Pomysły na imprezę! Garden party, domówki, urodziny - by nie było jak zawsze :)

Lata 20?
Lata 60, hippie?
ovca   Per aspera donikąd
11 listopada 2009 16:55
Klasyka kina? 😉
Chciałabym wybrać taką tematykę,żeby kwestia przebrania się nie stanowiła dla nikogo problemu,żeby każdy mógł łatwo skombinować jakiś ciuszek🙂
Może: "kim chciałeś zostać, jak byłeś mały"?
Fajne pomysły.Zapewne przejrzę jeszcze raz wątek i po naradzie coś się wybierze🙂
Byłam niedawno na świetnej imprezie. Kolega jak nas zapraszał zastrzegł, że stroje czarne lub błękitne. Nikt nic więcej nie wiedział. Przyszliśmy, a dom cuuudnie udekorowany. Na dole było "piekło" - tam czerwone dekoracje, kula dyskotekowa, taneczna muzyka, zabawa, a na górze "niebo" - pokój udekorowany na biało, przezroczyste i białe balony, niebieskie żarówki, cicha i delikatna muzyczka. Założenie było takie, że jak ktoś chce odpocząć to idzie na górę, a serce imprezy było na dole.
Seksta   brumby drover !
11 listopada 2009 18:33
Ja wpadlam na pomysl ( chociaz nie wiem kiedy go zrealizuje )- postacie z ksiazki, odgrywanie scen, odgadywanie zagadek etc. Oczywiscie ubior i wystroj adekwatny.
ovca   Per aspera donikąd
11 listopada 2009 18:39
W gm miałam bal tematyczny "Bal u Stanisława Augusta" - suknie, peruki oświeceniowe, żaboty, wachlarze...super było!  😁
Seksta   brumby drover !
11 listopada 2009 18:49
Tez fajnie 🙂
Ale procz imprezy tematycznej chodzi mi o odgrywanie scenek 😀 sa takie krotkie ksiazeczki, ktore do tego sluza- jakies kilkunasto stronicowe opowiadanka z zagadka w tle 😉 wydaje sie interesujace.
ovca   Per aspera donikąd
11 listopada 2009 18:52
Jak z zagadką w tle to można zrobić coś ciekawszego, wymaga przygotowań, ale jakieś rozwiązywanie zagadek, coś jak podchody, z flaszką w roli wabika  😂

tylko do tego potrzebna jest dość mała i zgrana ekipa.
Seksta   brumby drover !
11 listopada 2009 19:10
Mysle, ze kolo 7 osob max i moze byc calkiem ciekawa 'impreza' w trakcie a potem afterparty ze zwyciezca w roli 'wodzireja' 😉
majek   zwykle sobie żartuję
12 listopada 2009 13:14
Kiedyś co roku na urodziny kolegi była impreza z przebieranką...
Raz była spożywcza - trzeba się było przebrać za coś do jedzenia. Ja i mój chłopak byliśmy torebkami od herbaty (on żółty lipton, ja earl grey) - bardzo łatwe i szybkie przebranie.
Innym razem było właśnie po hasłem `kim chciałeś być jak byłeś mały` i on chciał być pilotem (to był) no a ja się przebrałam (dla NIego) za samolot. Miałam skrzydła z tektury no i ogon samolotu na tyłku. Było extra.
ja tak trochę z innej beczki... nie wiedziałam gdzie to napisać więc piszę tu i w moda, ciuchy, etc.... - nie bijcie za dublowanie!

w sobotę idę na andrzejki tematyczne pn. "Disco, disco" - jak myślicie, jak się ubrać? dodam że super laską nie jestem, więc miniówki odpadają:P nie wiem dzwony? kolorowe bluzki?? nie mam pojęcia🙁 help!
In.   tęczowy kucyk <3
25 listopada 2009 17:09
Błyszczące dzwony i błyszcząca koszula + afro 😀
I wrotki obowiązkowo : D
hmm a bluzka taka co brzuch odsłania, niebieska (kilka odcieni), z rękawami 3/4 zakończonymi falbanką, w kwiaty, poprzeszywana błyszczącymi srebrnymi nićmi?:> mam taką gdzies chyba:P i do tego dzwony, ale normalne jeansowe? nie mam innych🙁 no afro to wiem - musze drobne warkoczyki zrobic i rozpuscic🙂 a z wrotkami - odpada:P bede wyzsza od partnera, a poza tym nie wiem gdzie sa!:P no i nie chce sie zabic mimo wszystko😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 listopada 2009 17:29
Breva, Nie musisz nosić, wystarczą przełożone przez ramię i związane tak by się razem trzymały 😁
A co byscie mi poradzily na tematyke lat 70.??
Dużo grochów, kolorowe legginsy, oglądnij Beverly hills 90210 😀
Notarialna, hmmm to jest myśl!🙂 w piątek musze przegrzebac garaż, może jeszcze je gdzies znajde😀 bo taki oldschoolowe mialam🙂
kujka   new better life mode: on
25 listopada 2009 19:11
a my w poniedzialek z okazji urodzin-niespodzianki przyjaciolki robimy impreze na beja 😀 bedzie tanie wino, stare zdziadziale ciuchy i... no wlasnie, nie wiem jaka zapodac muzyke! hilfe!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 listopada 2009 19:18
kujka, Discopolo,. jakieś stare obleśne przeróbki, big cyc? ;>
Jak można się ubrać na Sylwestra "Lata 60te Ameryki"?Potrzebuję pomysł dla babki i dla faceta🙂
Odswieżam,bo mi wymyślanie stroju kiepsko idzie.Musi to być coś łatwego do skombinowania,bo został mi jeden dzień...
Lenonki na czubku nosa,przepaska na rozpuszczonych włosach,jakies dzwony lub dluga spodnica hippie.
Ehh kiedyś miałam jakieś szmatki a wszystko wylądowało w śmietniku...
wiesz hipisi kochali tez nature i lubili paradowac nago hehe
Moze to jakies wyjscie 😎
Hehe może lepiej nie;p obawiam się,że by mnie nie wpuścili;p
a my w poniedzialek z okazji urodzin-niespodzianki przyjaciolki robimy impreze na beja 😀 bedzie tanie wino, stare zdziadziale ciuchy i... no wlasnie, nie wiem jaka zapodac muzyke! hilfe!


dopiero teraz przeczytałam , ale kujka napisz jak wyszła taka impreza i w koncu jaką muzykę zapodałaś, bo ja próbuje wlasnie nakłonić towarzystwo do takiej przebieranki  😀
kujka   new better life mode: on
23 grudnia 2009 23:15
Olga, w Andrzejki, zdecydowalysmy sie na impreze "w cyganskim taborze", ale nie moglam sie powstrzymac i pokazalam dziewczynom moje zapasy na bejowa impreze 😉 to wlasnie zdjecia z tego momentu (nie powstrzymaly sie i przywdzialy oczywiscie :hihi🙂
impreza wyszla jak zwykle simply the best! szampan igristoje i wino nadwislanskie = (nie)zapomniana impreza 😀

a beja-beja jeszcze sie zrobi...
muzyka? pewnie szwagier kolaska, jakies tam stare warsiawskie hiciory, costam by sie znalazlo... jakies piosenki z youtube na pewno bysmy posciagaly.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się