KOCHAM KINO :)

Buu, wlasnie upadl moj plan na wieczor.
Jednoglosnie uznalismy, ze filmowej wersji Ghost in the shell nie zdzierzymy. I wylaczylismy po 20 minutach.
Szkoda, bo jestesm z moim chlopakiem wielkimi fanami anime. Malo kiedy mi sie zdarza zrezygnowac z dalszego ogladania tak szybko, no ale tego sie nie dalo ogladac. Zamerykanizowana papka  😵 aktorzy mowili i chodzili jakby byli zdrowo zacofani w rozwoju i nie ogarniali wlasnego jestestwa.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 maja 2017 09:44
Mnie się podobał, ale ja o anime wiem tyle, że jest, i oglądałam to po ponad 24h bez snu 😁
DZIECIAK RZĄDZI - bardzo fajna bajka! Podobała mi się i zasługuje na solidne 7/10. Momentami bardzo śmieszna, początek nieco nudny jak dla mnie, ale potem jest już tylko lepiej. Świetnie rozegrali akcje, pokazując je oczami najmłodszych przez co są dynamiczne i naprawdę efektowne. Animacja płynna, kolorowa. Na samym końcu mamy morał - zrozumiały dla wszystkich.
żaczkowa   gone with the wind
23 maja 2017 13:47
Służąca - dobry film, dałam 8, sceny erotyczne zrobione świetnie. Jest w fajnej jakości i z napisami lub lektorem na zalukaj, polecam 😉
Uciekaj baaardzo mi się ten film podobał, świetna muzyka i w ogóle trochę niestandardowe podejście. Po opisie faith myślałam, że będzie faktycznie krew sie lała, ale jest naprawdę ok i przyjemnie.
Polecam, zdecydowanie 8/10.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 maja 2017 08:30
był już ktoś na Piratach?  👀
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 maja 2017 08:32
madmaddie, my idziemy do Imaxa dopiero za tydzień, już się doczekać nie mogę 3🙂
Dworcika   Fantasmagoria
24 maja 2017 08:33
A nowy "Obcy"? Jak wypada? Warto pójść do kina?
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 maja 2017 08:35
Dworcika, pisałam na poprzedniej stronie - KA.TA.STRO.FA
Debilizm załogi, ich IQ na poziomie ameby i scenariusz dziurawy jak skarpetki żula spod monopolowego odbierają całą przyjemność oglądania ładnych widoczków Nowej Zelandii i swietnie wyrenderowanego obcego.
Dałam 3/10 chociaż kusiło mnie 2...

W porównaniu do Live, którego widziałam może 2 tygodnie wcześniej to zero napięcia, zero klimatu i załoga tak prosząca się o śmierć w męczarniach, że bardziej się już nie da

Obcy Przymierze - matkoboskocozag*wno  zemdlal
widoczki piękne, pomysł nawet nienajgorszy, nakręcone i oprawione efektami na wysokim poziomie ale......... załoga jest bandą nieprzeszkolonych półmózgów z IQ ameby radośnie hasającą po polach pszenicy na obcej planecie, którzy nawet misję 'zakupy w biedrze' by zawalili, statek jest zaprojektowany jak wycieczkowiec do Pcimia Dolnego a nie na X letnią podróż kosmiczną na nową planetę a procedury to chyba widzieli na kasie w Lidlu...
Takich rzeczy się NIE POWINNO W OGÓLE tworzyć w czasach współczesnych, gdzie co chwila powstaje jakiś film o kosmosie. Tym bardziej, gdy jest się reżyserem Marsjanina (po którym zrehabilitowałam Scotta po Prometeuszu ale cofam i nie zaufam już nigdy...)
Dno i pół metra mułu, jeśli ktoś myślał, że to załoga w Lifeprosiła się o katastrofę z kosmitą w roli głównej to poprawiam -  oni byli geniuszami 'niedaniasięzabić' w porównaniu do zgrai idiotów z Obcego, którzy temuż obcemu wyłożyli się nadzy na strebrnej tacy i jeszcze polali sosem truskawkowym dla efektu  kukunamuniu Niczym film klasy C tylko z budżetem klasy A i Fassbenderem...
żaczkowa   gone with the wind
24 maja 2017 08:40
Wie ktoś w ogóle dlaczego wymyślili premierę Piratów w środę? 🤔wirek:
W środę? Oficjalnie premiera jest w piątek 26.05. Pewnie środa-czwartek są pokazy przedpremierowe.
Niestety będę mogła iść dopiero w przyszłym tygodniu i to pewnie dopiero pod koniec.
żaczkowa   gone with the wind
24 maja 2017 08:53
Po wpisaniu "Piraci z Karaibów premiera" w Google pokazuje się wielkie "24. maja 2017", gdzieś na billboardzie chyba widziałam dzisiejszą datę, ale faktycznie na filmwebie jest 26. maja... 🤔wirek:
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 maja 2017 09:00
żaczkowa, Google wyświetla datę premiery włoskiej (cholera wie dlaczego ;D) na plakatach jest 26, w Cinema City przedpremierowe pokazy dopiero jutro
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 maja 2017 10:23
oh przepraszam, nie sprawdziłam daty premiery. Już mi wyskakują jakieś recenzje, myślałam, że to jakoś teraz 😉
Dworcika   Fantasmagoria
24 maja 2017 17:57
smartini, no tak, nie zajrzałam głębiej 😉 Dzięki, odpuszczam w takim razie 🙂
Światło między oceanami piękny film, wzruszyłam się... naprawdę duże wrażenie na mnie pozostawił, polecam!
Ja dzisiaj idę na Piratów 😀 Też się zdziwiłam, ale może to jakieś pokazy przedpremierowe 😉

