Zmiany w moderacji

Nie, bynajmniej nie czuję się"Panią tego forum", dlatego stosuję się do regulaminu oraz ogólnie przyjętych tu zasad. I bardzo sobie cenię to forum za to, że wygląda, jak wygląda. Jeżeli komuś tutejszy"klimat" nie odpowiada, to forów o tematyce jeździeckiej jest sporo- każdy może wybrać coś dla siebie (czy tak lepiej? :kwiatek: )
Co do ilości modów była już na ten temat dyskusja i ustalono, że zostaje dwóch. Uważam, że sobie radzą. Nie jest to lukratywna funkcja, wymaga czasu i zaangażowania oraz tego, by przyjmować "na klatę" niejedne pretensje. I takie rozżalone, foszaste wypowiedzi, bo ktośtam dostał ostrzeżenie irytują mnie po prostu.

Pozdrawiam ciepło świeżych użytkowników i liczę, że się tu odnajdą jakoś, bez wprowadzania rewolucji w systemie 😉
shilton, biorac pod uwage tresc twojego zgloszenia, to mam ci do powiedzenia tyle: nie ty, bedziesz mi mowic kiedy i czy mam sie brac do roboty, to raz. dwa to to, ze twoja kolezanka poproszona o usuniecie ogloszenia z podpisu odmowila, a poinformowana, ze wyciagne z tego konsekwencje nawyzywala mnie na pw. i argumentowala, ze "ktos jeszcze" ma ogloszenie w podpisie, ale kto to juz nie raczyla podac, pomimo mojej prosby. dysponuje korespondencja do wgladu, gdyby to kogos interesowalo. awanturowala sie rowniez o ostrzezenie za zbyt duze zdjecie w ogloszeniach. nastepnie zwyzywala mnie, poniewaz odpowiedzialam na jej ogloszenie, podajac model siodla, ktorego szuka. bedac uczennica technikum nazywala mnie dziewczynka 😀
a trzy to:
Szkoda, że caroline już nie ma...

to bardzo ciekawe co piszesz. jak moze ci byc szkoda, ze nie ma moderatora, ktorego nigdy nie poznalas? w maju zostalo ogloszone, ze caro nie mderuje, a ty zarejestrowalas sie na forum we wrzesniu.  dziwne jak dla mnie. a inna rzecz, ze chyba nie powinnas zalowac nieobecnosci caro 😎
aha, i coz jest we mnie takiego kontowersyjnego?
shilton, biorac pod uwage tresc twojego zgloszenia, to mam ci do powiedzenia tyle: nie ty, bedziesz mi mowic kiedy i czy mam sie brac do roboty, to raz. dwa to to, ze twoja kolezanka poproszona o usuniecie ogloszenia z podpisu odmowila, a poinformowana, ze wyciagne z tego konsekwencje nawyzywala mnie na pw. i argumentowala, ze "ktos jeszcze" ma ogloszenie w podpisie, ale kto to juz nie raczyla podac, pomimo mojej prosby. dysponuje korespondencja do wgladu, gdyby to kogos interesowalo. awanturowala sie rowniez o ostrzezenie za zbyt duze zdjecie w ogloszeniach. nastepnie zwyzywala mnie, poniewaz odpowiedzialam na jej ogloszenie, podajac model siodla, ktorego szuka. bedac uczennica technikum nazywala mnie dziewczynka 😀

Jestem tylko ciekawa, czy napisałaś do tego użytkownika prośbę zmiany ogłoszenia w podpisie. Wiem, że pisałaś do niej, żeby Ci podała, która to osoba, ale ponieważ NA FORUM TYM jest "nowa" to poprosiła mnie, żebym wkleiła jej podpis. Dlatego też szanowna Katijo zrobiłam to ja, a nie "moja koleżanka" - kurcze, kto Ci powiedział, że to moja koleżanka?! 🙂 I po trzecie - spokojnie, ja na Ciebie nie krzyczę, a mało tego, "Ciebie czy Tobie" piszę jak widzisz z dużych liter przez co jednak okazuję szacunek, a Ty traktujesz użytkowników jako zło konieczne... (znaczy. niektórych może) A po czwarte co ma technikum do "dziewczynki" ?? Nie rozumiem.
Ale bardzo proszę, wyjaśnijmy to sobie na PW, nie na forum publicznym tym bardziej, że wątek jest o zmianach w moderacji, a nie o kłótniach bądź też sprzeczkach dwóch lub kilkunastu osób.


a trzy to:
Szkoda, że caroline już nie ma...

to bardzo ciekawe co piszesz. jak moze ci byc szkoda, ze nie ma moderatora, ktorego nigdy nie poznalas? w maju zostalo ogloszone, ze caro nie mderuje, a ty zarejestrowalas sie na forum we wrzesniu.  dziwne jak dla mnie. a inna rzecz, ze chyba nie powinnas zalowac nieobecnosci caro 😎
aha, i coz jest we mnie takiego kontowersyjnego?


