Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

poprzednia następna
Strony: 1 ... 358 359 [360] 361 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE  (Przeczytany 1447837 razy)
marysia550

Moje ogłoszenia
« #10770 : Październik 31, 2018, 22:53:32 »
Odpowiedz cytując
A czy ona czasem juz nie miala zawiasow (cos mi sie obilo o uszy)?
#link
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #10771 : Listopad 06, 2018, 08:53:03 »
Odpowiedz cytując
Monika Flis / Monika Bednarz
Jeżeli ktoś już składał zeznania na policji w jej sprawie, to chętnie się dowiem na jakim komisariacie i jaki numer sprawy.
Chcę trochę ułatwić pracę policji wink

Koleżanka właśnie została okradziona przez Monikę Bednarz... nieświadoma. Kupiła kilka derek... znaczy "kupiła". Szanowna Pani Bednarz zablokowała ją na FB i w telefonie i tyle.
Bardzo proszę osoby oszukane przez panią Bednarz o kontakt na pw, przydałby się jakiś nr sprawy przy zgłaszaniu na policję aby te oszustwa łączyć smutek
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
Aleks

Moje ogłoszenia
« #10772 : Listopad 06, 2018, 13:07:37 »
Odpowiedz cytując
Pytanie mam ponieważ czytałam o różnych przekrętach z ofertami kupna siodła z za granicy ...
Napisała do mnie dziewczyna Angelica G. z USA w sprawie zakupu siodła. Na razie nic nie mam jej do zarzucenia, zapytała o cenę i koszt wysyłki do USA, ale ... nieco mi czujność podniosła i stąd moje pytanie.
Czy do kogoś już może pisała ? Mogę podać z jakiego maila dostałam wiadomość.

W tej chwili dostałam wiadomość, że oferuje znacznie więcej wraz z przesyłką, chciałaby kilka zdjęć oraz moje dane bankowe do przelewu  ... No to chyba wszystko jasne .... 

#link
Be kind to unkind people. They need it most.
"Jedyne co stoi pomiędzy Tobą, a Twoim celem, to te bzdury, które sobie mówisz, że nie dasz rady."
Jordan Belfort
larabarson

Moje ogłoszenia
« #10773 : Listopad 06, 2018, 13:10:30 »
Odpowiedz cytując
Aleks wpisz sobie w naszą wyszukiwarkę "nigeryjski przekręt" i będziesz miała jasność w sprawie  wink
#link
Aleks

Moje ogłoszenia
« #10774 : Listopad 06, 2018, 13:13:05 »
Odpowiedz cytując
Nooo tego się właśnie spodziewałam, dzięki larabarson .
#link
Be kind to unkind people. They need it most.
"Jedyne co stoi pomiędzy Tobą, a Twoim celem, to te bzdury, które sobie mówisz, że nie dasz rady."
Jordan Belfort
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #10775 : Listopad 07, 2018, 12:16:47 »
Odpowiedz cytując
Ponownie proszę o kontakt osoby okradzione przez Monikę Bednarz.
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
marysia550

Moje ogłoszenia
« #10776 : Listopad 14, 2018, 22:49:39 »
Odpowiedz cytując
Uczciwa, czy nie - ocenicie sami.

Siodło w ogłoszeniach http://ogloszenia.re-volta.pl/siodlo-skokowe-pessoa-17175/o/123098/ , dogaduję się, Pani spuszcza na 950 plus wysyłka. Spisujemy umowe, Pani wysyła siodło. Szybciutko odbieram paczkę (pobraniową) i lece do domu oglądać.

