KOCHAM KINO :)

Sankaritarina teraz chwilowo nie mam czasu ale pozniej przejze swoj filmweb bo wydaje mi sie ze cos tam magicznego jeszcze widzialam ale w tej chwili niebardzo sobie nie przypominam 😉
Biała sukienka chyba też taka chwilami byla 😉
Pokot mnie sie bardzo ten film podobal, przepiekne widoki i teraz jest w nim troche takiej magii 😉
byłam dzisiaj na Made in Italy i jezuuuu, ale się zawiodłam  🙁 Film jest kompletnie o niczym, szczególnie pierwsza połowa. W drugiej połowie dzieje się natomiast wszystkiego po trochu i nadal nie wiadomo o co chodzi. Fabuła jest naprawdę lipna. Nawet włoskich widoków za dużo nie ma, nic specjalnego. Szkoda, bo bardzo lubię nowe włoskie kino i bardzo lubię Kasię Smutniak, ale tutaj nawet nie miała jak się wykazać. Mehhh.  🙁
Han Solo - jestem zawiedziona. Niestety. Aktor grający Hana ani trochę nie przypominał tego "prawdziwego", ani wyglądem ani tym bardziej charakterem. Uwielbiam tą postać a tutaj było to tak marne i niepodobne, że jestem aż zła. Słabe dialogi i gra aktorska. Miałam wrażenie, że ktoś kto postanowił opowiedzieć tę historię kompletnie nie miał na to pomysłu i odhaczył kolejny odcinek. Tak ciekawa i barwna postać, tak ważna i nieodzowna dla Gwiezdnych Wojen została kompletnie "zbrukana". Tak właśnie to czuję 👿 Szkoda.
Jesli ktoś oglądał "Wiek Adaline", to wie, że młodego Harrisona Forda mieli na tacy, ale cóż :P Rozumiem, że chcieli na to miejsce kogoś innego.
Ja idę jutro, bez przekonania, bo np. Łotr 1 tak średnio mi podszedł, a i Solo po zwiastunach nie zachwyca.
smartini   fb & insta: dokłaczone
27 maja 2018 12:05
Achaja, oj tak, w Wieku Adeline casting młodego Forda był absolutnie genialny!
Straszycie, P. pewnie bedziee chciał pójść a ze mnie żaden fan serii więc jak ma być jeszcze słabo jakościowo... 🙁
smartini, cały film się głowiłam, czy tak idealnie go odmłodzili, czy znaleźli takiego podobnego aktora - obstawiałam raczej pierwszą opcję. A tu Zonk :P
smartini   fb & insta: dokłaczone
04 czerwca 2018 12:15
w długi weekend filmowo u nas było 😀
Deadpool 2 - ja wiem, że tu hejty są ale cudownie się odmóżdżyłam, żarciki z DC Comics pierwsza klasa :P
Tully - urocze. P miał opory ale poszedł i stwierdził, że bardzo fajnie że jednak go wyciągnęłam. Charlize cudowna. Zdecydowanie nie chcę mieć dzieci 😁
Han Solo - bieda po całości, ze  mnie żadna fanka SW ale jednak historia Hana wydawała mi się być taką z ogromnym potencjałem a tu płasko, przewidywalnie, nieśmiesznie...


Apropos Hana Solo - aktor z Wieku Adeline (grający tam młodszą wersję postaci Harrisona Forda, jakby ktoś nie oglądał), udający go na swoim prywatnym nagraniu klik
KIIIIIL MEEEEEE, dlaczego go nie wzięli?! Brał udział w castingu...
Ostatnio obejrzałam kilka różnych filmów:

Bright - naprawdę niezły, uśmialiśmy się sporo  😁  w ogóle fajna koncepcja i zamysł, na plus
Czarownica. Bajka ludowa z Nowej Anglii - jak mi ten film zrył banię  🙇  jezuuu serio się bałam, naprawdę solidna psychodela, jak dla mnie klimat jest trochę chory
Kształt wody - bardzo przyjemny i piękny film, mega dobrze się oglądało
Labirynt. Lek na śmierć - w sumie nie jestem fanką tej trylogii, ale oglądałam dwie poprzednie części, więc padło na trzecią 😉 Ok, sympatyczny, na wieczór z popcornem
emptyline   Big Milk Straciatella
24 czerwca 2018 16:46
smartini, my też byliśmy na Solo i jako film przygodowy okej, fajny Woody, śliczna Emilia a i aktor grający Hana też git. No ale, jeśli to ma być jakkolwiek związane ze Star Wars (których fanką też nie jestem) to kompletna klapa. Też nie mogę zrozumieć, czemu nie wzięli Anthonego, przynajmniej przypominałby Forda. Alden niestety wygląda, jak ktoś to ładnie porównał, jak Han Solo, ale w wersji figurki Lego. 🙂

