Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Gdzie na urlop w Polsce?

poprzednia następna
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Gdzie na urlop w Polsce?  (Przeczytany 108711 razy)
Idril

« #570 : Marzec 13, 2018, 18:24:55 »
Odpowiedz cytując
Becia23 ja jeżdżę od jakiś 11 lat  cool co chcesz wiedzieć? Tylko od razu dodam że jeżdżę w celach towarzyskich do przyjaciół, więc zaplecze turystyczno- hotelowe znam słabo wink
#link
Becia23

Permanent verbal diarrhoea

« #571 : Marzec 13, 2018, 20:21:00 »
Odpowiedz cytując
Wloczylas sie cos po samym Parku moze?

W necie bardzo niewiele informacji o Parku i okolicach. Interesuje mnie info typu w jakiej miejscowosci najlepiej sie zatrzymac dla samego wloczenia sie po PN (np. gdzie zaczyna sie wiekszosc szlakow, dostep do sklepu, itd), czy poza PN jest w okolicach cokolwiek wartego uwagi i zobaczenia?
#link
"Wszystkich zadowolić nie sposób, ale wszystkich wk*ć to już łatwo" lol
Idril

« #572 : Marzec 15, 2018, 18:46:27 »
Odpowiedz cytując
Jeśli interesuje Cie sam Park to najlepiej w samym ,,sercu" czyli w Krempnej (tam jest siedziba Parku i muzeum), ale jeśli generalnie chodzi Ci o Beskid Niski to chyba bardziej turystycznie jest w okolicy Regietowa/ Gładyszowa. Muszę Cie uprzedzić, ze to jest 100% dzicz, turystyczne zaplecze mocno kuleje- jakieś pokoje do wynajęcia, agroturystyki, nic specjalnie na poziomie, szlaki puste, można iść w lipcu/ sierpniu cały dzień i nikogo nie spotkać. Z "atrakcji" dziesiątki zabytkowych cerkwi, muzea regionalne, Karpacka Troja pod Jasłem, dość ciekawe jest Krosno (muzeum), Jasło- jako takie małe przyjemne kupieckie miasteczko do połażenia na kawe i ciacho na rynku wink, Bardzo fajna jeździecko okolica bo teren mocno urozmaicony, w okolicy parku jakieś tam atrakcje typu quady, parki linowe, kajaki. Generalnie cisza spokój i bardzo mało turystów, szlaki dobrze oznaczone, ale dość zaniedbane wink  bilety do Parku na szlak kupuje się wysyłając smsa, W zależności kiedy podjedziesz, to są różne festiwale i imprezy w okolicy.
#link
Becia23

Permanent verbal diarrhoea

« #573 : Marzec 18, 2018, 15:38:17 »
Odpowiedz cytując
Ogromnie Ci dziekuje, jak bede miala jeszcze jakies pytania to odezwe sie na PW kwiatek kwiatek kwiatek
#link
"Wszystkich zadowolić nie sposób, ale wszystkich wk*ć to już łatwo" lol
D+A

D&A

« #574 : Marzec 21, 2018, 14:51:25 »
Odpowiedz cytując
Czy możecie polecić na Mazurach jakis domek do wynajęcia bezpośrednio nad jeziorem? Chodzi mi raczej o prywatny domek nie o typowy camping czy ośrodek gdzie stoi jeden domek koło drugiego. Zależy mi, żeby było to bezpośrednio nad wodą i żeby była możliwość przyjazdu z psami. Standard nie musi być wysoki.
#link
Design

Moje ogłoszenia
« #575 : Marzec 21, 2018, 18:15:23 »
Odpowiedz cytując
D+A zapraszam do siebie, nad samym jeziorem i jesteśmy psijaźni. Nawet w restauracji możesz jeść z piesem. Tylko mamy dwa domki jeżeli Ci to nie przeszkadza.
Znajdź Gościniec Wydminy na fb
#link
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #576 : Kwiecień 10, 2018, 07:15:29 »
Odpowiedz cytując
help!  coo??
Bieeszczady - potrzebuje namiaru na noclegi (tanie hihi) w okolicy Myczkowiec ewentualnie Ustrzyków Dolnych z akceptacją zwierząt - ktoś, coś?  kwiatek kwiatek
#link
mundialowa

