Howrse gra :)

No ja też mam problemy z grą

O teraz nawet na stronę logowania nie można wejść.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
17 czerwca 2014 22:19
Teraz siadło :/

Dobrze, że obowiązki sittera wykonuje rano, bo tak to bym się wściekła. Jakaś przerwa techniczna? Chyba byłoby ogłoszenie wcześniej
u mnie to wygląda jak problem z internetem. ale skoro u was też nie działa. no trudno, nie chce mi się czekać, aż się to naprawi 😁
calore,  u mnie też tak wygląda, przeglądarka nie może znaleźć strony.
O już działa.
Watrusia, ona mi pokazała screen ze ma kupony. Coś mi śmierdziało w tym wszystkim ale postanowiłam zaryzykować.
Doskonale wiem, że staż nie ma znaczenia. Tu chodzi raczej o uczciwość.
dar, a to cwaniara. Co do stażu to ja bym polemizowała, pewnie że nie kataloguję że ten kto jest krótko w grze, to oszukuje, ale z własnego doświadczenia wiem że bardziej zaufam komuś kto jest długo w grze. Też byłam oszukana przez takie nieuczciwe osoby. Z krótkim stażem oszuści, nie maja tyle do stracenia, im tak nie zależy, dostaną bana, to założą sobie inne konto na innym kompie i tyle. A ta twoja oszustka to właśnie chyba ma dwa konta.
Nie wiem czy ma dwa, raczej po prostu chciałam przestrzec przed nią.


Używam od niedawna howrse na telefonie i dzisiaj coś jakieś błędy mam. Ktoś używa? 
U mnie działa howrse. dar,  weszłam na jej stronę, sama o tym informuje, to drugie jest od 3 dni chociaż wymazała już jego nick. No nic koniec rozważań na temat oszustki  😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
18 czerwca 2014 14:02
Mam 250 podków. Liczę na to, że uzbiera mi się jeszcze 60...

Wymienię 6 OM z COM na 9 kuponów na PL.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 czerwca 2014 20:09
ufo :

promień heliosa:
checa1980  -> strzała artemidy

okrycie hypnosa
[s]ela153[/s]

woda młodości:
[s]Dustdevourer[/s]
pszczolka182  -> promień heliosa

różdżka płodności:
lierbyen

kaloszki:
LadyAga422

fortuna krezusa:
[s]daisy[/s]
ola-pestka

zwój plutona:
ilh_ac
[s]fun-horse[/s]
Hija
[s]wiolentynek[/s]

puszka pandory:
dzidzia  -> lonża
[s]editto[/s]
[s]mati2001r[/s]
Catalina
Marlboro
 
rzepa:
biedkis
Stella Artois
 
jabłko:
[s]waldek74[/s]
Savagegirl
Bogusia1
Greenrose
Malinova
krakuski
DOLCEVITA
aniela081
Luckyis
gosienka008
Siopas
Adamolot
Ajaa
Baldurrka
marlena1980
Monia56
asiunial75
Natalka1985
Kamiloo118
Nicole9
alincia52
 

Ostrogi:
[s]Tukan14[/s]

mieszanka kaloryczna:
[s]Takaczan[/s]
JaceWayland  -> jabłko
[s]punkala[/s]

Mieszanka energetyczna:
dionka
Swiergotka  -> mieszanka kaloryczna
szyszunia

Palcat:
[s]Rapix[/s]
[s]NNka[/s]
montosia
Morfea  -> fortuna krezusa

[...]


częściowa aktualizacja
Your contribution

666

i będzie tak wisieć do jutra 😁 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 czerwca 2014 12:33
Wymieni się ktoś ze mną źrebakami? 😉
Dziś w zadaniach jest "kup coba irlandzkiego" i "sprzedaj konia za więcej niż 10tys".
Mam coba, muszę sprzedać konia za 10tys  :kwiatek:
Ja mogę kupić 🙂 nick : Thethe
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 czerwca 2014 12:41
Ok, to ja wystawię najpierw coba za 10001eq, a potem Ty wystaw jakiegoś źrebaka za tyle samo :kwiatek:
Ech, mam za dużo wolnego czasu, więc... wróciłam do gry :emot4:

no i przede wszystkim na forum
do piniat potrzebne będzie ro czy kupony?
Chyba w RO były punkty do Piniat 😉
Cierp1enie, tak, RO 😉 i kup konto pegaza u siebie ;p;p
calore- czekam do loterii
Juz mi tak zbrzydlo te pory roku że przestałam zbierać podkowy. Więcej z tym zamieszania niż warte. Czekam na piniaty 🙂
Cierp1enie, a to tak jak ja z vipowskim 😉 tylko dzikusy zwiały do pozostałych koni i trzeba je będzie ogarnąć :/
Szuka ktoś sittera? 😉
ja 🙂
Ja też szukam 🙂
mi też zbrzydła ta promocja, teraz podczas jesieni ani razu nie wysłałam konie do GP, nie wysyłam na zawody z podkowami i nie robię wszystkich zadań.
Nudzi mnie to, na szczęście nie mam czasu na howrse i wchodzę 2 razy dziennie na 5 min i tyle mnie widzieli. Przynajmniej się nie denerwuję 🙂
Mnie oma już nie tyle co zbrzydła, co znudziła, uzbierałam tyle podków żeby otrzymać 3 darmowe RO i starczy. Z resztą widać że nie tylko nam, bo uzbieranie ogółem podków się wlecze.
Da się jakoś "wyłączyć" ekwipunek? Wkurza mnie :/
Mam podobne odczucia i uważam, że jak będzie zbieranie podków na Zimę, to cel powinien być niższy niż 1 890 000, bo to się do końca wakacji w takim tempie nie uzbiera 👿 już z Jesienią idzie bardzo wolno, widać, że wszystkim się nudzi i coraz mniej się angażują. Poza tym na dzień dobry ranking jest ustawiony z powodu osób, które mają milion koni Lato, więc tym bardziej nie ma o co walczyć.
Gosia, zobacz w "moje konto"
calore dziękuję
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się