Aktualności: UWAGA! Niedługo zostanie uruchomiona nowa wersja forum, lepiej przystosowana do obecnych czasów wink
Nastąpi zmiana sposobu logowania, od teraz będzie trzeba używać adresu e-mail do logowania.
Proszę sprawdź swój adres w linku profil, aby uniknąć problemów z logowaniem!

Rejestracja chwilowo wyłączona. Prosimy rejestrować się po weekendzie!

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Second hand, ciuchland, szmateks...

poprzednia następna
Strony: 1 ... 41 42 [43] 44 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Second hand, ciuchland, szmateks...  (Przeczytany 278520 razy)
Matuzaalem

« #1260 : Kwiecień 17, 2014, 17:39:35 »
Odpowiedz cytując
A ja się dzisiaj na "moim" lumpie trochę zawiodłam. Zawsze było pełno par bryczesów, dzisiaj się dowiedziałam że już nie będzie ani jednej pary. I to właśnie wtedy kiedy przecierają mi się 2 pary.. Ale za to mam takie łupy za szalone 28 zł (nieco ponad 2 kg) wszystkie rzeczy były z metkami uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2014, 16:11:20 wysłane przez Matuzaalem » #link
Życie byłoby miłe, gdyby wszystko było słodkie. I sama sól jest gorzka, ale trochę soli do potrawy nadaje smak.
Gazellasta

« #1261 : Kwiecień 24, 2014, 08:02:34 »
Odpowiedz cytując
kto ma do polecenia ciucholandy na terenie Katowic, Chorzowa, Rudy Śląskiej gdzie znajdę bryczesy? Ja mam jakiegoś pecha i za nic w świecie nie ma jak idę szukać..
#link
Matuzaalem

« #1262 : Kwiecień 24, 2014, 17:06:20 »
Odpowiedz cytując
podłączam się do pytania  kwiatek
#link
Życie byłoby miłe, gdyby wszystko było słodkie. I sama sól jest gorzka, ale trochę soli do potrawy nadaje smak.
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #1263 : Maj 18, 2014, 10:13:48 »
Odpowiedz cytując
Dorwałam wczoraj kurtkę puchową firmy Equipage za szalone 12zł  emoty327
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

kenna

Moje ogłoszenia
« #1264 : Maj 18, 2014, 19:12:53 »
Odpowiedz cytując
smarcik, poka uśmiech
#link
smarcik

« #1265 : Maj 18, 2014, 19:44:49 »
Odpowiedz cytując
Jak wyschnie to pokażę  wink (troszkę za duża, ale ja zmarzluch jestem, więc akurat założę 2 bluzy pod spód)
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

Sisisa

« #1266 : Maj 18, 2014, 20:18:24 »
Odpowiedz cytując
smarcik, w Lublinie czy w Wawie znalazłaś  oczy2?
#link
Frania

« #1267 : Maj 18, 2014, 20:51:28 »
Odpowiedz cytując
A gdzie najlepiej uderzy w Poznaniu?
#link
smarcik

« #1268 : Maj 18, 2014, 20:54:57 »
Odpowiedz cytując
Sisisa w Świdniku  uśmiech
#link

Tęczusia

« #1269 : Maj 20, 2014, 14:42:45 »
Odpowiedz cytując
No właśnie, co z tym Poznaniem? Przejrzałam cały wątek-czy nadal aktualne jest, że w SH nad sfinxem można znaleźć coś końskiego? Gdzie jeszcze dorwę bryczesy, ewentualnie kurtki, kamizelki itd?
#link
kenna

Moje ogłoszenia
« #1270 : Maj 20, 2014, 16:12:53 »
Odpowiedz cytując
Tęczusia, "coś końskiego" to można w każdym znaleźć, tylko po pierwsze trzeba pytać, bo czasami panie się znają, potrafią rozpoznać, pokazać gdzie wisi, czasami mają odłożone na zapleczu. A po drugie należy mieć dużo czasu i przeszukiwać samemu, bo czasami panie się nie znają duży uśmiech, rozpoznają opacznie (jako legginsy rowerowe etc.), kompletnie nie wiedzą, do czego co służy (nie wiedzą że coś co mają przed sobą to np. ochraniacze, czy kamizelka ochronna), rzeczy mogą być "na wieszakach", jak i w zbiorczych pojemnikach, gdzie kupuje się towar na wagę, mogą też, poza marką jeździecką, kompletnie nie różnić się od rzeczy zwykłych, więc sprzedawcy mają prawo nie wiedzieć że to "coś końskiego". Ja zawsze pytam, czy są bryczesy, a jeśli nawet panie twierdzą, że nie ma, to przeglądam towar i często udaje mi się jednak coś poszukać wink
#link
Sisisa

