żelatyna dla koni

eterowa   dawniej tyskakonik ;)
31 maja 2014 13:23
Aha, czyli nie robisz roztworu tylko po prostu podajesz bezpośrednio? 😉 Jaki jest koszt 1kg w Makro? Bo na allegro z przesyłką wychodzi około 50zł. Dziękuję za odpowiedź :kwiatek:
Dawno nie kupowałam, ale chyba ok 30-35 zł. Podaję na sucho, co prawda z wysłodkami, które są mokre, ale mieszam bezpośrednio przed podaniem.
Są jakieś przeciwwskazania do stosowania u źrebnych klaczy  ?
Spotkał się ktoś z Was z puchnięciem końskich nóg po wprowadzeniu do diety żelatyny?
Nie dziwi mnie to o tyle, że konie mięsa nie jedzą. I pewnie będą takie, którym to nie zaszkodzi i takie, które uboczne produkty przemiany materii wywalą do stawów.
Jak u ludzi pijących krowie mleko, ktorzy są wrazliwi. Też idzie w stawy często.
Jakie proporcja robicie ? Ile podajecie na śniadanie i ile na kolacje ?
kotbury, w stawy czesto? Nie, czesto idzie w dupę :P dosłownie, większość osób ma problemy z bruchem, skurczami, nagła biegunką, To są najczęstsze powikłania.
Eeeej, odpowiadasz na post sprzed prawie czterech lat 😜
Moja miała zaleconą, ale tknąć nie chce za nic w świecie. Przecież wrzodkowi cukrem nie będę dosmaczać.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 lipca 2023 13:28
SzalonaBibi, 10g na 100 kg masy ciała 2x dziennie. Np. Mój 550 kg koń dostaje 55g żelatyny rano i 55g wieczorem. Mieszam na mokro z paszą.
Moja kucka nie je paszy. Jeśli to odrobinę a z mokrą żelatyną nie tknęła. Nawet się do żłobu nie zbliżyła.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się