Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Pomysły na imprezę! Garden party, domówki, urodziny - by nie było jak zawsze :)

poprzednia następna
Strony: [1] 2 3 ... 6 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Pomysły na imprezę! Garden party, domówki, urodziny - by nie było jak zawsze :)  (Przeczytany 58456 razy)
Pinesska

Moje ogłoszenia
«Start : Maj 11, 2009, 20:43:11 »
Odpowiedz cytując
Robię imprezę, garden party z grillowaniem, na ok20 osób.
Już podchody były, bal przebierańców też, kapelusze i peruki też... Co polecacie? Zastanawiam się nad podchodami, ale z przebraniem się np. w żołnieży, z umalowanymi twarzami, ciuchami moro, albo może hawajskie klimaty? ale jak będzie chłodniej, to odpada  uśmiech

Wrzucajcie pomysły na niezapomniane imprezy, mogą byc ze zdjęciami, jeśli taką już zorganizowaliście  wink
#link
slojma

I was born with a silver spoon!

« #1 : Maj 11, 2009, 21:04:11 »
Odpowiedz cytując
Ja kiedyś byłam na imprezie meksykańskiej. Były ostre potrawy nachos, tortilla, salsa, burito itp, meksykańska muzyka. Mężczyźni ubrani byli w ponczo i sombrero, a kobiety sukienki. Ja swoją przyodziałam jakąś długą brązową z falbanami upięłam włosy i zawiesiłam na szyi korale. Były drinki z parasolkami i ogólnie bardzo fajnie wspominam tamą imprezę. Zdjęć niestety brak smutek
#link

Dzionka

Moje ogłoszenia
« #2 : Maj 11, 2009, 21:05:40 »
Odpowiedz cytując
Ja byłam na imprezie ala lata 70-te - było super! Oczywiście nie tylko stroje, ale też muzyka i inne detale. Jak teraz oglądam fotki to padam ze śmiechu, więc gorąco polecam  uśmiech
#link

« #3 : Maj 11, 2009, 21:35:40 »
Odpowiedz cytując
Mi się marzy impreza w stylu hippisowskim  cool
A, no i zawsze chciałam urządzić na imprezie bitwę tortami, a potem skok do basenu w ubraniu - ale niestety nie mam domy na działce z basenem  cool
#link
Pinesska

Moje ogłoszenia
« #4 : Maj 11, 2009, 21:58:07 »
Odpowiedz cytując
hmm na garden party mexico pasuje :] zobaczymy jak aura dopasuje. Macie pomysły na takie udekorowanie ogrodu? Chcę kupic balony z helem i podwiązac do drzew, może jakieś lampiony..
#link
buyaka

« #5 : Maj 11, 2009, 22:23:35 »
Odpowiedz cytując
Ja służę linkiem, który już się przewiną w innym wątku
http://partybox.pl/

PS. Nie ma to jak pomoc re-voltowiczów uśmiech
Kiedy ja pytałam o to samo, jedynie uraczono mnie jedną odpowiedzią.
#link
Jun

« #6 : Maj 11, 2009, 22:27:08 »
Odpowiedz cytując
Ja tegorocznego sylwestra spędziłam w klimatach lat 70, 80 i 90 na domówce. Było naprawdę wesoło, storje poprostu genialne! Od Abby po ... kompletnie wszystko. Jakieś fotki moze by się znalazły... ale nie nadają się do wstawienia.
Z poczatku byłam uprzedzona do takiej imprezy, ale bylo naprawde fajnie. nie sedziłam, ze mozna się tak bawic!
#link
Pinesska

Moje ogłoszenia
« #7 : Maj 12, 2009, 10:58:00 »
Odpowiedz cytując
Buyaka super! dzięki za linka! właśnie przeszukuję uśmiech
#link
Presja

Moje ogłoszenia
« #8 : Maj 12, 2009, 11:34:25 »
Odpowiedz cytując
Pinesska a może imprezka w stylu dzikiego zachodu? uśmiech Kapelusze , chusty , jako rekwizyty do aranżacji miejsca proponuję snopki słomy , liny , jakieś fajne kufle na piwko , jedzonko z grilla również pasuje uśmiech
#link
wendetta

« #9 : Maj 12, 2009, 21:18:01 »
Odpowiedz cytując
Ja tegorocznego sylwestra spędziłam w klimatach lat 70, 80 i 90 na domówce. Było naprawdę wesoło, storje poprostu genialne! Od Abby po ... kompletnie wszystko.
może to nie do końca w temacie, bo to nie domówka była, a półmetek, ale przebierany. jedna z ciekawszych imprez ostatnich miesięcy- jakaś odmiana i kupa śmiechu. my właśnie jako wspomniana wyżej Abba- wiem, mało oryginalnie, ale jakoś naszej czwórce to pierwsze przyszło do głowy hihi (nie umiem znaleźć zdjęcia w nogami- a tam było ciekawie, przynajmniej męska częśc wyglądała bardziej abbowo  hihi). Ogólnie tematyka panowała dowolna- byle się przebrać! Dominowały postaci filmowe- może coś w ten deseń Pinesska? jeśli ten temat w jakikolwiek sposób interesuje Twoich znajomych.
#link
kujka

