Howrse gra :)

lece się przygotowywać do piniat 🙂
CzarownicaSa,  ale źrebakom nie daje się Wody Młodości.
ale to chodzi o to, że wiek ma się KOŃCZYĆ na 5 miesięcy, a nie być 5 miesięcy 😉 czyli 10 lat i 5 miesięcy na przykład 😉
A... teraz zrozumiałam :emot4: Dzięki.
ile ja się nad tym nagłowiłam, jak to zobaczyłam po angielsku kiedyś 😁

hyhy, "z innego forum" 😁

http://www.zagroda-mgly.com/t15950-piniaty

raz wyprzedziliśmy zagrodę 😁
Kupie wszystkie konie niezależnie od umiejętności i wieku za 1000 equus.
Jak ktoś ma coś to proszę wystawić: nick: kuciaczek
calore - dzięki za info  :kwiatek:


kurcze, to teraz nowe boskie konie zapchają zawody z rozetami i żaden z koni ich nie wygra....
na zagrodzie wymyślili, że: Chyba,ze oni to rozwiążą w inny sposób- np. rozetę zdobędzie i Gullfaxi i ten, kto faktycznie pod względem umiejętności i bonusów będzie miał najlepszego konia. Inne rozwiązanie nie byłoby zbyt korzystne dla graczy i wyczułabym niezłe bunty na pokładzie  Wink .
i mnie też się tak wydaje. inaczej zawody mogłyby się w ogóle nie rozgrywać. zauważcie, że Gullfaxi dostanie taką nagrodę pieniężną, jakie miejsce zajmie. czyli jak zajmie 5, to dostanie mniej kasy i rozetę, a zwycięzca dostanie więcej kasy i też rozetę. ciekawe tylko, jak to się będzie wyświetlać na stronie zawodów, tam gdzie jest napisane, który koń wygrał rozetkę.
Jest podobna gra do Howrse, ale anglojęzyczna jedynie.
www.equiverse.org

Może komuś z Was się spodoba,
jeśli tak, podczas rejestracji można tam podać ID osoby polecającej
Jako, że nie gram: podam ID osoby, która prosi o ewentualne wpisanie: 33704

Chodząc po niektórych prezentacjach widzę zaznaczone osoby, które są oszustami: gulgotka, korina9
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 czerwca 2014 12:40
Grałam w to chwilę dłuższy czas temu, ale nie ogarniałam.
Też w to grałam, z tłumaczeniem raczej nie miałam problemu, bo mi program tłumaczył, ale wolę jednak howrse 🙂
Tłumaczenie tłumaczeniem, ale sama nie ogarnęłam jak, co i dlaczego.
Może brak samouczka to sprawił, nie wiem.. Ale szybko po rejestracji zrezygnowałam.
za pstrokate to dla mnie 😁
Szukam sittera do 200 koni, nie znacie może kogoś chętnego? Najlepiej jakiś znajomy gracz. Płacę w kuponach.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 czerwca 2014 15:25
Ja szukam sittera do 40-tu i nie mogę znaleźć... :/
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 czerwca 2014 15:28
CzarownicaSa, a co trzeba przy nich robić?  Aktualnie sitteruje 100 koni i 40 nie zrobiłoby różnicy
Ja mam jedną sitterkę, ale coraz mniej robi, niedokładnie itd. Ostatnio widziałam u jakiegoś gracza stronę z ogłoszeniami związanymi z sitterowaniem, a teraz jak by się przydała, nie mogę jej znaleźć  😵
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 czerwca 2014 15:31
Lekcja, jedzenie, oporządzenie, sen. I tyle 😉 Żeby mi po prostu codziennie jednak starzały się o te 2 miesiące, a nie raz na kilka tygodni 😵
Ewentualnie czasem pomóc w promocji(na zasadzie wejść jak ja nie mogę, kliknąć itd.) czy zrobić Boskie, ale to raz na jakiś czas jak nie dam rady, bo ogólnie wchodzę raczej codziennie 😉
Jeśli byłabyś chętna to będę naprawdę wdzięczna! 🙂 Mogę płacić kuponami lub eq, jak już Ci wygodnie :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 czerwca 2014 15:38
Zaraz naskrobie priv  🙂

Nancy, baza sitterów
40 koni, takie oporządzanie to mogę przez komórkę zrobić jak będę się do łóżka kładła. 10-15 minut i po sprawie :P

CzarownicaSa, również mogę przyjąć ofertę.
safie, wrzuciłam link do pierwszego postu 😉
dar, też zaznaczę te osoby nieuczciwe w pierwszym 😉
"Zawody : Wygraj co najmniej 1 podkowy w zawodach"
Moje ulubione :/ Wystawiłam chyba z 10 koni i ani jednej podkowy. Zaliczenie za 10000 equus powinno przechodzić na wcześniejsze zadanie :V

edit: wreszcie  😵 tyle walki o 5 punktów dorastania.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 czerwca 2014 12:55
Kupi ktoś ode mnie konia za 10001eq? Odkupię zwrotnego najszybciej, jak się da.
Dementek, wystaw 😉
potrzebuję 3 gratulacji na pl :kwiatek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 czerwca 2014 13:39
Dementek, wystaw 😉


Wystawiłam, konia zwrotnego odebrałam  :kwiatek:

calore- Pogratulowałam.
Gracz Quido to oszust.

Umawia się na sprzedaż kuponów,
wystawia konia ale zwrotnego nie kupuje !
dar,  a ten gracz nie ma dwóch kont? Gra 22 dni, od takich bałabym się cokolwiek kupować czy wymieniać, no chyba że znam.
działa wam howrse? mnie nie działa ani com ani pl, a zostały mi do zrobienia dwa Jowisze :/
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
17 czerwca 2014 22:09
calore, klikam "zaloguj" i nic się nie dzieje, ale po odświeżeniu jestem zalogowana  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się