Pomysły na imprezę! Garden party, domówki, urodziny - by nie było jak zawsze :)

martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
21 stycznia 2014 13:30
W Lidlu jest teraz wyprzedaż strojów karnawałowych - kowbojki, lekarki, piosenkarki i inne cuda 😉
W biedronce też były sylwestrowe zestawy dodatków do przebrań, może wciąż są w ramach wyprzedaży. Ja dzięki temu byłam Catwoman 😁 Uszy i ogon był w paczce, ubrałam czarną bluzkę z rękawem, czarne leginsy i już - koszt 9,90 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 stycznia 2014 13:36
Myślę, że bryczesy i frak mogłabym pożyczyć od Epki albo Katijii jakbym się ładnie uśmiechnęła (tak się łudzę 😁 ), ale problem z butami, bo mam grube łydki i nic co jest powyżeł kostki na mnie nie pasuje, bo jest zwyczajnie za małe 😉

Ale nie chcę takiej tandety z Biedronki 😉 W najgorszym wypadku przebiorę się w ciuchy mojego faceta i pójdę jako maratończyk, mam numery startowe  😂 albo w lumpeksie się obkupię i pójdę jako woźna  😂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
21 stycznia 2014 14:36
Te z Lidla niektóre całkiem fajnie wyglądają 😉 Sprawdziliśmy w tym roku podczas sylwestra 😉
Też nie uważam, by biedronkowe dodatki były tandetne 😉 Może i strój całościowy nie byłby tam najwyższej jakości (nie wiem, jak lidlowe, bo ich nie widziałam na żywo), ale te dodatki były wykonane przyzwoicie i w zestawieniu z normalnymi leginsami i bluzką stworzyły fajną całość i z pewnością jeszcze kiedyś posłużą komuś przy przebieranej imprezie 🙂

Ale pomysł z jeździeckim strojem na imprezie niekońskiej jest świetny! Wykorzystam z pewnością 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 stycznia 2014 15:05
W zeszłym roku spodnice mialam kupiona w lumpeksie, podobni jak bluzke. Na to gorset a plaszcz z kapturem uszylam sama ; ) wiec gotowy stroj słabo wypada przy zeszlorocznym 😉
ovca   Per aspera donikąd
21 stycznia 2014 17:23
JARA w lumpie na Pułaskiego widziałam ostatnio genialne przebranie prosiaczka z pianki. Już prawie je kupiłam bo było mega  😁 warto tam zajrzeć, bo mają spory wybór strojów karnawałowych.
A jak nie to może...kowbojka? służę kapeluszem 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 stycznia 2014 17:32
O! A w którym miejscu na Pułaskiego?

W najgorszym wypadku założę taką perukę


Taki fartuch


Takie okulary


I będę jak Pani Halina 😁
ovca   Per aspera donikąd
21 stycznia 2014 17:44
O! A w którym miejscu na Pułaskiego?


koło wiaduktu. Idziesz od dworca pkp wzdłuż tej ulicy przy której był dworzec tymczasowy, później w lewo pod wiadukt, za wiaduktem w prawo i przechodzisz koło sexshopu. Po lewej stronie napis ODZIEŻ UŻYWANA Z IMPORTU czy coś w ten deseń 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 stycznia 2014 18:09
Dzięki! 🙂 Wybiorę się! 🙂
Macie jakieś sprawdzone plejlisty na domówki? Robimy niedługo z moim i mamy z tym okropny problem. Całe towarzystwo absolutnie nie trawi disco polo i takiego mocno klubowego techno. Może być pop, rock i wszystko przy czym da się wybawić i wytańczyć. Podrzucicie coś?
po wpisaniu w youtube'a'golden rock ballads' wyskoczą ci playlisty. Same dobre, stare kawałki 🙂 . Ewentualnie możesz puścić radio zet gold, ale nie w sobotę wieczór (kity) no i co chiwla reklamy i waidomości. Eewentualnie anty radio 'ballads'
Rul, dziękuję 🙂 Trochę już podziałałam z tymi ale wszystkie które znalazłam są raczej wolne. Potrzeba mi też coś naprawdę szybkiego, szalonego, do połamania nóg 😀 ktoś coś?
Atrakcje dla gości na każdym przyjęciu są ważne, chyba nikt nie chce, żeby nasi gości się nudzili. Ja wpadałam na pomysł, że na swojej imprezie postawię fotobudkę. Spisała się świetnie. Po kilka głębszych moi goście byli zachwyceni możliwością robienia sobie fotek w zabawnych przebraniach i zabawnymi gadżetami jak maski, peruki itd....Korzystałam z oferty [CIACH] i byłam bardzo zadowolona, podaję linka bo ktoś będzie szukał tego typu atrakcji
Super reklama  💃
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się