Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Gdzie na urlop w Polsce?

poprzednia następna
Strony: 1 ... 22 23 [24] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Gdzie na urlop w Polsce?  (Przeczytany 137989 razy)
Naboo

« #690 : Lipiec 19, 2020, 11:05:11 »
Odpowiedz cytując
Czy ma ktoś pomysł na nocleg w fajnym miejscu miedzy Malborkiem a Gdanskiem?
#link
"Ludzie inteligentni są zmuszani do alkoholizmu, by wytrzymać w towarzystwie idiotów"
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #691 : Lipiec 23, 2020, 23:23:33 »
Odpowiedz cytując
Poszukuję fajnego noclegu, najlepiej jakieś agro (z stawem i możliwością łowienia), najlepiej w okolicy z czymś do pooglądani/zwiedzania w połowie drogi z Bieszczad na Podlasie wink  jeśli bez "czegoś" do zwiedzania to totalne zapupie byłoby mile widziane. uśmiech Aaaaa koniecznie z akceptacją zwierząt (pies, nieduży) i czynne poza sezonem (wrzesień). Ktoś coś? uśmiech
#link
Zapraszam na Nieustający Bazarek dla Dzieci z Nkhata Bay na facebooku. uśmiech

Jestem zalatana i nie mam za dużo czasu na forum, moge odpowiadać tu z poślizgiem.
Moon

We go exactly where we belong...

WWW Moje ogłoszenia
« #692 : Lipiec 24, 2020, 08:45:24 »
Odpowiedz cytując
safie, na pewno nie ma tłumów turystów ;-) To mała miejscowość, nie ma tu nawet typowego "rynku", ot domki, duuuużo domków, droga do plaży, kościół, kilka sklepów, jest nawet jakaś stajnia z rekreacją, ale nigdy nie miałam potrzeby tam zajrzeć :P
W zależności od pogody może być albo wręcz upalnie, albo może głowę urywać.
#link
rtk

« #693 : Sierpień 12, 2020, 21:35:27 »
Odpowiedz cytując
Hejo! Czy w ostatnim czasie odkryliscie fajne, klimatyczne miejscowki w Polsce?
Rozważam rezygnacje z Włoch we wrześniu, ale nic w Pl nie robi szału
#link
Cricetidae

« #694 : Sierpień 12, 2020, 22:36:09 »
Odpowiedz cytując
rtk, zależy co chcesz robić. Ja całe życie odkrywam okolice Augustowa i nadal nie odkryłam wszystkiego.
A czemu rezyfnujesz z Włoch?
#link
martva

Już nigdy nic nie będzie takie samo

Moje ogłoszenia
« #695 : Sierpień 13, 2020, 06:21:36 »
Odpowiedz cytując
Rtk ostatnio odkryłam stronę https://slowhop.com/pl/, gdzie znajdziesz właśnie oferty przeróżnych, ciekawych miejsc na wyjazd w Polsce (i nie tylko). Aż żałuję, że nie dotarłam tam przed wakacjami, bo na lipiec-sierpień wszystko właściwie zajęte, potem dopiero robi się luźniej. Sprawdź, może akurat wpadnie Ci coś w oko uśmiech
#link
rtk

« #696 : Sierpień 13, 2020, 07:58:06 »
Odpowiedz cytując
Dzięki martva, buszuje po slow hopie już trzeci rok :-) niestety stał się bardzo popularny i w moim terminie to, co mi się podoba jest już niedostępne. Za to słyszałam od właścicieli noclegów ze do slowhopa trzeba dużo płacić i rezygnują z miejsca tam, dlatego pytam o inne perełki na forum ;-)
#link
martva

Już nigdy nic nie będzie takie samo

Moje ogłoszenia
« #697 : Sierpień 13, 2020, 09:55:05 »
Odpowiedz cytując
Ooo widzisz, to i ja będę mieć to na uwadze uśmiech Stronę odkryłam dopiero w tym roku i się totalnie zakochałam, ale skoro to nadal nie wszystko to nie pozostaje nic innego jak szukać kolejnych świetnych miejscówek wink
#link
ogurek

« #698 : Sierpień 13, 2020, 12:34:11 »
Odpowiedz cytując
Od jutra na cztery dni Kotlina Kłodzka. Na pewno Góry Stołowe, co jeszcze podpowiecie?
W czasach studenckich byliśmy u bacy który przeniósł się ze stadem z Podhala, nie pamiętam gdzie to było  :S
Nocujemy w Gorzanowie, cała Kotlina w zasięgu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2020, 12:35:42 wysłane przez ogurek » #link
Zamiast klnąć podziwiaj piękno problemu uśmiech...
larabarson

Moje ogłoszenia
« #699 : Sierpień 13, 2020, 16:04:35 »
Odpowiedz cytując
Przepraszam, że tu piszę ale nie mogę znaleźć nic odpowiedniego... Mamy tu wątek zachodniopomorski? Szczecin i okolice? Poszukuję jakiegoś fajnego hotelu z atrakcjami typu rowery, basen, konie itp.
#link
faith
Global Moderator

Moje ogłoszenia
« #700 : Sierpień 13, 2020, 16:27:17 »
Odpowiedz cytując
Kolo samego Szczecina to marnie, szukaj albo nad morzem albo na okolicznych pojezierzach.
#link
larabarson

Moje ogłoszenia
« #701 : Sierpień 13, 2020, 18:28:53 »
Odpowiedz cytując
W samym Szczecinie (bliskich okolicach) planujemy być 1 dzień i chcielibyśmy go miło spędzić, potem jedziemy w dalszą drogę. Folwark podkowa znalazłam, zna ktoś? Poleca?
#link
Strony: 1 ... 22 23 [24] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Gdzie na urlop w Polsce?

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 18 zapytaniami.