Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Gdzie na urlop w Polsce?

poprzednia następna
Strony: 1 ... 21 22 [23] 24 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Gdzie na urlop w Polsce?  (Przeczytany 137328 razy)
Dekster

« #660 : Lipiec 31, 2019, 21:48:17 »
Odpowiedz cytując
Jak Bieszczady to "Nie całkiem święty Paweł" i "Pod Caryńską" i "W starym siole".Mam nadzieję że nie poprzekręcałam nazw.Spałam i jadłam tam ja i moi znajomi i wszyscy zadowoleni.
#link
agnesix

« #661 : Lipiec 31, 2019, 23:42:24 »
Odpowiedz cytując
Ja jeszcze do polecanej już przez desire Wilczej Jamy (również polecam, pyszne jedzonko) dodam Bieszczadzką Kozę (trzeba pojechać kawałek w górę za Wilczą Jamą). Pyszne kozie sery od przesympatycznej rodziny uśmiech
#link
Atamanka

« #662 : Sierpień 01, 2019, 10:05:10 »
Odpowiedz cytując
Infantil polecam całe podlasie i dolinę Bugu, Nadburzański Park Krajobrazowy. Najbliżej i najwygodniej byłoby Ci dojechać pewnie w okolice Wyszkowa - Kamieńczyk/ Brańszczyk/ Nadkole/ Urle, a jeśli trochę dalej to do Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego i doliny Narwi masz 160 km. Tam zwykle bywałam w jakichś wsiach raczej przejazdem, więc konkretnego miejsca nie polecę, ale okolice i klimat wspaniałe. Musiałabyś tylko wygooglować jakąś większą wiochę z rynkiem, jeśli jakakolwiek cywilizacja też Cię interesuje.
#link
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #663 : Sierpień 01, 2019, 10:43:39 »
Odpowiedz cytując
infantil, też polecam Podlasie. Mnie urzekły z miasteczek Włodawa i Terespol.
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
fanpage
Libella

WWW Moje ogłoszenia
« #664 : Sierpień 01, 2019, 13:19:55 »
Odpowiedz cytując
Szukam fajnego, kameralnego miejsca w Bieszczadach na jesienny weekend. Może być chatka, może być SPA. Czy ktoś jest w stanie coś polecić? kwiatek
Ashtray jeśli jeszcze szukasz, to ja polecam "U prezesa" ( http://www.koniewbieszczadach.pl/index/onas/ ) - jest pięknie, cisza, spokój i PYSZNE domowe jedzenie (tez w wersji wege). I do tego konie - udało mi się tam pojechać w teren i to jest chyba jedno z moich najlepszych jeździeckich wspomnień emoty327 I takie widoczki:

#link
ashtray

« #665 : Sierpień 01, 2019, 14:02:42 »
Odpowiedz cytując
Libella dziekuje kwiatek Moj chlopak niejezdzacy, wiec szukam raczej miejsca, w ktorym bedziemy mogli porobic cos razem i odpoczac od korpo- zycia. duży uśmiech

Mimo wszystko widoczki piekne kocham Troche jak miejsce, w ktorym mieszka teraz moj Siwunio. Sorry za offtopic

#link
Libella

WWW Moje ogłoszenia
« #666 : Sierpień 01, 2019, 14:56:44 »
Odpowiedz cytując
Ja tam byłam z niejeżdżącym mężem i znajomymi i wszyscy mieli co robić uśmiech
Faktycznie, wygląda bosko! Aż mu zazdroszczę, że tam mieszka  hihi
#link
Karla:)

