Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Gdzie na urlop w Polsce?

poprzednia następna
Strony: 1 ... 19 20 [21] 22 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Gdzie na urlop w Polsce?  (Przeczytany 116537 razy)
epk

« #600 : Wrzesień 30, 2018, 08:40:45 »
Odpowiedz cytując
rtk, a już miałam nadzieję wink. Niestety wiem, że smaku pomidorów stamtąd powtórzyć się nie da a to dla mnie daje ten niesamowity smak pizzy smutek. Jakbyś coś jeszcze takiego trafiła to dawaj znać uśmiech
#link
Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały!
KARUZELA - WSZYSTKIEMU WINNA JEST KARUZELA. ON JUŻ RZYGA TĄ KARUZELĄ I OD TEGO ZAPALIŁA MU SIĘ WĄTROBA...
fanelia

Never give up

« #601 : Październik 01, 2018, 05:50:02 »
Odpowiedz cytując
Rtk - dziękuję  kwiatek Tak, neapolitańskie zdecydowanie w gustach duży uśmiech zapiszę sobie tę nazwę, jako konieczny punkt wycieczki wink Zoo tez mi się marzy! Czy na Partynice jest sens jechać, warto obejrzeć, czy po prostu hipodrom jak każdy inny? wink A coś z takich rzeczy do zwiedzenia typu ciekawe budynki, mosty, konstrukcje? I czy z noclegiem lepiej uderzać w centrum Wrocławia, czy lepiej coś za miastem i dojechać? Bo szczerze mówiąc mam spore problemy z zasypianiem jak jest głośno, jasno i zwykle lepiej się wysypiam w bardziej "sielskim" otoczeniu, w miastach nie śpię prawie w ogóle w nocy :S Może miałby ktoś coś fajnego do polecenia, sprawdzonego?
#link
macbeth

« #602 : Październik 01, 2018, 08:00:05 »
Odpowiedz cytując
epk, ja z wrocławskich pizzerii rodem z Włoch polecam Piec na Szewskiej. Knajpka prowadzona przez dziewczyny, które były we Włoszech na Erasmusie i stamtąd przywiozły tajemnice wypiekania pizzy uśmiech

« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2018, 08:04:33 wysłane przez macbeth » #link
ptyśmiętowy

tup, tup, bęc!

« #603 : Październik 01, 2018, 08:45:32 »
Odpowiedz cytując
Z nieba spadł mi ten temat.
Rozglądam sie za jakimś miejscem na weekendowy reset. Razem z moim drugim połówkiem mieliśmy ostatnio ciężki okres w pracy i uznaliśmy, że należy nam sie weekend "nic nie musze, wszystko mogę".
Jako, że uda nam sie wyrwać tylko na weekend, to niezbyt daleko, mazowieckie/łódzkie, te rejony. Wymagania to cisza i spokój, chętnie przygarnę też jakieś SPA, ale nie jest to warunek konieczny.
Ktoś coś? Będę wdzięczna  lol
#link
Parkur to nie je bajka, to je bitwa.

Nasturcja-Renata

Moi trzej mężczyźni :)

« #604 : Październik 02, 2018, 07:11:47 »
Odpowiedz cytując
ptyśmiętowy w łódzkim http://www.hoteluniejow.pl/pl/spa Rodzice byli (co prawda parę lat temu wink ), ale wrócili bardzo zadowoleni

w warmińsko-mazurskim byłam w Pałacu Mortęgi. Co prawda tylko na obiedzie i kawce wink ale bardzo mi się tam podobało. Mam niedaleko działkę uśmiech Pałac Mortęgi Mają też konie
#link

ŻADONKA 01/07/1997-28/11/2009
rtk

« #605 : Październik 02, 2018, 22:00:26 »
Odpowiedz cytując
A my wciąż szukamy fajnego miejsca. Cel to listopadowy 2-3 dniowy wypad. Szukamy fajnego klimatu. Wyjazd raczej budżetowy, ale jestesmy otwarci na fajne baseny duży uśmiech
#link
ptyśmiętowy

tup, tup, bęc!

« #606 : Październik 03, 2018, 07:13:40 »
Odpowiedz cytując
Nasturcja-Renata Urlop wole jednak bez koni  emoty327 Uniejów wygląda fantastycznie, dziękuję  kocham
#link
Parkur to nie je bajka, to je bitwa.

