Second hand, ciuchland, szmateks...

ja mam wszystkie polówki stajenne z tego typu miejsc i wszyscy się dziwią, do koloru, do wyboru 🙂
Bardzo lubię wyszukiwać ciuszki dla córci w lumpeksach. Niestety, ostatnio ceny idą ostro w górę i niedługo przestanie to być opłacalne  👿
czytając ten wątek aż mam ochotę się wybrać do jednego ;]
Bardzo lubię wyszukiwać ciuszki dla córci w lumpeksach. Niestety, ostatnio ceny idą ostro w górę i niedługo przestanie to być opłacalne  👿


Faktycznie drozeje ale mi sie ciagle oplaca. Np z wczorajszych zakupow przebitka okolo 10x. Kupilam sobie wreszcie maly czarny sweterek na guziki taki co to do wszystkiego pasuje, szukalam go dosc dlugo bo widac wszystkim jest taki potrzebny 😉 Kosztowal 11pln z groszami z cennika az 69 za kg (nowki). Za taki w jakiejs galerii musialabym dac powyzej 100pln (next ponad 50 welny).
yga   srają muszki, będzie wiosna.
26 marca 2011 11:50
A ja nieco wczoraj przesadziłam bo.. kupiłam sweter za 11,50. Jak na moje szmateksy to sporo  😉 Ale jest cudny.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 marca 2011 13:04
Zrobiłam dzisiaj małą podróż po ciuchach, znalazłam tyyyyle pięknych rzeczy.. Ale najwięcej w takim, gdzie bluzki są po 30zł, a to dla mnie zdecydowanie za dużo  😉 znalazłam np cudowny płaszczyk H&M w kratkę, niestety w rozmiarze 34, i genialną zieloną kurtkę Billabong, praktycznie nowa  😜 Ale kosztowała 70zł, nie miałam tyle w portfelu  😁 Skończyło się na fioletowej spódniczce za 1,75zł.
pony   inspired by pony
26 marca 2011 14:23
Smart, w ktorym ciuchu ten plaszczyk?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 marca 2011 14:54
W Galancie  😉 w ogóle dużo fajnych rzeczy dziś tam było- bluzki, sukienki itp..  😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 marca 2011 14:58
Ja dzisiaj z forumową Patataj zrobiłam małą rundkę po ciuchlandach. Z jednego wyniosłyśmy całą siatę, z drugiego także 😁

Ja kupiłam śliczną koszulę w kratę i koszul-tunikę na lato. Cudne są! 😜
pony   inspired by pony
26 marca 2011 15:46
W Galancie  😉 w ogóle dużo fajnych rzeczy dziś tam było- bluzki, sukienki itp..  😉

aaaa tam Galant.. Galant jest drogi, nie na moja kieszen😀
patataj   tyle smaku - we fraku
27 marca 2011 22:10
Notarialna tak mnie wkręciła w zakupy w szmateksach, że teraz nie mogę się doczekać następnego razu. W sobotę kupiłam super czarną bluzę z ładnymi subtelnymi nadrukami za 4 zł, dwie dość śmieszne koszulki (ekologiczna i 'adihash'😉 też po 4 zł i dżinsowe szorty za 5, które normalnie uwielbiam. Nawet nie przypuszczałam, że szukanie ciuchów w lumpach może być tak przyjemne. 🙂
A ja idę w środę na polowania! Mam nadzieję, że coś wypatrzę🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
27 marca 2011 22:30
patataj, Adidhash wymiata! 😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
28 marca 2011 06:04
LUBLINIANKI! Gdzie u Was fajne ciuchlandy?
Ja osobiście lubię mały szmates na bronowicach niedaleko Stokrotki (tam kupilam piekna sukienke za 2zł  :kocham🙂
fanelia   Never give up
28 marca 2011 06:53
A co możecie w Trójmieście polecić? 🙂 Ja bardzo lubię zakupy w ciucholandach, ale te, które znam to albo dość drogie są albo są to sklepiki takie typowo osiedlowe, z raczej nie najlepszej jakości ubraniami. Znajdę gdzieś coś pośredniego, aby i cena i jakość w miarę przystępne były? 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 marca 2011 07:41
yga na bronowicach jest jeszcze całkiem spory na ul. Wrońskiej  😉 mój ulubiony był na Świętoduskiej ale go zamknęli, obecnie najczęściej odwiedzam ten na ulicy Królewskiej, na piętrze, wejście w bramie  😉 a całkiem spora część Lublinian jeździ na ciuchy do Świdnika  😁
A gdzie we Wrocławiu? :kwiatek:
Mam podobne pytanie co do Warszawy (najlepiej zachód)
Chodzę, chodzę ale nic fajnego nie znajduję.  🙁
dziś upolowałam na szmatowej hali koszulkę Jack Daniels za całą złotówkę  😜 co najlepsze, wczoraj gadałam z chłopakiem, że będę na taką polować na Allegro ;D było jeszcze parę ciekawych rzeczy, ale rozmiary ani nie na mnie, ani na chłopaka, ani na tatę. zwykle boję się chodzić w takie miejsca w dni dostawy, bo to jest istne harakiri, te stada babek przepychających się i wyrywających sobie towar...
ogólnie prócz moich "pierwszych" i tych na zawody bryczes cała reszta jest ze szmat 🙂 z koleżankami mamy taki system, że jak spotkamy bryczesy kupujemy jak leci, bo na pewno na którąś z nas będą dobre 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 marca 2011 14:53
MissTake, A nawet jeśli nie będą dobre to można sprzedać 80% drożej na allegro 😁
w sumie... planuję tak robić w po maturach ;D kiedyś kupiłam na szmatach całkiem nową bluzę Ed Hardy, zapłaciłam za nią kolosalne 15zł (jak na rzecz ze szmat) miałam sobie ją zostawić, ale jednak S to nie mój rozmiar przy wzroście 178 😀 więc wystawiłam ją na Allegro i poszła za 100zł 😀
pony   inspired by pony
30 marca 2011 18:00
a ja dzis upolowalam polo reeboka, i nowa koszulke lee z metkami. I przy okazji zarobilam wieszakiem w glowe od milej starszej pani;]
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
30 marca 2011 18:04
ja kupiłam buty, czarne na szpilce, nówki z kartkami na podeszwie za 10zł, a na drugi dzień w klasie połowa dziewczyn pytała skad mam takie dobre buty ?😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
30 marca 2011 18:08
A ja się obkupiła wczoraj na abramowicach w dyskoncie odzieżowym 💃 💃 Fajny sweter długi z sercem,bluzka na ramiączkach i koszulka nocna koronkowa z metkami=razem 3,20zł ;D
a ja dzisiaj znalazłam w szmatach.... to:

Nie identyczną, moja jest przeźroczysta na plecach, ale motyw ten sam.
jakiś spóźniony uśmiech od losu -> gdy chodziłam w koszulkach z Himem, to nie mogłam znaleźć damskiej, a teraz - prosz, damska, mój rozmiar, w świetnym stanie. Kupiłam z sentymentu. 😍 Grosze kosztowało.
o!
a ja z lumpeksu mam taką koszulkę

żadnych śladów używania
za 3 zł 😎
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 marca 2011 19:48
A'propo koszulek muzycznych.... 😁

[img]http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/15/31/30/75/1531307542[/img]

Całe 0.50 gr 😁 😂
do I look like I'm joking?  😎

16 zł  😎
ankers, to new yorkerowa chyba? 🙂
nie mam pojęcia, ale na metce żadnego nju jorkera nie ma. chyba.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się