NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

JARA w takim razie zostałam źle poinformowana :/ czy jest jakiś termin po którym nie mogę juz złożyć? Minęło 1.5roku
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 sierpnia 2017 19:19
10lat 😉
Uwaga na ShowJumper93! Na fb Katarzyna Bartnikowska-Sorbicka
W lipcu zapłaciłam za wędzidło, długo nie przychodziło bo podobno zaginęło na poczcie,
10 sierpnia  P.K obiecała zwrócić pieniądze na konto.
Niestety czekałam i czekałam a przelewu nie dostałam, P.K nie odpisywała na wiadomości na revolcie, na mailu i na fb, 28 sierpnia byłam zmuszona wstawić post na grupie na fb do której należała P.K i wtedy w końcu się odezwała (z pretensjami że mogłam napisać na priv 🙂 a niejednokrotnie próbowałam) tłumacząc, że przelew powinien już dawno być bo mąż miał zrobić gdyż ona nie ma czasu. Co najciekawsze zapytała czy chce zwrot pieniędzy czy wędzidło. Jak chciała mi wysłać jeszcze raz wędzidło które zaginęło na poczcie? Poprosiłam wtedy o numer przesyłki, którego P.K już nie miała, pewnie dlatego że wędzidła nigdy do mnie nie wysłała! Wciąż czekam na zwrot pieniędzy, P.K twierdzi że przelew zrobiła wczoraj ale potwierdzenia nie otrzymałam. To zwykła oszustka, nic od niej nie kupujcie!
generalnie trzeb uważać. w ostatnich tygodniach szukałam zwykłego passiera baum i ilekroć wystawiane było ogłoszenie prosiłam o zdjęcia, następnie informowałam o tym, że zapłacę tylko pobraniowo. Wszystko było ok, aż nadchodził czas konkretnego dogadania się i nagle sprzedający stwierdzał, że: nie, on sie nigdy na pobranie nie zgadzał i nie zgodzi, mimo, że chcialam przedpłatą zapłacić za wysyłkę.
marysia550,  ludzie często nie chcą wysyłki za pobraniem.  Nie rozumiem czemu. Sama sprzedawałam siodło ostatnio za pobraniem. W końcu w razie czego ja tracę tylko opłatę pocztową a druga strona kupę kasy ryzykuje.
bera7, ja nawet byłam skłonna przelać na wysyłkę wcześniej.
tirsa25 - osoba niepoważna. Napisała do mnie w sprawie zakupu siodła. Podałam wymiary, które chciała i następnie zadeklarowała kupno i poprosiła o dane do przelewu. Pytałam dwukrotnie, czy kupuje siodło na pewno, ponieważ interesowała się nim jeszcze jedna Pani, której odmówiłam. Tirsa25 potwierdziła kupno, podałam dane, poprosiłam o adres i od tamtej pory kontaktu brak, na re-volcie jest dostępna dosyć często.


edit: sprawa została wyjaśniona
tirsa25 ogólnie chyba z pamięcią coś niespecjalnie... może zapomniała, musisz wybaczyć 😉
Zgłaszam do nieuczciwych kupujących martuschia123 - nie odebrała paczki. Jestem stratna przesyłkę w obie strony
Kasix22 kolejna niepoważna forumowiczka. Daje proozycję ceny w ogłoszeniu a po zgodzie zapada krępująca cisza... powinno się banowac takich troli  🤦
Niestety wpisuję do niepoważnych sprzedającą Pyśka, Pani zgodziła się na moją propozycję ceny derki, miała podać dane do przesyłki. I następnego dnia pisze, że nieaktualne - tak sprawdziłam odświeżając ogłoszenie -  ktoś dał propozycję o 5 zł wyższą po tym, jak dogadałam się ze sprzedającą... A wcześniejsze transakcję były naprawdę udane. I cóz zastanawiałam się nad 2 innymi derkami, ale teraz odpuszczę.

Edit: dopisek
Czy ktoś wie coś o huculance?
Czy ktoś wie co się dzieje z hanoverką? Kupiłam od niej ochraniacze stajenne 31 sierpnia, i wtedy też ostatnio się logowała.
Witam w jaki sposob odzyskala pani pieniązki od pani joanny woszczyny?
StajniaDargikowo zdaje się że odpowiadasz na jakiś komentarz z poprzednich stron. Napisz pseudonim tej osoby lub napisz do niej prywatną wiadomość 🙂
A akurat tak się składa że ja też zostałam przez tą dziewczynę oszukana i dosyć konkretnie postraszyłam policją - w końcu wysłała przekazem pocztowym całą kwotę.
Czy ktoś wie coś o huculance?


