Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

poprzednia następna
Strony: 1 ... 363 364 [365] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE  (Przeczytany 1593035 razy)
agull

Dążąc do celu

« #10920 : Marzec 09, 2020, 13:42:57 »
Odpowiedz cytując
Nie polecam użytkowniczki misia1221
Kupiłam od niej kask - Na początek wspomnę, że po przelaniu pieniędzy musiałam się upominać o numer nadania paczki i jak się można domyślić nie miałam go bo sprzedająca zwlekała z wysyłką. Po przelaniu kasy, kontakt ciężki. Ponieważ Pani ogłaszała się również jako dająca treningi (w taki sposób szybko znalazłam numer telefonu sprzedającej), zaczęłam się upominać o wysyłkę sms-owo. Kask miał być nieużywany a na wkładce ślady używania jednak były. W korespondencji sprzedająca nawet nie pytana potwierdzała to co w ogłoszeniu, że kask jest nieużywany. Słowem natomiast nie wspomniała o przyklejonych na klej świecidełkach, a pytałam czy są niekompletne - ten fakt potwierdziła ale już nie wspomniała, że przyklejała je na jakiś klej i że nie są to oryginalne świecidełka i częś odpada przy dotknięciu dosłownie. Nie szło odróżnić na zdjęciach czy to samoróbka czy nie, bo na zdjęciach świecidełka się błyszczały (poza tym nigdy bym nie wpadła na to, że w kasku za ponad tysiaka można samemu sobie doklejać świecidełka  zemdlal, więc no nie pytałam czy sama sobie to przyklejała czy to oryginał). Kask był zapakowany tragicznie - w folię tylko (jakby to była przesyłka za pobraniem to bym nie odebrała no ale wysłałam kasę wcześniej - wiem, mój błąd). Dodatkowo, kask przyszedł z jakąś śmierdzącą rękawiczką w środku  zemdlal
Od razu jak odebrałam przesyłkę, wysłałam zapytanie do sprzedającej, co ma zamiar zrobić z faktem, że kask miał być nieużywany a to nie prawda, wspomniałam też o bardzo złym zapakowaniu kasku. Uprzedziłam również, że mam zamiar wystawić odpowiedni komentarz do tej transakcji. Dwa tygodnie mija - cisza. Uważam, że to jest odpowiedni czas by wystawić Pani ten komentarz.

NIE POLECAM sprzedającej misia1221
#link
dairoxroxi

Moje ogłoszenia
« #10921 : Marzec 09, 2020, 13:59:03 »
Odpowiedz cytując
agull Byłam zainteresowana tym kaskiem, chciałam odebrać go osobiście jako że jestem z okolic Poznania. Niestety sprzedająca nie chciała się umówić na odbiór - mimo iż mogłam podjechać pod sam „nos”  icon_rolleyes mówiła ze tylko wysyłka i tylko płatność przelewem, wtedy podziękowałam.  kukunamuniu
#link
kenna

Moje ogłoszenia
« #10922 : Marzec 09, 2020, 15:41:35 »
Odpowiedz cytując
agull, narob jej smrodu na fejsiku, co za bezwstydna laska... https://m.facebook.com/profile.php?id=100003675462951
#link
agull

Dążąc do celu

« #10923 : Marzec 10, 2020, 10:35:50 »
Odpowiedz cytując
agull Byłam zainteresowana tym kaskiem, chciałam odebrać go osobiście jako że jestem z okolic Poznania. Niestety sprzedająca nie chciała się umówić na odbiór - mimo iż mogłam podjechać pod sam „nos”  icon_rolleyes mówiła ze tylko wysyłka i tylko płatność przelewem, wtedy podziękowałam.  kukunamuniu

Zaproponowałam za kask 300zł mniej niż stał w ogłoszeniach i za tyle go kupiłam więc jakoś przełknę. Wyprałam 3 razy porządnie, "pobawiłam" się w odklejanie świecidełek i "jakoś" to wygląda.
Pierwszy raz miałam taką sytuację, a na re-volcie kupiłam mnóstwo rzeczy. Pewnie tak jak większość mam poczucie, że kiedyś ludzie tu zwyczajnie się szanowali w zakupach, zależało im na ich dobrym imieniu przy sprzedaży. A teraz, niektórzy zwyczajnie mają w nosie coś tak podstawowego jak szacunek do kupującego (o szacunku do siebie nie wspomnę).

