Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

O, to ja jutro rano do Lidla brykam, u nas mimo że stajni dookoła milion to w Lidlu pełne półki :-)
asds   Life goes on...
10 grudnia 2008 21:22
Burza...który Lidł takie zapasy ma? 🙂
Piaseczyński. Jak byłam po cuksy- nie wiem, 2 miesiące temu była ta akcja? To jeszcze przez 3 tygodnie stały na półkach.
asds   Life goes on...
10 grudnia 2008 21:26
Thx za info bede musiala zajechac 🙂
Proszę.
Dlatego się śmieje jak dziewczyny piszą, że dwa dni promocji i pusto nic nie ma ;-)
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 grudnia 2008 21:48
w trójmieście centrala lidla.. nie ma ktoś wtyków na magazynie?
może będą wyprzedaże magazynowe robić?

Ty masz przecież...naszej wspólnej znajomej tata przecież tam pracuje. 🏇
kpik   kpik bo kpi?
10 grudnia 2008 21:54
grr przejezdzałam dzisiaj obok tego lidla w piasecznie i nie wiedzialam ze rzeczy konskie są... pewnie do soboty znikną
a chciałabym po prostu zobaczyc co to takiego jest - jakościowo głównie, bo jeszcze nie widzialam
Kapik nie wiem czy są, jutro sprawdzę i dam znać na PW.
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
10 grudnia 2008 22:08
ja poprosze owijki i dereczkę 145? będę bardzo wdzieczna
co ciekawego tam jeszcze mają?
kpik   kpik bo kpi?
10 grudnia 2008 22:21
o bardzo prosze o pw 🙂
dzieki
A nie wiecie co tam we Wrocławskich Lidlach bo ja pojadę dopiero dzisiaj po pracy zobaczyć.
deborah   koń by się uśmiał...
11 grudnia 2008 07:54
Ktoś

tak mi się zdawało właśnie ale nie byłam pewna.. muszę podpytać 😀
we wrocławskich nietety pusto 🙁
ja bym była chętna na białe i granatowe owijki i ze dwa kantary, jeżeli ktoś byłby na tyle dobry, że coś upoluje to z góry dziękuje ! kwtk 😉
ja dzisiaj będę w Piasecznie to wpadne to tamtejszego lidla 🙂 i Dam znać jak tamtejsza sytuacja 🙂
Dajcie znać na temat derek w jakich cenach u Was są bo byłabym chętna na jedną albo na owijki.

Sorajka no pusto u Nas w Lidlach we Wro  🙁
Ewentualna wyprzedaż w Lidlach dotyczy pewnie pojedynczych marketów, gdzie koński towar nie sprzedał się w całości zapasu. Raczej w dużych miastach i w ruchliwych sklepach nie ma na co liczyć.
A swoją drogą - naprawdę fajne te lidlowe owijki. Mogły być mieć więcej polaru, ale całość jest i tak super - zawijam, zawijam i w ogóle po nich nie widać, że są używane na co dzień.
Byłam właśnie w Lidlu w Poznaniu na ul Głównej i nic nie mają. Ktoś wie gdzie w stolicy wlkp jest lidl z ofertą jeździecką?
Byłam ostatnio w Lidlu przy Bułgarskiej w P-ń ale były tylko lizawki i przysmaki...
Livia   ...z innego świata
11 grudnia 2008 17:12
Jeśli ktoś ma u siebie w Lidlu derki, to proszę o info na pw, będę bardzo wdzięczna 🙂
Ja byłam dzisiaj w piaseczyńskim lidlu i niestety nic nie znalazłam. Pani z obsługi powiedziała mi, że może cos po nowym roku będzie.
kpik   kpik bo kpi?
11 grudnia 2008 20:43
dzieki za zwiady
Nie ma za co 🙂 sama byłam ciekawa czy coś jest. Miałam ochotę na derke. Wyśle jeszcze mamę na zwiady w radomskich Lidlach 🙂
asds   Life goes on...
11 grudnia 2008 21:21
Do mnie  Poczta Polską jedzie derka polarowa  Lidlowska ppr 😅
powiedz gdzie nabyta?
asds   Life goes on...
11 grudnia 2008 21:43
od jednej z voltowiczek co kupiła i uznala ze jej niepotrzeban jest 😉

A miałam napisac z REal'a tez wycofali końskie rzeczy... ;/
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

12 grudnia 2008 19:11
W Swarzędzu też nic nie ma 🙁
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
12 grudnia 2008 19:13
A ja dzisiaj byłam w Lidlu w Gdańsku- Młyniskach i są tylko lizawki, cukierki i witaminy. Przecen niestety niet... 🙁
asds   Life goes on...
12 grudnia 2008 19:15
Jak mi ktos upoluje czerwone owijki to bede bardzo wdzieczna ! 🙂
Laguna
co prawda to nie Poznań, ale w Słupcy jeszcze nie dawno derki leżały, jutro sprawdzę
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się