new better life mode: on

WWW Moje ogłoszenia
« #10 : Maj 13, 2009, 14:31:58 »
Odpowiedz cytując
Pinesska, coponiektorzy voltowicze wiedza juz o tematycznych imprezach mojego girlopower... im wiekszy kicz tym lepiej.
ostatnio byla impreza pt. fitness. body, legginsy, getry, opaski, hula hop... (niestety tylko te zdjecia jako tako nadaja sie do internetu :P)

no a wczesniej byla jeszcze.. piona człona....  cool ale taka impreza to chyba tylko dla dziewczyn wink

pomysly na kolejne imprezy to:
impreza na beja (tanie wino, dziurawe adidy, kurtki z czasow mlodosci moich rodzicow na swieze powietrze jak najbardziej sie nadaje, zwlaszcza jesli masz lawke {przystanek autobusowy bylby idealny hihi })
impreza na Polskie Seriale (mroczki, cichopek, doktor lubicz i pani stanislawa lepiaca pielmieni)
impreza na Amerykanskie Seriale (Dynastia, cala Moda na Sukces, Beverly Hills 90210)
impreza na Trylogie (Zagloba, Pan Wolodyjowski, Bochun, Horpyna.... tyle mozliwosci!)

oczywiscie kazda sie przebiera, przynosi gadzet, przygotowuje muzyke itd

wszystkie "lata x-te", indianie i cowboye, hippisi, to tak oklepane ze trzeba wymyslic cos nowego! zalezy co ze znajomymi lubicie wink my szalejemy jak widzisz  emoty327

edit: a co do zabaw w trakcie - im bardziej pazdzierzowe tym lepsze, ostatnio byly tance z balonem  tanczacalinka
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2009, 14:34:31 wysłane przez kujka » #link
hahahahaha nie wytrzymam kujka bolesna w zyciu hihi

GILU GILU NA BADYLU    FEEL THE GIL
Livia

...z innego świata

Moje ogłoszenia
« #11 : Maj 13, 2009, 14:51:28 »
Odpowiedz cytując
Padłam przy "pionie członie", rewelacja!!!  respect wysmiewa
#link
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost;
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost...
kujka

WWW Moje ogłoszenia
« #12 : Maj 14, 2009, 22:17:30 »
Odpowiedz cytując
Livia, dzieki ;] tylko to nie byla piona czlony a piona czlona.  tanczacalinka
#link

ewuś

« #13 : Maj 14, 2009, 22:51:28 »
Odpowiedz cytując
ja słyszałam o imprezie pt. dionizje. Wszyscy poubierali się w prześcieradła i, jak na dionizje przystalo, pili tanie, młode wino wink
Ale to raczej do grila nie pasuje wink
#link
Kiedy Bóg drzwi zamyka, to otwiera okno...
Livia

...z innego świata

Moje ogłoszenia
« #14 : Maj 15, 2009, 15:19:48 »
Odpowiedz cytując
Kujka, wiem, ale tak mi się fajniej odmieniało duży uśmiech
#link
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost;
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost...
Dada

WWW Moje ogłoszenia
« #15 : Maj 15, 2009, 15:26:10 »
Odpowiedz cytując
impreza w stylu serialu Dynastia - cudno!!!! Już bym na taką poszła  tanczacalinka
#link
Teodora

wu wei ;-)

« #16 : Maj 15, 2009, 15:48:11 »
Odpowiedz cytując
Byłam, było rzeczywiście wesoło! A kiczu.... Ho, ho!
(impreza sylwestrowa)
Z fajnych pomysłów przebierankowych pamiętam "jak cię widzą inni".
#link
YMMV         “Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away.” - Antoine de Saint-Exupéry
kujka

WWW Moje ogłoszenia
« #17 : Maj 15, 2009, 19:16:02 »
Odpowiedz cytując
Z fajnych pomysłów przebierankowych pamiętam "jak cię widzą inni".
Teo dzieki!! podsunelas mi swietny pomysl! Tydzien przed impreza losujemy z wora karteczke z imieniem jakiegos wpolimprezowicza. na impreze przebieramy sie za niego a potem wyszyscy zgaduja "who is who" duży uśmiech
#link

Szalona;)

« #18 : Maj 15, 2009, 20:15:56 »
Odpowiedz cytując
Ja ostatnio byłam na imprezie o tematyce: cywilizacje starożytne, większośc poszła oczywiście najmniejszą linią oporu i przyodziała prześcieradła, cała impreza odbywała się w wynajętym domku i z grillem, ale pytania przechodniów były boskie, np. "To Rzymianie jedzą karkówkę??" hihi
Większośc bowiem siedziała na tarasie i wcinała mięsko hihi
Ale i tak najlepsze było jak zrobiliśmy striptiz w pociągu, bo tam już zaczęliśmy się przebierac, a potem po przyjeździe na miejsce 20-sto osobowa grupa ludzi w prześcieradłach szukała drogi i pytała przechodniów jak dojśc do tegoż domku do którego nas zaproszono wysmiewa
#link
Moje cztery szczęścia: Czaczul:*, Elise:*, Elbertina:* i Leo:*
małaMi