Edit: kenna a pomyślę  lol
#link
karoszata

Moje ogłoszenia
« #10924 : Kwiecień 13, 2020, 09:30:07 »
Odpowiedz cytując
Poczytałam  w wątkach o tych transakcjach zagranicznych i do mnie też napisał niejaki Thomas Wallace z pytaniem o kupno siodła. Napisałam,że aktualne ale nie wysyłam za granice. To on napisała , że mam tu parę rzeczy dokupienia i nie bardzo zrozumiałam czy mam wysłać po jego wpłacie na moje konto za siodło i przesyłkę gdzieś w Polskę te siodło, czy on wyśle jakiegoś kuriera do mnie. Podałam swój numer konta i nie wiem czy dobrze zrobiłam. Niby zgodził się na przelew a nie pobranie na które na pewno bym się nie zgodziła.
#link
wistra

« #10925 : Kwiecień 13, 2020, 09:37:23 »
Odpowiedz cytując
On Ci napisze, ze wyslal kase, ale ze zablokowali ja gdzies w drodze i masz wyslac mu x kasy, niby na przesylke. Blabla, przekret nigeryjski
#link
karoszata

Moje ogłoszenia
« #10926 : Kwiecień 13, 2020, 09:39:52 »
Odpowiedz cytując
Czyli nie muszę się martwić jak nic już z trym nie zrobię?
#link
Gillian

four letter word

« #10927 : Kwiecień 13, 2020, 11:00:26 »
Odpowiedz cytując
Skasuj i zapomnij
#link
a jak nie Ty - to kto mi został...?
karoszata

Moje ogłoszenia
« #10928 : Kwiecień 13, 2020, 11:32:14 »
Odpowiedz cytując
Gillian Dziękuję za pomoc  wink
#link
azzawa

« #10929 : Kwiecień 13, 2020, 11:32:42 »
Odpowiedz cytując
On Ci napisze, ze wyslal kase, ale ze zablokowali ja gdzies w drodze i masz wyslac mu x kasy, niby na przesylke. Blabla, przekret nigeryjski

w drugiej wersji było bodajże, że kasę zablokowali i puszczą dalej jak wyślesz paczkę i prześlesz dowód nadania ;P oczywiście nie trzeba dodawać, że ta kasa dziwnym trafem nigdy nie docierała do odbiorcy...
#link
Strzyga

Życzliwościowy Przodownik Pracy

« #10930 : Kwiecień 13, 2020, 15:40:40 »
Odpowiedz cytując
karoszata, po co w ogóle odpowiadasz na takie szemrane wiadomości?
#link
ZŁO Dobro Dobro Strzyga Forester

Nie ma mnie duży uśmiech

Cytat: JARA
Co złego to Strzyga.
Moje prywatne halucynacje

Senior Grafik End Pijar Dizjaner
karoszata

Moje ogłoszenia
« #10931 : Kwiecień 13, 2020, 16:10:19 »
Odpowiedz cytując
Strzyga Bo nie wyglądały na szemrane  wink Raczej na zwykłą ofertę kupna ale wolałam jeszcze sprawdzić choć i tak na pewno siodła bym w ciemno nie wysłała tylko po wpłacie na konto przynajmniej dla kogoś z zagranicy. w Polsce bym mogła za pobraniem bo sama taką opcję preferuje.
#link
faith
Global Moderator

Moje ogłoszenia
« #10932 : Kwiecień 13, 2020, 17:18:57 »
Odpowiedz cytując
Jesli nie wystawiasz sie z ogloszeniem na miedzynarodowych portalach i nie sprzedajesz jakiego turbo lux cukierka za psiepieniadze - to nagla niespodziankowa ultrakorzystna oferta od kupca zza granicy jest mowiac delikatnie - malo prawdopodobna wink
#link
Klami

Moje ogłoszenia
« #10933 : Kwiecień 13, 2020, 20:19:09 »
Odpowiedz cytując
Takie wiadomości teraz grasują w naszych ogłoszeniach. Tylko dziś dostałam z 5 dotyczących totalnie różnych przedmiotów. Każda wiadomość dokładniej tej samej treści napisana jak przez internetowego tłumacza.
#link
Strzyga

Życzliwościowy Przodownik Pracy

« #10934 : Kwiecień 13, 2020, 20:30:48 »
Odpowiedz cytując
karoszata, jak dla Ciebie nie jest szemrane, że ktoś się nazywa Thomas Wallce i przegląda polskie ogłoszenia, to nie mam więcej pytań. Looool.
#link
ZŁO Dobro Dobro Strzyga Forester

Nie ma mnie duży uśmiech

Cytat: JARA
Co złego to Strzyga.
Moje prywatne halucynacje

Senior Grafik End Pijar Dizjaner
drabcio

WWW Moje ogłoszenia
« #10935 : Kwiecień 13, 2020, 20:37:53 »
Odpowiedz cytując
Ode mnie chcieli wyłudzić kamerę wink

Ale.. kiedyś na allegro sprzedałam aparat takiemu 'szemranemu' o nic nie pytał i mowi chce. OK poszło z przedpłatą i zero problemu.
Ale Ci to no... nie  wysmiewa
#link
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie. Póki jeszcze czas. Niech szczęście błyśnie. Chwycić szczęście co masz sił. Kochać żyć na jawie śnić.
Ogarek

