Zmiany w moderacji

trzynastka   In love with the ordinary
06 czerwca 2011 22:01
Zairko, zamiast docenić, że Twoje próby przypomnienia o sobie zostały zignorowane to ciągle się przypominasz.
Modzi chcą robić sami, robią od miesiąca sami, forum się nie wali, więc niech robią sami. Poczekaj cierpliwie na swoją kolej. 😉
że 4 osoba w kolejce czyli akzzi wejdzie jeżeli któryś z modów zrezygnuje i chyba tego powinniśmy się trzymać, ale niech decyduje wiekszość. 😉

Przesłodkie, że tak się upominasz o swoje zasłaniając się akzzi, udając, że nie pamiętasz, że to Ty zajęłaś 4tą lokatę.  😂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 czerwca 2011 22:09
nie mniej jednak uważam że czas wybrac nastepnego moda


Jestem całkowicie ZA
ja tez jestem za
A ja przeciw 😁
Po co nowe zamieszanie, wprowadzanie w obowiązki kolejną osobę itd., jeśli obecny skład daje radę?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 czerwca 2011 00:07
Zaczynaja sie wakacje a co za tym idzie  wyjazdy, urlopy, więcej wolnego czasu.
Jedni pożytkują go  przy koniach, gospodarkce (mam na myśli modów) inni przy komputerze ( mam na myśli użytkowników).
Uważam, że dodatkowa osoba mogłaby być pomocna. Chociazby tylko w tym okresie.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 czerwca 2011 07:18
Zairko, zamiast docenić, że Twoje próby przypomnienia o sobie zostały zignorowane to ciągle się przypominasz.
Modzi chcą robić sami, robią od miesiąca sami, forum się nie wali, więc niech robią sami. Poczekaj cierpliwie na swoją kolej. 😉
[quote author=Zairka link=topic=56015.msg1032422#msg1032422 date=1307314389]
że 4 osoba w kolejce czyli akzzi wejdzie jeżeli któryś z modów zrezygnuje i chyba tego powinniśmy się trzymać, ale niech decyduje wiekszość. 😉


Przesłodkie, że tak się upominasz o swoje zasłaniając się akzzi, udając, że nie pamiętasz, że to Ty zajęłaś 4tą lokatę.  😂

[/quote]

Nieoceniaj tak ludzi, 🙄 żebyś wiedziała że zapomniałam, nawet byłam pewna że to akzzi 100% 😵
Notabene niestety po wypadku samochodowym który przeżyłam miesiąc temu zdarza mi się to bardzo często, a na rezonans w polsce na kase jak pewnie wiesz trzeba długoooo czekać.
W tej chwili nawet niebyłabym wstanie wskoczyc na fuknacje moda bo wziełam na siebie już za duzo obowiązków. Więc nie dopominam sie o swoje jak to ładnie nazwałaś 😉
Dalej uważam że 3 mod musi być, w razie w żeby nie było chwilowego bezkrólewia. Pozatym z calym szacunkiem do naszych wspanialych modów, powiedziane było już dawno 3 modów i chyba nic od tego czasu sie nie zmieniło. Niech zadecyduje wiekszosc.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
07 czerwca 2011 09:00
Dalej uważam że 3 mod musi być,

A ja wręcz przeciwnie. Uważąm że 3 mod jest zupelnie zbędny.
Dwóch modów dogaduje się między sobą lepiej niż trzech. Trzech się dogada, ale dwójce współpracuje się lepiej. Dają sobie radę i nie widzę powodów, żeby wrzucać im teraz na głowę kogoś nowego, zielonego. Nie ma to żadnego sensu. A nawet jak na tydzień czy dwa będzie bezkrólewie to co? Świat się zawali? Wróca i będą mieli co najwyżej bajzel do posprzątania 😁
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 czerwca 2011 09:37
Dlatego powinna byc ankieta i niech decyduje wiekszosc, tak jak zawsze.
Moim zdaniem lepiej żeby zielona osoba uczyla sie teraz, na spokojnie niż wrzucić kogos na głęboką wode, jak będzie kryzys.
Podzielam zdanie Dworciki, jest ok tak jak jest. Ci co chca nowego moda pewnie sami maja chrapkę na tą funkcję. Przecież nic sie nie dzieje złego na forum więc o co kaman?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
07 czerwca 2011 10:14
Podzielam zdanie Dworciki, jest ok tak jak jest. Ci co chca nowego moda pewnie sami maja chrapkę na tą funkcję. Przecież nic sie nie dzieje złego na forum więc o co kaman?


jak mozna mieć chrapke na coś tak upierdliwego to ja się zawsze dziwilam i dziwię

Stwierdzenie mówiące o ewentualnych kłopotach w wakacje, kryzysach itd. do mnie nie przemawia. Zdarzało się już, że na forum żadnego moda nie było i nie upadło. Trzeba było po powrocie poogarniać zaległe zgłoszenia, uporządkować wątki, w których zrobił się jakiś duży bałagan i to wszystko. Nie przesadzajmy. Dajmy sobie spokój...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 czerwca 2011 10:54
Dlatego powinna byc ankieta i niech decyduje wiekszosc, tak jak zawsze.
Moim zdaniem lepiej żeby zielona osoba uczyla sie teraz, na spokojnie niż wrzucić kogos na głęboką wode, jak będzie kryzys.


