Second hand, ciuchland, szmateks...

Seksta   brumby drover !
25 lutego 2014 17:32
Thymos do którego chodzisz? 🙂
Przy bramie między Surowieckiego 2 i 4, na przeciwko fryzjera 🙂
konikmorski, pokaż oficerki! 🙂
Pokażę oficerki jak będę już siedziec w siodle. Może odwroci to waszą uwagę od nich 🙂 trafiły mi się beżowe z czarnymi akcentami. Widac slady użytkowania, ale nie wielkie. Włożyłam już nową wkładkę, więc są gotowe do używania.
ja jedynie bryxczesy znajduję, czasem jakiś toczek się trafi 🙂

Ale ostatnio moja pacjenta przywoziła ciuchy ze swojego lumpa z Poznania. Obkupiłam się za niewielkie pieniądze 😀
4 pary spodni, kilka bluzek, sweterki, skórzana torebka 🙂 ale żeby pochodzić po naszych lumpkach jakoś czasu nie mam 🙁
Thymos do którego chodzisz? 🙂


Jak jedziesz z Poznania na Murowaną, to w Czerwonaku po lewej jest lumpek. Ma chyba żółty dach (albo okna).
Seksta   brumby drover !
26 lutego 2014 13:34
Dzięki,  przekażę mamie ona lubi takie wypady 🙂
Dzięki,  przekażę mamie ona lubi takie wypady 🙂


Powiem tak,  jest to sklep z potencjałem, średnio raz na dwa tygodnie bywam i tylko raz trafiłam na dostawę pt.: "biorę prawie wszystko"
Prawda jest taka że w każdym lumpeksie znajdziemy coś końskiego w dostawie, przynajmniej ja tak mam. Jeszcze parę lat temu, lumpeksy z Rayskiego, na Klonowica, a nawet u mnie pod domem na Emilii Plater nie zwracały uwagę że mają u siebie taki asortyment. Niestety od jakiegoś czasu widzę że te rzeczy do jazdy są już za określoną kwotę. Więc szukam teraz gdzieś indziej, mam teraz taki jeden na 26 kwietnia koło myjni i stacji paliw. I tam znajduję dużo rzeczy z Pikeura  😜 ale małe rozmiary  😤 dla dzieci też sporo ciuchów. Sprzedawczyni mówiła że derki się trafiają i już jakaś laska która też jeździ szuka coś dla siebie. W każdym razie jeszcze jej nie spotkałam  👀
Dzisiaj po drodze na szybko weszłam do Szmizjerki i wpadła mi w oko bluza taka jak tu:
http://allegro.pl/atmosphere-bluza-dekatyzowana-cwieki-zc076-l-40-i3820717847.html
za 10 zł 🙂
robakt   Liczy się jutro.
07 marca 2014 12:08
W zeszłym tygodniu upolowałam bryczesy (lej materiałowy), wyglądają na nówki za całe 3 złote  😜
A dzisiaj bluza i koszulka w konie w sumie za 10. Dobry wynik  💃
Robakt, jakie fajne bryczeski! Sama sobie znalazłaś pośród spodni czy pytałaś o nie?
Mi się już dawno bryczesy nie trafiły  😕
robakt   Liczy się jutro.
07 marca 2014 17:59
Sama znalazłam, był to ostatni wieszak ze spodniami, więc moja nadzieja malała z pary na parę, a tu nagle!
Już nie mogę się doczekać kolejnego polowania.
Chyba wypada pogratulować  😀
Jak wiszą na wieszakach to jeszcze się dość fajnie szuka, ale jak są wymieszane różne gacie w koszach to mnie szybko cierpliwość opuszcza  😁
Ja ostatnio dorwałam buty nike za 12 zł, chłopak bardzo fajny elegancki sweter, w końskim temacie wciąż cisza  🙄
Ja wczoraj upolowalam białe pelnolejowe z kieszonkami z tylu ala dzins za 4 zł! Miałam sprzedać ale chyba je zweze i sobie zostawię 😜
Dworcika   Fantasmagoria
10 marca 2014 13:25
Ja niedawno trafiłam fajną spódniczkę Levi's, sweterek jakiś sieciówkowy (ale krój, który uwielbiam i mogę mieć w każdym kolorze 😁 ), czarną szmizjerkę i męski sweterek z Abercrombie dla chłopa. Za wszystko wyszło mi mniej niż 25zł.
A ja znalazłam podobną kamizelkę do tej http://www.equishop.com/kingsland-pikowana-kamizelka-detroit-damska,id-4093 całą czarną.
Dziewczyny, a może by tak zrobić listę dobrych SH i takich z końskimi rzeczami w poszczególnych miastach, wszystko byłoby w jednym miejscu?  😉
Jasmine dobry pomysł 🙂
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
17 marca 2014 18:22
genialny
Ja mieszka w Wawie od grudnia ale nie wiem gdzie chodzić z listą było by fajniej :-)
Okazało się że oficerki nie są oficerkami...  😵 wygodnie się siedziało w siodle, jednak jeśli nie są to buty do jazdy konnej. To chyba wyrzucę je do śmieci...
nie poznalas?
Chodzi o to że osoba które je kiedyś miała, używała je do jazdy. Są charakterystyczne obtarcia. Jednak w stajni koleżanka powiedziała że to nie są oficerki. Ale mała strata, tylko 10 zł poszło się jeb....
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 marca 2014 20:12
konikmorski ale co to za różnica? Skoro są wygodne do jazdy to mogą służyć do jazdy, to że nie mają na sobie napisu "oficerki" nie znaczy, że trzeba je wyrzucać.
Ja kupiłam oficerkowpodobne buty, które oficerkami nie są i w nich jeżdżę. Widać, że zaraz się rozpadną ale są wygodne i dobre na przejściową pogodę więc nie interesuje mnie to, że nie są kupione w jeździeckim i nie mają przyklejonej łatki z końską marką.
Ja tego nie rozumiem, jeżeli buty są wygodne, wyglądają jak oficerki, to jaki problem? Dobre buty wyrzucać do śmieci? Ja osobiście, od lat w zimie jeżdżę w kozakach, mam jeden model, gdzie nie ma zamków po wew. stronie, są ciepłe, wygodne i tańsze niż termobuty 😉
escada, gdzie?
Też się do tego pytania dołączam.
Zamek jest jak w normalnych butach, to nie będzie szorować siodła po boku? Tylko to w sumie mnie zniechęca od jazdy w nich, jako buty do chodzenia po mieście są zbyt dziwaczne. A zrobię zdjęcie z następnej jazdy to zobaczycie jak wyglądają  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się