« #667 : Wrzesień 12, 2019, 16:12:24 »
Odpowiedz cytując
Góry stołowe...co warto zobaczyć,gdzie wyskoczyć...wyjazd na spontanie, z psami. Co polecacie? kwiatek
#link
Polinezja, córka Ignama:)

nie udzielam porad wet  ani z zakresu żywienia i nutrigenomiki via net
kolebka

Dream-maker

« #668 : Wrzesień 30, 2019, 09:29:25 »
Odpowiedz cytując
Mam urlop w listopadzie, nie mogę się zdecydować czy zagranica czy wyjazd w Polskę z psem  emoty327  coś polecanego w Karkonoszach albo Góry Stołowe ? Nie byłam na zachodzie Polski jeszcze uśmiech
#link
Jakby mnie ktoś poderwał na liścia albo kasztana to poszłabym jak dzik w żołędzie  lol

Karla:)

« #669 : Październik 01, 2019, 22:54:30 »
Odpowiedz cytując
stolowe-wszedzie można z psem:) bylam tydzień, bomba!
#link
Polinezja, córka Ignama:)

nie udzielam porad wet  ani z zakresu żywienia i nutrigenomiki via net
Sankaritarina

Moje ogłoszenia
« #670 : Październik 02, 2019, 09:34:10 »
Odpowiedz cytując
kolebka, Bylam w Karkonoszach w tym roku kocham Nie zauważyłam, żeby gdzieś był zakaz chodzenia z psem... Nie wiem czy na Śnieżkę wejdziesz, ale szczerze powiedziawszy, tam stromo, kamieniście... chyba bym się trochę bała. Żółty i czerwony szlak spoko - tylko w listopadzie nie wiem czy śniegu nie będzie (zagrożenie lawinowe - ale ja w górach tylko latem, więc też się nie orientuję).
Ale ogólnie Izerskie, Karkonosze, Karpacz - bardzo piękne, byłam w tym roku i bardzo mi się podobało. Przede wszystkim nie ma wielkich tłumów i mega nachalnych reklam...
Stołowe też spoko (ale byłam bardzo dawno temu, nie wiem jak obecnie). W ogóle Sudety są fajne...
#link
W tym szaleństwie jest metoda
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #671 : Październik 03, 2019, 10:23:45 »
Odpowiedz cytując
jeśli ktoś szuka miejsca na urlop z psem, to ja polecam grupę na fb Wędrówki z psem, bardzo dużo użytecznych informacji uśmiech
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
fanpage
kolebka

Dream-maker

« #672 : Październik 03, 2019, 11:32:01 »
Odpowiedz cytując
Dziękuję za info  kwiatek  właśnie te Stołowe mnie mega kuszą, ale w sumie pojechałabym też nad morze  hihi  pewnie stanie na góry, macie jakieś miejscówki  kwiatek ?

W ogóle to chyba chore, mieliśmy pierwotnie jechać za granicę, ale wakacje z psem nam się spodobały po czerwcowych Mazurach  wysmiewa
#link
Jakby mnie ktoś poderwał na liścia albo kasztana to poszłabym jak dzik w żołędzie  lol

desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #673 : Październik 24, 2019, 14:27:44 »
Odpowiedz cytując
mam opóźniony zapłon, ale cooo tam hihi
Ja jeszcze do polecanej już przez desire Wilczej Jamy (również polecam, pyszne jedzonko) dodam Bieszczadzką Kozę (trzeba pojechać kawałek w górę za Wilczą Jamą). Pyszne kozie sery od przesympatycznej rodziny uśmiech
si, si! to byli praktycznie moi sąsiedzi, jak jeszcze mieszkałam w Bieszczadach duży uśmiech

nas wywiało na Zdory (Śniadrwy w sumie Seksty, ale wpadają) fajne kwaterki, ale połowić nie było co, za to polecam knajpke w Zdorach i ich popisowe danie - rozczochraniec - nie zjecie nigdzie indziej. Żarcie mega (polecam też zupe kurkową i mielonego z kurkami kocham), atmosfera super, właściciel zajebisty człowiek (długo będziemy wspominać wieczór przy piwku hihi) duży uśmiech
Przedłużyliśmy pobyt (żeby cokolwiek połowić) i wylądowaliśmy w OW na Cyplu w Spychowie - dla fanów ciszy (strefa ciszy na całym ośrodku), dzikiego ptactwa, łowienia ryb i ogółem no, przyrody polecam. Trzeba być przygotowanym na lekki surwiwal, ale cena, żarcie i super właściciela rekompensują skromność domków. uśmiech

