sylwester

sylwester świetokrzyskie i małopolskie  kto sie wybiera w te rejony i gdzie poleca isc na sylwestra gdzie jest najfajniej a przy okazji dosc tanio
podłączam się, tylko że mam pytanie odnośnie Warszawy 😉
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
11 grudnia 2008 18:37
A ktos planuje spędzić jakże fascynującego sylwestra na Volcie i z Młynarską w Tv? :allcoholic:
Bo obawiam się, iż będzie mi to dane... 🙄
Emi - albo końsko w Starych Żukowicach - Roleski Runch i Furioso (pewnie coś organizują), a tak to nie wiem... Ja może jak dobrze pójdzie wyjadę z mym lubym i jego znajomymi na parę dni na Słowację do wynajętego domku w pobliżu gorących źródeł w jaskini😀 ale to zależy od dostępności domku, znajomych, moich rodziców:/ oby, oby się wszystko udało!!!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 grudnia 2008 19:27
Ja zamierzam na sylwka pojechać do stajni, gdzie z ekipą będziemy się bawić do białego rana 😁 🏇
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 grudnia 2008 20:16
A ktos planuje spędzić jakże fascynującego sylwestra na Volcie i z Młynarską w Tv? :allcoholic:


Hehe no to bedziemy we dwie :P Przynajmniej narazie WSZYSTKO na to wskazuje 🏇
hehehe, rok temu był sylwester z voltą na czacie  😎
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 grudnia 2008 20:29
A no, faktycznie!  😀 To teraz bedzie Re-Voltowy, bez czatu :P
ale z czadem  😅
aczkolwiek w tym roku wolałabym spędzić sylwestra w innym lokalu, ale nie żebym cos do was miała  👀
Ja w tym roku obiecałam sobie że idę się bawić, (tak co dwa lata - raz spokojnie, raz impreza na całego), ale na razie jakoś tak coś nic się nie planuje jeszcze 🙂

Jak coś to pozwolicie że dołączę 😉
Kami   kasztan z gwiazdką
11 grudnia 2008 22:04
My się jeszcze do końca nie zdecydowaliśmy  😎 niestety w tym roku mamy na głowie psa, więc w grę wchodzą dwie opcje - albo organizujemy imprezę dla przyjaciół (im ta opcja bardziej się podoba  😁 ), albo bierzemy psa i jedziemy tylko we dwoje w Bieszczady zaszyć się gdzieś na parę dni (i o dziwo W. skłania się ku temu rozwiązaniu  😍 )
A ja z Qmplem na początku mieliśmy plan , usiąśc razem przed lustrem z butelką i pic za całe zło na świecie ^^

Bo nie mogliśmy znaleźc nic, gdzie moglibysmy sie na sylwka pobawic ;]

  Ale z racji tego że po ostatnim 'zwracaniu' przez jakieś pół nocy  , raczej pomysł ten nie wypali bo mnie zgina na sam widok czegokolwiek do picia ...

Także Tylko usiąśc i myślec co można skombinowac ;]
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
12 grudnia 2008 16:39
A ja przez ostatnie 6 lat spędzałam Sylwestra z 2 przyjaciółkami, bawiłyśmy się rewelacyjnie, mimo że w tak małym składzie, bez alkoholu (poza ruskim szampanem 😁 ), bez szaleństw - i było świetnie.
No ale jak wiadomo nic nie trwa wiecznie... 🤔 Dlatego szukam jakiejś kreatywnej formy spędzenia tejże nocy  🏇
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
12 grudnia 2008 17:07
ruski szampan wymiata  🤣
ja mialam zwyczaj robienia wielkiej imprezy sylwestrowej w domu. w tym roku bedzie inaczej, bo nie wracam na święta. znajomi sie smieli, ze tak czy siak sylwester bedzie u mnie w domu, tyle tylko, ze bez gospodyni. w zamian mieli zajac sie psem jak wlasnym dzieckiem  😁
sylwka spedze zatem w londynie jeszcze z jedna forumowiczką. wiec jezeli ktos bedzie wtedy w uk to zapraszam  🙂
Ja jak zwykle bez planów... Najpierw dużo chcę, potem przesypiam większość sztucznych ogni, a na koniec żałuję, że minął kolejny sylwester i znowu nic nie zorganizowaliśmy. Może mam uraz po dwóch z rzędu nieudanych imprezach? Może znajomi zrobili się mało imprezowi? Bo chyba się jeszcze nie starzeję  🤔
ech ja miałam nadzieję, że mój chłop coś wymyśli, bo sylwester to dla nas jednocześnie rocznica, ale raczej nie mam na co liczyć 🤔wirek:. więc mam lekkiego przedsylwestrowego doła
kurczak nie dołuj, ja już  6 rok z rzędu będę w domu, tym razem całkiem sama 🙄
Ponia   Szefowa forever.
12 grudnia 2008 21:50
A Ja w tym roku z Burzą podbijam poznań🙂
Ja spędzę Sylwestra z Maroku. Polecam, jakby co  😁

