Howrse gra :)

przynajmniej te "miliony Lato" trochę przyspieszają zbieranie podków... też mi się już nudzi, zadania ciągle te same, nagród z nich praktycznie nie ma no i do tego nie ma podglądu koni, tylko ta głupia strona wyzwania :/ w ogóle to miał być odpoczynek od promocji, a mamy promocję przeplataną promocją 🤔wirek: 🤔wirek: mam nadzieję, że to tylko jednorazowo i potem wszystko wróci do normy.
Nie wiem kto ustalił, że po krycie klaczy 2500 equus, zazwyczaj mnozyłam konie mało znaczące żeby kasa była, a teraz bardziej się opłaca kupić na aukcji bo wiele jest tanich. Coś ostatnio howrse za mocno kombinuje
Cena pokrycia zależy od tego ile masz equus na koncie. Daj komuś kasę do przetrzymania i wtedy kryj, za 900eq nawet wtedy pokryjesz (albo 400, jeżeli swoim ogierem) 🙂
Wielkie dzięki Nancy  :kwiatek: ostatnio miałam przypływ gotówki i jak zobaczyłam cenę pokrycia to się za głowę złapałam 😉
mogłabym prosić o losy na com? :kwiatek: loteria już się tam zaczęła 😉
calore, Zaraz wyślę 🙂
dzięki 🙂

mam 90 losów  😜
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 czerwca 2014 17:45
Chyba zauważyli, że zbieranie podków się ociąga, bo w ciągu 10 minut trafiłam na 6 zawodów z podkowami
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
22 czerwca 2014 17:58
Wysłałam losy wszystkim na COM.
oddałam wszystkim losy.
tyle wygrałam z tymi 90 losami...
calore,  no to żeś się obłowiła...  :/
Zawsze lepiej dostać coś niż nic tymbardziej ze za darmo. Nie ma co narzekać.
szczerze, to nie zauważyłabym braku tych wspaniałości. chyba nie będę kupować losów na razie i poczekam, aż przestanę je wygrywać. wtedy dopiero kupię. to już chyba reguła, że przy mniejszej liczbie losów są lepsze nagrody 😉
Mogę prosić kogoś o przetrzymanie 900 000 equus z konta milenchen24  :kwiatek: ?
Milenchen, wystawiam 😉

edit. mogłabyś mi też przetrzymac? 😀 wystaw zwrotnego za 1 000 000 i pozniej odkupisz za 100 000? :kwiatek:
Sprzedam z com -----> na pl
2x Upominek Hestii + różdżka płodności za 2 kupony + coś co ew. zaproponujecie lub 3 kupony
Chętnych zapraszam do omówienia transakcji na PW.
PL: Olcia344
COM: krowasu
szczerze, to nie zauważyłabym braku tych wspaniałości. chyba nie będę kupować losów na razie i poczekam, aż przestanę je wygrywać. wtedy dopiero kupię. to już chyba reguła, że przy mniejszej liczbie losów są lepsze nagrody 😉


dokładnie, jak się ma po 40 takich rzeczy, to się ich w ogóle nie zauważa
jedynie krew pegaza może się jeszcze przydać, do innych promocji, np eliksirów
no dokładnie, krew i różdżka są spoko.
o, proszę bardzo. cały dzień spędziłam na drugim końcu województwa nie kiwając palcem w loterii i wygrałam upominek hestii i zestaw hery w jednym losowaniu z 21 losami 😉

potrzebuję przetrzymania na com i pl  :kwiatek:
calore, pomogę 😀 I również potrzebuję przetrzymania na PL :kwiatek:
ok, idę na pw 😉
Czemu nie wynajęcie tych przedmiotów? 
Jak się ma 40 danego przedmiotu, np. Złotych jabłek.
Ja póki co mam wody młodości chyba z 19, ktoś chce? 
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 czerwca 2014 07:15
Gdyby ktoś miał OM na sprzedaż to proszę o kontakt 🙂


kurde... zamiast z zapasów zeżarło mi 3k na ZP  👿 a klikałam tą durną kropkę tylko nie zwróciłam uwagi, że się nie zaznaczyła  👿
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
24 czerwca 2014 07:49
Kto kupi konia za 10001? Do godziny 10. zwrotnego konia odkupię na pewno. Kto chętny, niech wystawi mi konia na zarezerwowanych- kupię konia i wystawię swojego.
Gdyby ktoś miał OM na sprzedaż to proszę o kontakt 🙂


kurde... zamiast z zapasów zeżarło mi 3k na ZP  👿 a klikałam tą durną kropkę tylko nie zwróciłam uwagi, że się nie zaznaczyła  👿


mam 2 szt za 4 kupony 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 czerwca 2014 08:37
Safie a nie wyskoczyło Ci okienko "kupujesz ZJ za kupon, potwierdzasz?" czy coś w tym stylu? Też bym takiego wała zrobiła, ale właśnie dzięki temu okienku się zorientowałam i cofnęłam.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 czerwca 2014 08:41
Czarownica, właśnie nic się nie wyświetliło.  🤦
poproszę o gratulacje na rosolowa
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
24 czerwca 2014 09:18
Czarownica, właśnie nic się nie wyświetliło.  🤦


U mnie też nic się nie wyświetla i dlatego jak już wybiorę konia i maść (lub konia, któremu chcę dać przedmiot) to dopiero wtedy wybieram, skąd biorę przedmiot: z zapasów/za kupony/diamenty/SLH. Bo sama prawie się nie wkopałam.

edit: Dalej poszukuję osoby, która kupi konia za 10001eq.
dar, jak bym miała 40 ZJ, to 30 wymieniłabym na RO 😉

w ogóle to weszły pinitay już 🤔 trzech promocji na raz jeszcze nie mieliśmy 😵
Jak to trzech ? wielkie wyzwanie i piniaty 😀

loteria jest przeciez w ramach wyzwania xd

rzeczywiscie, howrse dało nam odpocząć od promocji xd
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się