Od razu za telefon łapię i dzwonię do sprzedającej, prosi żebym wysłała zdjęcia ( nie wiedziała o wadzie?). Dzwonie do rymarza i przesyłam zdjęcia - nie ma sensu naprawiać, nawet jakbym się chciała w to bawić. W momencie, gdy dochodzi do ustalenia, że ja to siodło oddaję (była taka klauzula w umowie) Pani sprzedająca utrzymuje, że przecież to było widać na zdjęciach ( i właściwie do samego konca to utzrymuje podrzucając mi fotki tego typu https://onedrive.live.com/?authkey=%21AGICguZpXWlQciE&cid=2FBBEE06F3DDDF4E&id=2FBBEE06F3DDDF4E%211359&parId=2FBBEE06F3DDDF4E%21119&o=OneUp , https://onedrive.live.com/?authkey=%21AFff22A4jH4nrto&cid=2FBBEE06F3DDDF4E&id=2FBBEE06F3DDDF4E%211357&parId=2FBBEE06F3DDDF4E%21119&o=OneUp ,
https://onedrive.live.com/?authkey=%21AG5kKF7bFveN8s8&cid=2FBBEE06F3DDDF4E&id=2FBBEE06F3DDDF4E%211355&parId=2FBBEE06F3DDDF4E%21119&o=OneUp

https://onedrive.live.com/?authkey=%21ACJqscmX9C8E1Rs&cid=2FBBEE06F3DDDF4E&id=2FBBEE06F3DDDF4E%211354&parId=2FBBEE06F3DDDF4E%21119&o=OneUp .

I problemem staje się to, że oświadczyłam, że uważam, że niesprawiedliwe jest to, że mam ponosić koszty jakiejkolwiek wysyłki. Sprzedająca godzi się pokryc koszty jednej wysyłki, bo przecież ja nie mam racji, że ten panel odpada. Po kilku smsach nie mam ochoty dalej dyskutować, więc piszę, że siodło odsyłam za pobraniem i jak sobie życzy to mogę dodać opcję sprawdzenia paczki. I Pani nie chce za pobraniem, bo w umowie jest, że ona zwraca pieniądze po otrzymaniu siodła na konto. O koncie w umowie nie ma mowy, a przecież za pobraniem to jest własnie po otrzymaniu siodła. Potem twierdzi, że na poczcie nie można sprawdzać paczek przed zapłaceniem....nie posądzam jej c chęć oszutwa ale.....

Ale w opisie jest, że siodło ma normalne ślady użytkowania i jest sprawne technicznie....
#link
Martita

Martita & Orestes Company

Moje ogłoszenia
« #10777 : Listopad 14, 2018, 22:55:13 »
Odpowiedz cytując
Dla mnie to rupieć i nie widać tego tak na sprzedażowych zdjęciach.
#link
vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #10778 : Listopad 14, 2018, 23:42:00 »
Odpowiedz cytując
Dla mnie też nie wynika to z opisu (a o takiej wadzie chyba warto byłoby wspomnieć, jeśli ma się uczciwe zamiary...), a na zdjęciach dużo rzeczy dostrzega się po fakcie. O dziwo są ogłoszenia, gdzie sprzedający opisuje i obfotografowywuje każdą rysę, a tutaj taka wada zostaje ukryta pod hasłem 'śladu użytkowania', a samo siodło zakwalifikowane jako sprawne technicznie  ehh
Jak dla mnie uszkodzenia skóry, wytarcia to są normalne ślady użytkowania, a nie rozklekotany rupieć z odklejonymi panelami.
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
marysia550

Moje ogłoszenia
« #10779 : Listopad 14, 2018, 23:52:35 »
Odpowiedz cytując
Fakt taki, że nie wiem, czy to siodlo oryginalnie jest szyte, czy klejone. Z rymarzem kontaktowalam sie telefonicznie i wysylalam mu zdjecia, on też nie jest w stanie tego okreslic. A sprzedająca twierdzi, że jedna nitka sie poluzowala i to normalne.

