Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

poprzednia następna
Strony: 1 ... 360 361 [362] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE  (Przeczytany 1470188 razy)
Pursat

« #10830 : Marzec 14, 2019, 08:26:38 »
Odpowiedz cytując
Pieniądze już masz, straty nie poniosłaś. Ja bym czekała na ruch z jej strony. Wysłałabym ponownie dopiero po uregulowaniu kosztów zwrotu i następnej wysyłki.
Ja bym zrobiła dokładnie tak samo. Niech się ludzie w końcu nauczą jakiejś odpowiedzialności. Od zawsze kupowałam bardzo dużo w internecie, od osób prywatnych, ale to co się dzieje ostatnio, przechodzi ludzkie pojęcie - w ciągu ostatnich dwóch tygodni miałam problemy z czterema nieogarniętymi osobami...  kukunamuniu
#link
To meet an Akhal-Teke is to touch a piece of ancient history...

1985 - 2007
1986 - 2010
1994 - 2019
koniczkowaaa

Moje ogłoszenia
« #10831 : Marzec 14, 2019, 09:08:30 »
Odpowiedz cytując
Potwierdzam, ostatnio jest jakaś plaga..
Przerzuciłam się na sprzedaż na Allegro, a tam to samo. Ludzie kupują, a potem udają, że nie wiedzą o czym mowa. I z tego miejsca ostrzegam przed użytkownikiem z Allegro "burakowka". Dziewczyna wygrała u mnie licytację i cisza. Znalazłam ją na Facebook'u, upomniałam, na co ona "że poczta od Allegro to poczta ze spamem i ona tego nie sprawdza", z tego miejsca współczuję tym, co coś u niej kupili (ma wystawiony sprzęt). Koniec końców mi nie zapłaciła, kwota była tak śmieszna, że szkoda byłoby mi robić sobie wstyd i udawać, że nic nie wiem o licytacji. Nawet ciężko jej było kliknąć i potwierdzić, ze transakcja nie doszła do skutku. Dziewczyna zawiesiła mi sprzedaż na tylko 3 tygodnie. Mało tego, to ponoć wychowawca kolonijny  kukunamuniu i na Facebook'u też sprzedaje jako Marta B. (nazwisko podobne do nicku na Allegro), a po tym jak napisałam, że ją nie polecam dostałam pięknego bloka uśmiech
#link
ash

Sukces jest koloru blond....

Moje ogłoszenia
« #10832 : Marzec 19, 2019, 22:05:47 »
Odpowiedz cytując
Nie polecam Julii Kobus, użytkowniczka Scarlett!!!
Ponad 4 lata temu z chęci pomocy pożyczyłam jej kule ortopedyczne i nie moge ich odzyskać.
Kilka razy próbowałam się umowic, za każdym razem kontakt umierał.
Od kilku miesiecy Julka odczytuje moje wiadomości, ale nie raczy nawet odpisać.
Prosiłam o wysyłkę skoro nie ma czasu mi ich odwieść.
Mam dość! Serio. Teraz to już dla samej satysfakcji nie popuszczę i sprawę zgłaszam jutro gdzie trzeba.
#link

tajnaa

« #10833 : Marzec 23, 2019, 12:59:13 »
Odpowiedz cytując
Pieniądze już masz, straty nie poniosłaś. Ja bym czekała na ruch z jej strony. Wysłałabym ponownie dopiero po uregulowaniu kosztów zwrotu i następnej wysyłki.
Ja bym zrobiła dokładnie tak samo. Niech się ludzie w końcu nauczą jakiejś odpowiedzialności. Od zawsze kupowałam bardzo dużo w internecie, od osób prywatnych, ale to co się dzieje ostatnio, przechodzi ludzkie pojęcie - w ciągu ostatnich dwóch tygodni miałam problemy z czterema nieogarniętymi osobami...  kukunamuniu

Dostałam zwrot za poniesione koszty plus koszt nowej przesyłki kurierskiej. Wszystko w jak najlepszym porządku. 
#link
Strony: 1 ... 360 361 [362] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 19 zapytaniami.