KOCHAM KINO :)

Raczej to nie jest fake (dość szeroko udostępniony przez strony oficjalne) zatem... w 2019 wychodzi aktorka wersja "Króla Lwa".
żaczkowa   gone with the wind
25 kwietnia 2017 20:07
Od dłuższego czasu Ameryka się tym zachwyca, Beyoncé ma podkładać głos pod śpiewającą Nalę 😍
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 kwietnia 2017 20:27
Obejrzałam wreszcie Logana , naprawdę dobry był! Choć smutny 🙁
Podobała mi sie mega gra aktorska Hugh Jackmana, uważam ze naprawdę dał z siebie wszystko i pokazał postać Wolverina dokładnie tak jak powinien. Ale ja jestem nieobiektywna bo to uwielbiam  😁
[quote author=żaczkowa link=topic=51.msg2675175#msg2675175 date=1493147270]
Od dłuższego czasu Ameryka się tym zachwyca, Beyoncé ma podkładać głos pod śpiewającą Nalę 😍
[/quote]
Wow, może być niezły "kop".
Raczej to nie jest fake (dość szeroko udostępniony przez strony oficjalne) zatem... w 2019 wychodzi aktorka wersja "Króla Lwa".


W przypadku Króla Lwa nie wiem, jak oni chcą to zrobić - przenieść historię na "ludzkie" realia, czy zanimować komputerowo lwy? Żadna z tych opcji mi się nie podoba.

[quote author=żaczkowa link=topic=51.msg2674706#msg2674706 date=1493050541]
Polecicie coś w stylu Pokuty i Dumy i uprzedzenia?
[/quote]

Cała ekranizacja prozy Jane Austen 😀 I serial Poldark.
Miss Sloane! Mega wciągająca fabuła, ciekawi bohaterowie i dobre kreacje, twist na końcu może trochę przesadzony, ale mnie się podobał. Bardzo dobre kino. 8/10! A dodam tylko, że nie przepadam za Jessicą Chastain, tak tu mnie porwała. Aż dziw, ze tak dobry film, trzymający w napięciu, porusząjący ciekawy temat (polityka, lobbowanie korupcja itp.) przeszedł bez echa.
[quote author=maluda link=topic=51.msg2675167#msg2675167 date=1493146275]
Raczej to nie jest fake (dość szeroko udostępniony przez strony oficjalne) zatem... w 2019 wychodzi aktorka wersja "Króla Lwa".


W przypadku Króla Lwa nie wiem, jak oni chcą to zrobić - przenieść historię na "ludzkie" realia, czy zanimować komputerowo lwy? Żadna z tych opcji mi się nie podoba.

[quote author=żaczkowa link=topic=51.msg2674706#msg2674706 date=1493050541]
Polecicie coś w stylu Pokuty i Dumy i uprzedzenia?
[/quote]

Cała ekranizacja prozy Jane Austen 😀 I serial Poldark.
[/quote]
Druga opcja.
Czytałam dziś, że głosy będzie podkładać stara ekipa z animacji (chociaż nie wszyscy).
Szykuje się coś jak "Księga Dżungli".
smartini   fb & insta: dokłaczone
27 kwietnia 2017 08:09
[quote author=maluda link=topic=51.msg2675167#msg2675167 date=1493146275]
Raczej to nie jest fake (dość szeroko udostępniony przez strony oficjalne) zatem... w 2019 wychodzi aktorka wersja "Króla Lwa".


W przypadku Króla Lwa nie wiem, jak oni chcą to zrobić - przenieść historię na "ludzkie" realia, czy zanimować komputerowo lwy? Żadna z tych opcji mi się nie podoba.

[/quote]

pewnie chcą zrobić to samo co z Księgą Dżungli 😉

Wczoraj w końcu byłam na Pięknej i Bestii i... Wizualnie i dźwiękowo przepiękna ale - wydmuszka. Oczywiście spłakałam się na koniec ale to akurat w moim przypadku nic nowego.
Zero efektu wow. Chyba za bardzo liczyłam na coś w stylu Maleficent i opowiedzenie historii na nowo. Jak na razie to dla mnie jedna z gorszych life action wersji (ok, lepsza od Kopciuszka ale zdecydowanie gorsza od Maleficent i Księgi Dżungli). Do tego poprawność polityczna... ja wszystko rozumiem, ale sorry, w 'czasach' Belli raczej nie było tłumów czarnoskórych na salonach. Zrobienie z LeFou homoseksualisty może było zabawne ale też nie jestem do tego przekonana.
Generalnie uczucia mieszane, liczyłam na więcej. a tak 6/10 za piękne obrazki, na pewno nie filmwebowe 7,7
Do tego poprawność polityczna... ja wszystko rozumiem, ale sorry, w 'czasach' Belli raczej nie było tłumów czarnoskórych na salonach.