« #1271 : Maj 27, 2014, 13:20:26 »
Odpowiedz cytując
Pomijając rzeczy "ludzkie", to dzisiaj zakupiłam polar Kingslanda za 6 zł  konik.
#link
Tęczusia

« #1272 : Maj 27, 2014, 18:27:07 »
Odpowiedz cytując
Jakoś dziwnie wygląda taka cena bez dwóch zer przy nazwie Kingsland duży uśmiech co za łup uśmiech
#link
Sisisa

« #1273 : Maj 27, 2014, 20:41:02 »
Odpowiedz cytując
Tęczusia, hehe, dla mnie to w sumie norma. Szczerze to nie mam praktycznie ubrań z normalnych sklepów, praktycznie wszystko z SH, a firmowe, ładne... duży uśmiech.
#link
Maea

« #1274 : Maj 27, 2014, 20:50:30 »
Odpowiedz cytując
Ja też ostatnio dorwałam fajny polar, tyle, że z Pfiff'a wink I to za całe 5 zł! I namiętnie kupuję sobie polówki za 1,5 zł, np. Ralph Lauren. Ostatnio też udało mi się upolować dwie sukienki na lato i zapłaciłam za każdą po 2 zł. Uwielbiam poniedziałki duży uśmiech
#link
Naciau

Moje ogłoszenia
« #1275 : Maj 28, 2014, 13:33:33 »
Odpowiedz cytując
a ja kurtkę bomberkę joules mary king  kocham
#link
Kto jak kto, ale David Bowie sporo wie o ćpaniu. Jego słynna dieta złożona z heroiny i papryki, którą raczył się również jego przyjaciel Iggy Pop, przeszła do historii.
Kahlan

« #1276 : Maj 28, 2014, 14:02:05 »
Odpowiedz cytując
przejrzałam trochę postów wstecz, dokąd data była jeszcze logiczna i nie doszukałam się adresów jakiś ciekawych SH w Łodzi. ktoś coś? bo jak łaziłam po osiedlowych to jednak szybko wychodziłam. smutek

a trzeba mieć dar i talent do wyszukiwania rzeczy w takich miejscach. uśmiech
#link
julka177

Moje ogłoszenia
« #1277 : Wrzesień 23, 2014, 07:05:41 »
Odpowiedz cytując
Gdzie w Poznaniu znajdę SH  z jeździeckim rzeczami?
Może zrobimy jakąś listę ciuchlandow w Poznaniu? Na ogół nie chodzę ale fajnie by było upolować tanie bryczesy. wink
#link
"Większość ludzi przegapia okazję, bo jest ona ubrana w kombinezon i wygląda jak praca."

Ogryzek

« #1278 : Wrzesień 24, 2014, 08:58:40 »
Odpowiedz cytując
Ja wczoraj w pobliskim lumpiku kupiłam parę fajnych książek wink
W ostatniej dostawie widziałam m.in. duży wybór A. Christie (po angielsku), jakby jakiś fan był zainteresowany to mogę dać namiar. Lumpik jest na Ursynowie, książki są po 5zł.
#link
ashtray

« #1279 : Wrzesień 24, 2014, 10:04:44 »
Odpowiedz cytując
Ogryzek ja bardzo poproszę o namiar uśmiech I jeśli kojarzysz, to godziny otwarcia kwiatek
#link
Dodofon
Global Moderator