Dworcika, co do Obcego, polecam recenzje Zwierza Popkulturalnego. Podobno Prometeusz jest przy Przymierzu całkiem dobry :p
smartini   fb & insta: dokłaczone
25 maja 2017 06:44
Achaja, prawda, wzgardzilam Prometeuszem ale tak, jest lepszy od Obcego xD a to wyczyn!
A mi się "Światło między oceanami" nie podobało, rozczarował mnie, tzn. gdyby nie było to hucznie ogłaszane jako adaptacja powieści, to całkiem fajnie, a tak to czytając książkę już sobie pewne sceny wyobrażałam, potem oglądając film albo ich nie było, albo były zrobione w moim wyobrażeniu trochę pusto i dennie. Ja to w ogóle ten film bym na 2 części rozbiła 😉
kolebka, czytałaś książkę? Może powinnam była najpierw obejrzeć, potem przeczytać 😁
maiiaf nawet nie miałam pojęcia, że jest książka...  😁
Ja w ogole o tym filmie nie słyszałam, nic a nic - włączyłam sobie bo dobre opinie tu przeczytałam a i na filmwebie m dobrą ocenę 🙂 nie zawiodłam się.
Aaa, to wszystko jasne 😁 No mówię, gdybym się odcięła od książki i potraktowała to po prostu jako film, to zdecydowanie lepiej bym oceniła. Ale to ja, więcej czytam niż oglądam i jak coś już jest ekranizacją, to się mocno czepiam 🤣 Jak masz trochę czasu to polecam książkę, są jeszcze inne wątki, które nie zostały poruszone w filmie, zdecydowanie dłużej toczy się akcja, ale absolutnie nie dłuży się czytając 🙂
Kot Bob i ja. Dla mnie SUPER!
maiiaF dzięki za info, postaram się skombinować książkę 🙂
ChemiK ooo zapomniałam o tym filmie, jutro puszczę sobie! Gdzie oglądałaś ?
Achaja - czekam na recenzje, bo ja znowu później pójdę :/
Zmuszona byłam ( macierzyństwo wymaga poświęceń  😉 ) do obejrzenia Piratów w wersji dubbingowej - MASAKRA .... naprawdę zwykły lektor byłby dużo lepszym rozwiązaniem .... 
Byłam na Piratach, seans 4D - mega mi się podobało 😀 sama fabuła super, świetnie zrobiona postać Salazara. Ogólnie fani Piratów powinni byc zadowoleni 🙂
Piraci fajni 😀 Miła dla oka przygodówka - bardziej mi się podobała niż poprzednia część 😀 Z dowcipu o kościotrupie śmiejemy się do dziś XD Byłam na napisach 2D. Dubbing w przypadku filmów to dla mnie pomyłka...
Achaja ja się śmieję do dzisiaj z sekstansu  🤣 Faktycznie ta część lepsza od poprzedniej.
Ja byłam na 4D  😁  to dopiero był ubaw!
Ja na 3 D ale niestety z dubbingiem, bo z córką byliśmy a ona woli dubbing ale i tak było śmiesznie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się