Edit. W ogóle to do napisania tu sklonila mnie niechęć sprzedajacej do poniesienia kosztow wysylek, ale jest to spowodowane wlasnie stanem technicznym siodla.
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2018, 23:58:39 wysłane przez marysia550 » #link
vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #10780 : Listopad 15, 2018, 00:04:47 »
Odpowiedz cytując
Poluzowała się czy nie, wysyłając Ci te zdjęcia z pozakreślanymi miejscami, gdzie widoczna jest wada, sprzedająca niejako przyznała, że o wadzie wiedziała. Skoro to taki drobny problem poluzowanej nitki to albo należałoby to naprawić przed sprzedażą, albo o tym wspomnieć. A poza tym skoro rymarz ocenia sytuację jako niewartą inwestycji to znaczy, że jednak fatyga jest większa niż poprowadzenie jednej nici wink
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
bera7

« #10781 : Listopad 15, 2018, 09:13:28 »
Odpowiedz cytując
marysia550,  ja bym nawet noe próbowała naprawiać.  To siodło jest krzywe. Ale tp akurat widać na foto. Rozprucia w fotach z ogłoszenia nie widzę.
#link

Gillian

four letter word

« #10782 : Listopad 15, 2018, 09:59:11 »
Odpowiedz cytując
Nie wiem czego innego można się spodziewać po markowym siodle za 950zł.
#link
a jak nie Ty - to kto mi został...?
Milla

Moje ogłoszenia
« #10783 : Listopad 15, 2018, 10:10:38 »
Odpowiedz cytując
Nie ważne za ile, to sprzedający powinien przedstawic faktyczny stan siodła. Jakby siodło było droższe to wtedy można byłoby narzekać na te sytuację?
#link
Gillian

four letter word

« #10784 : Listopad 15, 2018, 11:03:16 »
Odpowiedz cytując
Nie, po prostu za tą cenę można spodziewać się szmelcu smutek
#link
a jak nie Ty - to kto mi został...?
marysia550

Moje ogłoszenia
« #10785 : Listopad 15, 2018, 16:27:48 »
Odpowiedz cytując
Nie wiem czego innego można się spodziewać po markowym siodle za 950zł.
sprawdzalam na ebayu przed zakupem i znalazlam w podobnej cenie. Spodziewałam się, że skora może byc spękana, że mogą być duże otarcia, ktorych nie widać na zdjeciu, takie wady estetyczne. Że to wpłynęło na cenę.
#link
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #10786 : Listopad 15, 2018, 16:55:32 »
Odpowiedz cytując
Gillian, potrzebując kasy sprzedawałam Kieffery po tysiaka z hakiem, chociaż kupowałam je 3 krotnie drożej
Bywa, że sprzedaje się coś sporo poniżej wartości , ale tu wyraźnie sprzedający jest nieuczciwy, bo nie ma wzmianki, że siodło się właściwie rozpadło.
#link
faith
Global Moderator

Moje ogłoszenia
« #10787 : Listopad 15, 2018, 21:28:04 »
Odpowiedz cytując
Jak sie kupuje cos tanio - to oczywiscie nie musi byc nowka funkiel, ale skoro mialo byc sprawne i zdatne do uzycia to powinno.
Cena nie swiadczy o tym ze kupuje zlom.
#link
larabarson

Moje ogłoszenia
« #10788 : Listopad 20, 2018, 06:49:45 »
Odpowiedz cytując
Jakies nowe wieści w sprawie Pasoń są może? oczy2
#link
Hajduczek

WWW Moje ogłoszenia
« #10789 : Grudzień 09, 2018, 23:50:58 »
Odpowiedz cytując
Czy użytkownik Mashut85 pisał do kogoś po angielsku?
#link
Khaleesi

Moje ogłoszenia
« #10790 : Grudzień 12, 2018, 02:13:48 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś kupował od użytkownika egonkorra ? 27.11 zapłaciłam za kaloszki, ostatni kontakt 30.11 i cisza, na wiadomości nie odpowiada.
#link
Khaleesi

Moje ogłoszenia
« #10791 : Grudzień 16, 2018, 04:14:42 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś kupował od użytkownika egonkorra ? 27.11 zapłaciłam za kaloszki, ostatni kontakt 30.11 i cisza, na wiadomości nie odpowiada.
Ostrzegam przed egonkorra (Katarzyna Kowalik). 27 listopada opłacone, brak kontaktu, brak kaloszków.
#link
Tulipi

« #10792 : Grudzień 16, 2018, 11:12:50 »
Odpowiedz cytując
Ostrzegam przed egonkorra (Katarzyna Kowalik). 27 listopada opłacone, brak kontaktu, brak kaloszków.

