Pomysły na imprezę! Garden party, domówki, urodziny - by nie było jak zawsze :)

Robię imprezę, garden party z grillowaniem, na ok20 osób.
Już podchody były, bal przebierańców też, kapelusze i peruki też... Co polecacie? Zastanawiam się nad podchodami, ale z przebraniem się np. w żołnieży, z umalowanymi twarzami, ciuchami moro, albo może hawajskie klimaty? ale jak będzie chłodniej, to odpada  🙂

Wrzucajcie pomysły na niezapomniane imprezy, mogą byc ze zdjęciami, jeśli taką już zorganizowaliście  😉
slojma   I was born with a silver spoon!
11 maja 2009 21:04
Ja kiedyś byłam na imprezie meksykańskiej. Były ostre potrawy nachos, tortilla, salsa, burito itp, meksykańska muzyka. Mężczyźni ubrani byli w ponczo i sombrero, a kobiety sukienki. Ja swoją przyodziałam jakąś długą brązową z falbanami upięłam włosy i zawiesiłam na szyi korale. Były drinki z parasolkami i ogólnie bardzo fajnie wspominam tamą imprezę. Zdjęć niestety brak 🙁
Ja byłam na imprezie ala lata 70-te - było super! Oczywiście nie tylko stroje, ale też muzyka i inne detale. Jak teraz oglądam fotki to padam ze śmiechu, więc gorąco polecam  🙂
Mi się marzy impreza w stylu hippisowskim  😎
A, no i zawsze chciałam urządzić na imprezie bitwę tortami, a potem skok do basenu w ubraniu - ale niestety nie mam domy na działce z basenem  😎
hmm na garden party mexico pasuje :] zobaczymy jak aura dopasuje. Macie pomysły na takie udekorowanie ogrodu? Chcę kupic balony z helem i podwiązac do drzew, może jakieś lampiony..
Ja służę linkiem, który już się przewiną w innym wątku
http://partybox.pl/


PS. Nie ma to jak pomoc re-voltowiczów 🙂
Kiedy ja pytałam o to samo, jedynie uraczono mnie jedną odpowiedzią.
Ja tegorocznego sylwestra spędziłam w klimatach lat 70, 80 i 90 na domówce. Było naprawdę wesoło, storje poprostu genialne! Od Abby po ... kompletnie wszystko. Jakieś fotki moze by się znalazły... ale nie nadają się do wstawienia.
Z poczatku byłam uprzedzona do takiej imprezy, ale bylo naprawde fajnie. nie sedziłam, ze mozna się tak bawic!
Buyaka super! dzięki za linka! właśnie przeszukuję 🙂
Pinesska a może imprezka w stylu dzikiego zachodu? 🙂 Kapelusze , chusty , jako rekwizyty do aranżacji miejsca proponuję snopki słomy , liny , jakieś fajne kufle na piwko , jedzonko z grilla również pasuje 🙂
Ja tegorocznego sylwestra spędziłam w klimatach lat 70, 80 i 90 na domówce. Było naprawdę wesoło, storje poprostu genialne! Od Abby po ... kompletnie wszystko.

może to nie do końca w temacie, bo to nie domówka była, a półmetek, ale przebierany. jedna z ciekawszych imprez ostatnich miesięcy- jakaś odmiana i kupa śmiechu. my właśnie jako wspomniana wyżej Abba- wiem, mało oryginalnie, ale jakoś naszej czwórce to pierwsze przyszło do głowy 😁 (nie umiem znaleźć zdjęcia w nogami- a tam było ciekawie, przynajmniej męska częśc wyglądała bardziej abbowo  :hihi🙂. Ogólnie tematyka panowała dowolna- byle się przebrać! Dominowały postaci filmowe- może coś w ten deseń Pinesska? jeśli ten temat w jakikolwiek sposób interesuje Twoich znajomych.
kujka   new better life mode: on
13 maja 2009 14:31
Pinesska, coponiektorzy voltowicze wiedza juz o tematycznych imprezach mojego girlopower... im wiekszy kicz tym lepiej.
ostatnio byla impreza pt. fitness. body, legginsy, getry, opaski, hula hop..

no a wczesniej byla jeszcze.. piona człona....  😎 ale taka impreza to chyba tylko dla dziewczyn 😉



pomysly na kolejne imprezy to:
impreza na beja (tanie wino, dziurawe adidy, kurtki z czasow mlodosci moich rodzicow na swieze powietrze jak najbardziej sie nadaje, zwlaszcza jesli masz lawke {przystanek autobusowy bylby idealny 😁 })
impreza na Polskie Seriale (mroczki, cichopek, doktor lubicz i pani stanislawa lepiaca pielmieni)
impreza na Amerykanskie Seriale (Dynastia, cala Moda na Sukces, Beverly Hills 90210)
impreza na Trylogie (Zagloba, Pan Wolodyjowski, Bochun, Horpyna.... tyle mozliwosci!)

