Reproduktory, nasienie, krycie klaczy - co polecacie ?

Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
10 lutego 2010 11:34
Monny, już jest oddzielny temat o izabelach i tam masz sporo ogierów ze zdjęciami, Brandona też 😉:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,756.30.html
Monny   bez odbioru .
10 lutego 2010 12:01
No wiem, że jest nawet sama go założyłam 😀
Ale zapomniałam, że tam Brandon jest
Dzięki 😉
cantanis srednio pasuje bo daje duzo za malych... i w zbyt dlugich ramach. o quirinusie myslalam. pokryta jest nightcarry i mysle ze albo zrobie powtorke, albo sciagne cos z ligi top 😉 takze o mrozonkach tez porozmawiajmy 😉
w Nowej Wsi pod Zagórowem stał w tamtym roku izabel, w tym podobno ma wrócić
Karla, ja nie napisałam, że Cant. i Qu. to konie małe i bez szyi, tylko że są w starym typie, i dodałam jakiego konia szuka dArka.Proszę,następnym razem czytaj dobrze posty
titina ja tez nei napisalam, ze Q i C to konie male i bez szyjeczki tylko, ze takich po nich  raczej nie ma, jamnikow tez nie widzialam, ale no na db  i sprawdzonych matkach nie trudno o db potomstwo. i titinko pisz dokladnie, ze takie i takie cechy dotycza pozadanego potomka to nie bede musiala sie domyslac  :kwiatek:
OK.Postaram się 😉
[quote author=Karla🙂 link=topic=5087.msg481209#msg481209 date=1265901735]
titina ja tez nei napisalam, ze Q i C to konie male i bez szyjeczki tylko, ze takich po nich  raczej nie ma, jamnikow tez nie widzialam
[/quote]
Ale Q jest zdecydowanie baardzo długi, więc nawet jak matka dobra ale ciut długa to lepiej uważać. Inna rzecz, że oprócz Elvisa i Lurona miał chyba najwiecej potomków na skokowych MPMK
no ale chyba nikt jamnika jamnikiem kryc nie bedzie, bo takie postepowanie zakrawa juz o szalenstwo...
te konie co widzialam byly na  klaczach o "normalnej klodzie" i powiem szczerze..po cichu marze o cantanisie na quirinusa...jeden mi umknal i teraz jest e niemcolandii🙁
[quote author=Karla🙂 link=topic=5087.msg481851#msg481851 date=1265922708]
no ale chyba nikt jamnika jamnikiem kryc nie bedzie, bo takie postepowanie zakrawa juz o szalenstwo...
[/quote]

oj kobieto małej wiary  😁
Szkoda,że zabrakło Rubina, ten to potrafił skrócić, a i dzieciaki nieźle skakały, tylko też był w starym typie 😕A myślał ktoś o Conquest boy-u, na mnie niesamowite wrażenie zrobił na ostatnich MPMK,dzieciak słabo jeździ, a on wszystko robił by skoczyć na czysto, nie wiem tylko jak jest zbudowany,, no i ciekawe jakie dzieciaki będzie dawał 🤔
armara, wiem, ze i Ty i ja widzialysmy takie "szalencze projekty hodowlane dotacyjne",
darca na kiedy babka ma termin i napisz moze cos wiecej o niej, jakies zdjecia itp.
titina...mam w stajni rubiniatko... ani skaczace, ani ruszajace ani urodziwe...do tego leb jak wiadro😀, a matka laleczka pileczka z przecietnym ruchem.
Masowalam tez rubiniatka...i fakt krotkie- czasem az za bardzo🙂, ale wiekszosc miala fantastyczny charakter
Ja bym tak nie rozpaczała nad Rubinem, jego ojciec w SO Celle też specjalnie się nie wybił, a na pewno miał okazję...
armaraTu nie masz racji, Bade nie lubił promować ogierów z obcych Landów, a Rabino super przekazuje uzdolnienia skokowe, co zresztą jest odzwierciedlone takowym indexem, no i do programu hodowlanego dla skoczków też tam na piękne oczy nie wcielają. Ja ze swoich Rubinów super jestem zadowolona, miałam najlepsze konie po nim, a obecnie 2 matki i 2 wnuczki oraz nieźle zapowiadającego się ogierka. Karla Tak z ciekawości po jakim ogierze jest matka Twojego Rubiniaka
Dzieciaki po Conquest Boy'u są fajne - dwie panny wpisane do księgi hanowerskiej. C. B. to czempion Belgii czterolatków. Ale nie przypuszczam, żeby właściciele C. B. byli szczególnie zainteresowani udostępnianiem nasienia  🙁
Szkoda, a jest może, gdzieś indziej ,jego nasienie 🤔Tzn.jest uznany na zachodzie 🤔
Ma licencję hanowerską. Na żądanie poprzednich właścicieli dostarczono im kilka dawek nasienia. Pewnie już wykorzystane.
Conquest Boy za nasienie 700E, dzwoniłam i jest to wiadomość od właścicieli.  🙄 Generalnie nie są zainteresowani kryciem wiec pewnie stąd ta cena.
Famfi

