Nietypowe zwierzęta domowe.

Fajne te Wasze zwierzaki 🙂
Dworcika   Fantasmagoria
17 maja 2015 12:36
Maria89, po ucieczce mojego żółwia (czerwonolicy) z ogrodzonego oczka wodnego niby wiem co one potrafią. Ale widok nieziemski 😉
Hejka. Od dawna tłukłam się z myślą czy nie kupić jaszczurki. Podoba mi się strasznie Anolis Zielony. Czytałam że jest dość prosty w utrzymaniu, łatwo się oswaja. Czy ktoś miał i może mi napisać coś więcej o nim jak również o utrzymaniu, wyposażeniu etc? Na forach są często sprzeczne informacje.
honey, i ja przez jakiś czas opiekowałam się ptasznikami.
był właśnie kędziorek, fasciatum, irminia, parahybana, murinus, chromatus, ten z rogiem i przez chwilę maculata ale nie utrzymaliśmy jej. Była na L1 i nie przyjmowała pokarmu a nic innego niż pinki takiemu małemu pajączkowi nie mieliśmy sposobności dać.
ChemiK ja miałam anolisa. Był łatwy w utrzymaniu, miałam terrarium ze ścianką do wspinaczki i różne korzenie- generalnie terrarium "w pionie". Ale o wiele lepsza jest agama, którą mam teraz- wydaje mi się taka bardziej... kontaktowa. No i wolę większe jaszczury  🙂
dar, moja pierwsza Avicularia Versicolor padła w L3, druga w L5, a teoretycznie była po "krytycznej" wylince. Piękne pająki, ale zbyt delikatne jak dla nas 🙂 Nie mamy raczej zamiaru powiększać kolekcji, bo w razie ucieczki nie chcę ryzykować, że mój pies się nimi zainteresuje 😉
marzę o A.versicolor  😍

Wybaczcie post pod postem, ale muszę odkopać  :kwiatek:

Czy miałyście kiedys taki problem z ptasznikiem, który aktywnie poluje na ofiarę, ale nie zabija ? Stefan (L.parahybana) od paru dni ma taką faze, że rzuca sie na szarańczę, łapie ja, ale nie zabija, więc ona sobie ucieka... No i tak to trwa dopóki szarańcza nie padnie  🙇
Jest chyba jedna wylinkę do dorosłości, odwłok chudziutki, więc głodny jest...
Dopisuje się do wątku jako właścicielka jeżyka pigmejskiego 🙂
Mamy tutaj bratnią, kolczastą duszę?
dodzilla, zdjęcia poka!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 sierpnia 2015 20:37
Ja właśnie wczoraj oglądałam i zastanawiam się czy mogę mieć jeża 🙂😉
dodzilla Pokaż kolczaka 😉 Moja Jeżynka już 3,5 letnia i poza tym, że chrupeczki jej moczę to nadal śmiga z rolką na głowie oraz w kołowrotku i fuczy jak szalona  😁

Tak więc pozdrawiamy wszystkich jeżowych fanów  😎

Jesteś pewna, że to jeż a nie jakiś demon?  😀iabeł:
Wiesz co, jak czasem wchodzę do kuchni wieczorem i zapalę światło, i mnie takie ślepia witają, to nawet nie wezmę tego po co przyszłam tylko uciekam  😁  Śmiejemy się czasem, że to wcielenie diabła  😀iabeł:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 sierpnia 2015 21:37
sweetie, jak puszczasz po domu to gryzie np kable ?
Generalnie nie wiele puszczam, jeśli już to rolka na głowę i heja i tak łazi aż się gdzieś nie zaklinuje albo nie uzna, że koniec łażenia i się zwinie w kulkę na środku pokoju. Bez nadzoru i tak nie wychodzi. Ale wszystko co nowe to ciamka z zapałem więc na kable pewnie też by się skusiła  😁
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
05 sierpnia 2015 23:56
Jaka rolka na głowę? 🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 sierpnia 2015 06:17
Od papieru toaletowego zapewne 😉
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
06 sierpnia 2015 06:26
Tak pomyslalam,ale dalej nie moge sobie wyobrazic jak ta rolke na glowie nosi 🤣
Becia23 tu mnie trochę masz bo dysk specjalnie w te i we wte przeszukałam, żeby fotkę z rolką znaleźć i nie mogę  🙄 dla mnie to już normalne, że zwykle w pakiecie z jeżem na czele porusza się rolka  😁 bo rolka to nieodłączna część jeża (w każdym razie mojego), nawet w kołowrotku próbuje z nią biegać (a czasem nawet z dwiema  😂 )

Tak więc póki co jeż paczący przez rolkę
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
06 sierpnia 2015 18:32
Hahaha, i co, wpycha glowke w rolke i chodzi z taka tuba przed soba? 😍
błagam..nagraj to !!  😀
Becia23 jest dokładnie tak jak mówisz  😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
06 sierpnia 2015 19:30
Jego wzrok mówi "Witaj stary przyjacielu, znów się widzimy"  😀iabeł:  😁
jeż z rolką na głowie, padłam  🙇  😜

też czekam na foty/filmy!
No i mnie dziewczyny zmusiłyście  🙄 Wybaczcie brudnego i niezbyt współpracującego jeża...  KLYK
Jaaaaaaacie!!!!!  😍 😍 😍 Kocham twojego jeża !!
Nie pamiętam kiedy się śmiałam w głos przy kompie.  😁 😁  Ucałuj go ode mnie !
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
07 sierpnia 2015 16:58
Jaaaaaa 😍 😍 😍
Dzieki za filmik!
miło mi, że Jeżynka siępodoba  😡 zawsze jest królową wszystkich imprez domowych więc widocznie coś w tym jest  😁 Będzie się musiała częściej pokazywać w wątku  😉
O jaaaaa ale cudak, genialny!!  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się