« #19 : Sierpień 22, 2009, 12:32:05 »
Odpowiedz cytując
dziewczyny potrzenbuje pomocy. Mam tematyczna impreze- klimaty hawajskie. Prosze, podrzuccie mi jakis pomysl, bo nie mam kompletnie sie w co ubrac. Schodzilam multum sklepow i ciucholandow za czyms fajnym i nigdzie nic takiego nie znalazlam. Macie moze jakies pomysly?
#link
\"Żeby przetrwać musisz nauczyć się żyć bez niczego\"
mery

:)

« #20 : Sierpień 22, 2009, 12:35:10 »
Odpowiedz cytując
bikini i spodniczka z trzciny :P ?
#link
kujka

WWW Moje ogłoszenia
« #21 : Sierpień 22, 2009, 12:45:42 »
Odpowiedz cytując
stanik z kokosow! duży uśmiech i girlanda z kwiatow duży uśmiech

jak Ci nic lepszego nie przyjdzie do glowy mozesz sie przebrac za amerykanskiego turyste
#link

małaMi

« #22 : Sierpień 22, 2009, 16:59:26 »
Odpowiedz cytując
sek w tym, ze impreza dzisiaj a na bikini za zimno. Bo myslalam juz nad bikini i spodniczka. A tu pogoda niezbyt sie nam udała  icon_rolleyes
Ale dzieki. Jakby cos Wam jeszcze przyslzo do glowy, to piszcie  wink

kujka co masz na mysli z amerykanskim turysta?
#link
fin

« #23 : Sierpień 22, 2009, 18:38:22 »
Odpowiedz cytując
Ja byłam kiedyś na imprezie prosto z wysp Bora-Bora - napoje w kokosach, palma z kija od szczotki z liśćmi z bibuły, stroje w tamtych klimatach hihi

A w tym roku na sylwerstra była impreza pt przebrać się za kogoś. Raaany jakie różniaste stroje były - od gangsterów, rastamanów, szkotów, przez hinduskie księżniczki, wikingów, reprezentantów finlandii w hokeja , po francuskich malarzy, londyńskie nastolatki wysmiewa ojj działo się hihi Polecam przy większej ilości osób, najlepiej takich z dużym poczuciem humoru hihi
#link
Elbus

« #24 : Sierpień 22, 2009, 19:01:12 »
Odpowiedz cytując
Asceta party - wszyscy we włosienicach  tanczacalinka

A tak serio to sama muszę sie zastanowić nad czymś 18nastkowym... w domu czy w klubie? Ognicho jakieś, czy co...? Ech...
#link
Notarialna

Wystawowo-koci ciąg. :)

« #25 : Sierpień 22, 2009, 19:12:14 »
Odpowiedz cytując
A może coś w klimatach indonezyjskich?
Ozdoby, żarcie, stroje czy klimat rodem z bollywood uśmiech
#link
''...stereotypy zazwyczaj sprawdzają się w większości przypadków - stąd ich popularność...'
magda

« #26 : Sierpień 23, 2009, 08:42:34 »
Odpowiedz cytując
co do imprez hawajskich to kolega mi opowiadal jakto studenci w sopocie wysypali cala podloge w mieszkaniu piaskiem!!! efekt przerewelacyjny, wszyscy poprzebierani i zabawa super.. tylko nie chce wiedziec ile czasu zajelo im wysypywanie piaskiem i potem sprzatanie tego duży uśmiech no ale.. student potrafi wink
#link
kujka

WWW Moje ogłoszenia
« #27 : Sierpień 23, 2009, 10:40:04 »
Odpowiedz cytując
małaMi, na Hawajach jest mnostwo amerykanskich turystow, dlatego pomyslalam sobie o takim przebraniu (bo faktycznie zimno jest a kokosowy stanik ciezko dostac wink )
#link

małaMi

« #28 : Sierpień 25, 2009, 01:08:44 »
Odpowiedz cytując
cos tam w koncu w szafie znalazlam. Wszystkie szafy i worki z ciuchami na strychu zostaly przegladniete  lol
Bardzo fajne sa takie imprezy. Wybawiłam sie za wszystkie czasy, mimo ze deszc w srodku imprezy nas zastał. Ale były duze parasole i "parkiet" zrobiło sie pod jednym  z nich  wink
Chyba sama cos niedlugo zorganizuje, ale lata 70' 80'

Elbus a w jakim miesiacu masz urodziny?? pomysł na bollywood bardzo mi sie podoba
Magda szczerze juz im wspołczuje z tym pisakiem.
#link
D+A

D&A

Moje ogłoszenia
« #29 : Listopad 11, 2009, 17:53:11 »
Odpowiedz cytując
Pojawił się pomysł zrobienia przebieranej domówki na Sylwestra.Jaką tematykę polecacie? duży uśmiech
#link
Strony: [1] 2 3 ... 6 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Pomysły na imprezę! Garden party, domówki, urodziny - by nie było jak zawsze :)

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 18 zapytaniami.