Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Gdzie na urlop w Polsce?

poprzednia następna
Strony: 1 ... 21 22 [23] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Gdzie na urlop w Polsce?  (Przeczytany 131372 razy)
Dekster

« #660 : Lipiec 31, 2019, 21:48:17 »
Odpowiedz cytując
Jak Bieszczady to "Nie całkiem święty Paweł" i "Pod Caryńską" i "W starym siole".Mam nadzieję że nie poprzekręcałam nazw.Spałam i jadłam tam ja i moi znajomi i wszyscy zadowoleni.
#link
agnesix

« #661 : Lipiec 31, 2019, 23:42:24 »
Odpowiedz cytując
Ja jeszcze do polecanej już przez desire Wilczej Jamy (również polecam, pyszne jedzonko) dodam Bieszczadzką Kozę (trzeba pojechać kawałek w górę za Wilczą Jamą). Pyszne kozie sery od przesympatycznej rodziny uśmiech
#link
Atamanka

« #662 : Sierpień 01, 2019, 10:05:10 »
Odpowiedz cytując
Infantil polecam całe podlasie i dolinę Bugu, Nadburzański Park Krajobrazowy. Najbliżej i najwygodniej byłoby Ci dojechać pewnie w okolice Wyszkowa - Kamieńczyk/ Brańszczyk/ Nadkole/ Urle, a jeśli trochę dalej to do Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego i doliny Narwi masz 160 km. Tam zwykle bywałam w jakichś wsiach raczej przejazdem, więc konkretnego miejsca nie polecę, ale okolice i klimat wspaniałe. Musiałabyś tylko wygooglować jakąś większą wiochę z rynkiem, jeśli jakakolwiek cywilizacja też Cię interesuje.
#link
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #663 : Sierpień 01, 2019, 10:43:39 »
Odpowiedz cytując
infantil, też polecam Podlasie. Mnie urzekły z miasteczek Włodawa i Terespol.
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
fanpage
Libella

WWW Moje ogłoszenia
« #664 : Sierpień 01, 2019, 13:19:55 »
Odpowiedz cytując
Szukam fajnego, kameralnego miejsca w Bieszczadach na jesienny weekend. Może być chatka, może być SPA. Czy ktoś jest w stanie coś polecić? kwiatek
Ashtray jeśli jeszcze szukasz, to ja polecam "U prezesa" ( http://www.koniewbieszczadach.pl/index/onas/ ) - jest pięknie, cisza, spokój i PYSZNE domowe jedzenie (tez w wersji wege). I do tego konie - udało mi się tam pojechać w teren i to jest chyba jedno z moich najlepszych jeździeckich wspomnień emoty327 I takie widoczki:

#link
ashtray

« #665 : Sierpień 01, 2019, 14:02:42 »
Odpowiedz cytując
Libella dziekuje kwiatek Moj chlopak niejezdzacy, wiec szukam raczej miejsca, w ktorym bedziemy mogli porobic cos razem i odpoczac od korpo- zycia. duży uśmiech

Mimo wszystko widoczki piekne kocham Troche jak miejsce, w ktorym mieszka teraz moj Siwunio. Sorry za offtopic

#link
Libella

WWW Moje ogłoszenia
« #666 : Sierpień 01, 2019, 14:56:44 »
Odpowiedz cytując
Ja tam byłam z niejeżdżącym mężem i znajomymi i wszyscy mieli co robić uśmiech
Faktycznie, wygląda bosko! Aż mu zazdroszczę, że tam mieszka  hihi
#link
Karla:)

« #667 : Wrzesień 12, 2019, 16:12:24 »
Odpowiedz cytując
Góry stołowe...co warto zobaczyć,gdzie wyskoczyć...wyjazd na spontanie, z psami. Co polecacie? kwiatek
#link
Polinezja, córka Ignama:)

nie udzielam porad wet  ani z zakresu żywienia i nutrigenomiki via net
kolebka

Dream-maker

« #668 : Wrzesień 30, 2019, 09:29:25 »
Odpowiedz cytując
Mam urlop w listopadzie, nie mogę się zdecydować czy zagranica czy wyjazd w Polskę z psem  emoty327  coś polecanego w Karkonoszach albo Góry Stołowe ? Nie byłam na zachodzie Polski jeszcze uśmiech
#link
Jakby mnie ktoś poderwał na liścia albo kasztana to poszłabym jak dzik w żołędzie  lol

Karla:)

« #669 : Październik 01, 2019, 22:54:30 »
Odpowiedz cytując
stolowe-wszedzie można z psem:) bylam tydzień, bomba!
#link
Polinezja, córka Ignama:)

nie udzielam porad wet  ani z zakresu żywienia i nutrigenomiki via net
Sankaritarina

Moje ogłoszenia
« #670 : Październik 02, 2019, 09:34:10 »
Odpowiedz cytując
kolebka, Bylam w Karkonoszach w tym roku kocham Nie zauważyłam, żeby gdzieś był zakaz chodzenia z psem... Nie wiem czy na Śnieżkę wejdziesz, ale szczerze powiedziawszy, tam stromo, kamieniście... chyba bym się trochę bała. Żółty i czerwony szlak spoko - tylko w listopadzie nie wiem czy śniegu nie będzie (zagrożenie lawinowe - ale ja w górach tylko latem, więc też się nie orientuję).
Ale ogólnie Izerskie, Karkonosze, Karpacz - bardzo piękne, byłam w tym roku i bardzo mi się podobało. Przede wszystkim nie ma wielkich tłumów i mega nachalnych reklam...
Stołowe też spoko (ale byłam bardzo dawno temu, nie wiem jak obecnie). W ogóle Sudety są fajne...
#link
W tym szaleństwie jest metoda
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #671 : Październik 03, 2019, 10:23:45 »
Odpowiedz cytując
jeśli ktoś szuka miejsca na urlop z psem, to ja polecam grupę na fb Wędrówki z psem, bardzo dużo użytecznych informacji uśmiech
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
fanpage
kolebka

Dream-maker

« #672 : Październik 03, 2019, 11:32:01 »
Odpowiedz cytując
Dziękuję za info  kwiatek  właśnie te Stołowe mnie mega kuszą, ale w sumie pojechałabym też nad morze  hihi  pewnie stanie na góry, macie jakieś miejscówki  kwiatek ?

