Howrse gra :)

W grupie na fb zostało to wytłumaczone.
Ustawienie jakiś skryptów strony by klikało np. na każde możliwe miejsce z częstotliwością 0.005s.

SPRZEDAM UH. - 1 kupon
Szukam sittera - 350 koni - 2 kupony
[s]Osoby, która zakwateruje 350 koni - 100 tys.[/s]
Osoby do ubicia 10 koni - 2 kupony
........................ 5 koni - 1 kupon
dar, ja mogę zakwaterować konie
dar, ja napisałam bezpośrednio na howrse 🙂
Nancy, zaraz do Ciebie się odezwę na howrse.

Nancy  :kwiatek:
Ta promocja jest nie fair...  😵
pomoże mi ktoś zdechnąć 10 koni na com? :kwiatek: daję za to zestaw harmonii albo 2 różdżki płodności na pl 🙂
Kupię PZ i RP
pomoże mi ktoś zdechnąć 10 koni na com? :kwiatek: daję za to zestaw harmonii albo 2 różdżki płodności na pl 🙂


podbijam :kwiatek:
calore, ja chyba juz mogę, co? 😉
Libeerte, wychodzi mi, że możesz 😉 zaraz wystawię konie 🙂

ok, wystawione.
calore, tego ostatniego za passy wystaw 😉
Libeerte, już 🙂 dzięki wielkie :kwiatek: wystawić ci harmonię na pl? 😉
calore, nieee, spoko 😉 I tak mało gram
Libeerte, oki 😉

Kayri, RP to różdżka płodności? co lub ile możesz dać za dwie? 🙂 może być coś na com, jeśli grasz
Słuchajcie, ta promocja jest chyba taka oszukana, bo jeżeli ludzie korzystają z jakiegoś programu, który za nich klika, a reszta ręcznie znajduje te przedmioty. Ja tego nie rozumiem, można zostać ukaranym w grze za jakąś pierdołę, a takie oszustwo jest tolerowane. Jestem ciekawa, jeżeli napiszę na kontakt, że to chyba nie jest uczciwe, to co mi odpiszą? Może mi ktoś objaśnić co to za program klikający?
Watrusia, pewnie jakiś autoklik jakiś

Ciekawe ile kuponów jest potrzebne żeby zdobyć boskiego
Bezsensu z tym klikaniem. Ja nie mogę bo mi się strony z reklamami otwierają i wszystko muli. Klikam sobie na com i mój najlepszy czas to 25sek dzięki calore mam klik i na pl. Ale inni mają po 5 sekund.... no masakra
mitbah   arabskie szczęście
23 sierpnia 2015 23:27
Na forum gry jest podany sposób jak osiągnąć 4 sekundy...
1. szybka myszka/tablet.
2.szybki internet.
3.ktoś do czytania.

A nawet jak ktoś osiągnie te 4 sekundy to i tak będzie miał +150 za czas, a tą premię dostaję się już od <18 sekund więc się nie opłaca starać  🤣

A mi bot do klikania nie działa  😁
mitbah, tą myszką trzeba kierować, sama nie klika, a ręka nie jest tak szybka, nawet najszybszy internet i ktoś do czytania, w trzy sekundy tego nie zrobią. Po prostu nie ma takiej możliwości. A wytłumaczenie musieli jakieś napisać, tylko jak dla mnie kiepskie.
Nie można klikać znajomym przez współdzielenie? Chciałam poklikać Libeerte a tu taki zonk

kto jeszcze?
1. ChemiK - ChemiK (pl)
2. calore - calore (PL), xofkate (COM)
3. Asiulla - Asia818 (PL)
4. wabankowa - wabankowa (pl) , wabankowa (com)
5. CzarownicaSa- Kermitek(pl), CzarownicaSa(com)
6. mitbah - mitbah (pl)
7. thaya - edinka (pl) edinka (com)
8. Watrusia - Deni (pl), Zapałka1 ( com)
9. Grettiena- ApplePie (pl)
10. dar - kuciaczek (pl)
11. Kayri - Kayri (pl)
12. budyń - beton (pl)
13. Miyako - MiyakoKuchiki (pl)
14. Libeerte - majgaa (pl i com)
15. Nancy- boniowata (com i pl)
16. bajaderka-zorro - razed_in_black (pl)
17. Cierp1enie - rosolowa (pl i com)
18. Karino1998 - ruda_wiewióra
19. Gosia - gosiex
20. dementek - Dementek (pl), dementek (com i ru)
21. Machowa - Olcia344 (pl), krowasu (com)
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
24 sierpnia 2015 09:15
Bezsensu z tym klikaniem. Ja nie mogę bo mi się strony z reklamami otwierają i wszystko muli. Klikam sobie na com i mój najlepszy czas to 25sek dzięki calore mam klik i na pl. Ale inni mają po 5 sekund.... no masakra


zainstaluj adblocka i problem reklam zniknie ^^
Miyako, Cierp mówiła mi, że adblock też nie pomaga właśnie

może inna przeglądarka?
tez sie nad tym zastanawialam, moj najlepszy czas to 14 sekund, w 4 "recznie" jest to niemozliwe  👀

ktos mi wytlumaczy w jaki sposob zupgradeowac boks? bo wiem ze sie jakos da zmieniac te *1 na lepsze, ale nie wiem jak  🙇
po 1 miesiącu i 2 dniach Altair wreszcie pił dwa razy 😵
Miyako, Cierp mówiła mi, że adblock też nie pomaga właśnie

może inna przeglądarka?


mam adblocka, niby blokuje mi obecnie 4 reklamy na volcie, ale na howrse i tak jak klikam na stronke to wyskakuje druga stronka z reklamami. Nie nie wylacze to za chwile kolejna wyskakuje i jeszcze jedna :/
korzystam z chrome
zdechna mi teraz tylko 2 konie, wiec jakby cos to moge komus kilka zdechnac na .com

i ponawiam pytanie/prosbe o info nt poprawiania boksow  🙇
heh, mam konia wystawionego za 1000eq + kupon a panna do mnie pisze, że kupi za 3700eq 😁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
24 sierpnia 2015 20:31
Kaprioleczka- Trzeba kupić/wyprodukować lepszy boks, a te najniższej jakości boksy zniszczyć. Poidło i prysznic odzyskasz  😉
przeciez normalnie sie naprawia boksy, za surowce z zapasow
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 sierpnia 2015 20:58
Naprawiać się naprawia, ale nie da się ich już ulepszyć. Trzeba jak Dementek pisze kupić np. nowy duży i zniszczyć na jego miejsce stary średni/mały.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się