Sesja/Studia i t d ;)

siwaaa, ale co, tylko obliczyć? Wklep do statistici albo gretla i ani jednego obliczenia nie będziesz musiała sama robić 😉
Problem tkwi w tym, że nie znam się na tych programach  🤔 i nawet nie wiedziałabym które dane wklepać, jaka próba ma być itd... mała statystyka jeszcze ok w exelu,ale poziom istotności już nie moja bajka  😫
Kochane, mam ogromną prośbę. Szukam na cito statystyka, który wykonałby małe zadanie ( [fizjoterapia]obliczyć poziom istotności p <0,05 całe  4 obliczenia). Szukam kogoś sprawdzonego, mi samej niestety nie udało się tego ogarnąc w całej statystyce....Może znacie kogoś godnego polecenia??

Ja mam super statystyka, który uratował moją magisterkę  😉.
Zapraszam na priv  😉
Sesja to jeszcze pikuś 😀 Ja to mam do dokończenia pracę magisterską a ledwo co ruszona. Na szczęście wszyscy znajomi mnie wspierają, mówią, że mają tyle samo albo i nawet jeszcze mniej 😀
Pomocy.
Internet nic konkretnego nie wypluwa.
Używając "tamże" piszemy z dużej czy z małej litery ?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 maja 2018 17:53
Chodzi Ci o przypis?  Tak, wielką literą. Np. 9 Tamże, s. 23 - 45. Gdzie 9 to numer przypisu.

siwaaa i co zrobiłaś s tą statystyką? Ja Ci mogę wrzucić dane w program jak coś 😉 ale to Ty wiesz jaką masz próbę i merytorycznej części nikt za Ciebie nie zrobi.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 maja 2018 18:40
No a ja jestem na etapie ->  💃
Antyplagiat 5,6%  :nunchaku: pozamiatałam magisterką. 😎
Teraz tylko ponagrywać wszystko, poobkładać i wio.  🏇
W lipcu obrona. 😵 yeah baby !

U mnie też w lipcu obrona, a może i w czerwcu 😀 Jeszcze mam 45 stron do napisania 😂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 maja 2018 18:56
dajesz dajesz laska 😀 pisać a nie na re-volcie siedzisz  😉
No przecie właśnie piszę, tylko przerwę mam 😂
Teraz już powinno być z górki, bo przebrnęlam przez część teoretyczną, a praktyka to prawie same tabelki, a tabelki szybko zajmują kolejne strony 😂
No przecie właśnie piszę, tylko przerwę mam 😂
Teraz już powinno być z górki, bo przebrnęlam przez część teoretyczną, a praktyka to prawie same tabelki, a tabelki szybko zajmują kolejne strony 😂

Ja się cieszyłam z tabelek, dopóki mi się nie porozjeżdżały i musiałam każdą poprawiać  🙄
Piśmiennictwo robicie ręcznie czy przez ed note/bibliografię worda?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 maja 2018 08:07
Mariah wrzucaj sobie tabele jako obraz do pola tekstowego w wordzie, to nic się nie rozjedzie  😉
Ktoś może studiuję historię na kulu lub umcs w Lublinie?
Mam kilka pytań.

galopada_   małoPolskie ;)
29 maja 2018 08:41
Przyszłam się pożegnać z kącikiem 😉 W piątek byłam na ostatnich zajęciach w życiu. Jestem w szoku jak szybko minęło mi ostatnie 6 lat  😜  Dzięki za wsparcie i kopy do nauki przez ten cały czas! 😂

Powodzenia dla wszystkich walczących z egzaminami, zaliczeniami i pracami lic/mgr.  😅
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
29 maja 2018 11:36
ZOOTECHNICY! Umie ktoś obliczać średni stan dzienny i produkcję roczną świń?
Nie mogę obliczyć produkcji rocznej tuczników i wybrakowanych loch i loszek (mam liczbę wybrakowanych loch, ale nie wiem, jak obliczyć loszki usunięte przed pierwszym oproszeniem).
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 maja 2018 21:06
galopada_ gratuluję i powodzenia na drodze kariery zawodowej 🙂  👍

A ja się chwalę, odebraniem mojej pracy.
Teraz tylko obrona i nauka....90 pytań na egzamin  😵 Chryste dobijcie. 🤔wirek:
Co ciekawe przenieśli nam obronę szybciej-> ostatni tydzień czerwca.
W sumie to lepiej,bo im szybciej to g... pójdzie tym lepiej.
A plany mam na lipiec dość ciekawe.
Z pozostałych ciekawostek to mam najgorszą komisję z możliwych ( Dziekan, były Dziekan i jeszcze jakiś inny  były Dziekan z innej uczelni) i nawet nie chcę się zastanawiać czy przypadkiem praca nie zostanie cofnięta. Ze wszystkimi Panami miałam zajęcia i nie były one zbyt...ciekawe, a wymogi zabójcze.  🙇
galopada_   małoPolskie ;)
05 czerwca 2018 19:33
zabeczka17, dzięki! Teraz chwila na zasłużony odpoczynek i zaczynam maraton nauki do wrześniowego LEK-u 🏇
galopada Gratulacje i oczywiście powodzenia we wrześniu ale na pewno dasz radę jak ze wszystkim do tej pory!!

