UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

kola9556- udane zakupy, polecam!
Plusik dla LatentPony  :kwiatek:
Duży plus dla katarzyna9087 - szybka odpowiedź i błyskawiczna wysyłka.
+ dla sprzedającej netaaa, dobry kontakt, przedmiot zgodny ze zdjęciami i opisem, polecam.
+dla olluszka-natychmiastowa wysyłka🙂
+ dla Dramki - szybka wysyłka, towar zgodny z opisem 🙂
Plus dla anna_n83
bardzo szybka wysyłka.
Plus dla voltowiczki Kwiatowa, przedmiot zgodny ze zdjęciami i opisem, czysty, dobry kontakt, polecam.
plus duży dla stajenna, jako sprzedającej, szybko, sprawnie, świetny kontakt
plusik dla Conti91 jako kupującej 🙂 zdecydowana, konkretna osóbka, szybka wpłata 🙂 polecam!
alexiss- produkt zgodny z opisem, szybka sprawna przesyłka. Bardzooo polecam 😉
Polecam Hajduczek , derka super.
Zalegle plusy dla sprzedajacych:

CeraŁ
Martita
xxagaxx
plus dla Madzia5333 miły kontakt, szybka wysyłka 🙂 serdecznie polecam  :kwiatek:
DUŻY PLUSIK DLA Zuziasta WSZYSTKO ŁADNIE, SPRAWNIE !!! POLECAM !
+ dla Madzia5333 po raz kolejny 🙂 Polecam 🙂
Super plusik dla Sprzedającej wader  :kwiatek: super kontakt, błyskawiczna wysyłka, wszystko zgodnie z ogłoszeniem. Polecam  😀
Czy ktoś z forum robił interesy z użytkownikiem ae?
Wielki plus dla użytkownika Graves 😀 Bardzo szybka, rzetelna i udana transakcja  😀 Wszystkie rzeczy zgodne z opisem, polecam  😀 Sprzedawca godny zaufania  😀
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
03 listopada 2017 10:12
A ja bym chciała wystawić pozytywną opinię użytkowniczce olq. Chociaż ostatecznie nie doszło do transakcji, to myślę, że i takie osoby warto tu wpisywać.

Brałam od olq siodło na przymiarkę - za kaucją. Bezproblemowy kontakt, łatwość w ustalaniu szczegółów, pójście na rękę z wysłaniem siodła za pobraniem i oczywiście zwrot środków 😉

Ze swojej strony mogę zdecydowanie polecić i dodać, że bardzo żałuję, że siodło nie pasowało  :kwiatek:
Polecam sprzedające:
dead_inside
fryzia10
byz01

marta__sz
bardzo miły kontakt z wszystkimi i sprzęt bez zastrzeżeń 🙂
no i Madzia5333 niezawodna jak zawsze 🙂
:kwiatek:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
08 listopada 2017 06:02
Polecam użytkowniczkę kaszana - dobry kontakt, szybka wysyłka, możliwość dogadania się  😉
asds   Life goes on...
08 listopada 2017 13:42
belusia6 - +++ jako kupujący. Szybka wpłata i bardzo dobry kontakt.
Trochę spóźniony, ale + dla margat 🙂 wszystko ładnie i sprawnie poszło 🙂
duży + dla tulipan jako sprzedającej, wysyłka błyskawiczna  :kwiatek:
Polecam zakupy u Hajduczek - towar zgodny z opisem, super kontakt merytoryczny, pomocny w doborze oraz blyskawiczna wysylka  👍
Wielki + dla BaŚ  😀
Ekspresowa wysyłka i bezproblemowy kontakt!
Polecam 🙂
Wielkie plusy dla Gaga, elamilka i lupus12. Transakcje super. Rzeczy lepsze niż w opisie i cierpliwie poczekały aż będę mogła zrobić przelew. Dzięki  :kwiatek:
+ dla agusia1221, wszystko super 🙂 nawet pomimo mojego małego nieogarniecia z podjęciem decyzji  :kwiatek:
Bardzo polecam katerina_czarna, bardzo sympatyczna i uczciwa kupująca. Transakcja przebiegła pomyślnie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się