Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Woltyż kozacki -dzygitówka

poprzednia następna
Strony: [1] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Woltyż kozacki -dzygitówka  (Przeczytany 1115 razy)
clio

«Start : Kwiecień 28, 2011, 15:24:19 »
Odpowiedz cytując
Poszukuje wszystkich mozliwych informacji na temat woltyzu kozackiego zwanego inaczej dzygitowka. W internecie jest nie wiele ,szukam kogos kto mial z tym stycznosc i moglby mi nieco przyblizyc ta ''dyscypline '' jezdziectwa - np przyblizyc podstawowe elementy, rzad , predyspozycje koni, historie,itp.
#link
Julie

« #1 : Kwiecień 28, 2011, 15:44:47 »
Odpowiedz cytując
A byłaś na stronie http://dzygit.pl/?
Miałam nie raz okazję podziwiać popisy Wojtka i za każdym razem byłam pod wielkim wrażeniem.
Raz nawet światowej sławy fotograf końska, Gosia Mąkosa zrobiła mu kilka zdjęć i miałam przyjemność tą sesję oglądać jako widz.
Możesz do niego napisać jeśli potrzebujesz informacji, to bardzo sympatyczny człowiek.
Jego e-mail jest na stronie.
#link
Istniejąc tyle robisz dla mnie.

clio

« #2 : Maj 06, 2011, 21:28:33 »
Odpowiedz cytując
dziekuje,podbijam
#link
Angeel

Moje ogłoszenia
« #3 : Maj 06, 2011, 22:08:44 »
Odpowiedz cytując
pamietam, ze Karolina Rusak - forumowa karolasss (?) robila kiedys zdjecia ekipie z dzygitowki. Miala cos na swojej stronie
#link
Spełniając marzenia uśmiech

Fajrant^^

« #4 : Maj 07, 2011, 11:37:50 »
Odpowiedz cytując
 Z 2-3 osobami należącymi do grupy której stronkę podała Julie , mam niemal stały kontakt , pogadam z nimi żeby tu zajrzeli, ale  myślę że najszybciej za jakiś tydzień by tu mieli możliwość się zalogować  ^ ^
#link
Kolejna seria o ustawce na ławce, o trawce i zajawce
Może czas myśleć czego w życiu ja chcę?
Może czas słuchać siebie, nie ziomów na klatce?
Może czas zrobić coś, nie czekać aż się zachce?
Western

« #5 : Maj 07, 2011, 20:27:19 »
Odpowiedz cytując
W internecie czytałem relację z konferencji prasowej Parady Jeździeckiej i podobno w Łodzi w hali Atlas Arena 19-20 listopada 2011r. będzie występ Kozaków ukraińskich. Tutaj prezentacja http://www.youtube.com/watch?v=FslK31xEoH0&feature=related
#link
kosmo12

« #6 : Lipiec 17, 2014, 17:16:31 »
Odpowiedz cytując
Ja trochę dla odświeżenia tematu :
Czy w dżygitówce są takie figury których kompletny laik w tej dziedzinie na dobrze wyszkolonym koniu da radę nauczyć się sam ?
#link
Strony: [1] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Woltyż kozacki -dzygitówka

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 18 zapytaniami.