« #577 : Kwiecień 10, 2018, 09:43:09 »
Odpowiedz cytując
desire, co do samego noclegu niestety nie pomogę (ale przejrzyj to - sporo tanich domków/kwater i można szybko dogadać się w kwestii psa), ale mów szybko, kiedy będziesz! diabeł
#link
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #578 : Kwiecień 10, 2018, 11:18:43 »
Odpowiedz cytując
mundialowa, kochana, jeszcze nie wiem, bo zmieniamy auto na większe i ciut młodsze.. hihi  jak już będę mieć jakiś termin to skrobne Ci pw., może jakieś spotkanie po drodze? duży uśmiech  emoty327
niestety mnóstwo miejsc z tych stron znam i wiem, że ceny są zaniżone, no jak sie dzwoni to słysze zgoła co innego (chyba żeby skusić klientele albo są podawane po prostu poza sezonowe). smutek może być coś jak najbardziej dzikiego (żeby nie powiedzieć - pokomunistycznego hihi), i tak całe dnie nas nie ma, chodzi o kąt do spania,  pamiętam takie stare domki na Chrewcie, ale chyba już nieczynne od dłuugiego czasu. ehh
aaaa no i po trasie - Myczkowce - Polańczyk - Wołkowyja - Rajskie - Olchowiec - Polana też byłoby super coś znaleźć, a często sie nie reklamują, a jechać w ciemno troche strach bo Bieszczady coraz bardziej oblegane. smutek
#link
mundialowa

« #579 : Kwiecień 10, 2018, 11:32:58 »
Odpowiedz cytując
desire, ja spotkanie bardzo chętna! uśmiech Też mam w planie w tym roku wyjechać z Bieszczady na jakiś czas, ale my to teraz bardziej "luksusowo", bo ja jednak potrzebuję się wyspać i umyć jak człowiek. hihi I bardzo żałuję, bo polecono mi Grzegorzówkę, a przez najbliższych kilka lat nie sprawdzimy, czy miejsce jest tak magiczne, jak o nim mówią.
#link
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #580 : Kwiecień 10, 2018, 12:01:04 »
Odpowiedz cytując
mundialowa, ooo widzisz, to jak chciałabyś w samych Ustrzykach Dolnych to mogę Ci polecić https://przystangromadzyn.noclegiw.pl/#
byliśmy w zeszłym roku, mega warunki i cena ok uśmiech
a bardzo luksusowo to Pensjonat Caryńska - byliśmy obejrzeć i po otwarciu było mega, ale teraz widze, że opinie od jakiegoś czasu nie bardzo..
#link
Lotnaa

I'm lovin it! :)

« #581 : Maj 09, 2018, 18:57:44 »
Odpowiedz cytując
Może ktoś polecić jakieś kwatery (najchętniej domek/cały dom/agroturystyka) w Kotlinie Kłodzkiej? Potrzebujemy miejsca dla 6 osób dorosłych i trójki dzieci, i mam totalny mętlik.
#link
MeggiB

« #582 : Maj 12, 2018, 11:58:45 »
Odpowiedz cytując
Na Śląsku górnym jak i dolnym jest bardzo duzo fajnych atrakcji do zwiedzania. Można też od razu o Czechy zahaczyć. Ale to raczej na takie weekendowe wypady chyba. Choć kto co tam lubi uśmiech
#link
ogurek

« #583 : Lipiec 18, 2018, 20:56:53 »
Odpowiedz cytując
W przyszłym tyg. będę we Wrocławiu i może się uda krótki wypad bardziej na południe. Jeden dzień w górach, obowiązkowo Książ. Polecicie jakieś fajne miejsce na dwie noce gdzieś na uboczu?
#link
Zamiast klnąć podziwiaj piękno problemu uśmiech...
Maea

