Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

poprzednia następna
Strony: 1 ... 360 361 [362] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE  (Przeczytany 1482472 razy)
Pursat

« #10830 : Marzec 14, 2019, 08:26:38 »
Odpowiedz cytując
Pieniądze już masz, straty nie poniosłaś. Ja bym czekała na ruch z jej strony. Wysłałabym ponownie dopiero po uregulowaniu kosztów zwrotu i następnej wysyłki.
Ja bym zrobiła dokładnie tak samo. Niech się ludzie w końcu nauczą jakiejś odpowiedzialności. Od zawsze kupowałam bardzo dużo w internecie, od osób prywatnych, ale to co się dzieje ostatnio, przechodzi ludzkie pojęcie - w ciągu ostatnich dwóch tygodni miałam problemy z czterema nieogarniętymi osobami...  kukunamuniu
#link
To meet an Akhal-Teke is to touch a piece of ancient history...

1985 - 2007
1986 - 2010
1994 - 2019
koniczkowaaa

Moje ogłoszenia
« #10831 : Marzec 14, 2019, 09:08:30 »
Odpowiedz cytując
ed
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2019, 12:28:19 wysłane przez koniczkowaaa » #link
ash

Sukces jest koloru blond....

Moje ogłoszenia
« #10832 : Marzec 19, 2019, 22:05:47 »
Odpowiedz cytując
Nie polecam Julii Kobus, użytkowniczka Scarlett!!!
Ponad 4 lata temu z chęci pomocy pożyczyłam jej kule ortopedyczne i nie moge ich odzyskać.
Kilka razy próbowałam się umowic, za każdym razem kontakt umierał.
Od kilku miesiecy Julka odczytuje moje wiadomości, ale nie raczy nawet odpisać.
Prosiłam o wysyłkę skoro nie ma czasu mi ich odwieść.
Mam dość! Serio. Teraz to już dla samej satysfakcji nie popuszczę i sprawę zgłaszam jutro gdzie trzeba.
#link

tajnaa

« #10833 : Marzec 23, 2019, 12:59:13 »
Odpowiedz cytując
Pieniądze już masz, straty nie poniosłaś. Ja bym czekała na ruch z jej strony. Wysłałabym ponownie dopiero po uregulowaniu kosztów zwrotu i następnej wysyłki.
Ja bym zrobiła dokładnie tak samo. Niech się ludzie w końcu nauczą jakiejś odpowiedzialności. Od zawsze kupowałam bardzo dużo w internecie, od osób prywatnych, ale to co się dzieje ostatnio, przechodzi ludzkie pojęcie - w ciągu ostatnich dwóch tygodni miałam problemy z czterema nieogarniętymi osobami...  kukunamuniu

Dostałam zwrot za poniesione koszty plus koszt nowej przesyłki kurierskiej. Wszystko w jak najlepszym porządku. 
#link
Banandi

Moje ogłoszenia
« #10834 : Kwiecień 24, 2019, 19:12:54 »
Odpowiedz cytując
Nie polecam: Kajka22 i agis jako kupujące. Zmarnowany czas, podałam dane do przelewu, czekałam, czekałam i nic. Gwiazdy mogły napisać, że rezygnują, zrozumiałabym [pytałam się o to 10 razy i dalej cisza... ] . Szanujmy siebie i swój czas...  zemdlal
#link
Aneta_Budrysowa

« #10835 : Kwiecień 25, 2019, 11:20:37 »
Odpowiedz cytując
Hej, mam problem z użytkownikiem sonerek / natalia majewska. Czy ktoś zamawiał coś od tej użytkowniczki? Zbywa mnie, że przesyłka została wysłana, a to się zaraz zrobi dwa tygodnie, ani widu ani słychu, a jak koleżanka zapytała o bryczesy, które dalej wiszą są podobno aktualne  coo?? coo?? coo??
#link
Bombal

