Howrse gra :)

no własnie ja jeszcze żadnego odkąd jestem na howrse, a to już prawie 500 dni..
Jedyne moje boskie itd to albo z wt albo z ro...
nigdy z promocji
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 stycznia 2018 19:59
Mi ILY wpadł tylko i wylacznie dlatego, że pomyliłam sie i jedyna Laskę Hermesa jaka mialam wymienilam przez przypadek na RO z ostatnią zawieszką... 😵
Nie było warto :/
Dostałem zadanie aby mój źrebak bawił się przez 5 godzin. Natomiast po przejściu do działu opieka, opcja graj jest niedostępna. Miał ktoś kiedyś podobny problem? Sam już niewiem co mogę z tym zrobić.
Za późno, za mało energii, nie ten wiek?
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
02 stycznia 2018 15:26
Mam ILY i żeby było śmiesznie to do Sekwoi brakowało mi 1 bz, którą złapałam w ufo o 15;59 i nie zdążyłam wejść w stronę promocji...
Popatrzyłem dokładnie, aby bawić się z koniem trzeba zakwaterować go w ośrodku jeździeckim 🥂
pierwszy i ostatni raz angażowałam się w promocję, nie wygrałam nic, oprócz jakiejś tam paszy i marchewek...
za to straciłam 4 ro i 3 kupony :/
ekuss   Töltem przez życie
03 stycznia 2018 17:36
Ja wydalam jakies 10 kuponow i tez nic :/ Liczylam na tego ILY i sie przeliczylam... tylko koni zal (co poszly na usmiercenie za kupony).
Też nic nie zdobyłam, nie zdążyłam. Niestety.
Może ktoś by chciał mnie wspomóc dodając konia z um powyżej 7100 do mojego ośrodka? Dam coś w zamian, np upominek hestii, albo coś z cr co będę miała (nie mam niestety za dużo).
Jak myślicie, czy warto kupić źrebaka za 1161 Equus? Jestem niezorientowany w cenach, i nie wiem czy nie przepłace 😉
To zależy jakiej jest rasy, czy czystej krwi, czy ma jakieś przedmioty,jak z umiejętnościami....
Ja zazwyczaj szukam podobnych koni na handlu i wtedy widzę po ile takie konie chodzą i czy coś mi się opłaca :P
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
07 stycznia 2018 10:40
Jak myślicie, czy warto kupić źrebaka za 1161 Equus? Jestem niezorientowany w cenach, i nie wiem czy nie przepłace 😉


To bardzo niska cena- kupić a sprzedać za 5 tys.
ojejku, widzieliście to nowe rozdzielanie punktów boskim koniom? strasznie niewygodne moim zdaniem  😵
Jak dla mnie super
Namówiłam znajomą do gry i ma dwie oferty specjalne - zestaw zawodnika i zestaw początkującego. Która się bardziej opłaca i czy ten czempion z nasienia rzeczywiście jest czempionem, czy ma przeciętne um?
Są gdzieś mapki labiryntów?  😉
kurcze, czy tylko mi się wydaje, że źle się kieruje po planszy? Znaczy chcę strzałkę w lewo, a on idzie w górę...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 stycznia 2018 08:56
Cierp1enie już w tutorialu było zaznaczone, że tym razem jak najedziesz myszką na kierunek to na mapie wyświetli Ci się, w którym kierunku pójdzie koń 😉 Jest to tak jakby z punktu widzenia osoby pierwszej, a nie od góry jak było do tej pory.

No nie powiem, mapki by się przydały 😁 Te pierwsze plansze są łatwe, ale później może być problem jak zwykle 😉
Ma ktoś tu wolne ubicia? Najchętniej 7:3 + OM, ewentualnie 6:4
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
15 stycznia 2018 11:12
Jaa !!!
uderz do mnie na fb. (link w profilu)
Ja jak coś wiecznie mam wolne ubicia, ale skrótów nie ogarniam w sensie co za co 😡
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
16 stycznia 2018 10:02
Nie mam fb. Piszcie tutaj albo howrse martowe
wrzucam mapkę do przedostatniego labiryntu
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 stycznia 2018 08:53
Carole dzięki! 😍 :kwiatek:

Jaki koń może przejść nad tęczą?
CzarownicaSa, - skrzydlaty jednorożec 😉
skrin ostatniego labiryntu
Pożyczy ktoś kupon?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się