Dlatego wolę, kiedy bajki dzieją się za siedmioma górami, za siedmioma lasami, dawno, dawno temu, w odległej galaktyce.

Btw, soundtracku słucham namiętnie <3
[quote author=żaczkowa link=topic=51.msg2674706#msg2674706 date=1493050541]
Polecicie coś w stylu Pokuty i Dumy i uprzedzenia?
[/quote]

Jak wyżej - Poldark, ale poza tym Outlander 😍
Gdzie oglądacie Poldark?
Ja "chomikowałam" na bieżąco 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 maja 2017 09:22
Guardians of the Galaxy vol. 2 - dostałam co chciałam, prześmieszny! 😀 może nie tak dobry jak 1 ale absolutnie nie odstaje jakością 😀 śmialiśmy się co chwilę, ja lubię takie pozytywne odmóżdżacze, i do tego te sceny nabijające się z patosu reszty filmów marvela <3 autopocisk zawsze w cenie 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 maja 2017 15:06
Ghost in the shell - podobało mi się, ciekawie stworzony świat. Czuję się "natchnięta" do obejrzenia anime 👀

Baby Boss - fajna, urocza i wzruszająca bajeczka 🙂 Trochę się uśmiałam, trochę zadumałam, dostałam dokładnie to czego oczekiwałam od tego studia 😀
Split o matko jak się bałam na tym filmie 😀 rewelacyjny, psychodeliczny, mega wciągający! Polecam zdecydowanie  💘

Macie coś polecanego w podobnym klimacie ? Ogólnie obejrzałabym jakiś dobry film, niełatwy, może dający do myślenia ? Na pewno nie romansidła, siadłby jakiś dobry kryminał albo nawet horror 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 maja 2017 19:14
w podobnym klimacie jest Legion, ale to serial (nieco podobny, mi się kojarzy :P ), polecam mocno, jedyny serial jaki obejrzałam do końca.
z McAvoy'em jest Brud, American Psycho pewnie widziałaś.

ja po Loganie. W szoku jestem. Gdzie Marvelowski happy end? :<
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 maja 2017 11:03
Madmaddie prawda? 🙁 Mi też było niesamowicie smutno 🙁

Obejrzałam w końcu Piękną i Bestię. Fajnie się to oglądało, trzeba przyznać że "realne" przedstawienie bajkowych postaci jest interesujące 🙂
Na początku trochę zdziwiły mnie drobne zmiany w fabule, ale w sumie po przemyśleniu podobały mi się- to było to, czego w bajce trochę brakowało, takiego dopełnienia pewnych spraw. Piosenka Bestii kupiła mnie totalnie 😍
Natomiast nie do końca podobało mi się w jaki sposób na początku zaprezentowali Bellę. Muszę obejrzeć bajkę w oryginale, bo nigdy nie oglądałam i w sumie nie wiem na ile tłumaczenie jest inne a na ile zmieniono to w filmie. Z bajki Bella kojarzy mi się jako dobra, miła dziewczyna, która po prostu czuje, że nie pasuje do miasteczka i chciałaby innego życia. Natomiast w filmie odniosłam wrażenie, że Bella czuje się... lepsza? od mieszkańców miasteczka? Tak jakby podkreślała, że oni są tacy prości i małomiasteczkowi a ona jest lepszego sortu. Nie wiem czy dobrze tłumaczę o co mi chodzi 😉
Faktycznie widać dużo akcentów poprawności politycznej. Aczkolwiek postać LeFou mi się bardzo podobała 😀 Fajnie zagrana, ciekawa, śmieszna 😀 Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Gastone też idealny do swojej roli 😀
Z kolei Emma mi nie pasowała w roli Belli 😉 Ale to takie moje osobiste zdanie, bo po prostu dla mnie jest i będzie Hermioną. Choć rola odegrana bardzo dobrze to jednak... no dla mnie Emma nie jest ładna 😉 Więc jako Bella mnie nie kupiła. Niemniej zagrała dobrze.
I to będzie śmieszne, ale brakowało mi... Bestii. Mam wrażenie, że było jej za mało 🤔wirek:
Więc wrażenia takie 7/10, na pewno obejrzę jeszcze raz z dubbingiem 🙂
Baby Boss Gdy zaczął się film, nigdy nie pomyślałabym że tak się potoczy :P Mega zabawna bajka  👀
Byłam na mini maratonie Strażników Galaktyki, bo pomimo mojej ogromnej sympatii dla MCU, po obejrzeniu zwiastunów jakoś mnie do nich nie ciągnęło. Ale że koniec końców Strażnicy zaczną się przeplatać z resztą, postanowiłam obejrzeć całość za jednym zamachem. I owszem, pośmiałam się nieźle, ale nie będę do Strażników wracać. Szału na mnie nie zrobili 😉
żaczkowa   gone with the wind
15 maja 2017 14:19
Bardzo proszę o niewyrzucanie:

