trener

Musiałaby jakiś czasowstrzymywacz mieć czy inny wydłużacz doby żeby jeszcze dojeżdżać gdzieś dalej niż kilka km.
A dokładniej gdzie? Masz dużo u nas fajnych trenerów, Jurka, Tomporowskiego, Justynę Badaszko, Ole Furgo, trochę się ich znajdzie 🙂


Starogard🙂
Hej 🙂jakie macie opinie o trenerze -Marek Skoczek?
Lonia - Widuje go czasem na zawodach i prawie za każdym razem widzę jak leje konia,szarpie,kopie ostrogami...Osobiście nie chciałbym z takim człowiekiem pracować  🤔
Potwierdzam to co pisze Lenka17-nienormalny człowiek ,nie umie się
zachować ,a swoją złość zawsze wyładowuje na koniu...Z tego co wiem to stacjonuje w Aromerze ,tam ludzie tez go bardzo krytykują ...
Ja bym nie ryzykowała zdrowia konia dla niego 🙇
Znałem tego człowieka,widziałem jakie metody stosuje -ręce opadają ...
Umów sie na jazdę żeby zobaczyć co i jak ale raczej nie będziesz zadowolona...
Umów się i sama sprawdź, wtedy się przekonasz, czy konie na jeździe obrywają za nic a metody treningu zagrażają zdrowiu konia... 🙄
Wow, Marek, a więc obrywają za coś?
Z resztą niedawno była afera w innym wątku ze w ogłoszeniu owego trenera widać ,że koń na którym siedzi ma duże dziury od ostróg  😲 ...Teraz to zdjecie zostało usunięte z ogłoszenia ,zostały tylko piękne obrazki z czarną wodzą 🙇
A kogo polecacie jako trenera dla konia we wrocławiu?
MATYSDDZ, ale czego trenera? skoki, ujeżdżenie, powożenie?
we wrocławiu polecam Joanne Borzymowską . Jest naprawdę super i ma bardzo dobre podejście do koni i ludzi 🙂 trenuje z nią od prawie 3 lat i jestem bardzo zadowolona 😉
Szukam trenera który będzie dojeżdżać poza Wrocław. Od centrum 16km w stronę Kątów Wrocławskich i ok. 10 km od Bielan Wrocławskich. Chce wrócić do startów w skokach ale dopiero na wiosnę (fajnie jakby był trener od skoków ) Teraz chce aby pracował ze mną i koniem ktory jest po przejściach. Ktos może wie czy Pan Chrzanowski dojeżdża na treningi?
Czy ktoś dysponuje nr telefonu do P. Mieczysława Zagora?
Dada pewnie ma, napisz do niej 😉
RioBrawo 
Odpowiedź po 2 latach prawie, nie wiem czy dla Ciebie jeszcze przydatna, ale może ktoś skorzysta. Gorąco polecam Annę Skrzeszewską i Gosię Hałełę-Pawłowską- rewelacyjne i indywidualne podejście do każdego konia i jeźdźca, pełen profesjonalizm. Anie Skrzeszewską mam przyjemność obserwować na co dzień , zarówno ją samą na koniu jak i treningi przez nią prowadzone i jak dla mnie rewelacja, sama miałam okazję spróbować i jestem całkowicie zadowolona. Obie Panie niesamowicie sympatyczne i z rewelacyjnym podejściem do koni.
Co do Agaty Lenartowicz , obserwowałam ją wiele razy, aczkolwiek bezpośredniej styczności nie miałam. Patrząc z boku prezentuje się całkiem dobrze, nie ma zbytnio do czego sie przyczepić a jej jeźdzcy raczej zadowoleni bo od wielu lat widze na zawodach jej podopiecznych (trenera nie zmieniają, ciągle jeżdżą z nią a progres widać) Co do Panii Górskiej to właśnie pełna współpraca z Panią Lenartowicz, ta sama szkoła.
Mieszkam już w innym terenie, ale dzięki za odp. Może przyda się innym 🙂
Czy ktoś dawał konia w trening do p. Emilii Mc Shane?
Będę wdzięczna za odpowiedź  :kwiatek:
Szukam trenera od ujeżdżenia w okolicy Wolomina. Ktos kogos poleci ?
Czy jest ktoś w świętokrzyskim kto prowadzi treningi ujeżdżeniowe? 🙂 Polecicie kogoś?
Szukam trenera/instruktora w okolicy Wolomina. Ktos kogos poleci ? 🙂


Trenerów jest wielu.
od czego ten trener ma być i na jakim poziomie jesteś?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
08 grudnia 2016 21:13
Ktos mi powie wiecej o osobie Bartosz Budek?🙂
rybka   Różowe okulary..
08 grudnia 2016 21:17
Ktos mi powie wiecej o osobie Bartosz Budek?🙂

Polecam, potrafi pracować z młodymi końmi, jak i końmi z narowami, bardzo cierpliwy, konsekwentny i dokładny.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
08 grudnia 2016 21:32
Mowisz tutaj o wsiadaniu zapewne? Czy opinie podtrzymujesz jezeli chodzi o trening pary kon+ jezdziec? Jakie ma metody? Na co zwraca uwage? Jaki styl pracy ma? Jak prowadzi pary? Znasz moze jakas pare trenowana przez niego? :kwiatek:
Wojenka   on the desert you can't remember your name
04 stycznia 2017 22:19
Pytanie za 100 punktów. Kto z trenerów ujeżdżenia zagląda w okolice Marek?
Wojenka Na pewno p. Beata Libera bywa w okolicach (sędzia A) i Agata Mikołajczyk (ISP PZJ).
Trenował ktoś z Krzysztofem Aftyką?
P. Beata przyjeżdża do Rasztowa wiec do Marek powinna też dojechać 😉 Szczerze polecam 🙂
Ktos mi powie wiecej o osobie Bartosz Budek?🙂


Polecam. Super podejście do koni. Dobrze pracuje z końmi i uczy takiej pracy. O ile nie zmieni planów i np wyjedzie za granice...
domiwa Raz miałam do czynienia. Wsiadł na mojego mało przepuszczalnego kuca mixa konika polskiego. Fajnie pojechał konia od tyłu do przodu, delikatnie na pomocach. To było już kilka lat temu ale zrobił bardzo pozytywne wrażenie jako jeździec.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się