Katijo, mogłam znać caroline wcześniej, prawda? Data rejestracji nie jest ważna, a ja rejestrowałam się niedawno. Czemu tutaj wszyscy patrzą na datę rejestracji? No zobaczcie, znacie przykładowo P. Kasię od dziecka, chodzicie z nią razem do klasy (ona udziela się na jednym z forum o czym wiecie lub nie), a Wy logujecie się tydzień temu na tymże forum też. I to jest podstawa do tego, żeby nie znać tej Kasi? Coś nie tak, wiecie.... Data rejestracji jest tylko datą rejestracji na forum, a nie znania pewnych osób czy sytuacji...... Zastanówcie się, proszę.
Shilton- wątpliwość ( moja też) pojawia się z tego powodu,
że Carloline reagowałaby jeszcze bardziej zdecydowanie niz Katija.
Na ile ja znam (wyłącznie z forum) Caroline.
Ponadto protesty podnoszą się głównie w kwestii ogłoszeń= handlu= interesu.
Nic na siłę. Inne fora są bardziej liberalne w tym zakresie i stąd wskazówka gdzie będzie łatwiej zarabiać.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
24 listopada 2011 10:32
shilton, wiem, że chodziło o mnie i dostałam suchą PW od moderacji o usunięcie mojego podpisu o tym, że szukam pracy. Wiesz co dziecko? (tak dziecko, bo jestem starsza od Ciebie i to sporo), nie życzę Ci byś kiedyś też znalazła się w takiej sytuacji jak ja. Ale ok, wpisu nie ma. Nikomu nie przeszkadzał tylko Tobie.
shilton, wiem, że chodziło o mnie i dostałam suchą PW od moderacji o usunięcie mojego podpisu o tym, że szukam pracy. Wiesz co dziecko? (tak dziecko, bo jestem starsza od Ciebie i to sporo), nie życzę Ci byś kiedyś też znalazła się w takiej sytuacji jak ja. Ale ok, wpisu nie ma. Nikomu nie przeszkadzał tylko Tobie.


Nie interesuje mnie czy jesteś starsza czy też nie. W świetle prawa przestaje się być dzieckiem po ukończeniu 18 lat. Tak więc dzieckiem NIE JESTEM. I nie ważne ile w tym momencie masz lat. I nie chodzi o to czy komuś to przeszkadza czy nie. Taki jest REGULAMIN. A dziecko piszesz po złości, bo co? Bo musiałaś skorygować podpis? No cóż, wybaczysz, ale wyszło na to, że regulaminu nie znasz... I nie rzucaj się tak na drugi raz, nic do Ciebie nie mam, bo Cię nie znam, ale sama Katija kazała wskazać tą osobę... Więc? o co się plujesz tak naprawdę? O nic...
Już nie będę mówić o tym, że wypadałoby przeprosić w takiej sytuacji, ale pewnie wyskoczyłabyś z tekstem: "dziecko, ja Cię nie mam za co przepraszać", więc daruję i udam, że to nie do mnie 😉 Ale następnym razem nie wiem czy nie zareaguję.. Szkoda nerwów.

A dyskusję na ten temat uważam za ZAKOŃCZONĄ.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
24 listopada 2011 11:21
Nie mam za co Ciebie przepraszać, a po tym poście szczególnie.
No dlatego mówię, że nie oczekuję. Nie martw się, ja też musiałam stosować się do regulaminu..
A pracę na pewno znajdziesz bez potrzeby szukania jej na re-volcie. Regulamin mówi też, że jeżeli szukasz pracy przy koniach, możesz swoje ogłoszenie wrzucić do działu "szukam pracy" .. Zapraszam tam.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
24 listopada 2011 11:30
Jest tam moje ogłoszenie, a praca jakakolwiek. Dobra Love &Peace. Nie chce mi się z nikim kłócić - z Tobą też. 🙂 Dzięki i Pozdrawiam
kurcze, kto Ci powiedział, że to moja koleżanka?! 🙂

powiedzialo mi to, ze chodzicie do jednej szkoly, mialas w avatarze zdjecie konia szalodzielona, oraz nazwalas ja po imieniu w poprzednim poscie.
ja na Ciebie nie krzyczę, a mało tego, "Ciebie czy Tobie" piszę jak widzisz z dużych liter przez co jednak okazuję szacunek, a Ty traktujesz użytkowników jako zło konieczne...