Libella

WWW Moje ogłoszenia
« #607 : Październik 10, 2018, 20:04:04 »
Odpowiedz cytując
Koiarzycie jakąś fajną agroturystykę, z atrakcjami, najchętniej do 200 km od Warszawy? Chciałam jechać w ten weekend do Ziołowego zakątka, ale brak miejsc, a już się tak nastawiłam, że próbuję znaleźć coś podobnego wink
#link
majek

zwykle sobie żartuję

« #608 : Grudzień 11, 2018, 15:48:07 »
Odpowiedz cytując
Wysypalo nam sie towarzystwo na sylwestra w tym roku. Jakos wyjatkowo mam ochote, zeby zrobic `cos`, wiem, ze troche juz z reka w nocniku jestem, ale moze znacie cos fajnego (gdzie jeszcze sa miejsca?)
Myslalam np. o `nocy na stoku`, `nocy na lyzwach` albo `nocy na basenie` - ale jakos ciezko mi idzie szukanie takich. Pewnie ciezko znalezc teraz nocleg np w gorach (jezeli bysmy sie wybierali na `noc na stoku`).
Anyone?

#link
sorry, ale nie mam polskich znakow
Meise

« #609 : Grudzień 11, 2018, 15:51:54 »
Odpowiedz cytując
majek, dziś mi się na fb wyświetliło:

klik
#link
majek

zwykle sobie żartuję

« #610 : Grudzień 11, 2018, 15:58:53 »
Odpowiedz cytując
dzieki, fajna opcja, raczej myslalam o szybkim wypadzie (moze byc jedna- dwie noce) i niestety 2.01 juz powinnismy wsiadac w auto i kierowac sie na zachod do domu. Wiec raczej czesc Zachodnia PL (chyba, ze niedaleko Warszawy albo blisko autostrady)
No i jestesmy z dwojka dzieciakow.

Moze byc jeszcze po drodze.. wiecie:Niemcy, Francja....Poznan  wysmiewa
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2018, 16:00:53 wysłane przez majek » #link
MATRIX69

Rycerski Klub Sportowy Silesia

Moje ogłoszenia
« #611 : Grudzień 11, 2018, 16:26:18 »
Odpowiedz cytując
Jak pogoda dopisze to polecam nocne wejście na Ślężę. Okolice Wrocławia, niedaleko od A4, dojazd samochodem pod samo wejście na górę. Wejście łatwe, słabym tempem ok 1,5 h.
Na górze kilka opcji spędzenia wieczoru czyli - msza w kościele, posiadówka przy ognisku, posiadówka w schronisku. Byłam na takim sylwestrze dwa lata temu i było super zwłaszcza, że wyszło mi tanio bo tylko koszt paliwa + to co sobie kupiłam i wniosłam na górę. Na miejscu okazało się, że schronisko jest otwarte, a na schodach pod kościołem sprzedawali grochówkę wink
Było trochę ludzi z dziećmi. O 24 super widok na fajerwerki z trochę innej perspektywy uśmiech Polecam i jak tylko mój syn podrośnie to na pewno jeszcze się wybiorę na takiego sylwka.
#link
Konni bohurtowcy - RKS Silesia Wrocław
epk

« #612 : Grudzień 12, 2018, 10:09:46 »
Odpowiedz cytując
MATRIX69, a strzelali fajerwerkami na miejscu? Szukam jakiejś alternatywy na Sylwestra poza domem z psem.
#link
Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały!
KARUZELA - WSZYSTKIEMU WINNA JEST KARUZELA. ON JUŻ RZYGA TĄ KARUZELĄ I OD TEGO ZAPALIŁA MU SIĘ WĄTROBA...
majek

zwykle sobie żartuję

« #613 : Grudzień 12, 2018, 10:12:58 »
Odpowiedz cytując
MATRIX69, dzieki, fajny pomysl.
Nocleg tez jeszcze do znalezienia w okolicy. Fajnie.
#link
MATRIX69

Rycerski Klub Sportowy Silesia

Moje ogłoszenia
« #614 : Grudzień 12, 2018, 10:47:45 »
Odpowiedz cytując
Tu jakaś stara fotorelacja:
https://gazetawroclawska.pl/tlumy-przywitaly-nowy-rok-na-szczycie-slezy-zobacz-zdjecia/ar/1078278