« #584 : Lipiec 18, 2018, 21:24:31 »
Odpowiedz cytując
Jeśli zwiedzanie Wrocka w ciągu dnia, a tak to nastawienie na góry to polecam:
http://sowiagrapa.pl/pokoje/

Bezpośrednio w Gorach Sowich (Rzeczka), niedaleko na Wielką Sowę, 30 km do Wałbrzycha (Książ), godzinę od Wrocławia. Polecam ich baraninę, warto spróbować, sami właściciele też świetni. Pokoje są ok, bardzo czysto i schludnie kwiatek
#link
MaciejWAlczak

« #585 : Wrzesień 15, 2018, 15:11:31 »
Odpowiedz cytując
[CIACH] - sio ze spamem!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2018, 19:32:45 wysłane przez Livia » #link
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #586 : Wrzesień 21, 2018, 13:41:18 »
Odpowiedz cytując
chcę sobie zaplanować zimowy weekend. Gdzieś gdzie jest przestrzeń, można sobie fajnie odpocząć, jest woda. Do 100km od Katowic. Kojarzycie coś?  kwiatek Beskid Śląski odpada
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”
espana

« #587 : Wrzesień 21, 2018, 14:08:01 »
Odpowiedz cytując
Turawa i jezioro turawskie?
#link
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #588 : Wrzesień 24, 2018, 07:42:03 »
Odpowiedz cytując
wygląda ok, dzięki!
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #589 : Wrzesień 24, 2018, 14:06:03 »
Odpowiedz cytując
jakaś chatka/pokój gdzie można wybrać się z psem w warmińsko-mazurskim?  najlepiej z jeziorami w okolicy/szlakami/zabytkiem jakimś (?)  lol
województwo podlaskie i lubelskie w sumie też wchodzi w gre kwiatek duży uśmiech
#link
DeJotka

« #590 : Wrzesień 24, 2018, 14:21:30 »
Odpowiedz cytując
A okolice Włodawy? Jezioro Białe i Sobiborski Park Krajobrazowy, woj. lubelskie
#link
To , że się do ciebie uśmiecham wcale nie oznacza że cię lubię.
Mogę np. wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach
SzalonaBibi

« #591 : Wrzesień 24, 2018, 18:42:11 »
Odpowiedz cytując
A okolice Włodawy? Jezioro Białe i Sobiborski Park Krajobrazowy, woj. lubelskie
Tu to można rozważać całe pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie - czyli też Poleski Park Narodowy. Bo samo Białe poza sezonem martwe a w sezonie ceny i zagęszczenie jak nad morzem.
#link
"Każdy z nas jest łodzią w której
Może się z potopem mierzyć
Cało wyjść z burzowej chmury
Musi tylko w to uwierzyć!"
Ascaia

« #592 : Wrzesień 24, 2018, 18:44:32 »
Odpowiedz cytując
desire, polecam Roztocze. uśmiech
#link
TAJEMNICA KRÓLOWEJ TAJLANDII
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #593 : Wrzesień 24, 2018, 21:00:22 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, a macie namiary na jakies konkretne domki/pokoje/kwatery?? kwiatek czy booking.com jest miarodajne w kwestii opinii?
#link
rtk

« #594 : Wrzesień 25, 2018, 07:26:10 »
Odpowiedz cytując
desire, ja zawsze jezdzę z booking albo travelist. Czytam komentarze ludzi i na ich podstawie wybieram miejsce. Sama też wystawiam wiele więc  uważam że są zgodne ze stanem rzeczywistym.

