Jakie AUTO, czyli czym i dlaczego jeździmy? ;)

Lotnaa , niemożliwe..? 🤔  🤣
zaba   żółta żaba żarła żur
23 kwietnia 2009 23:51
sanna-mamy takie same felungi  😉
caroline   siwek złotogrzywek :)
24 kwietnia 2009 13:36
Porządny charakterem samochód, żeby nie wiem co - jak nie pod dom, to chociaż na benzstację się dotoczy  😀 I nigdy w złą pogodę gum nie łapie.

dobra definicja! 🤣
zgodnie z nią to same porządne i całkiem-porzadne mi się trafiały 🤣 a tylko francuzami jeżdżę od wielu wielu lat 😁
najlepsza akcja to ostatniowakacyjna - wentyl w oponie sparciał (=> kapeć w 3 sekundy...) całe ... 300 metrów od zakładu wulkanizacyjnego 😀 nawet nie zdążyłam się zestresowac sytuacją a już autko miałam gotowe do odjazdu 😎

więc ja tendencyjnie polecam Renówki - clio, meganki, nawet laguny 🙂
(a zwłaszcza meganki - kocham to, że częśc nadwozia jest plastikowa :lol🙂

acha, wszystkie moje francuziki były regularnie targane do wszelkich moich i okolicznych stajni i nigdy nie zdarzyło mi się, zeby takie uzytkowanie (błoto, wertepy, dzikie wertepy, usierściuchowienie wnętrza, załadowanie bagaznika sprzętem/paszami po sam dach, etc.) było powodem wizyt w serwisie, jedyni osobnicy narzekajacy na moj styl użytkowania auta to... panowie z myjni 😁
A ja zapytam Was przy okazji, czy po Waszym autku widać, że koniara nim jeździ?  😎
Moje pierwsze auta zawsze miały konika na szybie, gdzieś tam na klapie bagażnika drugiego,  zawsze coś tam końskiego walało się po tylnym siedzeniu, teraz mam maskotkę  - kota Sylwestra, pachnidełko - kota i malutką, różową myszkę na lusterku  🤣 Żadnego śladu konia  🤔 A jak to wygląda u Was?  😎
No oczywiście, że mam  🙂 takiego ujeżdżeniowego
a konik zdobiący naszą żółtą ropuchę (forda KA :hihi🙂 skacze  😎
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 kwietnia 2009 15:51
sanna - bez naklejki pikeura się nie liczy  😁 🤔wirek:

Na obu samochodach mam naklejonego konia z skoku. W jednym poza sierścią, cukrem w kostkach porozrzucanym to zawsze mam derkę polarową 🤣
[quote author=Ktoś link=topic=5139.msg237669#msg237669 date=1240584712]
sanna - bez naklejki pikeura się nie liczy  😁 🤔wirek:[/quote]

Włacha, też mamy :P
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
24 kwietnia 2009 17:08
Ja na "moim" (w sensie Radzicieli 😉) mam naklejonego konia ujeżdżeniowego (w kłusie wyciągniętym) 🙂
A owym autem jest Opel Omega, o takowy:
[img]http://i657.photobucket.com/albums/uu297/GosikaM/wylatkowokleparz2008157.jpg?t=1240589029[/img]
Jeździ mi się nim całkiem fajnie, aczkolwiek na początku miałam trochę problemów z takim tramwajem po "przeskoczeniu" z Yariska 😉 A delikatne to to, że na początku gasło mi namiętnie 👿 Teraz jeździ nim się ok, a pali ok. 7l.
Ale raczej bym takiego jako "własnego" nie chciała :P
ushia   It's a kind o'magic
24 kwietnia 2009 18:38
Dodo Bo auta trzeba kupować takie z dobrym charakterem  💘

i w dodatku auto trzeba kochac a przynajmniej lubic - zreszta jak kazdy sprzet, wtedy sie odwdziecza