« #1280 : Wrzesień 24, 2014, 14:30:14 »
Odpowiedz cytując
Może zrobimy jakąś listę ciuchlandow w Poznaniu? Na ogół nie chodzę ale fajnie by było upolować tanie bryczesy. wink

julka, ja nigdzie nic końskiego nie spotkałam
a może mam pecha po prostu
#link
guru jeździectwa rzekł: ...natomiast west to zupełnie nie jest sport jeździecki, a tylko efekciarski show...taki cyrk, jarmarczne kuglarstwo w scenografii rewii Bronco Billiego...
kiwii

Moje ogłoszenia
« #1281 : Październik 06, 2014, 20:26:49 »
Odpowiedz cytując
Kiedyś udało mi się upolować taką koszulke, tylko na zdjęciu wyszła pomarańczowa, a na żywo jest czerwona.

kamizelke PB troche podobną do tej kurtki. Moja jest ładniejsza i ma różowe wstawki wink

do tego jeszcze upolowałam koszule konkursową za około 4 zł, gumowe oficerki na 3 i kamizelke ochronną również za 3zł.
Wieki już nie byłam na lumpach ...
#link

Edziik

« #1282 : Październik 06, 2014, 20:39:14 »
Odpowiedz cytując
Mi udało się raz upolować bryczesy na św. Marcina w tym wielkim Second Hand from London uśmiech
#link
Julita

Moje ogłoszenia
« #1283 : Październik 06, 2014, 20:44:51 »
Odpowiedz cytując
Ja ostatnio kupiłam kamizelkę hv polo:) a troche wcześniej taka spooksa:
#link

Im więcej się chce....
Tym więcej się ma!
malinowaa

Życie zaplątane w końską grzywę...

« #1284 : Październik 06, 2014, 23:37:45 »
Odpowiedz cytując
przejrzałam trochę postów wstecz, dokąd data była jeszcze logiczna i nie doszukałam się adresów jakiś ciekawych SH w Łodzi. ktoś coś? bo jak łaziłam po osiedlowych to jednak szybko wychodziłam. smutek

a trzeba mieć dar i talent do wyszukiwania rzeczy w takich miejscach. uśmiech

Podłączam się do pytania!  konik
#link
Ambasador_Marcelina - kod na 10% do Unique Equine! <3

autodestrukcja

« #1285 : Październik 21, 2014, 17:17:36 »
Odpowiedz cytując
Czeeeść, jakiś fajny ''koński'' lumpex w Łodzi? ;D Zna ktoś coś? Poleca? ;D
Potrzebuję jakiś bryczesów do ciorania i hm.. kurtkę. ;D
#link
Notarialna

Wystawowo-koci ciąg. :)

« #1286 : Październik 21, 2014, 17:28:39 »
Odpowiedz cytując
autodestrukcja, Lumpeksy to nie ciuchowe sklepy, do których się idzie i wybiera z półek. Trzeba polować. Czasem są, czasem nie ma. I pytać, pytać i jeszcze raz pytać. Ja na swoje bryczesy i inne ciuchy typowo końskie trafiłam zupełnie przypadkiem.

W Łodzi jako takiego nie ma, z rzadka pojawiają się pojedyncze ciuchy.
#link
''...stereotypy zazwyczaj sprawdzają się w większości przypadków - stąd ich popularność...'
autodestrukcja

« #1287 : Październik 21, 2014, 17:35:30 »
Odpowiedz cytując
Właśnie o to mi chodziło. Nie wiedziałam czy jest sens jeździć i szukać, jeżeli od święta są końskie rzeczy.. wink
#link
Notarialna

Wystawowo-koci ciąg. :)

« #1288 : Październik 21, 2014, 17:47:50 »
Odpowiedz cytując
Ja idę na ciuchy bez większego nastawienia na konkretny typ. Zazwyczaj mi się trafia to przypadkiem. Idziesz, grzebiesz w łachach, a nuż widelec trafi się wink
#link
''...stereotypy zazwyczaj sprawdzają się w większości przypadków - stąd ich popularność...'
subaru2009

Specjalizacja: Od lady do szuflady.

« #1289 : Listopad 02, 2014, 21:30:36 »
Odpowiedz cytując
moja madre ostatnio upolowała bryczki z Fouganzy wink nówki nie smigane :P
#link
Strony: 1 ... 41 42 [43] 44 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Second hand, ciuchland, szmateks...

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 19 zapytaniami.