W takich miejscach jak OLX czy Forum kupuje się tylko za pobraniem...
#link
Khaleesi

Moje ogłoszenia
« #10793 : Grudzień 17, 2018, 03:30:55 »
Odpowiedz cytując
Cena kaloszków okazyjna i niska, pobranie się nie opłacało. Użytkownika nie sprawdziłam w nieuczciwych, mój błąd, chociaż była tylko jedna uwaga na jej temat sprzed kilku lat i nie jako o sprzedającym, tylko kupującym. Miała więcej ogłoszeń, np. strzemiona https://ogloszenia.re-volta.pl/strzemiona-compositi-reflex-czarne-szeroka-stopka/o/142395/, które mnie wcześniej interesowały, ale twierdziła, że czeka na przelew za nie, więc nieaktualne, strzemiona droższe niż kaloszki, mogłaby spokojnie również próbować mnie oszukać. Kaloszki długo były wystawione, zanim się skusiłam, dodatkowe zdjęcia wysłała też, nie wróżyło nieudanej transakcji.
#link
Khaleesi

Moje ogłoszenia
« #10794 : Grudzień 28, 2018, 18:59:29 »
Odpowiedz cytując

Kontaktu ze sprzedającą nie było żadnego od 30 listopada, ale dziś otrzymałam zwrot za kaloszki na konto, zatem ostatecznie historia dobrze się skończyła.
#link
Kori

Moje ogłoszenia
« #10795 : Styczeń 10, 2019, 20:34:05 »
Odpowiedz cytując
Chciałam ostrzec przed sprzedającą na olx, przez którą zostałam oszukana na kwotę prawie 600 zł. Dziewczyna wystawiła na sprzedaż czapraki eskadrona, które zadeklarowałam się zakupić. Dziewczyna życzyła sobie zapłatę TYLKO przez Pay Pal, podała mi maila ola11043@interia.pl na który wysłałam pieniądze.
Gdy poprosiłam o odesłanie pieniędzy, bo czapraki które rzekomo zakupiłam zaczęła wystawiać pojedynczo na tym portalu postanowiła mnie zablokować.
#link
Perlica

Wielki Brat patrzy :)

« #10796 : Styczeń 10, 2019, 21:04:51 »
Odpowiedz cytując
Kori, jeśli płaciłaś pay palem, a nie dstałaś czapraków to oni zwracają kasę
#link
Kori

Moje ogłoszenia
« #10797 : Styczeń 11, 2019, 00:17:43 »
Odpowiedz cytując
Perlica w sensie Pay Pal? Ja się na tym sposobie kompletnie nie znam, robił to mój kolega bo ja nawet nie posiadam tam konta a przelewu nie chciała.
#link
Perlica

Wielki Brat patrzy :)

« #10798 : Styczeń 11, 2019, 08:31:45 »
Odpowiedz cytując
Kori, tak, pay pal pobiera % od takiej kwoty. Jeśli ktoś cię oszuka lub przesyłka zostanie uszkodzona to tam zgłaszasz i oni oddają pieniądze. Przelew pay pal zawiera prowizję.
Mój mąż zamawiał wzmacniacz z Francji o dużej wartości , w transporcie został uszkodzony i zwrócili całą kwotę.
#link
Kori

Moje ogłoszenia
« #10799 : Styczeń 11, 2019, 19:28:54 »
Odpowiedz cytując
Perlica dziękuję bardzo, spróbuję coś podziałać w tym temacie.
#link
Strony: 1 ... 358 359 [360] 361 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 18 zapytaniami.