Pomysły na imprezę! Garden party, domówki, urodziny - by nie było jak zawsze :)

ALE SUPER 😀 Podsunełaś mi kolejny pomysł z tymi cyganami  🙂 Kurczę, jednak najlepsze są imprezy w swojskim, dziewczyńskim gronie - to się zawsze udaje !
pony   inspired by pony
24 grudnia 2009 00:30
tereeee, Olga, mnie do niczego nie musisz namawiać, btw tez mam fajne fotki od Ciebie z lejdis😀
o no to przed Sylwkiem robimy imprezke na beja  😎 fotek moze nie wstawiaj lepiej  😀
pony   inspired by pony
24 grudnia 2009 11:15
Tak sobie pomyślałam, że jakby sie przyjzec to wszystkie nasze imprezy były na beja..😀
gdzie Wy szukacie strojow na tematyczne imprezy? Obeszlam juz multum szmateksow i nic nie znalazlam
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 grudnia 2009 09:40
pomocy! organizujemy z koleżanką sylwestra w stylu hippie. Mamy stroje, muzykę, jakieś jedzenie, oczywiście wino  😁 i kilka pomysłów na spędzenie czasu, ale brakuje nam wystroju mieszkania. Może macie jakieś pomysły?  😡


małaMi zależy od tematu imprezy  😉 ale generalnie w szmateksach jest wszystko, tylko trzeba umieć szukać, i wiedzieć kiedy iść do którego sklepu  😁
my też mamy bal przebierańców na domówce, zdjęcia... jak kac przejdzie  😁
Jak myślicie, jak można udekorować dom na imprezę w stylu indyjskim(bollywood)?

kadzidła, lampiony, patery z owocami, świeczki...
co jeszcze?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
01 stycznia 2010 22:16
Dużo różu (fuksja), złota, orientalne poduszki (poszewki ) 😉
a pomysl na stroj na impreze o temacie: "extrawagancja"?

i jeszcze jedno pytanie, jaki to jest stroj "koktajlowy"? mala czarna moze byc?
kujka   new better life mode: on
17 stycznia 2010 19:27
małaMi, ja znajduje wszystko w mojej szafie... 😂

mery, koktajlowy to jest nie tak elegancki jak galowy, ale nie tak luzny jak na zwykla impreze. ;p czyli
nie poszlabys w tym na gale w filharmonii, ale na slub/oficjalne garden party - juz tak.
tak mi sie przynajmniej wydaje 😉


jesli chodzi o ekstrawagancje to ja bym inspiracji szukala u Lady GaGi 😉
dzieki kujka!
wlasnie wygralam  😡 zaproszenie na urodziny radia i tam jest napisane, ze wlasnie stroje koktajlowe obowiazuja... i mam zagwozdke w co to sie ubrac...  👀
kujka   new better life mode: on
17 stycznia 2010 19:35
mery, nooo nieee znowu!!  🤬
hihihi, co ja na to poradze 😉
Ja niestety w szmateksach szukac nie umiem  😡
Za to przegrzebałam cały strych i tyle cudów tam znalazlam  😜

mery Ty szczesciaro 😉
kujka   new better life mode: on
29 stycznia 2010 23:57
a ja mysle nad kolejna impreza niespodzianka. niespodzianka podwojna, bo dla 2 osob (imieniny + urodziny) z pieciu :P
byla juz fitness party, piona czlona, niemiecki burdel, cyganski tabor... i mysle na co mozemy sie jeszcze glupiej przebrac. czacha dymi!
jest pomysl zeby kazdy przyniosl swoje najgorsze zdjecie z dziecinstwa i mial na sobie taki sam stroj, jaki na tym zdjeciu 😁
iNTERESUJE MNIE TEMAT DO PROGRAMU TV, CO SIĘ DZIEJE NA IMPREZACH DOMOWYCH, KTÓRE ORGANIZUJĄ SAME KOBIETY? jAKIEŚ CIEKAWE GRY, SKANDALE, PRZEBRANIA? PODZIELCIE SIĘ pANIE SWOIMI DOŚWIADCZAENIAMI
słuchajcie a co na wieczór panieński? hihi siostra ma ślub a ja świadkowa. Mam 2 pomysły: szukani pana młodego i test na dobrą żone al to za mało 😀
kujka   new better life mode: on
25 maja 2010 23:07
Chuda, znajome sie za facetow poprzebieraly na wieczorku panienskim.

a ja mam nowy pomysl na impreze z moimi dziewczynami - temat przewodni - serial Dynastia 😀 😀 klipsy, poduchy na ramionach, wielkie kapelusze i dziwny zaczes z grzywka na okragla szczote 😀
Na wieczór panieński widziałam ostatnio dwa w sumie fajne pomysły - pierwszy to zamówienie tancerki brzucha, która zrobiła lekcję tańca, a druga to zamówienie dwóch manicurzystek, które robiły jakieś zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i manicure 😉
tylko że u nas wieczór jest w pubie także to też trzeba brać pod uwage :P
Hej, ja tez urządzam domówkę w Fitness style i.. nie mam pojęcia co robić!! Pomocy!
majek   zwykle sobie żartuję
20 sierpnia 2010 09:02
skłony i przysiady ?
Pobiegaj w kółko........
O róbcie pajacyki!
I pamięjtaj o frotkach!
kujka   new better life mode: on
21 sierpnia 2010 16:14
Gaaba, to po co urzadzasz impreze na ktora nie masz pomyslu?
Getry, frotki, body, adidy, tenisowe skary, muzyka z fitness clubu. Jak juz troche wypijecie mozesz puscic kasete z cwiczeniami fitness i sprawdzic kto najlepiej daje rade. Poza tym wszelkie rekwizyty typu hula hop, ciezarki...
Dziewczyny, potrzebuję pomocy w nietypowej sprawie😉

Robimy imprezę w stylu Hollywood i przebieramy się za gwiazdy.
Zakupilismy ostatnio świecące spodnie z cekinami, które wyglądają przekomicznie 😀  tylko nie mogę przypomniec sobie jaka gwiazda miała takie żeby się nia zainspirować i dobrać resztę stroju. Macie jakies pomysły? żeby było trudniej chodzi o gwiazdę płci męskiej😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
28 sierpnia 2010 14:09
Pewnie jakiś Travolta, ale w sumie nie jestem w 100% pewna😉
no ba! w Goraczce Sobotniej Nocy np 😉
odkopuje!

impreza a'la lata 30ste, u Sonny'ego Capriciosy, jakies pomysly 😀 ??
jestem zaproszona na impreze w stylu lat 70-tych, macie jakieś pomysły w co mogłabym się ubrać? i jaki makijaż, fryzura? Z góry dzięki
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się