ciąża, wyźrebienie, źrebak

draskaeb Ale ten mały wyrósł! Jaki przystojniak dostojny  😍
peeepejack Dziękuję bardzo, chłopak rośnie jak na drożdżach a jaki diabeł z niego.
Twój chłopak tak zmężniał i jest wieeeelki!

Edit:
Chłopak kończy 3 miesiące i na tę okoliczność aktualne zdjęcie.
Czy mogę prosić o kilka porad  kogoś kto brał udział w czempionatach źrebiąt pod matkami? proszę pv
donia
dzwoń do mnie  😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
04 sierpnia 2019 19:33
W koncu dostalam część zdjęć z sesji więc mogę sie pochwalic 🙂 Na fotkach ma niecale 4 miesiące, a tu za chwilę stuknie 5. Leci...
Edit.
bez zdjeć
Zmniejsz zdjęcia, są zbyt duże.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
04 sierpnia 2019 20:01
Kurcze zawsze dodawalam z photobucketa i sie zmniejszaly, w galerii nie chca sie dodac. No nic to usuwam narazie.
a mój caluteńki siwy przed skończeniem 3 miesiecy, jedynie na ogonie trochę brązowego zostało i niedzne resztki na pęcinach, no ale taki przynajmniej ładniejszy 🙂 szkoda tylko ze brud mocniej widać 🙁



zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 sierpnia 2019 10:36
Chyba jeszcze nie widziałam siwego źrebaka w tym wieku 😀
Moja księżniczka tez juz pomału gubi sierść, głównie na łbie widać, ale wzdłuż grzbietu też juz się pojawiają siwe placki  😍. Niedawno skończyła 2 miesiące, za szybko to dziecko rośnie  😕
blucha o matko, ale jaśniutki 😵 😜
Siwa239 zdecydowanie za szybko 🙁
nasza urodziła się calutka gniada, a teraz wygląda tak 😂

i z mamą 😉
bluchaudał Ci się ON! 🙂 Po  czym jest?

a ja mam tylko gniadego w siwiźnie, zupełnie nie wiem skąd 😁 -to nasza sierotka ,zaraz minie 3 tyg odkąd stracił matkę, już przebolał stratę, wkomponował się w stado i radzi sobie świetnie, mimo że najmniejszy i najmłodszy z całej stawki 🏇
u mnie kobyly jeszcze się nie pozrebily a już mam stres związany z przyłączeniem do stada.... jak sobie radzicie w tym temacie? ile czasu czekacie?
zembria - no ja też pierwszy raz widze takiego młodego a juz siwego-białego 🙂
Katarzyna K - po Junusie, zaden rewelacyjny papier ale koń bardzo fajny https://www.bazakoni.pl/junus-rotmistrz-juna , a co sie stało ze żrebol osierocony ?
whisperer13- kazdy ma inny system 🙂 ja po miesiącu, jak już młody i klacz sie ,,ogarną,,
Bluchajeszcze nie chcę myślami wracać do tego dnia, ochłonę i wtedy.Myślę że będzie nam dane o tym pogadać 😉 Malucha dokarmiają trzy inne klacze, i nawet po nim nie widać że jest sierotą, nie schudł, nie zmarniał, wesoły źrób, no może ciut bardziej rozpieszczany przez nas 😉
a tu ze swoją najlepszą koleżanką, wprawdzie mało tu widać te siwe włosy, ale ma ich pełno oczywiście w nowej szacie, bo w futrze źrebięcym ani jednego.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
05 sierpnia 2019 20:52
Piekne te wasze zrebole. Podejme probe wstawienia fotek w linkach🙂 Mam nadzieje,ze teraz jest ok.
https://s54.photobucket.com/user/domiwa/media/max--6_zpsonsumc00.jpg.html
http://s54.photobucket.com/user/domiwa/media/max-_zpstyjqupnl.jpg.html
PumCass   zachowaj zimną krew!
05 sierpnia 2019 21:07

Katarzyna K - po Junusie, zaden rewelacyjny papier ale koń bardzo fajny

Junus dalej w Stadzie stoi? Pamiętam, że parę lat temu było nieciekawie z jego przyszłością i nawet chodziły słuchy że na rzeź miał iść  😵
Twój mały jest genialny w tej swej siwiźnie  😍
nie, Junus od kilku lat jest w prywatnych rękach, trzyma sie wspaniale, widząc tego konia nikt nie dał by mu tych 24 lat 🙂
PumCass   zachowaj zimną krew!
06 sierpnia 2019 08:53
Świetnie to słyszeć  😀
U Nas za 11 dni 4 miesiące i nie wiem, kiedy to minęło... Mały już ogarnia w miarę chodzenie na kantarze, ma za sobą pierwsze werkowanie. Nogi obserwujemy, bo urodził się ze sztorcem, na razie jest ok ale kowal radził zwracać uwagę, coby zareagować w porę. Prawdopodobnie na odchów wyjedzie do o miesiąc starszego ogierka, no i w miarę możliwości chciałam go zostawić dłużej z jajkami ale nie wiem, na ile to jest dobry pomysł... Poza tym jest mega towarzyski, uwielbia ludzi i można go zagłaskać na śmierć 😍 Ale jak go obserwuję to nie jestem pewna, czy nie ma "ludzkiego oka". 🤣 Przez to wygląda, jakby był totalnym świrem...
Rysiek dojrzewa nam na pięknego aczkolwiek mającego wiele do powiedzenia kawalera.
Te wasze dzieciaki są przecudowne!
draskaeb Młody jest przepiękny! Bardzo dostojny kawaler z niego  😍
blucha A Twój mały to najszybciej siwiejący źrebak jakiego widziałam  👀
A mój mały W KOŃCU zaczął linieć. Garściami można wyciągać tą sierść (albo raczej puch) . Ale kiedyś to musiało nastąpić, za 2 dni kończy 4 miesiące  😂
oj, tak długo trzymał futerko ?
peeepejack Twój chłopak jaki wielki, kawał z niego konia. Jak na Tinkera to wygląda, że będzie spory.
Dziś dokładnie 4 m-ce . 🙂
Ja wpadam się pochwalić, bo Młody miał pierwszą "sesję" i wyszedł nawet niegłupio, więc muszę się pochwalić 👀
Pursat   Абсолют чистой крови
14 sierpnia 2019 15:01
Cudowny!
mohito Już dawno go tu nie było, ale wyrósł!  💃
Windziakowa Cudowne zdjęcia, cudowny model  😍  A to ''F'' genialne
gniada cudowna 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się