Howrse gra :)

mitbah   arabskie szczęście
11 czerwca 2014 18:21
Watrusia - dziękuję  :kwiatek: Koń wystawiony na sprzedażach zarezerwowanych (mitbah) 🙂
następna promocja (po tym całym wielkim wyzwaniu) to piniaty. do wygrania coś takiego chyba koń o trudnym imieniu 😉

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/01a671ff214e2d31.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/83487ae750bd8ff0.html

załapałam się na testowy 😀 jeśli będzie możliwość otwierania RO, to otworzę aż do boskiego i spiszę jakieś dziwne zadania albo fajne nagrody. chociaż na pewno możemy się spodziewać "złap PD w UFO" 😁 strona konia jeszcze nie działa, więc nie wiem, co będzie dawał, ale dam znać, jak coś się pojawi 😉
A mogłabyś spisać wszystkie zadania? Żeby za wczasu kupić jakieś potrzebne konie czy rzeczy - zanim zaczną kosztować majątek :kwiatek:
ok, będę spisywać. jak pojawi się coś dziwnego, to dam znać, a na koniec wstawię całość 😉 przy pierwszej piniacie było chyba kliknąć na piniatę i wyczyścić konia.
nie wiem tylko, jak mają działać kliknięcia od znajomych. mam mieć w znajomych kogoś, kto też jest na testowym? 👀
Jest nadzieja dla całego Howrse, nienawidzę tego wielkiego wyzwania !
Plackowata potrzebujesz jeszcze OM ?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 czerwca 2014 10:53
Gdyby ktoś miał nadmiar Chmurek to dajcie znać. Potrzebuję w sumie jeszcze 10  😵

TheWunia, przypominam, że mam Twoje 10 001 eq 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 czerwca 2014 11:35
Safie ja mam 9 jak chcesz 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 czerwca 2014 11:39
A ile byś za nie chciała? 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 czerwca 2014 11:45
Nie mam pojęcia po ile chodzą, ale mogę Ci sprzedać np. 6 za 2 kupony 🙂 Lub jedną za 20tys.

Potrzebujemy kogoś do wymiany, pomożecie? :kwiatek:
pomożemy! 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 czerwca 2014 12:08
Łiiiii! 🏇 😁

To na jaki nick mogę wystawić chmurki? 😉
no mi to calore, a ja przekażę je safie, prawda? 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 czerwca 2014 12:39
Ok, wystawiam 🙂 Dzięki :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 czerwca 2014 12:59
Mam już  😅 Dziękuję Wam bardzo. Czekam jeszcze na konia żeby zapłacić 🙂
wystawiłam 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 czerwca 2014 13:01
Dzięki wielkie! :kwiatek: Koń wystawiony 🙂
mam ZJ na pl, nie do wymiany niestety, ale mogę je komuś dać np. jednorożcowi 😉 ktoś chętny?


pojawił się już boski koń
Gullfaxi

Gullfaxi is a divine horse that is especially fast and with high stamina.

Ses compétences sont régulièrement recalculées en fonction du meilleur cheval du jeu.

Each time the horse enters a competition with rosettes in it, Gullfaxi wins a rosette when the competition starts, even if it doesn't finish first, provided it didn't win any rosette in this competition before.

This horse cannot be sold.

jest bardzo szybki i wytrzymały.

coś po francusku 😁
po googlowemu: Jego wiedza jest regularnie przeliczane na podstawie najlepszego konia w grze 😁 chyba rozchodzi się o umiejętności 😉

za każdym razem, kiedy bierze udział w zawodach z rozetą, Gullfaxi wygrywa rozetę, kiedy rozpoczynają się zawody, nawet jeśli nie będzie w nich pierwszy, pod warunkiem, że nie wygrał wcześniej rozety w tych zawodach.
calore co chcesz w zamian ?
nic 😉 tylko musisz mi konia dać na 10 dni.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 czerwca 2014 13:26
Chyba będę walczyć o tego Gullfaxa!

Sprzedam 2x OM za 4 kupony na PL!

Sprzedam 6x OM z COM za 10 kuponów na PL!

I na COM inne rzeczy na wymianę/sprzedaż za eq/kupony na PL:
Koka tak, możesz wystawić 🙂
ArinStreal ?
Słucham?  🤣

Plackowata, to Alicred 😉
wrzucam listę zadań do piniat, chociaż nie ma gwarancji, że się powtórzą. nie chce mi się na razie ich tłumaczyć 😉 ale nie ma tam nic dziwnego nawet. tylko pogłaskać konia o konkretnej maści i usunąć róg jednorożcowi. nie ma nawet złapania czegoś tam w ufo 😅

a tu nagrody (Grani był do zdobycia w 18 piniacie, a ten cały Gullfaxi w 20)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac0ead97548e9a21.html

nie łapię, czemu niektóre nagrody są na czerwono. tzn one są z takiego jakby dodatkowego klikania, oprócz tego w piniatę, ale czemu są skreślone, to nie nie mam pojęcia.

dla tych nowych koni (Wiosna, Lato itd) będzie kolekcja w trofeach, więc fajnie by było mieć komplet.
pewnie jak klikniesz to co na czerwono(np RO) to Cie odesle na jego strone zeby mozna bylo przeczytac co to daje... Mam nadzieję że rozumiesz
ChemiK, chyba rozumiem, ale wydaje mi się, że jest jeszcze inaczej 😁 nie wiem, czy to widać na obrazku, ale są tam różne kolory czapraków i tylko kilka jest skreślonych. więc pewnie są to nowe kolory, które dopiero pojawią się w grze. czyli nie można tak jakby skorzystać z "całego" czapraka (owijek i nauszników, tylko tych trzech rzeczy to dotyczy), dopóki ich nie wprowadzą do gry.

znalazłam zadania z tłumaczeniem z poprzednich piniat. zadania się powtarzają. ale te wymagające myślenia odpadły  🤔
http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,49169.msg1867138.html#msg1867138
http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,49169.msg1867274.html#msg1867274
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 czerwca 2014 19:43
Ha! Dostałam prywatną wiadomość od pewnego gracza  😉
W tytule wpisał jeden z moich przyrostków (z Psychiatryka), a w treści napisał: ,,Podoba mi się Twój przyrostek!".
Co jak co, ale takiej wiadomości jeszcze nie dostałam! A miałam już pretensje od niektórych graczy, że żałują zarejestrowania konia w moim OJ, bo im się prezentacja nie podoba  🤣

edit: Zawody ujeżdżeniowe w moim OJ mają jako nagrodę 3 podkowy .
Mam takie zadanie: Połóż spać 3 konie, których wiek kończy się na 5 miesięcy 🤔. To chyba jakiś błąd.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 czerwca 2014 07:48
Watrusia musisz mieć konie z wodą młodości 😉 One się starzeją po 1 miesiącu, nie po 2-óch. To nie błąd 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się