nawet moj maz ma konia naklejonego na samochodzie, bo jezdzilam jego autem pare miesiecy
chociaz do oklejenia wlasnego jakos sie nie moge zebrac - najpierw czeklam az zrobie w nim wszystko co trzeba, potem az sie cieplo zrobi, wreszcie az go umyje...
chyba jutro go okleje 😉
Zawsze jak gdzieś widziałam przed sobą autko z naklejonym konikiem to miałam ochotę pomachać, poświecić lampkami, dać znak, ze ja też  😀 No i zawsze jakoś mi się tak fajniej robiło, że w tłumie anonimowych pojazdów jest ktoś z tej samej "bajki"  🏇 🤣
sanna, Ja mam tak samo! Zawsze też zaglądam do kabiny żeby zobaczyć koniarzy i się uśmiechnąć  😅
ushia   It's a kind o'magic
24 kwietnia 2009 19:08
a to ja raz zrobilam taki numer - ktos z konska naklejka i mnostwem floo na lusterku, zastawil miejsce dla inwalidy - zostawilam mu karteczke, zeby nie wystawial koniarzom opinii chamow i burakow...
zaba   żółta żaba żarła żur
24 kwietnia 2009 20:17
A ja zapytam Was przy okazji, czy po Waszym autku widać, że koniara nim jeździ?  😎
Moje pierwsze auta zawsze miały konika na szybie, gdzieś tam na klapie bagażnika drugiego,  zawsze coś tam końskiego walało się po tylnym siedzeniu, teraz mam maskotkę  - kota Sylwestra, pachnidełko - kota i malutką, różową myszkę na lusterku  🤣 Żadnego śladu konia  🤔 A jak to wygląda u Was?  😎


U mnie dokładnie tak samo jak u Ciebie!
Zero koniny!  😉 Ewentualnie zapach po odwiedzinach w stajni...  😎
Żaba  nie masz w autku śladu kopytniaczka  😉 ale czy tez koty rozpanoszyły Ci się wewnątrz, bo avatarek taki koci  😎 ?
cisawa   for those who know what, God sends the answer how.
24 kwietnia 2009 23:30
A ja zapytam Was przy okazji, czy po Waszym autku widać, że koniara nim jeździ?  😎
Moje pierwsze auta zawsze miały konika na szybie, gdzieś tam na klapie bagażnika drugiego,  zawsze coś tam końskiego walało się po tylnym siedzeniu, teraz mam maskotkę  - kota Sylwestra, pachnidełko - kota i malutką, różową myszkę na lusterku  🤣 Żadnego śladu konia  🤔 A jak to wygląda u Was?  😎


Ja Was wszytkich tutaj przebiję!! Oprócz obowiązkowej naklejki Pikeura mam na boku lewym, czyli od storny kierowcy ślady końskich zębów na karoserii. I każdy się pyta co to, a jak mówięże koń, to nie chcą wierzyć. Lusterki caaałe jest porysowane zebami. Szczerze mówiąc, to byłam w szkou, ze go nie zjadłalbo przynajmniej nie pokruszył. Ślady są przez cała grubosć lakieru więc prześwituje przez nie szary kolor metalu karoserii. Oczywiscie toczek i bat lezą na tylnym siedzeniu!
Ja niestety się już nie wożę z racji wypadku ale przez 3 lata jeżdziłam skodą oktavią z silnikiem 1,9 TDI , rok produkcji 2001 dla mnie autko boskie kupione w salonie,  początkowo używała je mama potem ja i tak już zostało. Spalanie na trasie wychodziło w granicach 4,5 l natomiast w mieście do 6 maksymalnie , cudownie się prowadziło go na zakrętach ideał naprawdę no i uratowało mi życie w pewnym sensie dlatego dziś jestem ja a nie ma już jego więc jak by ktoś myślał nad tym autem to polecam gorąco.