« #10836 : Kwiecień 29, 2019, 18:27:43 »
Odpowiedz cytując
Też mam sytuację że zwrotem nieodebranej przesyłki pobraniowej. Laska strasznie nalegała na pobranie, bo rzekomo bardzo jej zależało na czasie, jednocześnie dopytywała się, czy przesyłka zamknie się w określonej kwocie, gdzie pobranie jednak wychodzi drożej, a cała wymiana korespondencji trwała tyle, że 10x udałoby się tę paczkę nieszczęsną wysłać po przedpłacie. W międzyczasie pretensje, bo przesyłka awizowana, a ma cztery poczty w okolicy i nie będzie biegać i szukać. No chyba jest jakaś rejonizacja plus na awizo jest podany adres placówki? Chciała numer nadania, którego nie mogłam niestety podać, bo świstek został w aucie odstawionym do warsztatu, a w życiu nie przewidziałabym takich cyrków. W związku z tym panna się chyba wypięła na temat, przesyłki finalnie nie odebrała, kontakt się urwał, mam do zapłacenia przy odbiorze zwróconej paczki 27zł, w paczce kalosze, za które chciałam 40zł  icon_rolleyes  Nigdy więcej. Zwykle kupuję, nie sprzedaję, mam wiele udanych transakcji za sobą i nie przyszłość mi do głowy, że można tak cudować przy prostym zakupie za stosunkowo niewielką kwotę.
#link
Gumofilce na nogi, cycki do przodu, widły w dłoń i brońmy mięsożerców ....
drabcio

WWW Moje ogłoszenia
« #10837 : Kwiecień 30, 2019, 12:27:03 »
Odpowiedz cytując
a co to byl za problem wysłać po oplacenuu kosztow paczki i ewentualnego zwrotu? No jaki?
#link
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie. Póki jeszcze czas. Niech szczęście błyśnie. Chwycić szczęście co masz sił. Kochać żyć na jawie śnić.
Bombal

« #10838 : Kwiecień 30, 2019, 14:03:37 »
Odpowiedz cytując
Laska twierdziła, że strasznie jej się spieszy i że pobraniowej będzie szybciej, niż przy płatności z góry na konto. A to już jeden grzyb, czy całość na konto, czy koszty wysyłki jeśli o ten bezcenny czas chodzi. Ja sprzedaję sporadycznie i nie spodziewałam się takich jaj przy prostej transakcji na małą kwotę  zemdlal Następnym razem się na taką opcję nie zgodzę na pewno.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2019, 14:20:15 wysłane przez Bombal » #link
Gumofilce na nogi, cycki do przodu, widły w dłoń i brońmy mięsożerców ....
azzawa

« #10839 : Maj 15, 2019, 07:59:56 »
Odpowiedz cytując
co prawda forum i ogłoszenia się rozdzieliło, a w samych ogloszeniach znikneła możliwośc jakiejkolwiek identyfikacji sprzedajacego kukunamuniu\
ale ku potomności nie polecam osoby podajacej dane Olga Łukaszczyk tel. ***801370
lista aktualnych ogłoszeń:
http://ogloszenia.re-volta.pl/ogloszenia/u/43768/

kupilam u niej bryczesy, ktorych stan na zdjeciach z ogloszenia baaardzo odbiegał od rzeczywistości.

edit: znalazłam nick tej osoby - indorek
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2019, 07:51:31 wysłane przez azzawa » #link
xxagaxx

« #10840 : Maj 18, 2019, 19:55:30 »
Odpowiedz cytując
azzawa, jakiej identyfikacji?
#link
Hajduczek

WWW Moje ogłoszenia
« #10841 : Maj 18, 2019, 20:19:02 »
Odpowiedz cytując
Pisałam już do root w tej sprawie. Po prostu niewidoczna była nazwa użytkownika. Jakby juz naprawione
#link
azzawa

« #10842 : Maj 19, 2019, 10:37:18 »
Odpowiedz cytując
Xxagaxx
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,80502.msg2866870.html#msg2866870
#link
xxagaxx

« #10843 : Maj 20, 2019, 21:22:38 »
Odpowiedz cytując
azzawa, oooo widzisz, jak ja już kliknęłam to wszystko było jak zawsze wink
#link
Strony: 1 ... 360 361 [362] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 19 zapytaniami.