Kącik folblutów

Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
31 maja 2009 16:07
no to wysłałam pw i od razu wkleję kilka zdjęć jeszcze 😉
tu w skoku 140cm z możliwościami na więcej

tu wczesną wiosną na łąkach jeszcze w zimówce

tu jej tajemnica na mięśnie szyi 😉

na pastwisku

i ostatnie dwa z naszego (jej i moje pierwsze zawody) debiutu w zawodach ujeżdżeniowych, z resztą udało nam się nawet wygrać  🙂



generalnie już nie zanudzam naszymi zdjęciami, ale powiem tylko tyle że lepszego konia nie mogłam sobie wymarzyć, jest moim ideałem mimo że łyka i jest straszną indywidualistką  😉 sama nie wierzę swojemu szczęściu 🙂
Podbijam temat 🙂

Poszukuje zdjęć
Drużyn po Pawiment
lub potomstwa oraz wszelkich informacji na temat stuanu zdrowia,zachowania itd.
Bischa   TAFC Polska :)
13 czerwca 2009 21:51
Trochę dzisiejszego ścigania :

Płoty początek gonitwy - z 2 ( z tyłu ) późniejszy zwycięzca San Luis ( Dixieland - Santa Monika )

Zwycięzca San Luis ( swego czasu dwukrotny zwycięzca Wielkiej Warszawskiej )

Po gonitwie

Po dekoracji


Gonitwa 3 : Isla ( Belenus - Imka )

Dżacheron ( 10 Tioman Island - Dżenida )


Nagroda Soliny - Sanktorina ( Special Power - Sanktoza ) - forkenter

Zwyciężczyni Elegant Pride ( Lomitas - Euro Empire )

Gonitwa 6 : Teutonico ( Trempolino - Griffith )

Gonitwa 7 - Diamond World ( Noroit - Diamond Lake ) a zasłonięta Cudna Sprawa ( Jape - Czerwona Róża ) - wygrał ten pierwszy

Gonitwa 9 - Patriot Lady ( 2 - Lahib - Paper Flight ) przed Bello Secondo ( Special Power - Bella Balerina )

Pursat   Абсолют чистой крови
14 czerwca 2009 08:44
Bisha L, świetne zdjęcia. Zaraz po tekińcach, folbluty to najpiękniejsza rasa na świecie. :emota2006092:
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
14 czerwca 2009 13:13
Bischa L super zdjęcia! jak tylko będą jakieś jeszcze z dzisiejszych i przyszłych wyścigów to wstawiaj koniecznie!!
Teutonico jak fajnie uchwycony 🙂 mamy jego siostrę w stajni, od tej samej matki 🙂

a można zamawiać jakieś zdjęcia u Ciebie z Służewca?? 😉  :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
14 czerwca 2009 16:06
Cieszę się , że się podobają  😉
Doma niestety dzisiaj nie było mnie - siedziałam w Aromerze na zawodach  😉 Jeśli tylko będę i będzie biegał konkretny , wskazany przez Ciebie koń to nie ma sprawy . Bywam rzadko na gonitwach . Teraz będę dopiero 28 czerwca i oczywiście na Derby tydzień później .

Derby - czy okażą się szczęśliwe dla stajni tr Małgorzaty Łojek , której serdecznie i z całego serca kibicuję , jako że była to ostatnia stajnia w której jeździłam ? Z całego serca będę trzymać kciuki i dopingować ile sił w płucach  😀 Czeka nas póki co jeszcze jedno skreślenie w Derby . Będzie na pewno ciekawie z tego względu , że nie ma wśród koni faworyta .  Chyba wszystkie mają szansę 🙂
Bisha świetne zdjęcia 🙂

AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
15 czerwca 2009 11:32
A ktoś ma informacje i/lub zdjęcia ogiera Dalet? Nic o nim nie wiem, oprócz tego, że dał trochę potomstwa w półkrwi (m.in. moją małopolankę).
Bisha L- świetne foty.
Ponawiam pytanie o zdjęcia i info o rodzicach i półrodzeństwie Alkazara od Albena/Don Corleone, po Stato King/Statoblest.
Wiem, że po Stato King`u koniczki na torach biegają.
Bischa   TAFC Polska :)
15 czerwca 2009 14:19
Tristia ale potrzebujesz w ogóle zdjęcia koni po Stato King'u ? Mogę w biuletynie z wszystkimi końmi u nas biegającymi sprawdzić co po nim jest u nas na torze i zrobić jakieś zdjęcia im .
Bisha L- jeśli to nie problem, będę wdzięczna :-)
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
16 czerwca 2009 09:24
Folblucica koleżanki, aktualnie użytkowana hodowlanie:
Eternity's Breath x Demon Club