A rejon Tatr? Polecicie jakiś fajny nocleg? Na 3-4noce. Ma być ładnie, z fajnymi widoczkami i pysznym jedzeniem. Bukowina, Białka Tatrzańska i okolice. Szukam miejsca z polecenia wink
#link
espana

« #595 : Wrzesień 25, 2018, 07:36:42 »
Odpowiedz cytując
Polecam Szaflary Pod Syrokom http://www.podsyrokom.pl/
Willa, pokoiki - żaden wypasiony standard (nie wiem na czym Ci zależy), ale właścicielem jest góral, który tak dobrze karmi kocham Robiliśmy tam zjazd rodzinny i tak super nas ugościli, że wszystkim polecam. Wszystko swojskie, świeże, mięsa, wędliny, oryginalne oscypki, etc. Do tego przemili gospodarze. Bliziutko do term (chyba 2 km). Jakbyś się zdecydowała to możesz się powołać na moje nazwisko wink
#link
fanelia

Never give up

« #596 : Wrzesień 30, 2018, 06:42:44 »
Odpowiedz cytując
Kochani chcemy wybrać się z chłopakiem do Wrocławia na małe zwiedzanie na 3 dni, nigdy tam nie byłam, a on tylko przejazdem i bardzo nas ciągnie do poznania tego pięknego miasta. Gdzie się zatrzymać, co zobaczyć, czy jest jakaś fajna restauracja, gdzie można by pójść? Z atrakcji interesują nas budowlano-inżynieryjne i parki, tereny zielone, ewentualnie Partynice chętnie bym zobaczyła wink Niestety budżetu nie mamy jakiegoś szalonego... Zastanawiamy się też, czy nie jechać samochodem, żeby być bardziej mobilnym i np. kwaterkę gdzieś sobie pod wrocławiem załatwić, a tylko na zwiedzanie do miasta? Będę wdzięczna za jakieś propozycje  kwiatek
#link
rtk

« #597 : Wrzesień 30, 2018, 07:38:56 »
Odpowiedz cytując
fanelia, Wrocław jest fantastyczny! Kulinarnie jest baaardzo zróżnicowany, zależy co lubicie. Generalnie dobre jedzenie jest w okolicach ul. Włodkowica - pyszne neapolitańskie jedzenie w Vaffa Napoli, azjatyckie w Osiem Misek. Nie wiem czego szukacie i co Was interesuje? Jest dużo ciekawych knajp oferujących ogromny wybór ciekawych piw.

Jeśli chodzi o zwiedzanie to na pewno warto zrobić "must see" czyli pochodzić po Ostrowie Tumskim, po Rynku. Zoo jest warte pochodzenia, ale to cały dzien. Hala stulecia i pergola są super ale nie wiem czy o tej porze roku będzie działać fontanna.
#link
epk

« #598 : Wrzesień 30, 2018, 07:57:22 »
Odpowiedz cytując
rtk, oo przy okazji jedzenia neapolitańskiego. Faktycznie Vaffa taka dobra? Właśnie wróciliśmy z Neapolu i jest taki problem, że pizzy nie tknę już nigdzie gdzie jadałam dotąd i wydawała mi się "znośna". Zresztą po pewnej rybiarni raczej ciężko będzie mi też znaleźć dobre, prosto zrobione owoce morza, ale to już inna inszość wink. Także jak masz jakieś miejsca to podrzucaj, bo jestem w depresji  diabeł
#link
Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały!
KARUZELA - WSZYSTKIEMU WINNA JEST KARUZELA. ON JUŻ RZYGA TĄ KARUZELĄ I OD TEGO ZAPALIŁA MU SIĘ WĄTROBA...
rtk

« #599 : Wrzesień 30, 2018, 08:05:38 »
Odpowiedz cytując
epk, niestety smaku jedzenia z Neapolu nie odtworzysz w Polsce. Nie te produkty, nie to nasłonecznienie. Vaffa to ekipa która bardzo stara się naśladować neapolitańskie knajpy. Na pewno, jak na Polske jest super. Bardzo smakuje mi ich Marinara
#link
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Gdzie na urlop w Polsce?

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 19 zapytaniami.