Teraz od czasu do czasu wożę się peugeotem 206 , silnik 2.0 HDI , rok produkcji 2001 fajne autko ale nie moje tylko faceta , trochę małe ale generalnie spala na trasie jakieś 5,5 l w mieście 6 , ładnie się prowadzi 🙂
zaba   żółta żaba żarła żur
25 kwietnia 2009 08:27
Żaba  nie masz w autku śladu kopytniaczka  😉 ale czy tez koty rozpanoszyły Ci się wewnątrz, bo avatarek taki koci  😎 ?


Hehe,nie w autku rozpanoszył mi się Pan Pies.
Ale jego jest bagażnik-cały. W sumie to decyzja na kombi zapadła tylko ze względu na kundle  😉

A kotiksony swoją drogą,ale one rozpanoszyły mi się na autku... 😎
Zawsze jak jadę do Mamy to całe auto mam w kocich łapkach!  🙂
Ludzie, naklejajcie nakleiki konskie na swoich samochodach!
Ja sie kiedys zgubilam jak jechalismy na zawody do Żółwina 😀
I co zrobilysmy? pojechalysmy za nissanem z naklejonym znaczkiem pikeura. stwierdzilysmy, ze on na pewno na te same zawody. I mialysmy racje 😀
Żaba, ja tez kupowałam samochód pod ..moje koty 😡 Żeby było miejsce na tylnej kanapie na transporterki i nianię czyli mnie, żeby nie było zbyt głośne.. Pod siebie podpasowałam kolor  😁
No i tez mam małych strażników i pełno śladów małych, brudnych  stópek  🤣
repka a ile masz na haku w dowodzie w swoim audi?
Kocham to, jak wypinglujemy sobie z mężem auta, rano wstajemy a na maskach taki rzucik kocik łapek. Aż szkoda zmywać  🙂 one zawsze tylko na czystych robia ślady  🙂
Pokemon, bo one wybierają sobie autka do nasiadówek, nie każde się nadaje  😎 Tak wiec, można uznać, że Twoje i Twojego Męża starania są doceniane  😎
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
25 kwietnia 2009 12:45
Naszej kotce nie przeszkadza brudny samochód, byle maska była ciepła 😉
Gillian   four letter word
25 kwietnia 2009 12:50
Presja, potwierdzam, Octavia to świetne autko!! i bardzo bezpieczne. Ładnie pali, prowadzi się jak masełko. Oglądałam i prawie już chciałam brac - tyle że było to 2.0 w benzynie więc jednak nie chciałam. Ale jeździło się bajecznie!!!!

a naklejeczkę oczywiście posiadam 😀
A ja zapytam Was przy okazji, czy po Waszym autku widać, że koniara nim jeździ?  😎

tak
czasem wozimy gnoj na pace 😎
A mi kotek sąsiadów zostawił na masce cudowne cztery 50cm rysy kiedy ześlizgiwał się, a jeszcze próbował ratować  😵 👿
Gillian - jestem żywym dowodem na to że auto bardzo bezpieczne naprawdę ma sporo z "przodu" nigdy mnie nie zawiodło , jeździłam regularnie na przeglądy dla profilaktyki i raz trzeba było wymienić tarcze hamulcowe i klocki bo wiadomo to się zużywa a tak nigdy nic więcej nie musiałam dokładać naprawdę albo miałam taki model albo po prostu te auta są nie do zajechania , jak się jeszcze kupi w dieslu to można za pół darmo jeździć , miałam komputer pokładowy więc sprawdzałam sobie dość często średnią spalania na dłuższych trasach i wychodziło 4,2 -4,5  , a do tego miała dobrego kopa , 200 szła leciutko🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
26 kwietnia 2009 10:27
Ja na poprzednim autku miałam i naklejkę i flo 😉  Tego nie obklejam, powiem szczerze, że sama nie wiem czemu 😉

Sanna - mega foty Twoich kotow 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się