Muszę koniecznie zobaczyć Tully, bardzo mnie zaciekawiło. Uwielbiam Charlize.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
13 lipca 2018 17:59
Iniemamocni 2  😍 😍 😍 😍 10/10, smialam sie bardzo szczerze co chwile jak glupia. Z jednej strony nie wierze, ze kazali nam czekac na druga czesc az 14 lat, z drugiej jesli jest tak swietny tylko dzieki tak dlugiemu czasowi, coby nabrac weny, to prosze bardzo, warto bylo!
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 lipca 2018 22:14
Też byłam na Iniemamocnych 2 😉 bardzo się cieszę, że po 14 latach postacie były dubbingowane przez tych samych aktorów. Tak jak w Kubusiu Puchatku, którego zwiastun był przed filmem  😍 no dzieciństwo mi wróciło gwałtownie  😂
Sam film to takie 8/10, fabuła koszmarnie przewidywalna i prosta, ale wiadomo że to dla młodszej grupy odbiorców, więc daruję. Humor świetny, realizacja świetna i cieszę się, że nie próbowano na siłę przypominać pierwszej części, tylko płynnie kontynuowano opowieść. Realizacja bardzo konsekwentna, nie starano się nic ulepszać, no oglądało mi się świetnie. A przyznam, że bałam się rozczarowania.

Nadrabiam trochę filmowych zaległości i tak:
La La Land - 9/10, nie przepadam za musicalami, klimat świetny, a historia ciekawa. Częściowo się zgodzę, że w okolicach Oscarów film był przehype'owany.
Czerwona Jaskółka - 10/10, jak nie przepadałam za J. Lawrence, tak tą rolą przekonała mnie do siebie, stworzyła niesamowitą postać. Fenomenalne plot twisty, rzadko kiedy mnie film zaskakuje, a temu się udało.
Jestem najlepsza. Ja, Tonya - 8/10, lubię Margot, ale na granie roli 15-20-latki to ona się nie nadaje.
Contratiempo - 10/10, plot twisty tutaj to dopiero rozpierducha.
Ant-Man - 6/10, strasznie rozwleczona historia, ale ładne CGI. Dobre do oglądania "w tle".

Czaję się na Ant-Mana 2, Lament, Deadpoola 2 i... Auta 3  😂
Z Comic Conu przypłynęło parę ciekawych zwiastunów: Fantastyczne Zwierzęta 2, Aquaman, Godzilla i... Shazam! 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 lipca 2018 09:14
Iniemamocni Iniemamocnymi, świetni (żarciki z rodziny zastępczej i motyw Edny i Jack Jacka prześwietny <3) ale... BAO! Kocham krótkometrażówki Pixara ale to już przesada, zryczałam się jak bóbr
Drapacz chmur poszłam z braku innych filmów do oglądania w kinie i dla Dwayne'a Johnsona  😀 Może nic nowatorskiego i odkrywczego tam nie było ale film przyjemnie się oglądało i nie żałuję wydanych pieniędzy na bilety.
Sicario2 Soldado BARDZO DOBRY film. Dawno nic mnie tak nie wciągnęło. Trzyma w napięciu od początku do końca, świetny klimat, ścieżka dźwiękowa, aktorzy. Dużo hiszpańskiego (uwielbiam ten język), żadnych wypindrzonych lasek, no mogłabym tak piać z zachwytu cały dzień. W tej chwili uważam, że to mój film roku. Rewelacja.
Sicario 2 lepszy niz 1ka?
faith moim zdaniem o wiele lepszy.
"Kochajac Pabla, nienawidzac Escobara"- no Penelope swietna. Film taki sobie. Szczerze to serial byl mega, super wciagajacy, szczeglowy, postacie rozbudowane. W filmie wszystko skrocone i splycone. I troche szkoda, ze aktorzy jednak nie mowili po hiszpansku.
Jestem piękna - 6/10. Komedia ma potencjał, ale wg. mnie nie do końca wykorzystany. Ogólnie przyjemne kino i z morałem, ale on tutaj najłatwiejszy do odczytania. Sala się śmiała, najważniejsze.
Sicario 2 - dobry, piękne zdjęcia i świetna muzyka. Scenariuszowo mimo wszystko czegoś mi zabrakło tak jakby było zawiązanie akcji, rozwinięcie, a zabrakło zakończenia. Jakoś tak zmierzający do nikąd, jakby ktoś uciął połowę filmu :P Niemniej jednak warto obejrzeć. Odkopałam pierwszą część na DVD i muszę ją sobie przypomnieć 😉
E nie, nie zgadzam się z tym brakiem zakończenia 😉 Bardzo fajnie się zakończył i zostawił tą ciekawość i chęć natychmiastowego zobaczenia kontynuacji.
E nie, nie zgadzam się z tym brakiem zakończenia 😉 Bardzo fajnie się zakończył i zostawił tą ciekawość i chęć natychmiastowego zobaczenia kontynuacji.