Niźle skacze i jak na xx bardzo dobrze sę rusza ale wściekła jest niemiłosiernie 🙂
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
20 czerwca 2009 15:14
Bischa L jakbyś się wybierała na Służewiec to możesz mi wysłać pw , jeżeli by to nie sprawiało Ci dużo kłopotu...  ja jadę jutro i pewnie to mój wyczerpany limit na najbliższe 6 miesięcy :/


ms_konik mnie charakter nie dziwi, jej tatuś to ma dopiero charakter  wredny😉 nawet zastanawialiśmy się nad jego kupnem na stare lata, a jak widzę Twoją kasztankę to nawet żałuje że tego nie zrobiliśmy  😉 ale jednak charakterek miał wymagający, krótko mówiąc 😉

kilka naszych xx

Surfinia po Special Power


wspomniana siostra Teutonico, od strony matki
Miss Fede




moja Sipsi


A moja dziewczynka biegnie w niedzielę. Trzymajcie kciuki 🙂



To zdjęcie było robione rok temu 5 minut po wypakowaniu 🙂
Bandos - 3mam bardzo mocno kciuki 🙂 zdaj później relację








Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
26 czerwca 2009 10:32
nie ma co, xx to najpiękniejsza rasa na świecie!! każdego dnia jestem w nich coraz bardziej zakochana, a wydaje mi się że już bardziej się  nie da  😉


Bnados mocno 3 mam kciuki, nasze 2 latki niestety nie popisały się i miały mocne opóźnienie na starcie, no ale uczą się w końcu  😉

a jak się nazywa Twoja klacz? jakie ma pochodzenie? bardzo fajnie zbudowana!! w barwach jakiej stajni startuje?  🙂
Startuje w barwach naszej stajni Aperitif różowo-błekitnych (takie zapisał mój chłop na szybko, bo nic nie przychodziło mu do głowy 🙂 Mielismy zmeiniać, ale... przynajmniej się wyróżnia...)

Loretta m. Lolita/Jape o. Special Power  to 3-latka

Za "łądnie zbudowana dziękuję  :kwiatek:  Teraz chuda, ale ten typ tak podobno ma...
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
26 czerwca 2009 11:56
tak właśnie miałam obstawiać że jest po Specialku  😀
tylko się ciesz że chuda, bo grubasy na ogół nie najlepiej wypadają, jeden z naszych koni coś o tym wie  😉

mocno 3mam kciuki, naprawdę piękna klacz
😅 najładniejsza z całej łąki była 🙂

Wkleję fotki po wyścigu, bo zabieram forumową Rudzię, żeby wreszcie mieć ładne aktualne zdjęcia.
Bischa   TAFC Polska :)
26 czerwca 2009 17:43
A dzisiaj "moja" stajnia czadu dała  😅 Na 3 gonitwy 2 razy wygrana  😅 Don Dębnik w płotach i Nola w debiutach 2 letnich  😅 W poniedziałek wrzucę zdjęcia z dziś i niedzieli . Jubaria była niestety ostatnia .
Bischa L
a masz więcej zdjęć Teutonico? kiedyś jeździłam jego matkę Griffith.
Griffith



To ja tez sie pochwale na razie jedna z moich xx
Sweet Baby po Szogun Jang od Smashing Stylist
Może ktoś ma dostęp do starej książki o ogierach xx kryjących w polskiej hodowli? Szukam foto i info o ogierach: Merry Minstrel (krył w SK Kozienice) i jego syn Super-krył w ślązakach. Ja mam nowszą, a one jeśli są wspomniane to w tej starej.
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
27 czerwca 2009 14:35
[quote author=_kate link=topic=5776.msg285102#msg285102 date=1246050003]
Bischa L
a masz więcej zdjęć Teutonico? kiedyś jeździłam jego matkę Griffith.
Griffith
[/quote]

Nasza Miss prawie cała matka, bardzo podobne są
Bischa   TAFC Polska :)
27 czerwca 2009 17:06
_kate musiałabym poszukać , coś pewnie mam 🙂
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
27 czerwca 2009 17:47
Donia, maść ma obłędną 🙂.
Taka czekolada😉
A tutaj jeszcze druga moja xx Jaczejka po Alywarze od Jakany
Nie ma się czym chwalić, więc napiszę krótko 🙂

Dżokejprzed maszyną zsunął się z konia chyba został ciut poturbowany, Loretta nie pobiegła... Dżokej czuje się dobrze, bo następny wyścig pojechał.
Bischa   TAFC Polska :)
29 czerwca 2009 16:40
Bandos pamiętam matkę Loretty , maleńka była , nie dawała sobie ogłowia założyć do tego stopnia , że biegała w kantarze z doczepionym wędzidłem i wodzami . Gdzieś mam zdjęcie z padoku , ale muszę zeskanować bo wtedy zdjęcia robiłam "kliszowcem" .

Loretta w moim obiektywie z wczoraj


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b655176e063c05b9.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/66fbae18489f2d26.html

Bischa   TAFC Polska :)
29 czerwca 2009 19:58
Piątkowo-niedzielne ściganie . Płoty - finisz . Don Dębnik ( Royal Court-Donna Special ) - ze stajni , której z całego serducha kibicuję  😅




Gonitwa 3 - Katharsis ( Generous-Krystal Tip )

Jubaria ( Jape-Jubika )


Pierwszy 2 latek z "mojej" stajni w tym roku i od razu wygrana  😅 Nola ( Belenus-Nonna )


Niedziela

1 gonitwa Hipo Star ( Cossio - Hipokrene )

Daga ( Tamayaz-Holy Flower )


3 gonitwa - nasz My Master ( Kharoud-Miss Monaco )


I na dziś koniec , jutro resztę wrzucę  😉

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się