U mnie jakaś dziwna sesja nadchodzi niby strasznie dużo rzeczy, ale takich 'drobniejszych', tylko jedna kobyła, do której i tak chyba juź nie da rady się nauczyć bo ciągle coś po drodze, więc zobaczę jak to będzie. Póki co wszystko idzie do przodu, moja ambicja została zaspokojona bo profesor pochwalił moją prcę z chirurgii koni jako najlepszą 'pisaną z głowy i na podstawie doświadczeń' 😍 więc się bardoz cieszę bo czułabym ogromny niedosyt mając z koni oceny niesatysfakcjonujące mnie, ale póki co jest bardzo fajnie🙂 W czwartek jeszcze interna zw. gospodarskich ale to wystarczy mi ocena pozytywna 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 czerwca 2018 19:43
Magdzior, mój semestr jest tak ciężki, ze nawet nie wiem jak sie nazywam.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 czerwca 2018 20:50
[quote author=galopada_ link=topic=518.msg2788950#msg2788950 date=1528223583]
zabeczka17, dzięki! Teraz chwila na zasłużony odpoczynek i zaczynam maraton nauki do wrześniowego LEK-u 🏇
[/quote]


Ojoooj  LEK 😉 to ten taki powazny egzamin na lekarza? : dobrze kminie? Powodzenia 🙂

Ja poki co odpoczywam czyt. sianokosy plus nadrabiam w pracy.
Po 11.06 zaczynam czytac w kwestii obrony. Mam stracha nie ukrywam 🙁
Strzyga, witam w klubie. Przede mną kolejna fascynująca noc 😁 póki co wszystko zaliczone na bieżąco, nawet na jedno zwolnienie się załapałam, ale i tak jest hardkor wyjątkowy. Cytat dnia "nie możemy tego zaliczyć tydzień później?" "Nie, bo ja chcę Was odciążyć, żebyście nie mieli ciężkiej sesji!" Uśmiechnęli się wszyscy i dopisali do kalendarza ósme już zaliczenie w przeciągu 3 dni... Także następny poniedziałek, wtorek i środa to nie będzie walka, to nawet nie będzie bitwa... Szykuje się totalny kosmos 😜
galopada_   małoPolskie ;)
06 czerwca 2018 06:52
Magdzior, zdać to zdam na pewno, tylko na ile % 😉)

zabeczka17, po studiach dostajemy prawo wykonywania zawodu na 13 miesięcy (okres stażu). Żeby je uzyskać na zawsze muszę zaliczyć staż i po prostu zdać ten egzamin 😉


Ja wczoraj miałam taki powiedzmy egzamin praktyczny OSCE. Stacja z procedurą medyczną, drzewkiem decyzyjnym i przekazaniem złego wyniku badań SP. Niestety mój SP nie bardzo mówił po polsku tylko zaciągał i kaleczył go z jakimś wschodnim akcentem 😵 Chociaż może to nie najgorsza opcja, bo znajomi mieli prawdziwą aktorkę teatralną, która zaczynała płakać i nie dało się jej uspokoić 😁
U mnie też jest wojna. Na każdym zjeździe mam średnio po 4 zaliczenia a zjazdy wypadają mi teraz co tydzień. Nawet nie chcę wspominać dwóch ostatnich weekendów, bo ledwo je przeżyłam. W sobotę mam final z angielskiego, który mnie dopuści albo nie dopuści do egzaminu B2 w sesji (raczej nie mam szans nie być dopuszczona ale mega mi zależy, bo jak zdam ten B2 teraz to mogę od drugiego roku rzucić angielski wreszcie i zacząć np. hiszpański w ramach lektoratu  😍 ). Do tego mam jakiegoś kolosa z włoskiego. A w niedzielę egzamin ustny z włoskiego. Na zjeździe za 2 tygodnie trzy zaliczenia z włoskiego, egzamin z literatury włoskiej, egzamin z historii powojennej włoch i egzamin z włoch współczesnych  😵 A 30 lipca egzamin z j. włoskiego z całego roku. Studia zaoczne to zło wcielone.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 czerwca 2018 11:48
Galopada nic tylko trzymam kciuki i powodzenia życzę 🙂

A u mnie wojna na uczelni wzgl. terminów obrony. Jazda się robi nie mała i zaczynają sie grzmoty 🙂 Za chwilę bedzie niezła zadyma i czuję, że skończy się to nieciekawie. Pytanie kto oberwie rykoszetem?
Nie rozumiem tych ludzi, komisje mamy taką która uwala 30% bez mrugnięcia okiem. Dodatkowo robią problemy, bo nikt nie chce ustąpić. Pisza jakies pisemka, szukają podpisów, zgody. Haha będzie się działo.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 czerwca 2018 11:55
Stwierdzam, ze nie mam instynktu samozachowawczego pracując i studiując na raz.
Strzyga, właśnie masz, za coś trzeba żyć 😁 ja wczoraj z pracy wróciłam o 22 i siedziałam do 3 nad materiałami do dzisiejszego zaliczenia. Energetyki moim życiem aktualnie.
Właśnie zaliczyłam jedno zaległe z poprzedniego semestru 💃 to była jedna z 3 najbardziej niebezpiecznych rzeczy, więc już z górki 😀
Gniadata   my own true love
06 czerwca 2018 12:56
Energetyki moim życiem aktualnie.

:emota200609316:
A ja powiem jedno, dobijcie mnie zanim zrobi to ta uczelnia 😵
Właśnie, energetyki, chyba trzeba zrobić zapas 😂 ja ostatnio też tylko uczelnia - praca - nauka - pisanie magisterki i tak w kółko. Ale już niedaleko do końca 😀
Pamiętam te stare dobre czasy, kiedy można było pisać pracę łącząc naukę z pasją jaką są konie 😉
Czy ktoś robił jednocześnie licencjat i mgr ?
Czy to w ogóle dobry pomysł czy się zajeżdże ?
Kierunek jakos nie super wymagający - historia.

Po prostu nie chce tracić 5 lat jako moge to zrobić w 3

I powodzenia wszystkim walczącym.
Ja już nie pamiętam co to nauka czy sesja. U nas to nie istnieje.
A tu trzeba się zabrać za pytania do obrony
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się