Byly Kozienice - nie bedzie Kozienic

A.   master of sarcasm :]
10 sierpnia 2011 19:00
SK Kozienice zostala skreslona z listy spolek o szczegolnym znaczeniu dla gospodarki narodowej. Rozporzadzenie wchodzi w zycie 19 sierpnia 2011r.

link

(nie umiem skrocic linku  :kwiatek🙂
a to bardzo latwe jest 😉

Kozienice stracily plynnosc finansowa juz lata temu i pojda teraz pod mlotek. jedynymi panstwowymi stadninami hodujacymi konie pelnej krwi pozostaly: Golejewko, Iwno i Krasne.
agull   Dążąc do celu
11 sierpnia 2011 08:17
Jestem z Kozienic i w ragionalnej telewizji jakies 2 tygodnie temu ogłosili (chyba nawet sam pan Burmistrz), że proces prywatyzacyjny SK Kozienice TRWA.
O tym, że sprawy przybiorą taki a nie inny obrot mówilo się u nas w mieście już bardzo dawno temu (pewnie jakieś przecieki były).
Od siebie powiem, że aktualnie szkoda mi miejsca, bo widzę jak się marnuje. Mam nadzieję, że SK przejmie ktoś z kasą i stworzy tam fajny ośrodek (ot takie pobożne życzenie).
Czyli jakieś tam interwencje czy pisma do kogoś z góry (ministra chyba?) nie pomogły? Szkoda 🙁
A.   master of sarcasm :]
12 sierpnia 2011 20:59
Deidre, byla spozniona, bardzo spozniona interwencja Parlamentarnego Zespolu ds. Wyscigow Konnych i Jezdziectwa. Polski klub Wyscigow Konnych zareagowal o czasie - ale nic to nie dalo.





katija ale ja analfabeta komputerowy jezdem :kwiatek:
no już nie ma Kozienic sa wykręslone z ksiąg stadnych. klacze wywożone aktualnie do stadnin (Iwne,Krasne<golejewko)...interwencja -niby interwencja -powiedzmy szczerze ,bo czas w jakim coś chcieli zmieniać( a chcieli?) był za krótki...raczej nic nie będzie w tym miejscu...potem ktoś wyprzeda sprzęt rolniczy , ktory tu pozostal a ziemia będzie rozparcelowana...ot poszła pierwsza...a ktora następpna?.....zobaczymy
Konie wszystkie wywożą czy tylko najlepsze a reszta na sprzedaż ewentualnie do rzeźni?
http://www.skkozienice.dt.pl/sk_kozienice_histotia.htm
Młodszym warto przypomnieć, zanim zniknie nawet strona.
Ech... i ja pamiętam konie z Kozienic,
Szkoda. Bardzo szkoda.
jak tak szkoda, no to skrzyknąć bogatych znajomych, założyć spółkę i dalej ciągnąc ten, nikomu innemu niepotrzebny, wózek...dlaczego obciążać tym podatnika?
ash   Sukces jest koloru blond....
01 września 2011 07:24
Szkoda, bardzo szkoda!

Co dalej będzie z tym miejscem? Trochę się martwię, bo nasza mała pojechała tam na odchów!
oczywiście wywożą te lepsze-gorsze zostają,WROTKI ja powiem tylko tyle że nikt nie chciał ich ratować -jak przynosiły zyski( czytaj sprzedaż zboża np.) to załoga nie miała regularnie wypłacanych pensji ,ale pracownicy ARIWR i owszem,a jak nie przynoszą zysku to Agencję g. obchodziły ,jak pojawił się ze 3-4 lata temu człowiek , który chciał je ratować( zaczął notabene wypłacać w terminie pracownikom pensje -i nie mówię tutaj o Józefie K.(!)) to go przenieśli do SK Ochaby....Muszę pisać więcej?
wczoraj w lużnej rozmowie z naszym kierownikiem ZHK wspomniałam o Kozienicach , okazuje sie że zarząd PZHK jest bardzo zainteresowany zakupem stadniny , o ile zostanie wystawiona do sprzedania tak jak jest czyli z ziemią , infrastrukturą , a nie jak wysprzedadzą  ziemię na dzialki budowlane , wtedy zamiast dzierżawić BB kupili by to .
będzie jakiś przetarg na szkapiny? może jeszcze coś fajnego uda się wyrwać?


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się