Strzelali na miejscu fajerwerkami, nie jakoś bardzo dużo ale jednak... zdziwiło mnie to bo myślałam, że w parku krajobrazowym nie wolno....
Byli ludzie z psami. Ogólnie to dość sporo ludzi było, jak w wakacyjną niedzielę wink Paliło się kilkanaście ognisk i było mocno zadymione, ale wiał wiatr i jakoś to rozwiewał. W schronisku podobno był luz, ja nie wchodziłam za to mój TŻ poszedł sobie po browarki. Większość ludzi wchodziła żółtym szlakiem z przełęczy Tąpadła bo to najrówniejsza droga, fajnie wyglądał taki długi korowód ludzi z latarkami wspinających się pod górę uśmiech
Te dwa lata temu miałam farta z pogodą, był super widoczność ze szczytu. Trzeba śledzić prognozy bo Ślęża dość kapryśna jest mimo małej wysokości i często tam pada uśmiech

#link
Konni bohurtowcy - RKS Silesia Wrocław
fanelia

Never give up

« #615 : Grudzień 23, 2018, 07:39:24 »
Odpowiedz cytując
Słoneczka dziękuję wszystkim za wytyczne co do wyjazdu do Wrocławia, ale postanowiliśmy przesunąć go na dłuższy urlop w wakacje, żeby połączyć z Czechami uśmiech a w marcu, w moje urodziny jedziemy w Góry Świętokrzyskie, o których marzę od dawna uśmiech I tu znowu proszę o porady, jeśli ktoś chciałby być miły  kwiatek

Jedziemy na 4-5 dni. Wyjazd ma być nastawiony na łazikanctwo wink Dwa dni chcemy przeznaczyć tylko na Góry i chodzenie plus Święta Katarzyna z muzeum minerałów i ruiny zamku w Bodzentynie, jeden dzień na Sandomierz, jeden na Chęciny (zamek i niedaleko muzeum wsi) i ewentualnie jeden na nie wiadomo co duży uśmiech Ustaliliśmy, że nocleg weźmiemy w jednym miejscu gdzieś na środku - wytypowaliśmy wstępnie Świętą Katarzynę (i noclegi właśnie "Agroturystyka Katarzyna"), bo jest tuż przy Parku Narodowym i Łysicy, ale jeśli moglibyście coś polecić innego to byłoby super! Zależy nam na tym, by nie było bardzo drogo, ale ładnie, nie kiczowato, nie znoszę brzydkich wnętrz wink Może ktoś mieszka w pobliżu i mógłby polecić jakieś lokalne atrakcje?  kwiatek Aha, jedziemy samochodem, więc będziemy dość mobilni. Do zwiedzania interesują nas architektura, region, wieś, skały, średniowiecze, dinozaury i mamuty niekoniecznie  emoty327
#link
Dzionka

« #616 : Grudzień 23, 2018, 11:52:22 »
Odpowiedz cytując
To ja polecę Wam na szybko miejsce, w którym ostatnio byliśmy na weekend. Folwark Bielskie, w okolicach Giżycka. Przepiękne wnętrza, mili gospodarze, przestronne pokoje i dookoła piekne mazurskie tereny. Jest tez co robic z dziecmi, w wiosce obok sa wyciągi narciarskie i zoo safari - jedzie sie na pace i ogląda mnostwo zwierząt łazacycy luzem po pastwiskach. Super sprawa.
Ceny troche powalają, ale jak dla mnie było warto, odpoczelismy uśmiech
#link
moni

« #617 : Styczeń 10, 2019, 13:07:38 »
Odpowiedz cytując
Poszukuje miejsca żeby się zaszyć i zrestartować, tak na tydzień może dwa. Góry, czy Mazury czy może jeszcze jakiś inny obszar Polski. Jakiś domek albo apartament, w zasadzie mam dwa główne wymogi: komink i wanna. Fajnie jakby na miejscu bylo dobre jedzonka i może konie ale to niekoniecznie. Czy ktoś zna cos takiego?
#link
Reyline

« #618 : Luty 15, 2019, 14:09:58 »
Odpowiedz cytując
Cześć! Poszukuję jakiegoś przyjemnego miejsca w okolicach Suwałk (max. 20km). Cichego, spokojnego, fajnie jak by mieli konie. Może ktoś coś podpowie?
#link
"Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy"
Cricetidae

« #619 : Luty 15, 2019, 17:07:03 »
Odpowiedz cytując
Reyline, Nie znam konkretnych miejsc, ale szukaj w miejscowościach na linii Płociczno-Macharce. Tam wszędzie cisza, spokój. Nie wiem gdzie są konie, wiem, że w okolicy Augustowa, ale to już dalej niż 20 km,
#link
tereska