W ogóle to chyba chore, mieliśmy pierwotnie jechać za granicę, ale wakacje z psem nam się spodobały po czerwcowych Mazurach  wysmiewa
#link
Jakby mnie ktoś poderwał na liścia albo kasztana to poszłabym jak dzik w żołędzie  lol

desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #673 : Październik 24, 2019, 14:27:44 »
Odpowiedz cytując
mam opóźniony zapłon, ale cooo tam hihi
Ja jeszcze do polecanej już przez desire Wilczej Jamy (również polecam, pyszne jedzonko) dodam Bieszczadzką Kozę (trzeba pojechać kawałek w górę za Wilczą Jamą). Pyszne kozie sery od przesympatycznej rodziny uśmiech
si, si! to byli praktycznie moi sąsiedzi, jak jeszcze mieszkałam w Bieszczadach duży uśmiech

nas wywiało na Zdory (Śniadrwy w sumie Seksty, ale wpadają) fajne kwaterki, ale połowić nie było co, za to polecam knajpke w Zdorach i ich popisowe danie - rozczochraniec - nie zjecie nigdzie indziej. Żarcie mega (polecam też zupe kurkową i mielonego z kurkami kocham), atmosfera super, właściciel zajebisty człowiek (długo będziemy wspominać wieczór przy piwku hihi) duży uśmiech
Przedłużyliśmy pobyt (żeby cokolwiek połowić) i wylądowaliśmy w OW na Cyplu w Spychowie - dla fanów ciszy (strefa ciszy na całym ośrodku), dzikiego ptactwa, łowienia ryb i ogółem no, przyrody polecam. Trzeba być przygotowanym na lekki surwiwal, ale cena, żarcie i super właściciela rekompensują skromność domków. uśmiech

#link
Zapraszam na Nieustający Bazarek dla Dzieci z Nkhata Bay na facebooku. uśmiech

Jestem zalatana i nie mam za dużo czasu na forum, moge odpowiadać tu z poślizgiem.
ogurek

« #674 : Październik 24, 2019, 17:52:42 »
Odpowiedz cytując
Na Boże Narodzenie uciekamy na Podlasie, gdzieś pomiędzy Białymstokiem a Hajnówką. Podpowiecie co zobaczyć, gdzie zjeść itp
#link
Zamiast klnąć podziwiaj piękno problemu uśmiech...
andzia1

« #675 : Październik 24, 2019, 21:22:40 »
Odpowiedz cytując
Kraina otwartch okiennic,wszystkie małe miejscowości na trasie.Daj znać gdzie będziecie dokładniej to postaram się polecic gdzie mozna dobrze zjeść.
#link
rtk

« #676 : Kwiecień 30, 2020, 13:20:30 »
Odpowiedz cytując
Czas szukać miejsca na urlop w Polsce.
Moje kryteria to - miejsce na tydzień w sierpniu. Jadę z mama i dzieckiem poniżej roku. Ma być ładnie, spokojnie, kameralnie. Miejsce do spacerów. Z możliwością jedzenia na miejscu lub blisko. Bieszczady? Góry? Nie interesuje mnie nic w stylu spa ani basenów. Może jakieś gosp agro?
#link
espana

« #677 : Kwiecień 30, 2020, 13:29:30 »
Odpowiedz cytując
http://www.wincentowka.eu/index.php

koniec świata, koniec asfaltu, niedźwiedzie pod dom podchodzą lol
#link
rtk

« #678 : Maj 05, 2020, 20:49:55 »
Odpowiedz cytując
Podbijam. Mam nowy pomysł.
Szukam gospodarstwa agroturystycznego z dobrej jakości noclegami i baza wypadowa ale z KOŃMI na miejscu uśmiech ktoś coś?
#link
Retna

nic nie zmieniać

« #679 : Maj 05, 2020, 21:57:56 »
Odpowiedz cytując
Sasek Mały, z czystym sumieniem polecam uśmiech
Tylko to Mazury, nie wiem, czy tylko góry są rozpatrywane?
#link
Depilacja gustu i farbowanie wrażeń, lifting oczekiwań, sterylizacja marzeń.
roodzielec

« #680 : Maj 15, 2020, 21:06:38 »
Odpowiedz cytując
Poszukuję na tydzień w czerwcu jakiejś kameralnej agroturystyki lub domku (najlepiej na odludziu, pod lasem itd ) - Bory Tucholskie lub Mazury.
Nie musi być koni, ale wszelka zwierzyna mile widziana:)
Jedziemy z 2 dzieci - 8 i 3lata, bierzemy swoje rowery i chcemy pojeździć więc fajnie, gdyby było gdzie.
I żeby można było zjeść u gospodarzy lub gdzieś w okolicy.
#link
Strony: 1 ... 21 22 [23] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Gdzie na urlop w Polsce?

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.112 sekund z 18 zapytaniami.