oczywiscie kazda sie przebiera, przynosi gadzet, przygotowuje muzyke itd

wszystkie "lata x-te", indianie i cowboye, hippisi, to tak oklepane ze trzeba wymyslic cos nowego! zalezy co ze znajomymi lubicie 😉 my szalejemy jak widzisz  😜


edit: a co do zabaw w trakcie - im bardziej pazdzierzowe tym lepsze, ostatnio byly tance z balonem  💃
Livia   ...z innego świata
13 maja 2009 14:51
Padłam przy "pionie członie", rewelacja!!!  👍 😂
kujka   new better life mode: on
14 maja 2009 22:17
Livia, dzieki ;] tylko to nie byla piona czlony a piona czlona.  💃
ja słyszałam o imprezie pt. dionizje. Wszyscy poubierali się w prześcieradła i, jak na dionizje przystalo, pili tanie, młode wino 😉
Ale to raczej do grila nie pasuje 😉
Livia   ...z innego świata
15 maja 2009 15:19
Kujka, wiem, ale tak mi się fajniej odmieniało 😀
impreza w stylu serialu Dynastia - cudno!!!! Już bym na taką poszła  💃
Byłam, było rzeczywiście wesoło! A kiczu.... Ho, ho!
(impreza sylwestrowa)
Z fajnych pomysłów przebierankowych pamiętam "jak cię widzą inni".
kujka   new better life mode: on
15 maja 2009 19:16
Z fajnych pomysłów przebierankowych pamiętam "jak cię widzą inni".

Teo dzieki!! podsunelas mi swietny pomysl! Tydzien przed impreza losujemy z wora karteczke z imieniem jakiegos wpolimprezowicza. na impreze przebieramy sie za niego a potem wyszyscy zgaduja "who is who" 😀
Ja ostatnio byłam na imprezie o tematyce: cywilizacje starożytne, większośc poszła oczywiście najmniejszą linią oporu i przyodziała prześcieradła, cała impreza odbywała się w wynajętym domku i z grillem, ale pytania przechodniów były boskie, np. "To Rzymianie jedzą karkówkę??" 😁
Większośc bowiem siedziała na tarasie i wcinała mięsko 😁
Ale i tak najlepsze było jak zrobiliśmy striptiz w pociągu, bo tam już zaczęliśmy się przebierac, a potem po przyjeździe na miejsce 20-sto osobowa grupa ludzi w prześcieradłach szukała drogi i pytała przechodniów jak dojśc do tegoż domku do którego nas zaproszono 😂
dziewczyny potrzenbuje pomocy. Mam tematyczna impreze- klimaty hawajskie. Prosze, podrzuccie mi jakis pomysl, bo nie mam kompletnie sie w co ubrac. Schodzilam multum sklepow i ciucholandow za czyms fajnym i nigdzie nic takiego nie znalazlam. Macie moze jakies pomysly?
bikini i spodniczka z trzciny :P ?
kujka   new better life mode: on
22 sierpnia 2009 12:45
stanik z kokosow! 😀 i girlanda z kwiatow 😀

jak Ci nic lepszego nie przyjdzie do glowy mozesz sie przebrac za amerykanskiego turyste
sek w tym, ze impreza dzisiaj a na bikini za zimno. Bo myslalam juz nad bikini i spodniczka. A tu pogoda niezbyt sie nam udała  🙄
Ale dzieki. Jakby cos Wam jeszcze przyslzo do glowy, to piszcie  😉

kujka co masz na mysli z amerykanskim turysta?
Ja byłam kiedyś na imprezie prosto z wysp Bora-Bora - napoje w kokosach, palma z kija od szczotki z liśćmi z bibuły, stroje w tamtych klimatach 😁

A w tym roku na sylwerstra była impreza pt przebrać się za kogoś. Raaany jakie różniaste stroje były - od gangsterów, rastamanów, szkotów, przez hinduskie księżniczki, wikingów, reprezentantów finlandii w hokeja , po francuskich malarzy, londyńskie nastolatki 😂 ojj działo się 😁 Polecam przy większej ilości osób, najlepiej takich z dużym poczuciem humoru 😁
Asceta party - wszyscy we włosienicach  💃

A tak serio to sama muszę sie zastanowić nad czymś 18nastkowym... w domu czy w klubie? Ognicho jakieś, czy co...? Ech...
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 sierpnia 2009 19:12
A może coś w klimatach indonezyjskich?
Ozdoby, żarcie, stroje czy klimat rodem z bollywood 🙂
co do imprez hawajskich to kolega mi opowiadal jakto studenci w sopocie wysypali cala podloge w mieszkaniu piaskiem!!! efekt przerewelacyjny, wszyscy poprzebierani i zabawa super.. tylko nie chce wiedziec ile czasu zajelo im wysypywanie piaskiem i potem sprzatanie tego 😀 no ale.. student potrafi 😉
kujka   new better life mode: on
23 sierpnia 2009 10:40
małaMi, na Hawajach jest mnostwo amerykanskich turystow, dlatego pomyslalam sobie o takim przebraniu (bo faktycznie zimno jest a kokosowy stanik ciezko dostac 😉 )
cos tam w koncu w szafie znalazlam. Wszystkie szafy i worki z ciuchami na strychu zostaly przegladniete  🤣
Bardzo fajne sa takie imprezy. Wybawiłam sie za wszystkie czasy, mimo ze deszc w srodku imprezy nas zastał. Ale były duze parasole i "parkiet" zrobiło sie pod jednym  z nich  😉
Chyba sama cos niedlugo zorganizuje, ale lata 70' 80'

Elbus a w jakim miesiacu masz urodziny?? pomysł na bollywood bardzo mi sie podoba
Magda szczerze juz im wspołczuje z tym pisakiem.
Pojawił się pomysł zrobienia przebieranej domówki na Sylwestra.Jaką tematykę polecacie? 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się