Chodzi mi o SPOILER wożenie dziewczynki w tę i z powrotem z którego koniec końców nic nie wynikło. W sumie sama nie umiem do końca wyjaśnić, czego mi zabrakło. Bo wizyty w barze po roku nie liczę. Do tego nielogiczne zagrania w stylu drona, który widzi 16 km w obie strony, a tu nagle znikąd pojawia się samochód, który ostrzeliwuje konwój. KONIEC SPOILERA. Ogólnie miałam wrażenie wątków nie prowadzących do niczego. Jeśli wyjdzie 3, to obejrzę, ale raczej bez entuzjazmu.
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 lipca 2018 23:28
Najście - idiotyczny, niedopracowany horror. W trakcie oglądania zrobiliśmy konkurs na to, kto znajdzie więcej niedociągnięć. O dziwo zakończenie z głębią psychologiczną. Dobre jak ktoś ma gorszy dzień i bawi go żenada w filmach - poprawa nastroju gwarantowana. Jedno ostrzeżenie - nie oszczędzali na sztucznej krwi.
3 billboardy za Ebbing - świetny. Super pomysł, zagrany konkursowo, fajny plot-twist, mimo ciężkiej tematyki - jakiś taki zdystansowany. Naprawde dobry film.

Collateral Beauty do powzruszania się 🙂 ale naprawdę ciekawy, fantastyczna obsada aktorska. może nieco przewidywalny, ale naprawdę dobrze się oglada. Mogę być nieobiektywna, bo uwielbiam Willa Smitha w rolach dramatycznych 🙂

Thor Ragnarok hm. No miało być na odmozdzenie i było 😉 Cate Blanchet zjawiskowo piekna, dzizas jak ona to robi!? 😉 a poza tym nooo.... fabula wlasciwie żadna, dużo gagow, kilka dobrych, dupy nie urywa.
Mamma Mia 2  😍 Jeżeli ktoś uwielbia ten musical, to drugą częścią się nie zawiedzie. To jest tak piękny, uroczy obrazek, że nic tylko wzdychać. Śmiesznie i sentymentalnie, Brosnan przystojny jak zawsze, Lily Jones przepiękna, bawią się ci wszyscy aktorzy samym faktem występowania razem. Ahhhh, ale odpoczęłam oglądając ten film.
No i Cher  😍 o Cher mogłabym mówić godzinami, bo ją wielbię, ale w tym filmie jest idealna. Wygląda jak martwy posąg i nie rusza żadną częścią ciała  😍
Wg mnie totalnie warto iść na ten film do kina, pod warunkiem, że jest się fanem musicali i fanem pierwszej części. Bo jak nie, to raczej  nikt nie odbierze tego filmu jako dzieło wysokich lotów (ale nie o to w nim chodzi)  😀
Fences kawal dobrego kina, Denzel w top formie, Viola Davis tożsamo 🙂 trochę ciezki, tak ludzko-społecznie, ale oglada się wyśmienicie.
Ant-Man i Osa - dla mnie idealny, letni Marvel. Leciutki - rodzinna drama+mrówa grająca na perkusji+przepiękna Evangeline Lilly <3 Uśmiałam się setnie z dużym przymknięciem oka 😉 Są dwie sceny po napisach, więc nie uciekajcie za szybko z kina 😉
Nadrobiłam zaległości i obejrzałam Avengers: Infinity War.
Przyjemny, na pewno obejrzę jeszcze nie jeden raz. Ale, żeby to był taki szał... No nie wiem.
Może Marvel mi się nieco przejadł. Trochę za dużo "gagów" jak dla mnie. Ale ogólnie ok. Ciekawe jak potoczy się akcja w kolejnej części.
Jeszcze mam do obejrzenia Czarną Panterę, o której sporo mało pochlebnych głosów słyszałam.
Mission Impossible: Fallout - kolejny bardzo lekki i odmóżdżający film. Fabuła jak w każdej jednej M:I - misja, która idzie nie tak, ktoś zdradził, główny bohater działa na własną rękę, przełożeni się wściekają, ale wszystko kończy się szczęśliwie. Dużo pościgów, strzelaniny i walki wręcz. XD Na duży plus: sceny kaskaderskie - naprawdę widać, że Tom Cruise robi te wszystkie numery sam i nie jest to wklejane komputerowo. Szacun 🙂
Mission Impossible - boli mnie tyłek od siedzenia  🤣 Sceny niemożliwie przeciągane i naciągane, momentami nie mogłam wysiedzieć tyyyyle trwały niektóre sceny. W pewnym momencie zaczęliśmy już się śmiać na seansie tak jak i większość ludzi w kinie, z powodu absurdalności niektórych momentów. No faktycznie było Impossible. Nie wyobrażacie sobie ile i czego można dokonać w ciągu zaledwie 13 minut 😂
Iniemamocni 2 - czuć klimat pierwszej części, co naprawdę jest wielkim plusem. Myślałam, że będzie więcej gagów - śmiałam się mało, ale mimo wszystko i tak przyjemnie się oglądało. Mocne 7/10. Liczę na trzeci film z tej serii. Mam nadzieję, że się pokuszą.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się