Kleopatra, z taką śliczną córeczką jak twoja to ja bym mogła i 10 Sylwestrów pod rząd spędzić  🙂 🙂
dzięki, to dopiero 3 z Nią 🙂 to jedyne moje pocieszenie 😀
trzynastka   In love with the ordinary
12 grudnia 2008 23:59
ja jadę na 3 dni w góry do miejscowości Zawoja, znajomi, facet. Mam nadzieje, że będzie fajnie [chociaż zawsze jak tam myśle to nie jest ;/ ]
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
13 grudnia 2008 14:02
ja ze swoim i ze znajomymi mielismy jechac w bieszczady ale jemu szef nie da urolu 🙁 na jego pomysly tez nie mam co liczyc wiec pewnie albo bedziemy siedziec w domu albo on z kolegami ja sama w domu
Kami   kasztan z gwiazdką
13 grudnia 2008 19:17
Solina no chyba żartujesz, że mógłby Cię zostawić samą w domu w Sylwestra  🤔 !!!! Chyba bym mojego zabiła... nawet sobie nie wyobrażam że mógłby coś takiego zrobić  🤔wirek:
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
13 grudnia 2008 21:39
Do mnie właśnie zadzwonili znajomi z dawnej ekipy  😀
Dostałam zaproszenie do nich, do Gdańska. Bardzo mi miło, że wzięli mnie pod uwagę, nareszcie będzie okazja pobawić się razem jak za starych, dobrych czasów  :allcoholic:  😁

Nie jestem na 100% pewna, czy pojadę, ale do tej pory jedyną moją opcją był wieczór filmowy 🙄
Teraz mam już w czym wybierać  😉
My chyba też zostaniemy w domku. Będziemy dużo jedli i narzekali na sylwestrowy program telewizyjny 😀  🤔wirek: Zastanawialiśmy się nad baletami ale się nie możemy zebrać. Szczególnie że często imprezy sylwestrowe są zwyczajnie nieudane, to chyba jakieś przekleństwo końca roku  😲 A tak, we dwójkę, to nawet jak w nielicznym, to chociaż dobrym towarzystwie ;p A jak już niekoniecznie dobrym, to chociaż znanym 😉 Chyba żeby jakiś spontan nas napadł ale szczerze w to wątpię...
Scottie   Cicha obserwatorka
14 grudnia 2008 11:31
Dostałam kilka zaproszeń, ale czas ten źle mi się kojarzy, więc chyba zostanę domu. I pójdę spać.

Sylwester z TVP2. To jest to! 🙂
praca w sylwestra to jest to 😀 nie bedzie problemu gdzie isc, z kim, co pic, ile... nie wydam kasy-a wrecz przeciwnie 😀
A macie w ofercie jakąś noc filmową? Może się skuszę...
ja osobiście nie znoszę sylwestra, miałam pracować ale zapowiada się boska zabawa więc odpada  😜
Ja za to spędzam sylwestra na nocy filmów w kinie muranów. 3 ciekawe ambitne premiery plus 2 poczęstunki i zabawa przy muzyce o północy. Razem od 21-5.30
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się