UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

Na_biegunach bardzo dobry kontakt! Duży plus!
Plusik dla Hermes szybko , fajny kontakt i konkretnie  :kwiatek:
Plus dla Trzcinka dobry kontakt, ekspresowa wysyłka. Polecam
uszatkowa   Insta: kingaielif
04 maja 2017 11:05
hanoverka - paczka przyszła zgodnie z umową. Kontakt trwał chyba tydzień zanim ustaliłyśmy wszystko, ponieważ użytkowniczka stosunkowo rzadko loguje się na re-volcie, ale jest uczciwa 🙂.
Polecam użytkownika zomula expresowa wysyłka, super kontakt, list przewozowy wysłany, wiadomo co sie z paczką dzieje. Oby wiecej takich ludzi.
Serdecznie polecam zakupy u bamboo555 i dziękuję za miłą, sprawną transakcję  :kwiatek:
Plus dla Madzia5333 🙂
Wszystko zgodnie z opisem szybko i sprawnie 🙂
Bardzo polecam devil jako sprzedającą!  :kwiatek: Mega kontakt, szybka wysyłka i wszystko zgodne 😀 Bardzo Dziękuję za przyjemną transakcje  :kwiatek:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
10 maja 2017 12:31
Plus dla Madzia5333 🙂
Wszystko zgodnie z opisem szybko i sprawnie 🙂


Potwierdzam  🙂
- dla Magdalena Ryniak (magdaszka) zero  zasad. Umówiła się ze mną na sprzedaż siodła telefonicznie, gwarantując że będzie na mnie czekało do soboty. Mam 450km wiec nie mogłam pozwolić sobie na przyjazd od razu. Wzięłam wolne w pracy, umówiłam wszystko tak zeby byc w sobote w Krakowie, załatwiłam opiekę dla moich zwierząt. Tymczasem przeprasza mnie w smsie, ze siodło sprzedaje komuś innemu. Co za ludzie w tych czasach... Zero powagi.  rozmowa na temat zerwania umowy z Pani strony, po Pani smsie, tez mowi o Pani wiele,Pani Magdaleno. Bez komentarza.
- dla Magdalena Ryniak (magdaszka) zero  zasad. Umówiła się ze mną na sprzedaż siodła telefonicznie, gwarantując że będzie na mnie czekało do soboty. Mam 450km wiec nie mogłam pozwolić sobie na przyjazd od razu. Wzięłam wolne w pracy, umówiłam wszystko tak zeby byc w sobote w Krakowie, załatwiłam opiekę dla moich zwierząt. Tymczasem przeprasza mnie w smsie, ze siodło sprzedaje komuś innemu. Co za ludzie w tych czasach... Zero powagi.  rozmowa na temat zerwania umowy z Pani strony, po Pani smsie, tez mowi o Pani wiele,Pani Magdaleno. Bez komentarza.


Raczej to się nadaje do nieuczciwych...
Plus dla wiki15 jako sprzedającej 🙂

- dla Magdalena Ryniak (magdaszka) zero  zasad. Umówiła się ze mną na sprzedaż siodła telefonicznie, gwarantując że będzie na mnie czekało do soboty. Mam 450km wiec nie mogłam pozwolić sobie na przyjazd od razu. Wzięłam wolne w pracy, umówiłam wszystko tak zeby byc w sobote w Krakowie, załatwiłam opiekę dla moich zwierząt. Tymczasem przeprasza mnie w smsie, ze siodło sprzedaje komuś innemu. Co za ludzie w tych czasach... Zero powagi.  rozmowa na temat zerwania umowy z Pani strony, po Pani smsie, tez mowi o Pani wiele,Pani Magdaleno. Bez komentarza.

Niepoważne, ale nie nieuczciwe. (Ja ostatnio pojechałam 360 km w jedną stronę po to, aby dostać na próbę inne siodło, niż to, na które się umawiałam 😉) 
Wielki plus dla sprzedającej karmi - szybko i bezproblemowo 🏇 🤣
Plus dla Laguna jako kupującej. Szybko, miło i sprawnie 🙂
+ dla amciasramcia jako kupującej, szybka decyzja, przelew od razu zrobiony, transakcja poszła migiem.  🙂
wielki plus dla meridowa jako sprzedającej :kwiatek:
Plus dla użytkownika brzezinka jako sprzedającej. Super kontakt, szybko i bezproblemowo  :kwiatek:
Czy ktoś zna lub ma inny kontakt z użytkownikiem firestone? Z maila wynika że nazywa się Dorota Lewandowska.Potrzebuję się skontaktować,a nie logowała się od 8 maja.
Plus dla sprzedającej Cerise...Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam  🏇 💘
Plus dla kupującej ikona
+ dla Perlica jako kupującej i dzięki za ponowne zakupy  :kwiatek:  Zapraszam!
+ dla sprzedającej Misia
Wielki + dla klaudiap1990, super kontakt, mega szybka wysyłka, przedmiot zgodny ze zdjęciami, polecam.
Martita   Martita & Orestes Company
22 maja 2017 19:58
+ dla krysiex213 jako kupującej  :kwiatek:
+ dla kupującej kitty
Madzia5333 sprzęt zgodny z opisem, dobry kontakt, szybka wysyłka  :kwiatek:
Plus dla kupującej Olo i dla sprzedającej  buu :kwiatek:
Plus dla sprzedającej Madzia5333, bardzo dobry kontakt, przedmiot zgodny z opisem  :kwiatek: oraz plusik dla sprzedającej Sadyba  :kwiatek:
Polecam sprzedającą Klami. Szybko, sprawnie, towar zgadzał się ze zdjęciami i opisem. Dobry kontakt, szybkie odpowiedzi na email.  😉
Polecam użytkowniczkę majer, (sprzedawca) ekspresowe tempo realizacji i produkt zgodny z opisem. Będę korzystać w przyszłości 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się