Moje ogłoszenia
« #620 : Marzec 20, 2019, 20:33:48 »
Odpowiedz cytując
Gdzie w Karpaczu lub okolicach można coś dobrego zjeść?
#link
kolebka

Dream-maker

« #621 : Marzec 31, 2019, 19:03:30 »
Odpowiedz cytując
Szukamy miejscówki na tygodniowy pobyt z psem w Polsce - Mazury, Kaszuby, Roztocze. Szukamy cichego i spokojnego miejsca, dużo fajnych terenów do spacerów i chętnie jakaś woda uśmiech
Polecacie coś, jakieś domki ?
#link
Jakby mnie ktoś poderwał na liścia albo kasztana to poszłabym jak dzik w żołędzie  lol

maleństwo

I'll love you till the end of time...

« #622 : Kwiecień 01, 2019, 14:19:59 »
Odpowiedz cytując
Polecicie coś fajnego w Wielkopolsce? Agroturystyka lub pensjonat, nie w mieście, raczej tanio niż drogo wink
#link
DeJotka

« #623 : Kwiecień 01, 2019, 19:05:36 »
Odpowiedz cytując
maleństwo ciotka koleżanki ma agroturystykę w jakiejś wiosce niedaleko Krotoszyna, popytam o namiary wink
#link
To , że się do ciebie uśmiecham wcale nie oznacza że cię lubię.
Mogę np. wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach
Lotnaa

I'm lovin it! :)

« #624 : Kwiecień 01, 2019, 22:30:00 »
Odpowiedz cytując
maleństwo, s kiedy będziecie w Wielkopolsce?
#link
maleństwo

« #625 : Kwiecień 06, 2019, 07:15:11 »
Odpowiedz cytując
Lotnaa, wybieramy się najprawdopodobniej w pierwszym tygodniu lipca.

Edit. DeJotka dziękuję, chętnie się dowiem.

A ha, no i musi być to miejsce, gdzie można że zwierzakami, mamy dwa psy.
#link
DeJotka

« #626 : Kwiecień 06, 2019, 10:06:37 »
Odpowiedz cytując
maleństwo to jest faktycznie 20kilka kilometrów od Krotoszyna, ale już w dolnośląskim, zostawiam jednak na wszelki wypadek. Można z dziećmi i psami tylko trzeba się indywidualnie dogadać.
http://pod-lasem.eu/?fbclid=IwAR3nfTaDwBRI8jxs2vBUcqcn0GLsHGKXdKdgREmK7bWbGaVycN9M6_KhCok
#link
To , że się do ciebie uśmiecham wcale nie oznacza że cię lubię.
Mogę np. wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach
maleństwo

« #627 : Kwiecień 06, 2019, 12:19:52 »
Odpowiedz cytując
Dzięki!
#link
rtk

« #628 : Maj 24, 2019, 09:37:39 »
Odpowiedz cytując
Szukam miejsca, ale mam nietypowe wymagania! duży uśmiech
1) żeby było gdzie spacerować - Bieszczady? Mazury?
2) chętnie również inne atrakcje, ale statyczne
3) noclegi odpowiednie dla kobiet w ciąży - łazienka musi być
4) super jedzenie najlepiej na miejscu
5) i żeby było tanio :-)

Czy takie miejsca to tylko w Erze?
Bardzo podobają mi się klimatyczne miejsca na portalu Slowhop, ale często ceny są bardzo wysokie. Chętnie gdzieś na łonie natury, z jakaś ładna woda, regionalnym jedzeniem. Polecccie coś :-)
#link
Robaczek M.

i jej gniade szczęście:)

« #629 : Maj 25, 2019, 15:01:49 »
Odpowiedz cytując
A ja bym chciała wysłać Mame i jej koleżanke na weekend do spa, mile widziane coś w okolicy Zakopanego. Pakiet jakiś taki podstawowy (ja się nie znam a moja Mama lubi tak tylko troche więc to w ramach raczej dodatku) do tego dobre jedzonko. Mówi cały czas o Kasprowym więc dobry dojazd wskazany, bo będą bez samochodu. Znacie coś wartego uwagi? Jeśli mnie nie zabije cenowo to będzie super wink
#link
"Ktokolwiek powiedział, że szczęścia nie można kupić za pieniądze, nie wiedział że można kupić konia"
Strony: 1 ... 19 20 [21] 22 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Gdzie na urlop w Polsce?

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 19 zapytaniami.