#link
Zapraszam na Nieustający Bazarek dla Dzieci z Nkhata Bay na facebooku. uśmiech

Jestem zalatana i nie mam za dużo czasu na forum, moge odpowiadać tu z poślizgiem.
ogurek

« #674 : Październik 24, 2019, 17:52:42 »
Odpowiedz cytując
Na Boże Narodzenie uciekamy na Podlasie, gdzieś pomiędzy Białymstokiem a Hajnówką. Podpowiecie co zobaczyć, gdzie zjeść itp
#link
Zamiast klnąć podziwiaj piękno problemu uśmiech...
andzia1

« #675 : Październik 24, 2019, 21:22:40 »
Odpowiedz cytując
Kraina otwartch okiennic,wszystkie małe miejscowości na trasie.Daj znać gdzie będziecie dokładniej to postaram się polecic gdzie mozna dobrze zjeść.
#link
rtk

« #676 : Kwiecień 30, 2020, 13:20:30 »
Odpowiedz cytując
Czas szukać miejsca na urlop w Polsce.
Moje kryteria to - miejsce na tydzień w sierpniu. Jadę z mama i dzieckiem poniżej roku. Ma być ładnie, spokojnie, kameralnie. Miejsce do spacerów. Z możliwością jedzenia na miejscu lub blisko. Bieszczady? Góry? Nie interesuje mnie nic w stylu spa ani basenów. Może jakieś gosp agro?
#link
espana

« #677 : Kwiecień 30, 2020, 13:29:30 »
Odpowiedz cytując
http://www.wincentowka.eu/index.php

koniec świata, koniec asfaltu, niedźwiedzie pod dom podchodzą lol
#link
rtk

« #678 : Maj 05, 2020, 20:49:55 »
Odpowiedz cytując
Podbijam. Mam nowy pomysł.
Szukam gospodarstwa agroturystycznego z dobrej jakości noclegami i baza wypadowa ale z KOŃMI na miejscu uśmiech ktoś coś?
#link
Retna

nic nie zmieniać

« #679 : Maj 05, 2020, 21:57:56 »
Odpowiedz cytując
Sasek Mały, z czystym sumieniem polecam uśmiech
Tylko to Mazury, nie wiem, czy tylko góry są rozpatrywane?
#link
Depilacja gustu i farbowanie wrażeń, lifting oczekiwań, sterylizacja marzeń.
roodzielec

« #680 : Maj 15, 2020, 21:06:38 »
Odpowiedz cytując
Poszukuję na tydzień w czerwcu jakiejś kameralnej agroturystyki lub domku (najlepiej na odludziu, pod lasem itd ) - Bory Tucholskie lub Mazury.
Nie musi być koni, ale wszelka zwierzyna mile widziana:)
Jedziemy z 2 dzieci - 8 i 3lata, bierzemy swoje rowery i chcemy pojeździć więc fajnie, gdyby było gdzie.
I żeby można było zjeść u gospodarzy lub gdzieś w okolicy.
#link
wistra

« #681 : Czerwiec 14, 2020, 21:45:48 »
Odpowiedz cytując
Polecacie coś na podlasiu? Interesuje mnie jakieś totalne zadupie zapomniane przez świat
#link
Cricetidae

