mixy hc/oo, kn/oo i inne

Kopytny zmienił się na in plus, gratuluje!
Halo mixy !
Co tak tu cicho w wątku ? Jak tam wasze kopytne się mają ?  🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
07 stycznia 2019 10:24
Mój został w Polsce, trochę pracuje, trochę tyje. 🤣
Moja pracuje, chociaż nie można powiedzieć, że mega ambitnie.
Jak dorobię się aktualnych zdjęć to wstawię.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
08 stycznia 2019 01:18
My zaliczyliśmy najlepszy, jak do tej pory, sezon otwarty pod względem pracy,
ale wraz z sezonem halowym nastał ciężki okres. Obecnie powoli wracamy do formy.
lusia722 ale Twój wygląda ! Powrót do formy ? To ja z moim nie będę się pokazywać  😀

Dziewczyny to czekam na fotki waszych paskudów !
Ma może ktoś mix hucułów i DRP( lub coś zbliżonego)?
Zastanawiam się co mogłoby z tego wyjść 🤔 ...
Hej sorki nie wiem co to jest DRP ale ja mam mix z e ślązaczką . Nieźle cwana sztuka
Niemiecki Kuc Wierzchowy 😉
Generalnie chciałabym uszlachetnić, ale nie iść w wysokość. Moja hucułka była jezdna i dość skoczna, nie jest też "mendą" (chociaż żartobliwie tak do niej zdarza mi się mówić  :lol🙂 więc mam nadzieję że z takiego mixu wyjdzie coś fajnego.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
28 marca 2019 10:32
edyta1525 jest kilka fajnych kucyków sportowych kryjących, ale w sumie nie wiem co z takiej mieszanki wyjdzie.
lusia722 kandydata mam już wybranego, najwyżej za rok będę walić głową o ścianę że podjęłam taką decyzję  🤣
edyta był kiedyś taki kuc chodzący 130 cm, Magnes - ojciec hc, matka DRP/kuc po arabie, może to całkiem sensownie wyjść. Znałam też klacz DRP/oo, też fajna kobyłka 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
28 marca 2019 13:35
edyta1525, bardziej jezdny hc lub mniej jezdny drp, zależy jak na to spojrzysz. 🤣
emptyline źrebak ma zostać dla mnie i chciałabym coś po mojej kobyle.
Chyba możemy dołączyć do teamu mixów  😀
Malowana, bułana klaczka hc/drp 1.03.2020
I dziewczynka w całej okazałości  💘
Wygląda na to że jedna noga będzie na pewno z odmianą bo mamy jasne kopytko, no i też niebieskie oczko  😍
Cudeńko  😍

A po jakim ojcu?
edyta1525 gratuluje malucha! Co by zdrowo się chowało maleństwo tfu tfu.
Ciekawa jestem maści, wrzucaj fotki na bieżąco.  🙂

A co tam u reszty mixów? Coś wątek milczy
Ja mam mixa DRP i haflingera. Z ziemi spokojna i łagodna, anioł. Z siodła ogień i złośnica.
klaudiabolusiowa będę się starać, sama jestem ciekawa co to finalnie z niej będzie. Na pewno częściej wstawiam coś na FB(FRYciaki) lub insta( fry_ciaki).
Na razie to mały kameleon  😉
A ma ktoś może mieszankę KN z P.R.E ? Zastanawiam się nad taką krzyżówką.

Wyżej ktoś wspominał ze KN nie nadają się do sportu. BŁĄD KN też się nadają do sportu, sama mam KN po sporcie. Wiadomo nie jest to duży sport ale jednak do klasy LL w skokach ujedzie, a i w ujeżdżeniu sobie radzą 🙂 To niedoceniane małe waleczne serca. Marzę aby w końcu te małe koniczki zostały docenione 🙂
na forum mamy użytkowniczkę, która na KN-ie pomykała C klasę w ujeżdzeniu  😎
Apolonia potwierdzam, znam sporo kn w pomorskim co pomykają i skoki i ujeżdżenie. Sama miałam podopieczną, co startowała na kn w LL.
Tak jak w stajni był niesamowicie leniwym koniem i do tego kombinującym, tak na wyjazdach koń cudo. Myślący, czekający na sygnały, opanowany na parkurze i przede wszystkim energiczny. Widać było, że ma z tego niezły fun i lubi rywalizację.

azzawaKiedyś nawet widziałam kn co w Mistrzostwach Polski w Western pomykał na czołowych lokatach w Pleasure i western Horsemanship. 😀

Z resztą przez całą swoją przygodę z jeździectwem, spotykam super kn i wszelkie mieszanki z tą rasą były nie do pobicia. Zdrowe, silne, wszechstronne w ambitnej rekreacji i świetne z charakteru oraz dobrze wykorzystujące pasze. Mój mimo 14 lat, dalej tyje z powietrza i wchłania wszystko, czasem aż za dobrze. Szkoda tylko, że nogi nie poszły za kn bo są dość problematyczne w naszym przypadku. Jednak nie można mieć wszystkiego.
emptyline   Big Milk Straciatella
25 września 2020 00:39
Wpadniemy na chwilkę z moim mixem z jego permanentnych wakacji z kumplami.


Trzech Muszkieterów, Tonik, Całus i Callas
Świetne ujęcie 😀
Mina Całusa mistrz 😁 "patrzcie chłopaki, to ona sponsoruje cały ten wakacyjny melanż  😎 "
emptyline   Big Milk Straciatella
26 września 2020 00:08
vanille, dzięki. 😁
Nirv, ahaha, oj dokładnie. 🤣
Coś tutaj ostatnio bardzo cicho 😉
Melduję się z moim hc x drp. Fabula ma 15 miesięcy i około 130 cm wzrostu, na zdjęciach z kolegą arabkiem 😀
A jak tam Wasze mixy?
1.jpg 1.jpg
195177326_233161398616232_8398422281576871513_n.jpg 195177326_233161398616232_8398422281576871513_n.jpg
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się