ciąża, wyźrebienie, źrebak

saganek ok 2-4msc. Oni się nie.spieszą 🙂

Cudowny maluch ! 💘
Gratulacje! Cudne maluchy!
Ramirezowa   Ania i Urania !
09 maja 2018 14:17
Akatash gratuluję  😅 uwielbiam takie chrapki
galopada_   małoPolskie ;)
09 maja 2018 14:25
uwielbiam ten wiosenny czas 😍





Ja też, roboty mniej 😀
Galopada, te źrebole z 2 zdjęcia zamieniły się matkami?  😁
Tajna, zgadza się 😉 teraz mogłabym obsługiwać i 20 koni 😉 i by mi to zajęło ze 2h dziennie  😂
galopada_   małoPolskie ;)
09 maja 2018 15:08
Megane, haha, nie 😉) byliśmy w szoku jak gniada urodziła rude po gniadym ogierze. zamawiane było też gniade 😵 🤣
z tym zamawianiem to tak jest... ja 2x zamawiałam klaczkę i co? ... 😀
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 maja 2018 15:32
Widocznie w łapę za mało dałaś 😉 😂
no chyba tak 😀
Ja już serio myślałam o sexowaniu nasienia, ale to podobno bardzo kosztowne w sensie sprzętu i podobno mała jest przeżywalność plemników.
No zobaczymy w przyszłym roku... Do 3x sztuka. Będą dwie klacze się źrebić /mam nadzieję/ i któraś da mi upragnioną dziewuszkę.
.... bo jak nie to będę strzelać! 😀 😀 😀

Wrzucam niespełna 3 tygodniowego rudego.




Ale cudowny! 😍 uwielbiam rude
Piękne źrebole, każdy bez wyjątku!

Też macie tak, że moglibyscie robić im multum zdjęć i nadal byłoby mało?

Haru jutro kończy 4 tygodnie 🙂 😅

Zdjęcie gigant.
Jakie cuda.  😍 😍 😍 Dlaczego mój wałaszek nie możne mieć źrebaczka?  😕
W „M” Arabians sezon zakończony z wynikiem 4:1 dla klaczek


Piękny szczupak! 🙂
Fahra Jest cudowna!! Co tu więcej mówić. Wyraża więcej niż tysiąc słów!!  :kwiatek:  💘
Jakie piękne dziubaski  😍
ja sobie porównałam mojego poprzedniego źrebaka z tym /wiekowo/ to różnica w wyglądzie jest kolosalna, obecny wygląda o wiele doroślej.
Wczoraj nasz czarnuch pierwszy raz badana i pierwszy raz w poskromie, była bardzo dzielna. Na przyszły tydzień spodziewamy się rui i działamy 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
10 maja 2018 09:29
U mnie dzisiaj urodziła się klaczka 💘
Ramirezowa   Ania i Urania !
10 maja 2018 10:38
A ja tak trochę z innej beczki i może dość nie typowo. Macie może zdjęcia pępuszków od razu po narodzinach? Jak wyglądają? Już bez pępowiny, ale nie zasuszone bo chciałabym coś porównać  🤔wirek:
Wrzuć swój pępuszek 😉
Ramirezowa   Ania i Urania !
10 maja 2018 10:53
Hm no ja niestety nie mam, bo źrebaka straciliśmy.  Ale ostatnio widziałam u źróbka zimnokrwistego i tak jakoś zapadł mi w pamięć, wydawał się "nie standardowy" taki obrzmiały i biały?  🤔wirek:
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 maja 2018 11:02
Może przepukline miał?
Wrzucę zdjęcia hucki. Ciężko jej zrobić jakiekolwiek zdjęcie i utrzymać w "stój" mam tylko takie dwa z dzisiaj. Mleko nadal białawe ale nie białe. Smak ma słodkawy i przypomIna smak końskiego mleka, ale jeszcze tak jakby to jeszcze nie to. Nie robiła na fotce kupy tylko od much odganiała się. Srom napuchnięty. Czy to już czas by wstawać w nocy?
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
10 maja 2018 12:33
Stajenna maskotka 2 miesiące i tydzień 😀 Owinęła sobie stado wokół kopytka  😂  Do tego towarzyszy ludziom na taaaakiej ilości selfie  🤣





Po weekendzie jestem umówiona z wet na badanie mojej kobyłki już w kierunku ustalenia terminu krycia. Jak dobrze wceluje na źrebak będzie na święta 😀
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 maja 2018 09:12
Mała "D"
lusia722, Gratulacje! Cudna! 🙂
Lusia Ślicznotka Ci się urodziła. A ja już nie mogę się doczekać 🙂
Na biegunach Pierwsza fotka najlepsiejsza!!!  🤣
lusia gratulacje, takie słodkości!

Katarzyna jak tam młoda? Naprostowała się?

Haru już jutro miesiąc! Czas leci jak szalony. Zadek mu się taki wielki zrobił! Po mamusi pewnie 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 maja 2018 18:28
Dziękuję dziewczyny :kwiatek:
Malucha jest "firmowa", ale no ja wszystkie traktuje jak własne.
Z racji, że mama pierwiastka było trochę obaw, ale poradziła sobie fantastycznie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się