« #682 : Czerwiec 15, 2020, 19:31:20 »
Odpowiedz cytując
wistra, ja już tu gdzieś pisałam o Suwalszczyźnie, nadal polecam jako piękne zadupie zapomniane przez świat uśmiech
#link
Wojenka

on the desert you can't remember your name

WWW Moje ogłoszenia
« #683 : Czerwiec 22, 2020, 09:25:20 »
Odpowiedz cytując
Szukam miejscówki na urlop. Warunek - miejsce przyjazne psom,bliskość wody, czy to morza, czy jeziora. Z jednej strony szukam odludzia, z drugiej bliskości fajnych knajp,ładnych miejsc do spacerów. Any ideas?
#link
kolebka

Dream-maker

« #684 : Czerwiec 22, 2020, 09:30:51 »
Odpowiedz cytując
Wojenka byłam w trzech fajnych miejscach, ale wszystko na mega zadupiach gdzie do spożywczaka kilka km wysmiewa psiolubne miejsca, tereny spacerowe pierwsza klasa wszędzie uśmiech

https://mazuryzpsem.pl/ -> tutaj do jeziora było kilka km jakoś, dojeżdżaliśmy autem

http://www.doboszowka.pl/ -> tutaj taki minus, że suka właścicieli jest MEGA nachalna w stosunku do innych psów, próbuje dominować itp a biega luzem po posesji. Jeziorka w lesie wink ale na dziko.

https://www.malowanewierchy.pl/ -> górskie rzeki, ewentualnie jezioro Klimkówka

#link

renatawilk

« #685 : Lipiec 02, 2020, 08:53:34 »
Odpowiedz cytując
A co powiecie na urlop w lesie, z przyczepą kempingową?
Ciekawe rozwiązanie czy nie za bardzo? uśmiech

CIACH

Z dala od spammerów?
Viss

Założenie spamprofilu, brak przeczytania regulaminu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2020, 09:59:34 wysłane przez vissenna » #link
branka

« #686 : Lipiec 13, 2020, 18:07:47 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś może polecic jakieś fajne, niedrogie miejsce na Bałtkiem? Preferowne małe domki (chodzi o noclegi dla 2 osób). Przeglądam oferty, booking com, tyle tego że fajnie byłoby znać cos z polecenia..
#link
'It's funny how your dreams change as you're growing old,
you don't wanna be no spaceman you just want gold.
All dream stealers are lying in wait,
But if you wanna be a spaceman it's still not too late!!'
Moon

We go exactly where we belong...

WWW Moje ogłoszenia
« #687 : Lipiec 13, 2020, 19:46:08 »
Odpowiedz cytując
branka, nie wiem czy to nie podejdzie pod reklamę, ale polecę Ci domki teściowej w Kopalinie: https://www.facebook.com/kopalino7
Cisza, spokój, piękna plaża i nie oblegana przez turystów i parawaniarzy wink
#link
efeemeryda

no fate but what we make.

Moje ogłoszenia
« #688 : Lipiec 14, 2020, 09:21:54 »
Odpowiedz cytując
Niedawno wrocilam i mogę z czystym sumieniem polecić ośrodek Bryza w Jarosławcu (ale nie morska Bryza tylko Bryza bo są tam dwa). Domki co prawda 6cio osobowe ale cena bardzo atrakcyjna, dobre wyposażenie do plazy spacerkiem przez las.
#link

„Prawdopodobnie nie ma Boga. Przestań się martwić i ciesz się życiem".
safie

« #689 : Lipiec 14, 2020, 09:33:25 »
Odpowiedz cytując
branka, nie wiem czy to nie podejdzie pod reklamę, ale polecę Ci domki teściowej w Kopalinie: https://www.facebook.com/kopalino7
Cisza, spokój, piękna plaża i nie oblegana przez turystów i parawaniarzy wink
A jak Kopalino wygląda we wrześniu?  Bo chciałam jechać, ale dopiero wtedy urlop mam zaplanowany (miała być Chorwacja)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2020, 16:11:18 wysłane przez safie » #link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Strony: 1 ... 21 22 [23] 24 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Gdzie na urlop w Polsce?

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.133 sekund z 18 zapytaniami.