Howrse gra :)

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 czerwca 2014 08:20
Jak działa oferta sponsorów? Tam są jakieś gry do rejestracji. To jest tak, że się rejestruję i dostaję kupon na howrse?
Mniej więcej. Masz np. Za zadanie osiągnąć 5 poziom w innej grze. Wtedy "przelewają" Ci kupon na konto.
dość ciekawy post z zagrody mgły
"zabawne że moja dziewczyna ma już dwa lata a ja nie zbliżyłem się do 5 poziomu również ciekawe jest to że gdzieś w połowie do wygranej uciekał jej internet a jak wracał to spokojnie do 6 przeszła zdarzyło się to dwukrotnie i dwukrotnie zdobyła lato zdarzyło się to w obrębie 4 wyzwań tytanów. Podejrzewał gdy ją rozłączyło nastąpiła zmiana ip lecz bez wylogowania. Więc jest teoria chyba nie bez powodu widziałem jak niektórzy gracze szli sobie na 8 po balioska. I też zasłyszałem że zmiana komputera coś 'pomaga'. Może ktoś sprawdzi to teorię i mi opowie czy cokolwiek lepiej wchodzi. Bo nie wiem czy ruszać moją stertę kuponów bo diamenty skończyły się."

ma ktoś 2 kompy o różnych ip w domu, by to sprawdzić? 😀
ale co, ja nie rozumiem nic a nic z tego bełkotu 😁 😁

aaa, zamiast wystawić 5 element za 2 wyzwania, wystawiłam za jedno. i już ktoś się wymienił :/  👿
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
02 czerwca 2014 13:44
Cierp1enie- Sprawdzałam- nie działa. Testowałam na kilku komputerach w różnych miejscach.
Haaaa. dostałam WT od gry za uzbierane podkowy, zastanawiałam się dlaczego jeszcze nie dostałam, ale jak nie ma, to nie ma, a tu niespodzianka. No i wygrałam drugie Lato i Laskę 😅
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
02 czerwca 2014 13:54
Przetrzyma mi ktoś 120 tys. na PL.?  :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 czerwca 2014 13:55
Dementek, ja mogę 🙂

edit: jak coś to masz konia w zarezerwowanych
Dementek, wystawiłam ci ZJ na pl, ale mam też RO. jak chcesz, to możemy się wymienić najpierw RO za pass 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
02 czerwca 2014 14:36
calore- A ja wystawiłam RO na COM. Mam tam jeszcze jeden RO, Zestaw Harmonii (samego ZJ nie mam), 2 passy- jak coś chcesz, to pisz i wystaw konia/wymianę.

edit: safie- Dziękuję!  :kwiatek: Już wystawiłam konia zwrotnego.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 czerwca 2014 14:40
Odkupiłam 🙂
Dementek, mogę ci sprzedać to RO za passa w poniedziałek albo dzisiaj, jeśli ktoś będzie pośrednikiem 😉
Mogę zostać pośrednikiem 😉
Sprzedam 2x objęcia za 4 kupony
Przed chwilą sprzedałam dla wirek
Można już się wyymieniać 😉 ChemiK i Dementek wyłałam, z każdym się wymienię tylko na następne! 😀
Hej Wszystkim Jestem Fala W Grze zuzia3211. Potrzebuję Kupić Tanio Albo Wymienić Klepsydrę Oferuję KF Ewentualnie Możemy Się Dogadać Na Coś Innego. ^^ Proszę Pisać Na Howrse. 😀 Dziękuję I Pozdrawiam.  😉
Wylosowalam 200 tys Equus 😀 wreszcie coś a nie jakieś śmieci 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 czerwca 2014 10:52
A idź... Ja mam same śmieci. Z dolnych trzech linii brakuje mi 5 000 equss. Wyżej już tylko kaloszki (x2), ostrogi, PH, MF, RP i KF
Jesień będzie w RO, ufff 😉
Mi z najlepszych rzeczy trafiło się aż jedno RO i Harmonia, łał.
Tak w formie skrótu.
Jeśli ktoś chciałby naprawdę fajną prezentację, niedrogą to zapraszam do Rew (ja za swoją zapłaciłam jedynie 7000 equus),
do tego jeśli ktoś sprzedaje CR to napiszcie do wirek , nie zdziera kasy a do tego jest znana.
ta osoba napisała "zdjęcia nadesłane przez klijeta"???

czy jak kupię konto VIP, to będę mogła od razu szukać Jesieni w RO?

edit. kupiłam VIP za 1 pass na 1 miesiąc i mam 🙂

ou've won!

Find out what you have won with the Horn of Plenty...

    3 000 Equus
    3*** Classical Bridle
    30 turnips
    3 caloric mashes
    3 aging points
    You've found Fall , who will be added to your account within a few minutes!

You've won!

Find out what you have won with the Horn of Plenty...

    Philotes' Stroke
    2 000 Equus
    15 turnips
    3 caloric mashes
    6 aging points
    You've found Fall , who will be added to your account within a few minutes!  😅

postaram się jeszcze o trzecią, jak zacznie się promocja, wtedy przynajmniej co któreś RO będzie za darmo 😉
calore - szczęściara! 🙂

Ja odkąd nie mam sittera do dzikusów, chyba nie mam szans :P bo diamenty na dziś to 20szt.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 czerwca 2014 18:51
Cierp1enie, jak nie masz ich jakoś dużo to mogę Ci pomóc przy obrabianiu
safie, odpowiem, Cierp1enie ma wszystkie dzikusy, jeden się nawet powtarza 😁 ale część z nich nie daje już nawet diamentów, więc chyba można je odpuścić 😉

znacie kogoś, oprócz dziewczyny od dar, kto robi tanio prezki? mogę zapłacić na pl, ale chciałabym mieć ją na com, więc szukam kogoś, kto chociaż trochę ogarnie angielski, żeby jakichś byków nie było 😉
Na howrse w znajomych mam zaznaczone osoby, które robią wg. Mnie tanie i ładne prezentacje. Rew na pewno też poprawi ten durny błąd..
Mogę Ci zrobić prezentację 😉
fin, o, super 🙂 odezwę się na pw jak już wygrzebię się z uczelnianych spraw i wymyślę, co chcę mieć w tej prezentacji 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 czerwca 2014 07:23
Sprzedaj jednego konia za więcej niż 10000 Equus

Pomoże ktoś?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się