Coś nie tak czy tylko pytasz dla pewności? Kiedyś ją znałam (tak na 95% myślę, że to ona). Jeśli będzie większy problem mogę dopytać wspólną znajomą czy ma kontakt. Ale to już pisz jakby co na priv.
Kolejna niepoważna osoba: Roserati... propozycja ceny bez chęci zakupu  😵
Kontakt do niej mam ale ani siodla ani pieniazkow nie oddala. Widac to jej system na zarobek sprzedawanie wirtualnych siodeł. Za kazdym razem podszywa sie pod kogos innego.
Zadziwia mnie ze nikt nie zrobil jeszcze Joannie Pasoń Woszczynie kolo dupy. Przeciez to juz jest masakra ile ona wyludzila kasy i ile ludzi oszukala. Tym bardziej ze wiadomo gdzie trzyma konia, jak wyglada, gdzie mieszka itp.
Nie wiem jak inni ale ja zgłosiłam sprawe na policje wiec moze ktoś w końcu się nią zajmie
Poleca ktoś użytkownika DRAMKA chciałabym dac w komis frak dziewczyna wydaje się oki,macie jakieś doświadczenie z dawaniem rzeczy w komis? Przepraszam jeśli ktoś poczuje się urażony tym wpisem
Aaaaaa, lepiej zapytać w wątku o uczciwych. Ja w komis nie dodawałam ale juz n razy kupowałam od Dramki i bezproblemowo zawsze.
Super bardzo dziękuje
devil, a masz może na nią namiar na prawdziwe dane?
Mnie oszukała na 2400, sprawa na policję zgłoszona. Namierzamy ją na innych falach, bo Policji to się robota w ręcach nie pali..

Kurka, może ktoś ma dostęp do kogoś mega obcykanego który by ją namierzył i tak zbiorowo się do niej udać 😀 chętnie poprzestawiałabym jej kolejność zębów..  😂
No wiem tyle że nazywa się Joanna Pasoń-Woszczyna (Adi Woszczyna na fb to jej mąż/chłopak/narzeczony) i kiedyś mieszkała w/pod Częstochową. To co wiedziałam jest już nieaktualne, bo zmieniła konia i chyba stajnię.
Aktualnie startuje na koniu Kenia i są jej wyniki na zawodykonne.com
https://strefa-hostess.pl/profil/asikkk/joanna/

zaproponujcie jej ciekawe zlecenie 😉 sama się pofatyguje
ash   Sukces jest koloru blond....
27 września 2017 20:17
Julia, użytkowniczka Scarlett!!!
Ponad 2 lata temu z chęci pomocy pożyczyłam jej kule ortopedyczne i nie moge ich odzyskać.
Kilka razy próbowałam się umowic, za każdym razem kontakt umierał.
Od kilku miesiecy Julka odczytuje moje wiadomości, ale nie raczy nawet odpisać.
Prosiłam o wysyłkę skoro nie ma czasu mi ich odwieść.
Mam dość! Serio.
marysia550,  ludzie często nie chcą wysyłki za pobraniem.  Nie rozumiem czemu. Sama sprzedawałam siodło ostatnio za pobraniem. W końcu w razie czego ja tracę tylko opłatę pocztową a druga strona kupę kasy ryzykuje.

bera7, sprzedawałam rzecz za 50 zł, wysyłka kurierem. Otrzymałam 65 na konto. Dziewczyna nie odebrała, musiałam zapłacić za zwrot 20 zł kurierowi. Zgłosiłam dziewczynie (kontakt tylko via rv) ze dwukrotnie nie odebrała i kurier naliczył dodatkową opłate. Później wysłałam ponownie poleconym, po miesiącu paczka wróciła. Zgłosiłam. Dziewczyna 3 rok się nie odzywa 😉 przesyłki jeszcze nie rozpakowałam. Lezy i czeka 😉 do zwrotu mam dla niej chyba ze 25 złotych, ale ze robila wpłate na przekaz pocztowy, to nie mam konta. Tzn szczerze, to w pewnym momencie olałam sprawe z premedytacją, bo to nie mi powinno zależeć. Czasem zaglądam do tego wątku aby sprawdzić, czy mnie tu nie obsmarowała  😂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 października 2017 14:57
Co do Pasoniowej - skierować sprawę do sądu z powództwa cywilnego, wyrok i komornik. Zlecić zajęcie jej konia i sprzedania go w licytacji komorniczej może przewietrzy jej umysł.
o z działu hostess się usunęła, a ja zdążyłam wydrukować wszystko.. haha  😂 dostałam dziś maila, że pieniądze zwrócone, ale jakoś na konto nie wpłynęły. Idę jutro zaniosę na policję u nas te dane i chyba zrobimy tak jak mówi JARA
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się