« #10936 : Kwiecień 16, 2020, 12:05:12 »
Odpowiedz cytując
Ostrzegam przed Moniką Kątnik (znana prawdopodobnie jako Monika Fliś/ Monika Bednarz)!
Niestety nie sprawdziłam w wyszukiwarce jej nazwiska, bo napisała do mnie na olx i zreflektowałam się dopiero jakiś czas po wysyłce, kiedy wątpliwości się zaostrzyły a cierpliwość kończyła. Oczywiście na wieść o wystawieniu opinii na jej temat, zagroziła, że jej mąż, właściciel kancelarii prawnej, założy mi sprawę o zniesławienie. lol Dlatego też może oszczędzę jej w tym miejscu szczegółów i większej kompromitacji..
No ale, okazało się, że nawet moja znajoma miała z nią nieprzyjemności- jaki ten świat mały..
I widzę, że od lat wciąż przybywa osób, którym podpadła.. Wspomniałam jej o tym, że chętnie dołożę swoją cegiełkę i ułatwię sprawę policji.. Wyśmiała to twierdząc, że, cytuję: "zbierają, zbierają, zebrać nie mogą, jakie to straszne, robię w gacie już hahahahaha"... Generalnie jej poziom wypowiedzi, całe to kulawe krętactwo i sposób myślenia.. ehh.. nawet nie ma sensu tego jakkolwiek komentować.

Może warto w końcu pociągnąć ją do odpowiedzialności i jakoś postawić do pionu? Ile osób jeszcze ogra, zanim poniesie jakieś konsekwencje? coo??

#link
azzawa

« #10937 : Kwiecień 17, 2020, 08:54:20 »
Odpowiedz cytując
spróboj namierzyć jej rodziców albo osobę, która w tym wątku pisała, że ich namierzyła i do nich się zwróciła. Pani Monika się w tedy ostro zapieniła (do tego stopnia, że nawet w tym wątku się udzieliła  hihi) - wiec jeśli tu ją boli to może warto pójść tą ścieżką. Tamtej osobie chyba udało sie wtedy odzyskać kasę - powodzenia! uśmiech
#link
polga00@o2.pl

Moje ogłoszenia
« #10938 : Maj 01, 2020, 11:50:48 »
Odpowiedz cytując
Po latach, ale nie widzę w tym nic złego, nic nieuczciwego. Nie odzukalam Pani w żaden sposób. Pani chciała zarobić sprzedając siodło, ja również
#link
Milla

Moje ogłoszenia
« #10939 : Maj 01, 2020, 12:27:44 »
Odpowiedz cytując
polga00@o2.pl a ty tak w ramach jakiego posta?
#link
siwaaa

Moje ogłoszenia
« #10940 : Maj 13, 2020, 10:17:09 »
Odpowiedz cytując
Czy to możliwe, ze Monika Kątnik sprzedaje na olx teraz jako Monika Kontnik? 31 18701045 2078 1014 84050001. Już chcialam robic przelew, ale mnie cos olśniło.
#link
siwaaa

Moje ogłoszenia
« #10941 : Maj 14, 2020, 13:32:02 »
Odpowiedz cytując
Wybaczcie post pod postem.
W/w Monika K. to ta sama oszustka. Gdy dostalam info o potwierdzenie przelewu, napisalam, że nie dam sie oszukac. I co? Oczywiscie jeszcze dzis trafie na policje za wyłudzanie danych wysmiewa
#link
Szaaman

Moje ogłoszenia
« #10942 : Maj 14, 2020, 14:25:26 »
Odpowiedz cytując
Mnie za wyłudzenie danych od tej Pani policja ściga chyba z rok już  lol
Też mnie tknęło jak zobaczyłam nazwisko
#link
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #10943 : Maj 16, 2020, 14:38:32 »
Odpowiedz cytując
Z Joanna P. zrobiono porządek, a Monia wciąż sie bawi.  am
#link
Zapraszam na Nieustający Bazarek dla Dzieci z Nkhata Bay na facebooku. uśmiech

Jestem zalatana i nie mam za dużo czasu na forum, moge odpowiadać tu z poślizgiem.
siwaaa

Moje ogłoszenia
« #10944 : Maj 16, 2020, 14:47:25 »
Odpowiedz cytując
I jeszcze straszy policją  wysmiewa
Niby pare złoty, ale grosz do grosza i sie dorobi dziewczyna
#link
Bombal

« #10945 : Maj 20, 2020, 11:30:37 »
Odpowiedz cytując
Equine-Art- robił ktoś z nią jakieś transakcje?
#link
Gumofilce na nogi, cycki do przodu, widły w dłoń i brońmy mięsożerców ....
Strony: 1 ... 363 364 [365] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.111 sekund z 18 zapytaniami.