Aktualności: UWAGA! Niedługo zostanie uruchomiona nowa wersja forum, lepiej przystosowana do obecnych czasów wink
Nastąpi zmiana sposobu logowania, od teraz będzie trzeba używać adresu e-mail do logowania.
Proszę sprawdź swój adres w linku profil, aby uniknąć problemów z logowaniem!

Rejestracja chwilowo wyłączona. Prosimy rejestrować się po weekendzie!

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Second hand, ciuchland, szmateks...

poprzednia następna
Strony: 1 ... 42 43 [44] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Second hand, ciuchland, szmateks...  (Przeczytany 278526 razy)
Notarialna

Wystawowo-koci ciąg. :)

« #1290 : Listopad 04, 2014, 23:54:55 »
Odpowiedz cytując
http://player.pl/programy-online/zawody-24h-odcinki,309/odcinek-2,second-hand,S03E02,10906.html Tak apropo działania second handów hihi
#link
''...stereotypy zazwyczaj sprawdzają się w większości przypadków - stąd ich popularność...'
figaro2046

WWW Moje ogłoszenia
« #1291 : Listopad 05, 2014, 12:45:13 »
Odpowiedz cytując
 W Pasłęku , przy dworcu , jest lumpex z działem końśkim uśmiech... Głównie bryczesy , ale śą też i marynarki ,i inne części garderoby .
#link
Nie dyskutuj z idiotami! Najpierw sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem...
marlin1990

Moje ogłoszenia
« #1292 : Listopad 07, 2014, 15:59:40 »
Odpowiedz cytując
W Ełku jest dużo lumpków w tym jeden, w którym notorycznie pojawiają się bryczesy- niestety ostatnio same duże, albo nie w moim typie (chyba zrobiłam się już wybredna, jak w szafie leży x par bryczesów). W Orzyszu też się przeszłam po kilku i o dziwo również znalazłam kilka par- niestety nie moje rozmiary- aż się czasem zastanawiam, czy nie zacząć kupować wszystkich i odsprzedawać, bo czasem aż szkoda zostawić takie cudeńko na pastwę losu :P
#link
Dementek

,,On zmienił mnie..."

« #1293 : Grudzień 04, 2014, 22:57:16 »
Odpowiedz cytując
marlin1990- Mogłabyś napisać, na jakiej ulicy w Ełku i ewentualnie w Orzyszu były te sklepy? Może być na pw.
#link
,,Nienawidzę nienawidzić ludzi, których nienawidzę
Tych których na co dzień widzę, lecz których nie mogę widzieć."

<Unikat ,,Nienawidzę">
jagoda1966

« #1294 : Grudzień 05, 2014, 08:13:39 »
Odpowiedz cytując
marlin1990 szkoda, że Orzysz tak daleko. Ja noszę 42 to pewnie by coś tam pasowało uśmiech jak zaczniesz handlowac daj cynka uśmiech
#link
(...) Nigdy nie odpuszczamy - mówił Nocny Wędrowiec. Do końca. Dopóki żyjesz, walczysz. Dopóki możesz myśleć, walczysz. To umysł jest bronią. Reszta to narzędzia. Nie mają znaczenia. Można je zrobić, zdobyć, albo zastąpić" ( "Pan Lodowego Ogrodu" J.Grzędowicz)
madasrabbits

« #1295 : Grudzień 26, 2014, 20:32:39 »
Odpowiedz cytując
Halo, halo! wink
A zna ktoś może jakiś fajny lumpeks w Gdańsku ? Jeździeckimi rzeczami też bym nie wzgardziła  oczy2
#link
Nuna

« #1296 : Grudzień 27, 2014, 17:03:47 »
Odpowiedz cytując
Trudno mi teraz przekopywac się przez cały wątek, dlatego pytam wink
Jakie ciuchlandy polecacie w Warszawie? Takie gdzie nie ma syfu tylko faktycznie można się porozglądać za czymś interesującym  duży uśmiech
#link
Chess

« #1297 : Grudzień 27, 2014, 21:04:00 »
Odpowiedz cytując
Ciuchland na Ursynowie na Surowieckiego 4 uśmiech jedyny w którym bywam regularnie i to nie dlatego, że mieszkam 50m od niego lol
W dniu dostawy (chyba ok 50zł/kg) naprawdę świetne rzeczy, spodnie, buty, bluzki, sukienki, dużo "dziwnych", nie odzieżowych rzeczy. Później codziennie ceny spadają. W drugim tygodniu po dostawie rzeczy na sztuki i cały czas można dorwać coś sensownego. Niestety końskich rzeczy w nim praktycznie nie ma. Raz jeden znalazłam za mały kask.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2014, 21:05:47 wysłane przez Chess » #link
gajara18

"Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety

« #1298 : Styczeń 22, 2015, 22:12:14 »
Odpowiedz cytując
Hej
A ja dziś w szmizjerce na pradze ( przy przystanku Zieleniecka ) znalazłam na ostatnim dniu wyprzedaży 19 zł kg
NOWĄ kurtke DUBLIN z metkami w kieszonce jeszcze komplet guziczków :-) za całe 14 zł (jutro sie pochwale zdjeciami )
Polecam wszystkie szmizjerki w warszawie , do tego ciuchland na marszałkowskiej przy przystanku hoża .
edycja: wstawiłam fotki kurtki

« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2015, 09:29:15 wysłane przez gajara18 » #link
Karino1998

Rudo :)

« #1299 : Styczeń 22, 2015, 22:44:35 »
Odpowiedz cytując
Ja ostatnio dorwałam brązowy polar spooks'a i dużą poduchę z sit&joy duży uśmiech
#link
Coz... Jednym przeszkadza chamstwo drugim czaprak nie pod kolor.

galopada_

małoPolskie ;)

WWW Moje ogłoszenia
« #1300 : Styczeń 23, 2015, 01:07:04 »
Odpowiedz cytując
ja mam nowa miejscowke. same ciuchy z zary, mango i jeszcze kilku niezlych firm duży uśmiech
#link

Notarialna

Wystawowo-koci ciąg. :)

« #1301 : Styczeń 23, 2015, 01:36:04 »
Odpowiedz cytując
Powiem wam, że dobrą forma sh są też grupy wymianowe na fb. Sama jestem w kilku i sobie bardzo chwalę coś takiego. Pozbyłam się zalegających ciuchów, wymieniłam się na nowe w całkiem niezłym stanie. No i ile fajnych ludzi można przez to poznać uśmiech
#link
''...stereotypy zazwyczaj sprawdzają się w większości przypadków - stąd ich popularność...'
marlin1990

Moje ogłoszenia
« #1302 : Styczeń 23, 2015, 12:34:15 »
Odpowiedz cytując
Ja kupiłam ostatnio za jednym zamachem kamizelkę Dublin nową beżową z brzoskwiniowymi przeszyciami i kurtkę przejściową granatową z różowymi przeszyciami jakiejś francuskiej firmy w stanie idealnym- myślę, że nie widziała konia- a na pewno już nie takiego świntucha jak mój lol
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #1303 : Styczeń 23, 2015, 12:50:24 »
Odpowiedz cytując
galopada w Lublinie?
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

kaszmirowa2302

« #1304 : Styczeń 23, 2015, 17:06:38 »
Odpowiedz cytując
Ja ostatnio znalazłam czerwony płaszcz wełniano-kaszmirowy, super jakość za 30 zł. Trzy razy pytałam się o cenę, bo nie mogłam uwierzyć.
#link
galopada_

małoPolskie ;)

WWW Moje ogłoszenia
« #1305 : Styczeń 23, 2015, 17:34:12 »
Odpowiedz cytując
smarcik, (niestety) nie. w moich rodzinnych stronach wink Kupiłam granatowy żakiet z Zary za 30zł (z metką)  emoty327
#link

galopada_

małoPolskie ;)

WWW Moje ogłoszenia
« #1306 : Kwiecień 05, 2017, 12:59:01 »
Odpowiedz cytując
odkopuje. po 1,5 roku mieszkania drzwi w drzwi z ciuchlandem weszłam dzisiaj zerknąć co tam mają:

22zł za trzy firmowe nówki  hihi
#link

Chess

« #1307 : Kwiecień 05, 2017, 13:43:50 »
Odpowiedz cytując
Ja się przeprowadziłam i teraz każda wizyta u rodziców kończy się wejściem do ciuchlandu, który miałam pod domem wink
Ostatnio kupiłam taką hm bluzę...
Chociaż kupiłam to nieodpowiednie słowo. W tym sklepie wszyscy tak się znają, że kobitka dała mi ją na krechę o bo nie miała wydać. Mama potem podeszła i oddała szalone 3zł.
W ogóle to mam wrażenie, że przechodzę bunt "dorosłego" człowieka, jaka odwrotność do buntu nastolatka.
#link
Kashmir

« #1308 : Kwiecień 02, 2021, 13:36:53 »
Odpowiedz cytując
Właśnie o to mi chodziło. Nie wiedziałam czy jest sens jeździć i szukać, jeżeli od święta są końskie rzeczy.. wink
na ten moment słyszałam,że bryczesy pojawiają się w łodzi w sklepie  Vive profit  wink
#link
Strony: 1 ... 42 43 [44] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Second hand, ciuchland, szmateks...

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 19 zapytaniami.