Howrse gra :)

Wystaw konia na Thethe 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 czerwca 2014 07:37
Wystawiony za 10 001  :kwiatek:
Juz 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 czerwca 2014 07:45
Już zatwierdziłam zadanie. Możesz wystawić konia zwrotnego. Dziękuję za pomoc 🙂
[s]potrzebuję 6 gratulacji na com :kwiatek:[/s] już ogarnęłam 😉

z nudów 😉

You've won!

Find out what you have won with the Horn of Plenty...

    3 000 Equus
    2** Ear Bonnet
    40 turnips
    3 caloric mashes
    3 aging points
    You've found Fall , who will be added to your account within a few minutes!

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 czerwca 2014 14:12
Kto na PL trenuje konie?

TheWunia, przypominam o koniu zwrotnym 😉
calore - który to? 4?

ja nie mogę, ludzie mają już po 6000 pkt...
Bo policz ile waldek74 ma lato.. zatrzymałam się przy 34 🤔
safie a czy moge wystawić zwrotnego jak u mnie pojawi się taka misja ? 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 czerwca 2014 15:27
TheWunia, jak najbardziej 🙂

Dunkaa, 64 😉
Cierp1enie, 3 😉 ale i tak będę jeszcze próbować 😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 czerwca 2014 16:31
Bardziej zadziwiające jest posiadanie 41 Krezusów  🤔 Je można jakoś dostać niż za zawrotną ilość kuponów?
safie poprzez sprzedaże albo poprzez szczęście (co jakiś czas chyba jeden koń na serwerze o imieniu Krezus Junior zmienia się w Krezusa)
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 czerwca 2014 18:35
Kupi ktoś ode mnie konia za 10001? Na PL.

I mam na wymianę 3 passy na 3 kupony na PL lub 2 RO lub OM/WT.
ja pier.... opadła mi szczena.. 64 lata, 41 krezusów.... 😵

staż 282 dni, aż niemożliwe!
może kupione konto? albo ma konie ze swojego starego konta, które z jakiegoś powodu usunął?
Dementek, mam RO i za niedługo będę mieć kupon, więc się zgłoszę po 2 passy 🙂
Dementek, mogę kupić 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 czerwca 2014 19:57
calore- Dobra, przetrzymam. To co, na COM dam Ci 3 passy (mogę już teraz), a potem (jak będziesz miała), to przekażesz kupon i RO na PL?

Libeerte- Podaj login, jak możesz i wystaw od razu konia zwrotnego.
majgaa 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 czerwca 2014 20:59
Wystawiłam. Konia odkupię za chwilę.
Czy ode mnie też ktoś może kupić konia za 10 001? :kwiatek:
Od razu po wystawieniu odkupię zwrotnego.

link do sprzedaży
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 czerwca 2014 11:14
fin, kupiony
Chce ktoś kupić UH lub OM  albo jakies inne rzeczy ?
fin, kupiony

Dziękuję bardzo, odkupiłam zwrotnego :kwiatek:
Też mam zadanie ze sprzedażą konia, pomoże ktoś ?
http://www.howrse.pl/marche/vente/voir?type=direct&cheval=21573236
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
06 czerwca 2014 21:34
dar- Kupiłam i wystawiłam zwrotnego.

Nie mogę zrobić tylko jednego zadania: złapać UFO z eq... Dłużej nie czekam  😤

edit: Jedne zawody w moim ośrodku (wyścig galopem) ma teraz za nagrodę 3 podkowy.
calore- Dobra, przetrzymam. To co, na COM dam Ci 3 passy (mogę już teraz), a potem (jak będziesz miała), to przekażesz kupon i RO na PL?


RO mam od ręki i czekam aż ktoś się wymieni za harmonię, to pewnie będę mieć dwa. mam konia 26-letniego. jak tylko go zdechnę, będę miała w sumie 2 RO i kupon. wiec akurat za 3 passy możemy się wymienić. dam znać w poniedziałek 😉

jakie mam szczęście w ogóle. miałam zadanie wygrać przynajmniej 1 podkowę w zawodach. popukałam się tylko w głowę i je olałam. szukałam Merkurym zawodów z rozetką, a znalazłam jedne z rozetką i podkowami na raz 😁 no i jakimś cudem je wygrałam 😁
Bardzo chętnie kupię OM za 2 kupony, najlepiej po dwie sztuki na raz. Nick na howrse: Alicred  🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 czerwca 2014 15:54
Plackowata zaraz pojdzie pw, tylko sie na kompa przeniose 😉
Przetrzyma ktoś 250 tys. ?  😀 I jeszcze mam misje z 4 gratulacjami, więc byłabym wdzęczna  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się