Wymienię zaproszenie dla 1 osoby na Strażników Galaktyki 2 (2D lub 3D) do dowolnego Cinema City (ważne 15-18.05.2017) na bilet na jakiś inny film lub 15 zł 😉
gdzie zobaczę Zaginiona dziewczynę? Na efilmy.tv i filister.tv nie działa a więcej darmowych stron nie znam. W ogole ostatnio filmy ogladam tylko na tych dwoch stronkach bo  większość tego typu stron zrobiła się płatna lub nie działa a niedlugo chyba i z nimi tak będzie 🙁
żaczkowa   gone with the wind
15 maja 2017 15:18
hanexxx, cda, zalukaj?
Uciekaj! dziwny... nie wiem co sadzic o tym filmie. Poczatek fajny, nieoczywisty, okraszony ciekawa muzyka. A potem...no nie wiem, jakby komus skonczyl sie pomysl i dopisywal zakonczenie na niezlym haju po nocy spedzonej nad maratonem horrorow z lat 60tych...  🤔
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 maja 2017 18:26
gdzie zobaczę Zaginiona dziewczynę? Na efilmy.tv i filister.tv nie działa a więcej darmowych stron nie znam. W ogole ostatnio filmy ogladam tylko na tych dwoch stronkach bo  większość tego typu stron zrobiła się płatna lub nie działa a niedlugo chyba i z nimi tak będzie 🙁

http://bfy.tw/Bnmo

szukałam szukałam 😉 wlasnie w ten sposób :P 😉 i nie znalazlam bo wszystko płatne itd.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 maja 2017 19:07
ja oglądam przy pomocy Popcorn time odpalonego w sandboxie (bez sandboxa chachmęci mi coś w rejestrach). Tylko to zasada P2P, więc jak ktoś się boi torrentów... Z drugiej strony, korzystałam z niego dużo w akademiku, gdzie za torrenty odłączali neta i nigdy mnie to nie spotkało. Cenię sobie, bo mam uczulenie na przeglądarkową jakość.
no ja wlaśnie z tych co sie torrentów boją 😉 ej, no nie ma gdzie obejrzec filmu za free  😵 efilmy.tv też juz płatne. Jak znacie jakąś stronkę to dajcie linka  :kwiatek:
faith mi się podobał  😀 Chociaż też do momentu, w którym wyszło na jaw, co tam się dzieje... myślę, że gdyby rozwiązanie było realistyczne, to film by sporo zyskał. Co do horrorów z lat 60 - z tego co gdzieś przeczytałam, to taki był zamysł.
Nie watpie 🙂
Bylo kilka momentow scen, ktore sie fajnie zazebily 🙂 mysle ze nawet nie tyle samo rozwiazanie, co ta krwawa jatka na koncu byla zbedna, mozna to bylo jakos inaczej z suspensem rozwiazac 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
16 maja 2017 08:32
hanexxx, https://zalukaj.com/zalukaj-film/21545/zaginiona_dziewczyna_gone_girl_2014_.html 😉
http://ekino-tv.pl/movie/show/zaginiona-dziewczyna-gone-girl-2014-napisy/4837
filiser też u mnie działa normalnie 🙂

Obcy Przymierze - matkoboskocozag*wno  😵
widoczki piękne, pomysł nawet nienajgorszy, nakręcone i oprawione efektami na wysokim poziomie ale......... załoga jest bandą nieprzeszkolonych półmózgów z IQ ameby radośnie hasającą po polach pszenicy na obcej planecie, którzy nawet misję 'zakupy w biedrze' by zawalili, statek jest zaprojektowany jak wycieczkowiec do Pcimia Dolnego a nie na X letnią podróż kosmiczną na nową planetę a procedury to chyba widzieli na kasie w Lidlu...
Takich rzeczy się NIE POWINNO W OGÓLE tworzyć w czasach współczesnych, gdzie co chwila powstaje jakiś film o kosmosie. Tym bardziej, gdy jest się reżyserem Marsjanina (po którym zrehabilitowałam Scotta po Prometeuszu ale cofam i nie zaufam już nigdy...)
Dno i pół metra mułu, jeśli ktoś myślał, że to załoga w Lifeprosiła się o katastrofę z kosmitą w roli głównej to poprawiam -  oni byli geniuszami 'niedaniasięzabić' w porównaniu do zgrai idiotów z Obcego, którzy temuż obcemu wyłożyli się nadzy na strebrnej tacy i jeszcze polali sosem truskawkowym dla efektu  🤔wirek: Niczym film klasy C tylko z budżetem klasy A i Fassbenderem...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się