Czytelnia

flygirl z tego typu to polecam Cobena, Tess Gerritsen(szczególnie cykl z Jane Rizzoli),
ostatnio też czytałam i bardzo mi się spodobały książki Piotra Borlika (cykl z Agatą Stec) oraz Paulina Świst (takie fajne lekkie i zabawne)
flygirl ja również jak somebody polecam Tess  😍 od tytułu jej książki Skalpel jest Skalpelem  🤣 🤣 Dodatkowo mogę polecić Maxa Czornyja ma 2 osobne cykle jeden z komisarzem Erykiem Deryło, a drugi Liza Langer i Orest Rembert, ale z całego serca polecam też jego pojedynczą książkę Najszczęśliwsza! Kolega także mówi, że wgniata w fotel jego inna pojedyncza Rzeźnik (oparta na faktach). Co prawda pomału robi się z niego drugi Mróz, plujący książkami, co mi się przestaje podobać 🙁 ale Max ma specyficzny styl i bardzo obrazowo opisuje makabryczne sceny  😵
Czy możecie polecić zagraniczny serwis w stylu legimi ?
Dostęp do ebooków i audiobooków (z naciskiem na ebooki) i koniecznie zagraniczny.
Dostęp do literatury pięknej, faktu, reportaży, naukowej.
smartini   fb & insta: dokłaczone
27 stycznia 2021 14:04
baba_jaga, nie wiem czy o coś takiego chodzi, ale jest np perlego z subskrypcją, manybooks.net z darmowymi ebookami, Overdrive ma i to i to free
emptyline   Big Milk Straciatella
31 stycznia 2021 22:31
flygirl, Mons Kallentoft?
Dzięki dziewczyny, zapomniałam wcześniej odpisać, a w międzyczasie Tess przeczytana. 🙂 Resztę sobie zapisuję i będę czytać jak nadrobię najnowsze książki z fabryki Mroza. 🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 lipca 2021 17:02
Odkopuję!

Właśnie skończyłam trylogię Leigh Bardugo "Cień i kość". Trochę się zakończeniem rozczarowałam, ale myślę, że pomimo, że nie było to tak wybitne dzieło jak "Droga królów" Sandersona to i tak było fajnie.

Czytał ktoś "Szóstkę wron"?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 lipca 2021 17:43
JARA, Zastanawiałam się nad tym tytułem, powiedz mi czy nie jest skierowana raczej do młodzieży? Czytałam Igrzyska Śmierci, Więźnia Labiryntu i Niezgodną też, nie powiem żeby mi taka konwencja jakoś przeszkadzała, ale np. Malowany Człowiek już tak, już aż za proste w odbiorze było i finalnie nie skończyłam całości, odpuściłam w połowie 3 tomu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się