Także podzielam to zdanie.
Ale o jakim kryzysie mówicie? To, że może się zdarzyć, że nam nagle modzi wyjadą na 2 tygodnie? wawrek weźmie urlop w pracy, konie zostawi pod opieką sąsiada i wyjedzie na Hawaje, a Katija w tym czasie do Peru czmychnie? Absolutnie nie będa mieli dostępu do netu i wtedy na forum napadnie stado quniareczek, które tylko na te okazje czekaja, a jak modzi wrócą zastaną tu zgliszcza i niedobitki forumowych wyjadaczy, którzy z powodu psychozy już nigdy nie będą tacy sami?
Czy jakiś ekonomiczny kryzys macie na myśli? 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 czerwca 2011 11:12
Dworcika życia nie znasz? Wystarczy że nie daj Boże zaczna si komus problemy zdrowotne, rodzinne albo z koniem, padnie łącze. A że nieszczęscia lubia chodzić parami moze być róznie.
Lepiej zapobiegać niz leczyć, naprawde takie głupie gadki że Katija czmychnie do Peru ( chodz pewnie by sie nie obrazila 😉 ) są bezsensu.
Sprawa prosta robimy ankiete decyduje wiekszość jak zawsze! Tylko tak bedzie sprawiedliwie
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 czerwca 2011 11:21
Zairka Ma rację. Lepiej byc przygotowanym na różne sytuacje.
No to jak się zaczną problemy zdrowotne, padnie lącze czy wydarzy się inny kataklizm, to mamy jeszcze drugiego moda, który w tym przypadku może dostać kogos do pomocy?
Nie dramatyzujcie... Jeny... Nie wiem czy pamiętacie czasy, kiedy moderator był JEDEN? I kryzysu, kataklizmu czy innego strasznego wydarzenia nie bylo. Nie licząc padającego serwera, co i tak z tym, o czym mowimy ma się nijak.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 czerwca 2011 11:30
Dworcika, dania są podzielone i tyle. Ani Ciebie moje argumenty nie przekonaja ani mnie Twoje.
Zrobmy ankiete ilu powinno byc modow i tyle.
Jak sie okaze ze 2 ok, a jak ze 3 znajdziemy nowego moda.
Jak bardzo musisz, to rób.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 czerwca 2011 11:47
Dworcika nie zaszkodzi poznać opinię innych. 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 czerwca 2011 11:50
Dworcika nie zaszkodzi poznać opinię innych. 😉



AMEN,

nie ma sensu wymieniać zdania tylko między nami. Wiekszosc ludzi przypuszam tak jak ja myśli że nieobecnosc Caro jest chwilowa.
To gdzie ta ankieta, bo chcę kliknąć? 😉
trzynastka   In love with the ordinary
07 czerwca 2011 12:00
Jak to gdzie, będziemy czekać aż ankieta wstanie w dobrym humorze i sama postanowi się zrobić 😉

Zairka - skoro jesteś taka zapominalska to po cóż się tu denerwujesz, poczekaj aż o sprawie zapomnisz i po kłopocie.  😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 czerwca 2011 12:01
Ja sie wcale nie denerwuje :kwiatek:

edit:
prosze, ankieta
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,58253.0.html
ja tylko nie rozumiem, jakie sa przeslanki? czy jest balagan, nieogarniecie? ja nie mam urlopu, a nawet gdyby, to na urlopie mam net. na forum jestem baardzo duzo. nie wiem o co chodzi.
trzynastka   In love with the ordinary
07 czerwca 2011 12:17
ja tylko nie rozumiem, jakie sa przeslanki?


Jak to jakie ? Volta się wali  😲
Dlatego, że nie ma trzeciego moda całe forum muli.  😉
katija, masz net, ale możesz go nie mieć. Albo spotkasz się z w. i spadnie na Was głaz wielkości samochodu. Albo zjecie ogórki z Hiszpanii. Albo, albo, albo... lepiej dmuchać na zimne.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 czerwca 2011 12:21
Ta ankieta nie ma za zadanie uderzyć w obecną prace modów.
Poznajmy opinie  innych czy 3 mod jest potrzebny wg nich czy nie.
Ankieta jest najlepszym wyjsciem. Moim zdaniem ironia czy sarkazm są tu zbędne.
spotkasz się z w. i spadnie na Was głaz wielkości samochodu
Dziwne... wszystkie dziewczyny po spotkaniu ze mną mają podobne odczucia, choc takiego określenia jeszcze nie słyszałem...  sorki 🚫
No. Bo Ty takie piorunujące wrażenie robisz, że człowiek może się tak poczuć 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się