Wpływ treningu na wygląd. ZDJĘCIA.

ola moim zdaniem zmiana duża, szyja i zad 🙂 super!
Muffinka
Jestem pod wielkim wrażeniem. Imponująca i wielka zmiana. 🙂
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
26 listopada 2008 21:59



Wydaje mi się że wygląda to proporcjonalniej niż wcześniej ;p
to może i ja cos wrzuce
zdjęcia słąbe ale zawsze coś. Róznica czasu nei za duża ALE od wakacji jeżdze z trenerem i myśle ze od tego czasu kobyła sie zmieniła 😉
początek wakacji

listopad

początek wakacji
http://s54.photobucket.com/albums/g114/Natka_2006/?action=view&current=foty00313.jpg
listopad

początek wakacji

początek października
caroline   siwek złotogrzywek :)
27 listopada 2008 02:36
szyja jak od innego konia 🙂
zmiane WIDAC - nie kokietuj
LOVELY - konik się zmienił i to bardzo widać, z takiego szczupaka w mięśniaka, zmiana ogromna 🙂
zaba   żółta żaba żarła żur
27 listopada 2008 18:23
A u mojego jakąś zmianę widzicie? Bo ja mogę oceniać trochę nieobiektywnie.. A niestety został pominięty.
To i ja wstawię mojego dzieciaka z okresu 7 miesięcy czyli od momentu kiedy go kupiłam. W tym okresie mieliśmy przerwę w pracy około 2 miesiące. Najpierw wyrywanie wilczaków, później szaleństwa na wybiegu i nóżka bolała i na koniec byliśmy w kilinice na wycinaniu cysty..
Wiem, że zdjęcia nie w tych samych fazach ruchu ale nie mam innych
Na jeźdźcca nie patrzeć
Koniec marca


Początek maja


Wrzesień po klinice


Koniec marca


Początek września


Koniec września


Koniec maja pierwsza jazda 10 minutowa


Koniec czerwca 2 jazda




Listopad






zabcia widać zmianę i to ogromną jak dla mnie szyja i zadek i ogólnie cały się rozbudował... Fajnie się teraz prezentuje
Claudia - zmianę widać ogromną, koń się rozbudował. A ile już chodzi pod siodłem i ile ma lat?
Dzięki Fantazja
Koń miał jeźdźca na sobie pierwszy raz na 10 min jakoś koniec maja, 2 jazda koniec czerwca i tak aż do połowy września 2 razy w miesiącu na niego wsiadałam po 20-30 min, a reszta praca na ląży.

Jakoś od października chodzi 2-3 razy w tygodniu pod siodłem 30-40 minut czasami dłużej jak bawimy się więcej w stępie, ląża również jak najbardziej.

A dzieciak to dzieciak i zaraz po Nowym Roku skończy 3 lata.
Jeździmy już teraz bo szykujemy sie na ZT a hali nie mamy więc jak przyjdzie zima będzie odpoczynek, a teraz korzystamy ze sprzyjającej aury, żeby się dobrze, stopniowo i powolutku do tego przygotować.
Claudia - aaa to młodziak jeszcze, a kiedy startujecie?
Fantazja na Zakład Treningowy w przyszłym roku. Nie wiem jeszcze kiedy dokładnie ale pewnie będzie tak jak w tym roku koło końca maja. Mam nadzieję, że nie wcześniej Później może być to nawet lepiej
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
29 listopada 2008 18:55
To może ja wstawię konia, którym się kiedyś zajmowałam. Był to 13 letni folglut.
Pierwsze miesiące naszych jazd ograniczały się do stępa i kłusa, na galop nie było ekhm bezpiecznych warunków Koń miał problemy z psychiką, co utrudniało współpracę.
Ale coś udało nam się wypracować.
Luty 2006:


Maj 2006:

Wrzesień 2006:



Później już nie było w zasadzie większych postępów ze względu na ciągłe kontuzje. I wtedy skupiłam się na jego psychice i tu odnieśliśmy większy sukces.
Gdybym teraz na tym koniu jeździła, na pewno lepiej by nam wyszły "techniczne" sprawy, bo od tego czasu zmieniłam sposób jazdy. Ale nie jest mi to dane. Cóż.
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
29 listopada 2008 19:51
Najładniej szyja się jej rozrosła.
Gratuluję.
To teraz może my😉
Zima 2008