ja rowniez na ciebie nie krzycze, napisalam ci odpowiedz na posta, chyba jej oczekiwalas? jakbys nie zauwazyla WCALE nie uzywam wielkich liter. nie zaczynam od nich zdania, imienia, ba, moj wlasny nick zaczynam z malej litery. w internetowych nieformalnych rozmowach zapisuje w ten sposob rowniez wlasne imie i nazwisko. zupelnie mi nie robi zadnej roznicy, czy zwracac sie do mnie bedziesz z wieliej czy z malej litery.
Ty traktujesz użytkowników jako zło konieczne...

absolutnie nie masz racji. bardzo lubie to forum i wiekszosc jego uzytkownikow. moge powiedziec, ze wrecz czuje z nimi jakas wiez. gdyby bylo inaczej nie podjelabym sie moderowania.
edit:
.A po czwarte co ma technikum do "dziewczynki"

a ma to, ze jestem starsza od osoby nawet juz konczacej technikum o 10 lat, a jednak nikomu nie dziewczynkuje. i nie zycze sobie dziewczynkowania mi.
a jeszcze skoro tak bronisz szalodzielona, to moze zapytaj jak zareagowala na informacje o tym, ze jesli nie usunie podpisu to wyciagne z tego konsekwencje. troche mnie to dziwi, ze jako osoba trzymajaca nieporownywalnie wyzszy poziom i posiadajaca znacznie lepsza umiejetnosc operowania jezykiem polskim, trzymasz z ta wlasnie uzytkowniczka.
Jest tam moje ogłoszenie, a praca jakakolwiek. Dobra Love &Peace. Nie chce mi się z nikim kłócić - z Tobą też. 🙂 Dzięki i Pozdrawiam


Pozdrawiam również, cieszę się, że zostało wyjaśnione, bo nic mi nie zrobiłaś, żebym Cię omijała czy coś 😉
Przykro mi, że padło na mnie z tym edytowaniem podpisu. Ale mam nadzieję, że szybko znajdziesz pracę.

[quote author=shilton link=topic=56015.msg1198374#msg1198374 date=1322129892]
kurcze, kto Ci powiedział, że to moja koleżanka?! 🙂

powiedzialo mi to, ze chodzicie do jednej szkoly, mialas w avatarze zdjecie konia szalodzielona, oraz nazwalas ja po imieniu w poprzednim poscie.
ja na Ciebie nie krzyczę, a mało tego, "Ciebie czy Tobie" piszę jak widzisz z dużych liter przez co jednak okazuję szacunek, a Ty traktujesz użytkowników jako zło konieczne...

ja rowniez na ciebie nie krzycze, napisalam ci odpowiedz na posta, chyba jej oczekiwalas? jakbys nie zauwazyla WCALE nie uzywam wielkich liter. nie zaczynam od nich zdania, imienia, ba, moj wlasny nick zaczynam z malej litery. w internetowych nieformalnych rozmowach zapisuje w ten sposob rowniez wlasne imie i nazwisko. zupelnie mi nie robi zadnej roznicy, czy zwracac sie do mnie bedziesz z wieliej czy z malej litery.
Ty traktujesz użytkowników jako zło konieczne...

absolutnie nie masz racji. bardzo lubie to forum i wiekszosc jego uzytkownikow. moge powiedziec, ze wrecz czuje z nimi jakas wiez. gdyby bylo inaczej nie podjelabym sie moderowania.
[/quote]


Ba - Ja mieszkam w Warszawie, ona w Zakopanym - byłoby więc to trochę trudne. A po drugie - koń z poprzedniego avatara jest mój, a nie Ilonki 😉
Pozdrawiam 😉

edytuj posty!
Podobny do psa .Ten koń.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
24 listopada 2011 12:49
Taniu:
poprzedniego avatara
Taniu:
[quote author=shilton link=topic=56015.msg1198506#msg1198506 date=1322134615]
poprzedniego avatara

[/quote]
A! To PRZEPRASZAM.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się