Nie są zainteresowani kryciem ? To po co został przedstawiony do uznania w PL we wrześniu ? Zresztą jako jeden z niewielu uzyskał pozytywną ocenę u komisji...
rubinem bym na pewno nie poryla , mam jakas moze nie uzasadniona niechec ;p a jak dzieciaki po carry sohn?
wlasnei tez jestem ciekawa co z carry sonem🙂, bo Night carryego obserwuje tego konia od ZT, dla mnie no jest duzym znakiem zapytania...na MPMK mnie nie powalil,na ZT tez nie...a podoba mi sie eksterierowow
dArca napisz cos o babeczce to bedzie latwiej 🙂
Ja widziałam tylko jedną klacz po Carry Son , z matki po Czynel xx, ale podobała mi się bardzo. W doodatku wygrała ZT dla klaczy, mam nadzieję, że trafi pod siodło jakiegoś sportowca.



w przypadku Pasji to  duzo dala matka- Piroga ma juz uznanego syna Pengo ( po Quamiro zdaje sie) no i bardzo udane corki np. penni po avero...
wogole dosc ciekaw sa konie majace w 2 pokoleniu Carry`ego. Bardzo podoba mi sie ich eksterier i jesli od str matki ruch byl fajny to tego ruchu nic nie psuje. Nie wiem jednak czemu sam Carry son  jak go widzxialam m.in. w Kuzni nie robil jakiegos szalu...
dArca jak chcesz oblukac carrysony to wal do Racotu- tam masz na roznych matkach caly przekroj🙂
Czy ktoś z Was spotkał się lub ma potomstwo po ogierze Ron William (stanowiący u Parkitnych)?
Mam pytanie  😉 Czy ktos wie jakie potomstwo daje Almetto P ?
Podłączam się do pytania Ollala, już wcześniej byłam ciekawa tego ogiera, a jeszcze bardziej z tej stajni interesuje mnie Uliskuiken, jakie daje potomstwo i czy w ogóle kryje ❓
znalazlam zdjecie ogierka  po naszym carpe diem i az musze sie pochwalic 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
18 lutego 2010 20:52
To jeszcze zmniejsz to zdjęcie, bo rozmiar jest niezgodny z regulaminem. 😉
ja tu przelotem 😉
czy moglby mi ktos potwierdzic lub zdemetowac informacje o tym jakoby Biskwit przekazywal... no delikatnie mowiac trudny charakter?
Królik, to pytanie o Ron William, już padło w tym temacie, ja je zadałam, koń raczej mało znany, wygląda na to ,że Niemcy go sprzedali, bo chyba mija moda na linię R w ujeżdżeniu, co na pewno nie przekreśla decyzji by go użyć.Mnie się bardzo podoba. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się