Lato 2008

😉)
dla mnie to ten koń jest za chudy na tym z zimy wyglada lepiej , ale to dla mnie ( mimo brzucha)
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
01 grudnia 2008 19:18
Szczerze mówiąz nie widzę zmiany (poza brzuchem, sierścią i grzywą)
koziniec się pogłębił?
Dynamo - ja tam zmiany żadnej znaczącej nie widzę, oprócz troszkę mniejszego brzuszka.

No i dodatkowo sierść zimowa trochę pewnie pogarsza rzeczywisty odbiór.
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
01 grudnia 2008 20:16
Albo z moim komputerem jest coś nie tak, albo kilka postów zniknęło. :/
W każdym razie:
-Jedyna zmiana jaka widzę to:
Sierść, brzuch i grzywa.
wrzesień 07

październik 08


ok grudnia/stycznia 08

pazdziernik 08
szyja wypełniła się przy kłębie 🙂, brzuszek mniejszy, zadek większy
To może ja ... uczynione postępy w dobrym kierunku a koń chyba też po metamorfozie w wyglądzie i zachowaniu ale oceńcie sami oczywiście 🙂
Oczywiście i ja poczyniłam wiele postępów ale nie o tym tu mowa..

Rok 2005 (grudzień ?)
[img width=640 height=480][/img]

Rok 2006 (kwiecień /maj -dokładnej daty nie podam )
[img width=640 height=480][/img]
[img width=640 height=483][/img]



obecnie zdjęcie z 4 grudnia
[img width=640 height=403][/img]

nawet chody boczne robimy  😁
[img width=640 height=429][/img]
początki piaffu 🙂
[img width=640 height=405][/img]

Nie bić po oczach  😎

marti  😲 👍 😜 🤔zczeka: nic więcej nie przychodzi mi do głowy... Ogromna zmiana, ślicznie się rozbudował. Jestem pod ogromnym wrażeniem.
trzynastka   In love with the ordinary
05 grudnia 2008 22:42
Marti 🙂 piękna zmiana, pozazdrościć też konia 😉

Presja i koń i Ty ładnie ruszyliście do przodu 🙂
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
06 grudnia 2008 08:45
Marti Się konisko wyrobiło. 👍
Presja Mniej brzucha, więcej zadu i szyi, ale przedewszystkim widać zmianę w popstępach jakie uczyniliście pod względem treningu  😅
lostak   raagaguję tylko na Domi
06 grudnia 2008 08:49
presja, zmiana jest przede wszystkim w tobie.  usiadlas.
a bez tego nie ma szans zeby kon sie poprawil... i zaczal wygladac jak kon.  widac jest regularna prace i rozluznienie.
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
06 grudnia 2008 08:59
No dobra, to ja pozwolę sobie wstawić Prime.
Wakacje 2008


2 Tyg. temu
Dziękuję wszystkim za uwagę ! Tak staramy się trenować regularnie , koń się zmienił jak już pisałam zarówno w wyglądzie jak i zachowaniu !

Zuziasta świetna zmiana ! naprawdę widać ile może zrobić praca z koniem i trochę cierpliwości , zmiana w wyglądzie szyi przed i po jest zdumiewająca po prostu nie ten koń , no i zadek się poprawił , gratuluje i powodzenia życzę.

Marti świetna zmiana na plus widać że rozbudował koniś mięśnie , również życzę powodzenia.
m.indira   508... kucyków
06 grudnia 2008 12:34
Pasjo , a mówiłam że z was bedą jeszcze ludzie !!!! gratuluje konia i podejscia , oraz włożonej weń pracy ...
Zuziasta , koń lepiej wyglada , pańskie oko konia tuczy , fotka nie najlepsza by zoabaczyć układ mięśni , ale po mału sie to uwidoczni na pewno , widac że koń zaczyna schodzić w dół i uwypukla grzbiet , bo chyba tutaj tkwi jej problem prawda ? w jakim wieku jest ten koń ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się